Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 15:58, MisticGohan_MODED napisał:

Sosin do kadry ?
No w sumie czemu nie skoro "umie" strzelać bramki :]
Z R. Lewandowskim mogliby stworzyć ciekawy duet :]

To, że strzela bramki w lidze cypryjskiej nie znaczy, że strzeli bramkę w eliminacjach MŚ Czechom:) Nigdy nie przepadałem za tym piłkarzem szczególnie. Zmienię zdanie jeśli strzeli coś grając w LM, już dzisiaj będzie ku temu pierwsza okazja, mecz wyjazdowy z Werderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:15, Mroczny Elf99 napisał:

> Sosin do kadry ?
> No w sumie czemu nie skoro "umie" strzelać bramki :]
> Z R. Lewandowskim mogliby stworzyć ciekawy duet :]
To, że strzela bramki w lidze cypryjskiej nie znaczy, że strzeli bramkę w eliminacjach
MŚ Czechom:) Nigdy nie przepadałem za tym piłkarzem szczególnie. Zmienię zdanie jeśli
strzeli coś grając w LM, już dzisiaj będzie ku temu pierwsza okazja, mecz wyjazdowy z
Werderem.


Sosin już raz dostał szanse w meczu towrzystkim z ZEA i strzelił 2 bramki. I Benhakker więcej go nie powołał:P A co takiego robi Zahorski który regularnie dostaje powałania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:33, marcinshinoda napisał:

Sosin już raz dostał szanse w meczu towrzystkim z ZEA i strzelił 2 bramki. I Benhakker
więcej go nie powołał:P A co takiego robi Zahorski który regularnie dostaje powałania?


Co racja to racja. Według mnie on i Brożek mogliby stworzyć bardzo ciekawy atak w kadrze. Szkoda jest, że taki zawodnik jak Wichniarek czy Jeleń od początku pracy Leo są przez niego troszkę olewani. Dobrze, że jest Kuba Błaszczykowski w kadrze, w dużej mierze na nim będzie się opierać nasza gra, bo na naszych środkowych (Lewy i Roger) nie bardzo można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:25, gloody napisał:

"Fakt" tym razem przebił sam siebie ;) Już widzę jak nasi "starzy wyjadacze" sadzają nad sobą Leo. Prędzej prezesem zostanie Roger lub Olisadebe :P


Wiesz...
Kiedyś było takie czasopismo "Skandale". Wiarygodność tych dwóch szmatławców jest podobna ;]
Niby można poczytać, ale po co się potem wstydzić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:01, walgierz napisał:

Niby można poczytać, ale po co się potem wstydzić? :D

Taaa... a moja mama niestety ubóstwia "Fakt" i jak tylko jest w Polsce (na razie pracuje zagranicą) i kupuje to aż obciach. Raz mnie prosiła żebym potrzymała, ale przezornie powiedziałam, żeby do torby włożyła (tak, wszystko odbyło się w sklepie :P).

A wracając do tematu... Sosin. Ogólnie jestem za. Jeśli ktoś strzela w debiucie dwa gole to zasługuje na kolejną szansę. Co, strzelił dwa gole za mało, że totalnie Leo nie zainteresował się bliżej tym piłkarzem? Skoro tak dobrze wystartował, to dlaczego nie miałby dostać kolejnej szansy? To ile ma strzelać, żeby dostać szansę? W ogóle obecność w kadrze niektórych piłkarzy jest dla mnie sensacją - nigdy wcześniej nie słyszałam np. nazwiska Bandrowski. Kto to jest? Gdzie gra? Co ciekawego zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bandrowski.

Dnia 16.09.2008 o 17:11, mała16 napisał:

Kto to jest? Gdzie gra? Co ciekawego zrobił?


Pomocnik Lecha Poznań, młody, perspektywiczny ofensywny pomocnik w sumie z niego :P

Co do Sosina jestem bardzo za, powinien mieć to miejsce w kadrze, po awansie Anorthosisu widać, że na Cyprze jest coraz lepszy futbol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bandrowski to moim zdaniem przyszłość kadry. Młody ( za dwa dni skonczy 24 lata), z doświadczeniem z Bungesligi, podstawowy zawodnik prawdopodobnie najlepszego polskiego klubu Lecha Poznań - czego chcieć więcej? Moim zdaniem, jeżeli będzie jeszcze dostawał szanse od Leo, może być z niego pierwszy pomocnik kadry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:34, witkab napisał:

Bandrowski to moim zdaniem przyszłość kadry. Młody ( za dwa dni skonczy 24 lata), z doświadczeniem
z Bungesligi, podstawowy zawodnik prawdopodobnie najlepszego polskiego klubu Lecha Poznań
- czego chcieć więcej? Moim zdaniem, jeżeli będzie jeszcze dostawał szanse od Leo, może
być z niego pierwszy pomocnik kadry.


Święta racja, według mnie zasługuje na miejsce w kadrze chociażby kosztem Rogera, który póki co gra tragicznie. Legia wygrywa 2:0 ale i tak jednym z najsłabszych zawodników jest Roger. Lepiej od niego zaprezentował się Iwański w tym spotkaniu.
A jako pomocników w kadrze w środku pola widzę Murawskiego (ew. Lewandowskiego) i właśnie Bandrowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:34, witkab napisał:

Bandrowski to moim zdaniem przyszłość kadry. Młody ( za dwa dni skonczy 24 lata), z doświadczeniem
z Bungesligi, podstawowy zawodnik prawdopodobnie najlepszego polskiego klubu Lecha Poznań
- czego chcieć więcej? Moim zdaniem, jeżeli będzie jeszcze dostawał szanse od Leo, może
być z niego pierwszy pomocnik kadry.


Z doświadczeniem w Bundeslidze to bym nie przesadzał. On tam ławe grzał:P Grał niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bandrowski ma 24lata w Energie spędził całkiem dużo czasu, ale nigdy tak na dobre nie przebił się tam do pierwszego składu, ba nawet było ciężko by znalazł się na ławce rezerwowych. Uważam, że uważanie go za przyszłość kadry po w sumie nie aż tak długi okresie gry w kadrze to lekka przesada. Może jak na polskie warunki nie jest to zły piłkarz, ale sądzę, że to International Level jak to zwykł mawiać Leo jeszcze mu trochę brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:43, Douzi napisał:

Bandrowski ma 24lata w Energie spędził całkiem dużo czasu, ale nigdy tak na dobre nie
przebił się tam do pierwszego składu, ba nawet było ciężko by znalazł się na ławce rezerwowych.
Uważam, że uważanie go za przyszłość kadry po w sumie nie aż tak długi okresie gry w
kadrze to lekka przesada. Może jak na polskie warunki nie jest to zły piłkarz, ale sądzę,
że to International Level jak to zwykł mawiać Leo jeszcze mu trochę brakuje.


A u nas są wogóle zawodnicy "International Level". Każdy kto wyróżnia sie w lidze wyjeżdża zagranice z wielkimi nadziejami i po kilku tygodniach zaczyna grzać ławę. Zawodnicy z naszej ligi też za często na stałe nie błyszczą w reprezentacji. Problem naszych piłkarzy: Po kilku dobrych meczach, wyjeżdżają na zachód/wschód za większymi zarobkami jako superstar a najczęściej albo zmieniają kluby co rok albo wracają do naszej ligi. Czasami powroty dobrze im robią przykład: Mila i Kosowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:51, marcinshinoda napisał:

> Bandrowski ma 24lata w Energie spędził całkiem dużo czasu, ale nigdy tak na dobre
nie
> przebił się tam do pierwszego składu, ba nawet było ciężko by znalazł się na ławce
rezerwowych.
> Uważam, że uważanie go za przyszłość kadry po w sumie nie aż tak długi okresie gry
w
> kadrze to lekka przesada. Może jak na polskie warunki nie jest to zły piłkarz, ale
sądzę,
> że to International Level jak to zwykł mawiać Leo jeszcze mu trochę brakuje.

A u nas są wogóle zawodnicy "International Level". Każdy kto wyróżnia sie w lidze wyjeżdża
zagranice z wielkimi nadziejami i po kilku tygodniach zaczyna grzać ławę. Zawodnicy z
naszej ligi też za często na stałe nie błyszczą w reprezentacji. Problem naszych piłkarzy:
Po kilku dobrych meczach, wyjeżdżają na zachód/wschód za większymi zarobkami jako superstar
a najczęściej albo zmieniają kluby co rok albo wracają do naszej ligi. Czasami powroty
dobrze im robią przykład: Mila i Kosowski.



Ale są też tacy piłkarze, którzy jednak zostają w kraju a mimo wszystko nie grają potem na takim poziomie na jakim by chcieli. Przykład Garguły ja rozumiem, że to wszystko przez kontuzje, ale w ostatnim czasie cofnął się niesamowicie. Wszyscy zachwycamy się Pawłem Brożkiem jednak tak na prawdę nie wiemy na co go stać. No tak ktoś powiem strzela gole Beitarowi, jest królem strzelców Polskiej Ligi, ale w kadrze nigdy nie dostał prawdziwej szansy a jak ją dostawał to po prostu ją marnował. Niestety, ale nie mamy wielu dobrych piłkarzy i dobrze by było, gdyby jednak ci, którzy umiejętności mają grali na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może i Bandrowskiemu ciężko było tam nawet grzać ławę, ale ilu naszych graczy mogło chociaż w tak młodym wieku pracować z takimi trenerami jak tam? Nie ma ich zbyt wielu. Widać przynajmniej, że na naszym polskim podwórku daje sobie świetnie radę i oby tak dalej. Co do tego International Level to tylko Kuba Błaszczykowski aktualnie pokazuje klasę. Bo inni to raczej nie bardzo, może jedynie Wasilewski w Belgii gra całkiem przyzwoicie, a co z resztą??

Mówię o zawodnikach z pola, bramkarzy to nie dotyczy, bo Ci pokazują, że warto na nich stawiać (Fabiański, Boruc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nigdy się specjalnie piłka nożna nie interesowałem ale teraz jakoś mnie zafascynowała i po prostu lubie grać i gzie można zacząć trening czy coś żeby się podszkolić i grać naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:47, hagen321 napisał:

mam pytanie nigdy się specjalnie piłka nożna nie interesowałem ale teraz jakoś mnie zafascynowała
i po prostu lubie grać i gzie można zacząć trening czy coś żeby się podszkolić i grać
naprawde dobrze.


W każdym mieście/miasteczku są kluby zawodowe lub amatorskie.
Jeśli zaczniesz w zawodowym to generalnie kupę czasu bd spędzał na treningach...
Amatorstwo to natomiast czyste czerpanie przyjemności z gry w piłkę -> tu nie uczą Cię pod względem przyszłej roboty, tylko pod względem rozrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:18, haderQ napisał:

Pomocnik Lecha Poznań, młody, perspektywiczny ofensywny pomocnik w sumie z niego :P


To jest defensywny pomocnik, bardziej niż Murawski który jest typowym środkowym, bo umie grac i do przodu ale i z tyłu. W reprezie brak napastników i właśnie ofensywnego pomocnika, niby jest Roger, lecz forma jego jest po prostu słaba i kto go ma zastąpić? Krzynówek? To już wole aby zagrali 4-4-2 z Lewym(z Lecha) i Smolarkiem(Piszczkiem) w napadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Sosina - nie wiem, czy dobrze będzie grał w reprezentacji, to nie jest liga cypryjska, ale widać, że Leo wreszcie zrozumiał, że musi zacząć powoływać nowych zawodników.

A już pojutrze nasze drużyny zagrają swoje pierwsze mecze w I rudzie PUEFA. Forma Tottenhamu nie jest dobra - przegrali oni swój kolejny mecz w lidze, (1:2 z Aston Villą) a z Wisłą (która niestety też ostatnio nie prezentuje się dobrze) będą grali z okrojonym składem (bez Pawluczenki i Corluki). Austria chyba w ten weekend meczu nie grała, ale miejmy nadzieję, że będą w gorszej dyspozycji niż Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile masz lat, skąd jesteś i na jakiej grasz pozycji?
My niestety jesteśmy w lidze przedostatni, koledzy wiedzą że ja potrzebuje czasu na aklimatyzację i często jestem porównywany stylem gry do Maćka Żurawskiego (mój pierwszy idol), ale sam siebie porównuję do Boguskiego i Błaszcza (10% talentu i 90% pracy). Można powiedzieć, że "zasuwam" po boisku, ale ze strzałami jest słabo chociaż przez wakacje ćwiczyłem nawet kilka godz. dziennie.
Praca i praca, a cię ktoś zauważy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować