Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

nie spodziewałem się takiego pogromu,postawiłem na Bayern:(
jeśli chodzi o bramkarza to może Mistrzowie Niemiec kupią Boruca bo w letnim okienku transferowym byli nim zainteresowani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:30, BoloMaster napisał:

jeśli chodzi o bramkarza to może Mistrzowie Niemiec kupią Boruca bo w letnim okienku
transferowym byli nim zainteresowani..


Nie, nie byli. :)
To brednie Bilda i innych szmatłaców z Polski. Manager Bayernu Hoennes powiedział, że nic o Borucu nie było mówione.
Boruc czemu nie, aczkolwiek on też ma ostatnio dołek, jakby zaliczył parę wpadek na wejście w Bayernie mógłby się z tego nie podnieść, aczkolwiek chciałby Polaka w Bayernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:27, Vaxinar napisał:

Bayern Monachium - Werder Brema 2:5

Mecz to był przedziwny, wynik raczej nie odzwierciedla gry. W pierwszej połowie zdecydowana
przewaga Bayernu, ale tylko dwa gole Werderu. Bayern atakował, Werder dwie kontry i dwa
gola właściwie.
Druga połowę Werder zaczął bajecznie, doprowadził do wyniku 0:5 i kibice Werderu zaczęli
nawet skandować w podzięce nazwisko.... Klinsmanna. Później obudził się lekko Bayern
i odzyskał honor. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Bayernu, druga dla Werderu. Toni razi
nieskutecznością, Podolski też nic ciekawego, Klose kontuzja i Ribery kontuzja. Mam nadzieję,
że wejście tego drugiego coś zmieni.
Rensing popełnia nieraz straszne błędy... Chyba jednak trzeba będzie kupić bramkarza.
:(

Ja sobie dałem spokój w 60 minucie, przez Toniego muszę iść chyba do spowiedzi bo tyle wiązanek poleciało że o ja... :/. Ja mimo wszystko wierzę w Rensinga, on bronić umie, jeden mecz mu nie wyszedl, nie mozna go tak osądzać... Czekam na Riberego...

btw: Widzieliscie ze poldi zmienil korki? Mial z flaga niemiec, a teraz ma polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:45, Pernia napisał:

Ja mimo wszystko wierzę w Rensinga

A ja nie. Bo jak dobrze bronił, to dlatego że nie dobrze bronił, a nie miał co bronić.

Dnia 20.09.2008 o 17:45, Pernia napisał:

btw: Widzieliscie ze poldi zmienil korki? Mial z flaga niemiec, a teraz ma polska :D

Miał z flagą aby reklamować DFB, a teraz ma adidasa w barwach Bayernu, czyli czerwono - białych.
Czego to jeszcze Polacy u nich szukać będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:53, Vaxinar napisał:

> Ja mimo wszystko wierzę w Rensinga
A ja nie. Bo jak dobrze bronił, to dlatego że nie dobrze bronił, a nie miał co bronić.

> btw: Widzieliscie ze poldi zmienil korki? Mial z flaga niemiec, a teraz ma polska
:D
Miał z flagą aby reklamować DFB, a teraz ma adidasa w barwach Bayernu, czyli czerwono
- białych.
Czego to jeszcze Polacy u nich szukać będą...


Miał Biało-czerwoną flagę a nie czerwono białą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:27, Vaxinar napisał:

Bayern Monachium - Werder Brema 2:5

Aż tak wysoki wynik!? Niespodziewanie wygrał Werder. Bayern''owi daleko do swojej najlepszej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh, Liverpool pogubił punkty w meczu z beniaminkiem Stoke City, mała jest szansa, że pomimo remisu 0:0 utrzymają się po tej kolejce na pierwszym miejscu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 18:03, Mistic napisał:

Hyh, Liverpool pogubił punkty w meczu z beniaminkiem Stoke City, mała jest szansa, że
pomimo remisu 0:0 utrzymają się po tej kolejce na pierwszym miejscu :]

Ach. Same niespodzianki Liverpool zremisował z beniaminkiem, Bayern przegrał z Werderem. Ciekawe czy jakiś jeszcze faworyt przegra lub straci głupio punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 17:27, Vaxinar napisał:

Bayern Monachium - Werder Brema 2:5


boże, ale łomot...może koncentrują się na lidze mistrzów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po meczu!
Było nas tylko 10 (nie było pełnego składu), a do tego po połowie graliśmy w 9 bo kolega złamał rękę :/
Ale, jakież było moje zdziwienie gdy trener powiedział "Łukasz na atak", no ale nic radość i gram. W zasadzie to grałem takiego "cofniętego napastnika", po połowie przeszedłem na środek pomocy i oddałem tylko 1 strzał z pół-woleja, który bramkarz wyłapał. Niestety polegliśmy kolejny już raz 2:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 18:35, jcl99 napisał:

A więc po meczu!
Było nas tylko 10 (nie było pełnego składu), a do tego po połowie graliśmy w 9 bo kolega
złamał rękę :/
Ale, jakież było moje zdziwienie gdy trener powiedział "Łukasz na atak", no ale nic radość
i gram. W zasadzie to grałem takiego "cofniętego napastnika", po połowie przeszedłem
na środek pomocy i oddałem tylko 1 strzał z pół-woleja, który bramkarz wyłapał. Niestety
polegliśmy kolejny już raz 2:0.

W jakim klubie grasz> Grasz w juniorach, trampkarzach gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 15:35, mati285 napisał:


Ni. Chociaż z drugiej strony na Wyspach futbol to sport numer
jeden, rozrywka dla całych rodzin. Przeciętny Anglik bierze swoją żonę,dzieci i idzie
w weekend na mecz podziwiać grę. Ma pewność,że potem spokojnie wróci do domu, niczego
się nie boi. U nas tak nie jest. Nie twierdzę,że każdy mecz to większe lub mniejsze zamieszki,ale
mimo to większość Polaków odczuwa lęk przed stadionem piłkarskim.


Odczuwa lęk, bo nigdy na stadionie nie było, a media skutecznie utrwalają to miejsce jako siedziba band rozwścieczonych barbarzyńców pożerających codziennie noworodka na śniadanie. Tymczasem na zdecydowanej większości naszych stadionów są miejsca, gdzie można spokojnie przesiedzieć z cała rodziną. No, ale wiadomo jakie informacje lepiej się sprzedadzą. Najlepiej twierdzić, że atmosfera siatkówki i Małysza to coś najpiękniejszego na świecie.
Dla zobrazowania przykładu, małe porównanie. Angielska prasa podkreśla nasz wspaniały doping oraz świetną zabawę na meczu i określa liczbę na ok. 6 tys., a tymczasem wyborcza wrzuca na pierwszą stronę jakieś żale pewnego frustrata, który płacze nad tym jak nagminnie używaliśmy... przekleństw. No i sama nasza liczba już oscyluje wokół 3 tys.

>Myślę,że nie można

Dnia 20.09.2008 o 15:35, mati285 napisał:

też uogólniać,że na każdym meczu Premier League jest atmosfera jak na pogrzebie. Widziałem
sporo derby (takich prawdziwych z Arsenalem,Chelsea czy WHU) i z pewnością zaostrzenia
są tam jeszcze większe (wiadomo podwyższone ryzyko), ale i doping bardziej żywiołowy,
choć trybuna nie drży jak na Fener czy Eintrachcie :)


Z pewnością nie na każdym, swego czasu oglądałem mecz LFC - Chelsea bez komentatora i prezentowało się to naprawdę dobrze. Angielscy kibice mają potencjał, umieją przede wszystkim melodyjnie i równomiernie śpiewać, ale przy takich zasadach nigdy nie rozwiną skrzydeł i nie osiągną poziomu europejskiej czołówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 16:48, Bambusek napisał:

W sumie jak się wczoraj posłuchało kibiców Cracovii to bardziej byli zajęci lżeniem Majewskiego
i Wisły, jak dopingowaniem swoich.


Przecież ich hymnem jest "Wisła to stara k...a", zaś 3/4 flag to przekreślona Biała Gwiazda.
Nie oczekuj po nich zbyt wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 18:30, jaceloth napisał:

boże, ale łomot...


Wbrew pozorom nie... Werder wcale nie pokazał jakieś super gry, jak to mówią bardziej Bayern ten mecz przegrał, niż Werder wygrał. Zemścił się za naszą wygraną w Bremie rok temu 4:0.
Borowski i Oddo to były super zakupy... Borowski powinien grać w podstawowym składzie.
W każdym razie... Jakbym miał wybierać zwycięstwo w LM, albo Bundeslidze to wybieram to pierwsze, ale... Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i prośbę. Szukam zasad piłki nożnej. Na wikipedii i stronach na której są inforamcje z wikipedii, są niekompletne (np. brak o rzutach wolnych itp.), natomiast te z PZPNu są zbyt obszerne. Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:08, Xlol1 napisał:

Mam pytanie i prośbę. Szukam zasad piłki nożnej. Na wikipedii i stronach na której są
inforamcje z wikipedii, są niekompletne (np. brak o rzutach wolnych itp.), natomiast
te z PZPNu są zbyt obszerne. Proszę o szybką pomoc.


Jedne zbyt obszerne, drugie niekompletne... Wątpię, abyś znalazł coś pomiędzy. Jak masz pytanie konkretnie to wal tu, jak musisz coś napisać to sobie skróć te z PZPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 19:41, Vaxinar napisał:

Wbrew pozorom nie... Werder wcale nie pokazał jakieś super gry, jak to mówią bardziej
Bayern ten mecz przegrał, niż Werder wygrał.

jakkolwiek to tłumacząc, jeśli u siebie przegrywa się w pewnym momencie 0-5, jest to totalna klęska.

Dnia 20.09.2008 o 19:41, Vaxinar napisał:

Borowski i Oddo to były super zakupy... Borowski powinien grać w podstawowym składzie.
W każdym razie... Jakbym miał wybierać zwycięstwo w LM, albo Bundeslidze to wybieram
to pierwsze, ale... Zobaczymy.

po "wyczynach" w pucharze uefa dla bayernu sukcesem będzie 1/4, choć wiem, ze ambicje są większe. sam jestem ciekaw ich powrotu do LM. czy powróciła dawna potęga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o pogromie 5:2 Bayernu cos czułem że Klinsman za dużo nie zrobi z tym składem ja bym wykorzystał letnie okienko transferowe i wymienił pół druzyny skoro nie poradzili sobie w Uefa to było jasne że Ligę Mistrzów też przegrają i tak ię stanie po co było to przeciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 23:04, jaceloth napisał:

jakkolwiek to tłumacząc, jeśli u siebie przegrywa się w pewnym momencie 0-5, jest to
totalna klęska.

Prawda, prawda... Nie chce umiejszać Werderowi.

Dnia 20.09.2008 o 23:04, jaceloth napisał:

po "wyczynach" w pucharze uefa dla bayernu sukcesem będzie 1/4

To jest inny sezon... Na początku PUEFA grali lepiej zresztą... I to w sumie z przeciwnikami pokroju Zenitu.

Dnia 20.09.2008 o 23:04, jaceloth napisał:

czy powróciła dawna potęga?

Nie, z pewnością nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować