Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 22:36, Vaxinar napisał:

Boruc wybronił karnego w meczu Celticu. :) To tak jakby kto szukał pozytywów.


Nie mówiąc już o tym, że obronił też dobitkę zaraz po pierwszej "paradzie" jedenastki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza grupa wymiata:P a Lechowi trafiła się dosyć, dosyć więc wierzę że Lech powalczy. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem gry Lecha ( myślę, że nie tylko ja). Polacy zawsze grali bardziej w obronie. A Lech gra tak pięknie w ataku...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowanie nie najgorsze, ale z CSKA najlepiej byłoby grac w ostatniej kolejce(będą miesiąc po zakończeniu ligi), teraz sa w niezłym gazie(nie przegrali od lipca spotkania). z Deportivo u siebie i z CSKA tez u nas. Z Feyenordem(14 miejsce w lidze) i Nancy(15 miejsce w lidze) w obecnej formie można powalczyć, nawet na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta grupa nie jest "grupą śmierci", ja bym ją raczej nazwał "grupą marzeń". Feyenoord ma najsłabszy początek sezonu od wielu lat, Deportivo jest zaledwie cieniem siebie sprzed lat i na wyjazdach ma ciężko.
CSKA pod koniec sezonu będzie wyczerpana, a Vagner Love będzie w kiepskiej formie. Za największe zagrożenie uważam Nancy, ma za sobą najlepszy sezon w historii i do końca zespół ten walczył o Ligę Mistrzów. Moim zdaniem mogło być gorzej i to o wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Lech trafił na dość dobrą grupę, ale wątpię, aby miał zbytnie szanse na wyjście z niej. Może uda się wygrać z Nancy, ale reszta raczej Kolejorz nie powojuje. Mimo wszystko, liczę, że coś uda im się wywalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu będziemy mieli mecz z podtekstami^^ Pojedynek Lech-CSKA Moskwa;] Polsko-Rosyjski. Czy powtórzy sie sytuacja z meczu Legii z FK Moskwa? Free Georgia hehexD

Co do losowania do Lech większych szans nie ma, ale z Feyenord''em i AS Nancy powinnien powalczyć. CSKA i Deportivo poza realnym zasięgiem. No chyba że zdarzy sie jakoś niespodzianka, szczególnie u siebie może być groźny. Zespół młody, niedoświadczony w europejskich pucharach, ale takie występy zawsze dodają pewności w następnych meczach i procentują na przyszłość;]


Z CSKA(na Łużnikach?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 15:36, Ecko09 napisał:

Uuu ale sie Lechowi grupa trafiła. Zdziwię się, jeśli zdobędą choć 1 pkt.

Polska mentalność "na pewno się nie uda". Kiedy faktycznie się nie udaje wszyscy plotą "a nie mówiłem ?!", a jak ktoś odniesie sukces "mieli farta". Ja wolę by boisko weryfikowało wyniki, a nie psioczenie wiecznie narzekających Polaków. Jak żadna drużyna nie gra w pucharach europejskich, to się narzeka - jak już awansują, to się narzeka że na pewno poniosą klęskę. Nie jestem jakimś optymistą, ale patrząc obiektywnie to drużyny jak: Nancy, Deportivo, Feyenoord czy CSKA są w zasięgu Lecha - poza tym pieniądze i nazwiska nie grają. Pewnym sukcesem na pewno będzie spory dochód dla Kolejorza, czyli mecze u siebie (można liczyć na ponad 20tys. kibiców na mecz), poza tym transmisje TV. Trochę zarobią i będą mogli się jeszcze wzmocnić na przyszły sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, napewno nie można skreślać poznaniaków. Za to jak grają należy im się to miejsce w fazie grupowej. Patrząc na grupę można mieć jednak trochę optymizmu, w końcu lepszy Feyenoord niż Milan chociażby. Po cichu liczę, że wyjdą z grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa D: Tottenham, Spartak Moskwa, Udinese Calcio, Dinamo Zagreb, NEC
Nie odkryje Ameryki gdy napiszę,że najtrudniej będzie ze Spartakiem i (zwłaszcza) Udinese, choć biorąc pod uwagę naszą postawę w tym sezonie to pozostałych rywali też nie można lekceważyć. Pierwsza trójka to jednak zdecydowani faworyci. Dinamo po stracie kilku podstawowych zawodników nie jest już takie silne,a Holendrzy to przeciętniak jakich wiele i powinniśmy ich ogrywać bez względu na formę. Roman,Vedran i Luka będą mieli szansę spotkać się z dawnymi kolegami,a ten ostatni nawet przeciwko nim zagrać. Myślę,że w trójce spokojnie się znajdziemy. Pytanie tylko czy nie warto odpuścić Uefa celem poprawienia pozycji w lidze?

Grupa H: CSKA Moskwa, Deportivo La Coruna, Feyenoord, Nancy, Lech Poznań
Grupa trudna dla Kolejorza,bo łatwych dla zespołów z ostatniego koszyka nie ma,ale nie jest też najgorzej. Problem w tym,że jest szalenie wyrównana i trudno wytypować rywali z którymi Lech może akurat zdobyć punkty,choć z drugiej strony rywale Polaków mogą gubić oczka między sobą:). Najsłabszy zdaje się Feyenoord,ale myślę,że Lecha stać na wyrównaną walkę z każdym rywalem. Aby jednak wyjść z grupy potrzeba regularności,a z tym jest problem. Jestem mimo wszystko dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecha stac na niespodzianke i tak jak kolega wczesniej powiedzial grupa jest wyrownana i wszystko jest mozliwe. Kazdy z kazdym moze wygrac a Lecha moze takze powalczyc. Jestem optymista i wierze w Lecha i wiem ze wyjdzie z 2 albo 3 miejsca :) ale napewno wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grupa do powalczenia, ale o awans będzie trudno. lecha czekają pojedynki ze znacznie lepszymi przeciwnikami, niż austria wiedeń, a jak ten mecz przebiegał, każdy wie. każde miejsce powyżej ostatniego będzie niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Lech wylosował samych europejskich przeciętniaków i moim zdaniem Niebieskim będzie bardzo ciężko wyjść z tej grupy. Lepiej było by wpaść chyba nawet na Milan - motywacja byłaby na pewno dużo większa, a ze strony takiego "gwiazdorskiego" klubu byłaby pewnie znikoma i można by się pokusić o sensację...a tak będzie gra ze średniakami, którzy nauczyli się już walczyć w każdym meczu na całego. I "medialnie" jest też mocno średnio niestety. Mimo wszystko życzę "Kolejorzowi" awansu, choćby z ostatniego premiowanego miejsca i na pewno będę mu mocno kibicował w każdym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować