Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 11:10, jaceloth napisał:

dzisiaj wreszcie listkiewicz przestanie być prezesem pzpn. dla wielu kibiców upragniony
dzień, jednak patrząc na kandydatów wcale mnie to nie cieszy.mimo wszystko chyba najlepszy
wybór to boniek, bo kandydatury kręciny i laty pachną jeszcze większą beznadzieją, niż
listek...


Moim zdaniem najlepszym wyborem byłoby rozpędzenie całej tej bandy... a tak pozamieniają się tylko stołkami i będzie tak samo jak do tej pory ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 4:4 Tottenham
Takie mecze jak ten będzie się pamiętać bardzo długo. Nieprawdopodobne spotkanie na najwyższym poziomie sportowym i okraszone dawką tak niesamowitych emocji. Prawdziwe derby północnego Londynu,kto nie widział niech żałuje... Nie wiem czy to,że w ostatnich meczach ugraliśmy 4 pkt. bo bardzo dobrej grze oznacza,że wyszliśmy już z dołka,ale na pewno to co zdarzyło się wczoraj wzmocni tą drużynę rozsypaną fatalnym początkiem sezonu,a miny Arsene''a Wengera i piłkarzy Arsenalu oraz radość naszych,gdy Lennon strzela wyrównująca bramkę w 94 minucie pozostaną mi w pamięci już na zawsze. Tak samo jak gol Bentley''a z 40 metrów. Nie będę ganił tutaj,ani Gomesa,ani Huttona choć ich gra pozostawiała dużo do życzenia,bo wczoraj cały zespół pokazał niesamowitę ambicję i chęć walki do końca. Dla takich chwil naprawdę warto żyć i takie chwile pokazują jak piękny jest futbol. Ten punkt za wiele w naszej sytuacji nie zmienił,ale... who cares? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 14:54, mati285 napisał:

Arsenal 4:4 Tottenham

Właśnie o tym miałem napisać ;] Szczere gratulacje, bowiem widać, że koguty podniosły się z dołka, jednak jako kibic kanonierów, nie mogę przeboleć bramki z 94 minuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:00, Sheloi napisał:

(...) jednak jako kibic kanonierów, nie mogę przeboleć bramki z 94 minuty...


Hm, a w której minucie Arsenal zdobył bramkę w meczy z Sunderlandem? Bo to chyba też był doliczony czas... Takie rzeczy się zdarzają i dla tego futbol jest piękny i nieobliczalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z wygranej Chelsea z Hull City. Na wyjeździe mogło być różnie ale jednak Chelsea pewnie ograła beniaminka 3:). No i warta obejrzenia bramka Lamparda która jest przecudnej urody. No a tak oglądałem też troszkę Manu ( dwie bramki widziałem) i zagrali tak sobie zwłaszcza w drugiej połowie. No i kurde Liverpool znowu wygra lewie 1:0 i to strzelając gola z karnego. Ciekawe kiedy w końcu szczęście im minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:47, wasamir napisał:

Hm, a w której minucie Arsenal zdobył bramkę w meczy z Sunderlandem? Bo to chyba też
był doliczony czas... Takie rzeczy się zdarzają i dla tego futbol jest piękny i nieobliczalny

Nie inaczej ;) Piłka nożna jest nieobliczalna.
Coxsik Hull przegrało, ale i tak są wyże w tabeli od ManU (jak na razie ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wygra Lato, to jeszcze nie raz zatęsknimy za Listkiewiczem. Chłopaki się dogadali, wybiorą "swojego" i nic się w całym tym układzie nie zmieni. Cała ta klika jak rządziła polską piłka tak będzie rzadzić nią dalej tylko teraz szyld zmienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety dużo wskazuje na betonowego grzesia latę? jako dzieciak podziwiałem jego grę, uwielbiałem go, jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. kto by pomyślał, że jako działacz będzie taki marny...sam pewnie jeszcze jako piłkarz nie jeden mecz sprzedał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy. Grzegorz Lato został wybrany prezesem PZPN już w pierwszej turze. Uzyskał 57 głosów. Boniek dostał tylko 19 głosów a Kręcina - 36.
Myślę, że działanie PZPN niewiele się zmieni, bo przecież Lato to zaufany człowiek Listkiewicza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Bońka strasznie - tylko 19 głosów ale w sumie to też nie dziwota. Najbardziej światowy z tej trójki i pewnie obok Listkiewicza najbardziej światowy z polskich działaczy. A przypuszczam,że to on poprowadziłby PZPN do normalności. A tak beton i nic się nie zmieni. Korupcjo wróć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nieskrywaną satysfakcją zaśpiewam w niedzielę na meczu "j*bać, j*bać PZPN".
Rany boskie, taka menda została prezesem. Mało, że się nic nie zmieni. Będzie jeszcze gorzej.
Z całego tego towarzystwa to bardziej nie cierpię chyba Koźmińskiego.
Już wolałem, żeby tym wszystkim do końca świata i o jeden dzień dłużej zarządzał Listek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:56, .Darnok napisał:

Z całego tego towarzystwa to bardziej nie cierpię chyba Koźmińskiego.


Wiesz,że czuję to samo naszego rzecznika PZPNu ? :) Ja mam nadzieję,że CBA,ABW, nie wiem może nawet być UOP dobiorą się do pana Prezesa i wejdzie kurator :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 17:56, .Darnok napisał:

Z nieskrywaną satysfakcją zaśpiewam w niedzielę na meczu "j*bać, j*bać PZPN".
Rany boskie, taka menda została prezesem. Mało, że się nic nie zmieni. Będzie jeszcze
gorzej
.
Z całego tego towarzystwa to bardziej nie cierpię chyba Koźmińskiego.
Już wolałem, żeby tym wszystkim do końca świata i o jeden dzień dłużej zarządzał Listek.


no niestety. Co do Koźmińskiego to zastanawiam sie jak on dostał wogóle role rzecznika. Z tego co pamiętam był prezesem chyba Górnika Zabrze i klub zaczął bankrutować(?) W każdym razie różowo nie było i nagle sie stał rzecznikiem PZPN. Przecież on na konferensjach jąka, krzyczy, niewyraźnie, mówił i sam sie gubi wtym co powiedział. Rzecznikiem powinna być osoba spokojna i po jakiś studiach, a przede wszystkim wyględna a nie jakiś 60 letni staruch:/ Robota na telefon jak nic:P
Co do Laty to sie zastanawiam jak sie zachowa jeśli postawią mu zarzuty korupcyjne(CBA sie nim interesuje):P Telenoweli ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 18:05, marcinshinoda napisał:

Co do Koźmińskiego to zastanawiam sie jak on dostał wogóle role rzecznika.


Dochodzę do wniosku,że Koźmiński to najmniej lubiana menda w PZPNie ? Nawet Kręcina czy Kolator nie mieli tak złych notowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> . Ciekawe kiedy w końcu szczęście im minie?
Ja mam nadzieję,że już w sobotę,gdy przyjadą na WHL :)

Co do wyborów to ja tak jak i pewnie wszyscy zaskoczony nie jestem. Boniek mimo tego,że z punktu widzenia zmian był chyba najlepszym kandydatem,większych szans od początku nie miał. Wszystko wskazuje,więc na to,że na rewolucję w polskiej piłce za panowania Laty się na razie nie zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować