Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Kolejorz trafił na średnią grupę, mogła być bardziej atrakcyjna, mogła być też łatwiejsza, ale ogólnie nie jest źle, trudno też mówić ze losowanie mogło byc lepsze bo tu nie ma słabszych drużyn, wszyscy są dobrzy, a jak juz spaść to z wysokiego konia, dlatego lepiej było trafić na ac milan niż na cska. ale pamiętam jak wisełka prawie by awansowała wystarczył bodajże jeden mecz wygrany plus remis z Feyenoordem, to trzecie miejsce nie jest tak trudno osiągnąć, owszem przy bardziej wyrównanej grupie moze byc trudniej, ale mozliwe ze i tym razem dopiesze szczeście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetne losowanie, bo Lech ma spore szanse na wyjście. Żeby tylko trzymać poziom z meczów z Grasshopers i Wisłą to będzie dobrze. Tylko, jak wiemy, różnie było ze stabilnością formy w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

listkiewicz jest naprawdę niesamowity. sytuacja w kraju jest na ostrzu noża, a ten siedzi ciągle za granicą. teraz wylatuje na miesiąc do nowej zelandii...cynizm przekraczający wszelkie granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 23:34, jaceloth napisał:

listkiewicz jest naprawdę niesamowity. sytuacja w kraju jest na ostrzu noża, a ten siedzi ciągle za granicą.

A myślisz, że kto ma te wszystkie znajomości i kontakty w świecie piłki nożnej ? Drzewiecki ? Listkiewicz zna się z m.in. Blatterem osobiście, do tego szef ukraińskiego i czeskiego związku piłki nożnej poparli nas u władz FIFA. Samo się nic nie załatwia. Michał Listkiewicz może nie jest ulubieńcem polskich kibiców, ale pewne względy i kontakty wciąż posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 09:51, paweusz napisał:

> listkiewicz jest naprawdę niesamowity. sytuacja w kraju jest na ostrzu noża, a ten
siedzi ciągle za granicą.

myślisz,że teraz najważniejszą sprawa dla prezesa powinien być wyjazd na miesiąc do nowej zelandii? bo ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 09:51, paweusz napisał:

A myślisz, że kto ma te wszystkie znajomości i kontakty w świecie piłki nożnej ? Drzewiecki
? Listkiewicz zna się z m.in. Blatterem osobiście, do tego szef ukraińskiego i czeskiego
związku piłki nożnej poparli nas u władz FIFA. Samo się nic nie załatwia. Michał Listkiewicz
może nie jest ulubieńcem polskich kibiców, ale pewne względy i kontakty wciąż posiada.

Owszem, posiada, ale powinien coś robić a nie tylko się "kontaktować"...
Korupcja się szerzy, poziom ligi skacze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 11:55, jaceloth napisał:

myślisz,że teraz najważniejszą sprawa dla prezesa powinien być wyjazd na miesiąc do Nowej Zelandii? bo ja nie...

Tego nie napisałem. Listkiewicz widocznie wolał uciec od zgiełku i bałaganu oraz napięć między rządem na PZPN i przeczekać "burzę" aż do wyborów. Jak jest cel jego wyjazdu do Nowej Zelandii, to nie mam pojęcia - może mógłbym napisać więcej na temat sytuacji, gdybym znał ten powód. Co ciekawe deklarował on, że nie będzie ubiegał się w wyborach do kandydatury na prezesa PZPN, a po zawieszeniu związku zmienił zdanie. Nie jestem jego zwolennikiem, ale zastanawiam się co ma niby zdziałać nowy zarząd. Przecież o to stanowisko zabiegają te same osoby, które teraz kierują związkiem piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 14:59, paweusz napisał:

Tego nie napisałem. Listkiewicz widocznie wolał uciec od zgiełku i bałaganu oraz napięć
między rządem na PZPN i przeczekać "burzę" aż do wyborów. Jak jest cel jego wyjazdu do
Nowej Zelandii, to nie mam pojęcia - może mógłbym napisać więcej na temat sytuacji, gdybym
znał ten powód.

może chce z tamtejszymi działaczami podzielić się swoimi sukcesami w walce z korupcją?

>Nie jestem jego zwolennikiem, ale zastanawiam się co ma niby zdziałać nowy zarząd. Przecież o to stanowisko >zabiegają te same osoby, które teraz kierują związkiem piłki nożnej.
do tego ci co ich wybierają są właściwie tacy sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:46, jaceloth napisał:

może chce z tamtejszymi działaczami podzielić się swoimi sukcesami w walce z korupcją?


Z tego co czytałem, to ma tam kierować szkoleniem młodych sędziów, więc kto wie... Może i w tym zakresie podzieli się swoją wiedzą.

Dnia 08.10.2008 o 15:46, jaceloth napisał:

do tego ci co ich wybierają są właściwie tacy sami...


Dlatego, moim zdaniem, trzeba przewietrzyć, w największym możliwym stopniu, cały związek, od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:47, Budep napisał:

Liverpool zadłużony na 3 miliardy? Sorry, ale nie uwierze ;>

Im chyba chodzi o to, że angielskie kluby są łącznie zadłużone na 3 mld funtów, a nie sam Liverpool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 17:56, Adidas66 napisał:

Z tego co czytałem, to ma tam kierować szkoleniem młodych sędziów, więc kto wie... Może
i w tym zakresie podzieli się swoją wiedzą.


czyli poprowadzi warsztaty "jak brać w łapę, żeby cie nie złapali, nawet po latach..."
ps. pozdrowienia dla rts-u:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:47, Budep napisał:

http://sport.onet.pl/0,1248711,1840202,wiadomosc.html

Liverpool zadłużony na 3 miliardy? Sorry, ale nie uwierze ;>


Arsenal jest zadłużony ponieważ wziął kredyt na budowę nowego stadionu. Tak jak już przy finansach jesteśmy to czy Tottenham ma jakiegoś bogatego właściciela, że tyle kasy na transfery wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi nie tylko to, że jest tam wymieniona Chelsea, ale także to, że nie ma Machesteru United. Z tego co pamiętam, Czerowne Diabły też miały ogromne długi, jedna z większych w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:32, BoloMaster napisał:

w artykuke jest także mowa o Chelsea, "czy Abramowicz zakręcił kurek z forsą"?


Kiedy wykupywał Chelsea miała olbrzymie długi. Z rok-dwa lata meczu czytałem artykuł, że Chelsea nadal ma spore długi, a do tego klub nie przynosi zysków. Ale to było dosyć dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem i tak nie wyrzuca Chelsea ani Liverpoolu gdyz uefa zarabia duze pieniadze sprzedaja prawa do transmisji mecz z tymi klubami. Wedlug mnie to jest tylko takie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:05, jaceloth napisał:

czyli poprowadzi warsztaty "jak brać w łapę, żeby cie nie złapali, nawet po latach..."


I poziom ligi nowozelandzkiej podskoczy momentalnie ;P

Dnia 08.10.2008 o 19:05, jaceloth napisał:

ps. pozdrowienia dla rts-u:-)


Nawet w drugiej lidze, nawet w drugiej lidze...
Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:59, Adidas66 napisał:

Nawet w drugiej lidze, nawet w drugiej lidze...
Thx

mam nadzieję, że kiedyś się odrodzi...nigdy nie zapomnę meczów z liverpoolem, juventusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować