Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 19:35, Mistic napisał:

W jaki sposób jest niekorzystny? Bo teoretycznie faworyt grupy zdobył punkty?

Patrząc na grę Słowenii, to z pewnością pogubią oni jeszcze punkty w meczach ze Słowacją, czy Irlandią. Jak dla mnie nie będą oni zbytnimi rywalami w walce o pierwsze miejsce w grupie. Raczej lepiej by było, żeby Czesi potracili punkty, zanim "wezmą się w garść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że nie damy rady, spójrzmy na miejsce w rankingu Fifa Czechów i Słowacji...:) Patrząc na mecz z Czechami i na naszych zawodników mogę szczerze powiedzieć że damy rade...Boruc bardzo dobrze wpływa jak to walgierz powiedział na drużynę, bramkarz ale i nie tylko...Wszyscy zawodnicy są dla siebie motywacją, tak samo motywacją jest wygrany mecz z Czechami...

Krótko? Polska Do Boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:44, PapaJaguar napisał:

Wątpię że nie damy rady, spójrzmy na miejsce w rankingu Fifa Czechów i Słowacji...:)
Patrząc na mecz z Czechami i na naszych zawodników mogę szczerze powiedzieć że damy rade...Boruc
bardzo dobrze wpływa jak to walgierz powiedział na drużynę, bramkarz ale i nie tylko...Wszyscy
zawodnicy są dla siebie motywacją, tak samo motywacją jest wygrany mecz z Czechami...

Krótko? Polska Do Boju!


E tam ranking. On nic nie ma do rzeczy. Vide Austria - Wyspy Owcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:38, Budep napisał:

Myślę, że Polska da radę Słowacją. Co prawda gramy na wyjeździe, ale podobno będzie bardzo mało miejscowych kibiców

Ale oni podobno przygotowują się tak, żeby hasłami zdenerwować polskich graczy. Mają podobno przygotowane hasła, że Kubica jest Słowakiem i że Polki są szkaradne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ranking wiele nie mówi, ale popatrzmy że jeżeli jest ona tak nisko i to nie od krótkiego czasu to znaczy że nie zbyt poprawia/poprawiła swoją formę i mamy duże szanse. Poza tym mecz z Czechami na pewno nie był łatwy a jednak wygraliśmy. Damy radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:47, A-cis napisał:

> Myślę, że Polska da radę Słowacją. Co prawda gramy na wyjeździe, ale podobno będzie
bardzo mało miejscowych kibiców
Ale oni podobno przygotowują się tak, żeby hasłami zdenerwować polskich graczy. Mają
podobno przygotowane hasła, że Kubica jest Słowakiem i że Polki są szkaradne :-D


Mnie by to nie ruszało, ba, to by mnie motywowało, żeby im mocno wpierniczyć. (czyt. strzelić klika goli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robisz Budep? Zbieraj się na treningi i do reprezentacji! A co do tych krzyków, nawet jeśli tak będzie to wszyscy wiemy że to niestosowne zachowanie, i wątpię że rozproszy naszych, musiało ich być tam wielu a wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:54, PapaJaguar napisał:

To co robisz Budep? Zbieraj się na treningi i do reprezentacji! A co do tych krzyków,
nawet jeśli tak będzie to wszyscy wiemy że to niestosowne zachowanie, i wątpię że rozproszy
naszych, musiało ich być tam wielu a wątpię.


Pff. Jak bramkarz ma gole strzelać? Ja tylko bronie, i to wszędzie, na betonie na trawie, bramka to moje przeznaczenie :) A wiadomo, jakich bramkarzy mamy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniałych...masz rację...nie nadajesz się...:D No nic nie długo mecz, trzeba się zaopatrzyć w chipsy, picie, piwo dla taty...i coś tam jeszcze...

A kto wygra? POOLSKA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Na razie nie wygląda to optymistycznie. Słowacy wydają się szybsi od naszych zawodników i przejmują sporą część podań. Niezbyt dysponowany jest chyba Smolarek, w każdym razie nie demonstruje swojej szybkości. Zbyt asekuracyjne gra również Lewandowski. Kilka udanych podań (w tym to ostatnie do Błaszczykowskiego) zademonstrował Murawski. Pewnie interweniuje Boruc. Może nie uda się Słowakom wcisnąć mu gola. Jednak żeby ten mecz wygrać trzeba coś zrobić z naszym napadem.
Ciekaw jestem co zmieni Leo na drugą połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba, bezbarwna pierwsza połowa. Brak dynamicznej gry po obu stronach, akcje się nie kleją. Jedną sytuacje miał Błaszczykowski, ale fatalnie spudłował... Słowacy jakoś też mocno nie zagrozili Arturowi. Boruc broni dobrze, ale też nie ma za bardzo co bronić, bo fatalnie strzelają Słowacy. W ich reprezentacji, na pewno rozczarowuje gwiazda Napoli Marek Hamsik. Jest zupełnie nie widoczny. Za to u nas każdy praktycznie rozczarowuje. Słaba na obronie gra Wojtkowiaka. Za dużo błędów, mało kombinacyjnej gry, wolny mecz, i jak Polska się nie przebudzi, może dostać gola, albo będzie bezbramkowy remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa zrobiła w miarę duże na mnie wrażenie, piękne akcje polaków, nie wykorzystana szansa z pustą bramką przez Słowację...Pierwsze 45 minut (Z kawałkiem) zrobiły na mnie spore wrażenie tylko szkoda że nie padły bramki...

@Budep masz w pewnym sensie rację ale widać że "robim co możem" i jeżeli spojrzeć pod tym kątem że "Ranking Fifa się nie liczy" to idzie w miarę dobrze coraz lepsze akcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa nieciekawa. Słowacy mają zdecydowanie za dużo swobody na prawej stronie, obawiam się, że w którymś momencie Wojtkowiak może nie dać rady, szczególnie, że ma już żółtą kartkę. Szkoda niewykorzystanej sytuacji Błaszczykowskiego. Według mnie Leo powinien popracować w przerwie nad naszą lewą stroną,bo tam gra wygląda najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka że jak spojrzeć na to że obie drużyny grały od początku meczu nie najlepiej, to Polsce idzie coraz lepiej, Słowacja się męczy, mieli trochę sytuacji ale ich nie wykorzystali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań. Żadnych. Ludzie, zawsze wiedziałem, że to cieniaki... Ale żeby aż tak? Taa, Czechy na kolanach, Portosy, się wie... Słowacja do zera. Ja nie kibic, na stos ze mną, a co dziś się stało? No, co? Wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszej bramce, błąd Boruca. Przy drugiej słupek i strzał z bliska. Niebywałe - stracić 2 bramki w przeciągu 2 minut...
Czesi wygrali 1:0 ze Słoweńcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować