Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Jeśli odbiorą nam EURO2012(odpukać) to wydaje mi sie, że i tak opinia publiczna zrzuci wine na PZPN. Ten związek już ma taką złą ocene w społeczeństwie. Fakt już oskarżył PZPN że to przez nich:P(ale to "fakt")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:13, marcinshinoda napisał:

Jeśli odbiorą nam EURO2012(odpukać) to wydaje mi sie, że i tak opinia publiczna zrzuci
wine na PZPN. Ten związek już ma taką złą ocene w społeczeństwie. Fakt już oskarżył PZPN
że to przez nich:P(ale to "fakt")


Taa ja wątpie żeby nam odebrali ostatnio przejeżdżałem przez chorzów i praca wrze na stadionie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:13, marcinshinoda napisał:

Jeśli odbiorą nam EURO2012(odpukać) to wydaje mi sie, że i tak opinia publiczna zrzuci
wine na PZPN. Ten związek już ma taką złą ocene w społeczeństwie. Fakt już oskarżył PZPN
że to przez nich:P(ale to "fakt")


Wątpię aby FIFA posunęła się tak daleko. Wątpliwe jest nawet wycofanie naszej reprezentacji z rozgrywek międzynarodowych. Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B. Uważam, że jedynie realna groźba odebrania nam EURO powinna zmusić rząd do odpuszczenia. Ten syf z PZPN''u trzeba wreszcie wymieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można sprawdzić, jakie drużyny wygrywały Ligę Mistrzów (tą obecną i to co było przed nią) na swoim własnym stadionie.
Może ktoś wymienić mi takie przypadki, w ogóle są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:39, Vaxinar napisał:

Może ktoś wymienić mi takie przypadki, w ogóle są?

Z tego co wiem, to nie może tak być.
Do finału awansują dwie drużyny, które rozgrywają tylko jedno spotkanie na ustalonym przed startem rozgrywek neutralnym stadionie. - wikipedia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:45, Sheloi napisał:

Z tego co wiem, to nie może tak być.
Do finału awansują dwie drużyny, które rozgrywają tylko jedno spotkanie na ustalonym
przed startem rozgrywek neutralnym stadionie.
- wikipedia


Eh...
Rok temu był finał w Moskwie, a jakby tak CSKA Moskwa była w finale to grałaby go u siebie, prawda? Prawda, ponieważ Moskwę na finał wybrano.
Więc pytam się, czy było tak kiedyś, aby komuś udało się wygrać finał u siebie, ponieważ akurat stadion zespołu, który do finału trafił jest przeznaczony na finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:53, Vaxinar napisał:

Rok temu był finał w Moskwie, a jakby tak CSKA Moskwa była w finale to grałaby go u siebie,
prawda? Prawda, ponieważ Moskwę na finał wybrano.

Eh...a wierzysz, że CSKA dobrnęła by do finału(w zeszłym sezonie, nie mówię o przyszłych) ? Bo ja nie nie wierze. Idąc Twoim tokiem myślenia finały Ligii Mistrzów powinny być rozgrywane poza Europą by wyeliminować podany przez Ciebie przypadek i ogół wszystkich stadionów w Europie - ale nie o tym mowa, czytaj to co jest niżej.

Dnia 04.10.2008 o 13:53, Vaxinar napisał:

Więc pytam się, czy było tak kiedyś, aby komuś udało się wygrać finał u siebie, ponieważ
akurat stadion zespołu, który do finału trafił jest przeznaczony na finał.

Jakbyś sprawdził link do wikipedi, który podałem to zobaczyłbyś na dole daty finałów i uzyskał byś odpowiedź. (ja ich jeszcze nie sprawdziłem, ale z chęcią zobaczę bo zaciekawiła mnie ta sprawa). Po kliknięciu na któryś z linków zjedź na sam dół strony, bowiem tam jest napisane na jakim stadionie był finał.
Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:11, Sheloi napisał:

Idąc Twoim tokiem myślenia finały Ligii Mistrzów powinny być
rozgrywane poza Europą by wyeliminować podany przez Ciebie przypadek i ogół wszystkich
stadionów w Europie - ale nie o tym mowa, czytaj to co jest niżej.

Brednie. Wcale nie tak szedł mój tok myślenia. Zadałem pytanie czy taki przypadek był obecny w historii, nie napisałem nic na w.w. przez Ciebie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern - Bochum 3:3

Katastrofa. Wygrywaliśmy 3:1 i zremisowaliśmy... Można rzec, że w ataku w porządku, obrona, ponoć też dobrze ale nasz bramkarz puścił jak zwykle szmatę. Szkoda słów, w zależności od innych meczy będziemy po 7. kolejce na 11 - 14 miejscu.
Lahm powinien być kapitanem a nie van Bommel, Klisnmann wciąż eksperymentuje ze składem, jakby to były jakieś mecze towarzyskie przed ropoczęciem sezonu. Ta drużyna umie grać dobrze, ale trzeba to ćwiczyć, a nie ciągle ich przestawiać. Jeśli jakieś wzmocnienia to małe, a nie cały skład. Bramkarz przede wszystkim. Niech już nawet będzie ten Boruc.

http://tnij.org/bwuc
Cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:25, Vaxinar napisał:

Bayern - Bochum 3:3

w sumie to współczuje...nie wiem, czy na zespole nie odbiły się podejrzenia o sprzedaniu meczu zenitowi? choć już wcześniej byli w słabej formie. no cóż, posada selekcjonera i trenera klubowego znacznie się różnią. klinsi płaci frycowe, ale tez i włodarze bayernu. przecież on żadnego klubu wcześniej poważnie nie trenował.

Dnia 04.10.2008 o 18:25, Vaxinar napisał:

Katastrofa. Wygrywaliśmy 3:1 i zremisowaliśmy... Można rzec, że w ataku w porządku, obrona,
ponoć też dobrze ale nasz bramkarz puścił jak zwykle szmatę.

choć bramkarz bawarczyków podobał mi się dotąd, to teraz mam wątpliwości. podobna sprawa jak z valdesem. klub, który wydaje miliony euro na wzmocnienia, cały czas trzyma oględnie mówiąc, przeciętnego bramkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:34, jaceloth napisał:

nie wiem, czy na zespole nie odbiły się podejrzenia o sprzedaniu meczu zenitowi?

Oj, wątpie. Bo Bayern zagrał jak zwykle w tym sezonie. Momentami perfekcyjnie, momentami klapa.

Dnia 04.10.2008 o 22:34, jaceloth napisał:

przecież on żadnego klubu wcześniej poważnie nie trenował.

Właśnie, ale...
Jako fan również reprezentacji Niemiec dodam, że jak Klinsmann przejął tą reprezentację też każdy przeklinał go - przed WM 2006. Mecze towarzyskie były katastrofalne, Klinsmann odawalał jakieś cuda, a w kluczowym momencie było dobrze. Reprezentacja nie zdobyła złota, ale grała dobrze, do przodu. Na końcu każdy go kochał.
Liczymy że i tu - w kluczowym momencie, na koniec sezonu, na koniec LM Bayern się wybije. Ale z drugiej strony prowadzić reprezentację a klub to co innego. Najbardziej boli, że atutem największym Klinsmanna ponoć była umiejętność motywacji... A póki co chyba to wychodzi najgorzej.

Dnia 04.10.2008 o 22:34, jaceloth napisał:

choć bramkarz bawarczyków podobał mi się dotąd, to teraz mam wątpliwości. podobna sprawa
jak z valdesem. klub, który wydaje miliony euro na wzmocnienia, cały czas trzyma oględnie
mówiąc, przeciętnego bramkarza.

No Bayern nie trzyma go "cały czas", bo jako rezerwowy za Kahna dobrze się sprawdzał...
Ja co do jednego jestem pewny - w Bayernie nie trzeba rewolucji jak po odejściu Michaela Ballacka. Trzeba zmian i dobrego trenera, który poukłada drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:30, Invin napisał:

Wszystkim posiadaczom Cyfry + polecam włączyć Canal+Sport 2. Barcelona - Atletico; Blaugrana
gra pięknie i po pół godziny wygrywa 5-1.


O północy powtórka na C+ Sport normalnym i tam właśnie obejrzę. Bo mnie zastanawia, czy to Barca tak gniecie czy Atlethico tak lami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 23:38, Bambusek napisał:

> Wszystkim posiadaczom Cyfry + polecam włączyć Canal+Sport 2. Barcelona - Atletico;
Blaugrana
> gra pięknie i po pół godziny wygrywa 5-1.

O północy powtórka na C+ Sport normalnym i tam właśnie obejrzę. Bo mnie zastanawia, czy
to Barca tak gniecie czy Atlethico tak lami.

Bardzo chciałbym zobaczyc Barcelone w akcji ale cyfre + zamontuja mi dopiero za tydzień:(
No cóż al cieszą mnie zwyciestwa Valenci 4:2 z Deportivo la Coruna bo to mój faworyt w lidze hiszpańskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście, Barca się dzisiaj zerwała. Szkoda, że nie utrzymała tempa w drugiej połowie i dorzuciła "tylko" jedną bramkę - mógłby paść rekord:) Ale swoją drogą, myślę, że to przeciwnicy mieli kiepski dzień. Bądź co bądź, katalończycy nie pokazują w lidze póki co niczego wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona po prostu świetnie wykorzystała gorszy dzień Atletico. Xavi i Messi grali jak z nut, prawdopodobnie żaden z nich nie zaliczył ani jednej straty. No i Henry dał dobrą zmianę, strzelił gola i trochę rozruszał skrzydła. Miejmy nadzieję, że to początek jakiejś super serii, która dociągnie się do stycznia. W ostatnich 4 meczach Blaugrana strzeliła 17 goli (4.25 gola na mecz). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 23:38, Bambusek napisał:

> Wszystkim posiadaczom Cyfry + polecam włączyć Canal+Sport 2. Barcelona - Atletico;
Blaugrana
> gra pięknie i po pół godziny wygrywa 5-1.

O północy powtórka na C+ Sport normalnym i tam właśnie obejrzę. Bo mnie zastanawia, czy
to Barca tak gniecie czy Atlethico tak lami.


Wg mnie to Atletico tak lamiło. A Ujufalusi to grał jak Salgado. Ale złego słowa o grze Barcy nie powiem bo wszyscy grali dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować