Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2008 o 13:27, Vaxinar napisał:

http://sport.wp.pl/kat,1754,title,P-UEFA-chuligani-zaatkowali-Baka,wid,10421091,wiad
omosc.html?ticaid=16b65

Oj, Boże, Boże... Już mu zapomnieli tych trzech lat w Lechu?


nie zapomnieli jego sprzeczki z Bandarowskim. Piłkarze Austrii zostaną pewnie mocno wygwizdani za zachowanie swoich fanów podczas pierwszego meczu:) Mogą sie speszyć jak zacznie gwizdać i buczeć 25k widzów. Tu Lech ma szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:29, marcinshinoda napisał:

nie zapomnieli jego sprzeczki z Bandarowskim. Piłkarze Austrii zostaną pewnie mocno wygwizdani
za zachowanie swoich fanów podczas pierwszego meczu:)


1. Faktycznie, nie pomyślałem. Dobry powód podałeś, w sumie zabić Bąka mogli, należało mu się za sprzeczkę... Bezczelność z jego strony, a co!
2. Gwizdać, to niech se gwiżdżą... Chyba widzisz różnicę, między takim zachowaniem na stadionie a pobiciem kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:33, Vaxinar napisał:

> nie zapomnieli jego sprzeczki z Bandarowskim. Piłkarze Austrii zostaną pewnie mocno
wygwizdani
> za zachowanie swoich fanów podczas pierwszego meczu:)

1. Faktycznie, nie pomyślałem. Dobry powód podałeś, w sumie zabić Bąka mogli, należało
mu się za sprzeczkę... Bezczelność z jego strony, a co!

Do rękoczynów nawet nie doszło:P Zostali rozdzieleni a ten ma już czarne myśli:/ Z tego co czytałem to tylko sie nawyzywali....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:34, marcinshinoda napisał:

Do rękoczynów nawet nie doszło:P Zostali rozdzieleni a ten ma już czarne myśli:/


Do rękoczynów nie doszło BO zostali rozdzieleni. A jakby nie zostali to by chopa pobili, więc nie bagatelizuj sprawy.
Aczkolwiek... Dopuszczam fakt, że media trochę to rozkręciły, jak to w Polsce zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 15:44, marcinshinoda napisał:

Czy wy też macie taką beznadziejną jakośc obrazu?


Tak.
Taka jakoś jest od dawna, TVP chyba pieniążków żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 15:46, Vaxinar napisał:

> Czy wy też macie taką beznadziejną jakośc obrazu?

Tak.
Taka jakoś jest od dawna, TVP chyba pieniążków żałuje.

A to już mecz trawa!? Jaki wynik?( Tott.- Wisła?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 15:48, Aragloin napisał:

A to już mecz trawa!? Jaki wynik?( Tott.- Wisła?)


Po 45 minutach 0:0 choć w końcówce Wisła miała duże szanse na gola.. Szkoda, szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz jest bardzo nudny i słaby jak na razie. Aż sobie kawkęmusiałem zrobić na rozbudzenie. Coż Wisła miała więcej sytuacji i ogólnie gra lepiej od Totenhammu tylko w drugiej połowie trzeba od początku przycisnąć tak jak pod koniec pierwszej i może uda się strzelić tego gola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła 1-1 Tottenham

Awans należał sie Wiśle wg mnie. Grali z większym zaangażowaniem, mieli groźniejsze sytuacje. Tottenham to jakby na wycieczke przyjechał. Z taką grą to chyba spadną z premiership:P Liczymy na Lecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety jedna polską drużynę mamy za burtą. SKUTECZNOŚĆ. niestety, to nie liga polska, w meczach na trochę wyższym poziomie nie ma sie kilkudziesięciu sytuacji bramkowych, a parę, które bezwzględnie trzeba wykorzystać. wisła tego nie umiała, więc przegrała. zwłaszcza te pod koniec pierwszej połowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła grała kompletnie bez pomysłu, jedynie pod koniec pierwszej i drugiej połowy rzucali się do ataku, a tak to nic. Jedynym usprawiedliwieniem dla Wiślaków może być to, że sędzia nawet nie próbował ukrywać swojej stronniczości, ale to zbytnio nie wpłynęło na wynik meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że Wisłą odpadła...najbardziej żal że Wisła za zbyt późno uwierzyła że może ten mecz wygrać,gdyby wiślacy rozpoczęli z innym nastawieniem to teraz cieszylibyśmy się z awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wkurzony w glupi sposob stracili bramke potem przez 20 min nie grali nic i za pozno sie rzucili do ataku chodz 2:1 moglo byc spokojnie tyle sytuacji nie wykorzystanych :( Jescze ta gra dlugimi pilkami przy wysokich obroncach tottenhamu tak grac nie mozna. Wisla mogla spokojnie awansowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:49, argetlam napisał:

Jestem wkurzony w glupi sposob stracili bramke potem przez 20 min nie grali nic i za
pozno sie rzucili do ataku chodz 2:1 moglo byc spokojnie tyle sytuacji nie wykorzystanych
:( Jescze ta gra dlugimi pilkami przy wysokich obroncach tottenhamu tak grac nie mozna.
Wisla mogla spokojnie awansowac.


Ale właśnie po takich długich piłkach, wrzutkach w pole karne, wisła zrobiła kilka dobrych sytuacji^^ Anglicy wygrywali pojedynki główkowe, ale wiślacy dobierali sie do wybitej piłki;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Ambicji i serca chłopakom nie sposób odmówić, ale czegoś brakło. Jakby tak ruszyli do ataku nie w 80 a w 60 minucie to kto wie... jednak nie ma co gdybać. Nie udało się - trudno. Uważam, że Wisła w europejskich pucharach w tym sezonie pokazała się z dobrej strony. Co prawda przegrała mecz z Beitarem na wyjeździe, ale u siebie pogrom. Z Barceloną nie było niestety tak różowo na Camp Nou, ale później cudowna niespodzianka przy Reymonta. Z Tottenhamem walczyliśmy jak równy z równym. Nie było widać tej wielkiej różnicy między Premiership a ligą polską. Szkoda, bo awans był w zasięgu ręki. Myślę, że Wisła nie ma się czego wstydzić po tym dwumeczu. No i szkoda Głowackiego - ostatnio robi się on królem samobójczych goli (Anglii też on strzelił?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:54, marcinshinoda napisał:

> Jestem wkurzony w glupi sposob stracili bramke potem przez 20 min nie grali nic
i za
> pozno sie rzucili do ataku chodz 2:1 moglo byc spokojnie tyle sytuacji nie wykorzystanych

> :( Jescze ta gra dlugimi pilkami przy wysokich obroncach tottenhamu tak grac nie
mozna.
> Wisla mogla spokojnie awansowac.

Ale właśnie po takich długich piłkach, wrzutkach w pole karne, wisła zrobiła kilka dobrych
sytuacji^^ Anglicy wygrywali pojedynki główkowe, ale wiślacy dobierali sie do wybitej
piłki;]


Nie przeczę ale mozna zagrac kilka razy a nie non-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 17:33, marcinshinoda napisał:

Wisła 1-1 Tottenham

Awans należał sie Wiśle wg mnie. Grali z większym zaangażowaniem, mieli groźniejsze sytuacje.
Tottenham to jakby na wycieczke przyjechał. Z taką grą to chyba spadną z premiership:P
Liczymy na Lecha:)


A moim zdaniem żadna z drużyn nie zasłużyła na awans...Wisła przez większą część spotkania grała słabo, a Tottenham bardzo ładnie dostosował się do niej poziomem. A całość załatwił jak zwykle(pamiętny mecz z Anglią u siebie w kwalifikacjach MŚ)pan Arek Głowacki efektownym samobójem. Jestem prawie pewny, że gdyby wcale nie ruszył tej piłki, Campbell by gola nie zdobył...

Teraz pozostaje liczyć na Lecha, ale moim zdaniem będzie źle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować