Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 22:04, Vaxinar napisał:

Właśnie wróciłem z Wisły. Ten mecz powinniśmy wygrać. Taka była szansa, przez wtopę Legii.
:/

Aż się ostatni mistrzowski sezon Legii przypomina. Co Legia straciła to Wisła nie potrafiła podgonić ;] Polonia też nie wygrała, więc ostatecznie kolejka nie tak tragiczna. Co innego mieć punkt straty do lidera, a co innego 3 do lidera i 2 do drugiego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ta kolejka to jak na razie najnudniejszy weekend w całym sezonie. Niby faworyci pogubili punkty, ale co z tego skoro na górze tabeli praktycznie nic się nie zmieniło. A wczoraj - tylko w jednym meczu strzelono bramkę. I coś mi się wydaje, że w dzisiejszych spotkaniach też nic ciekawego nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chociaż, że za granicą jest co oglądać. W Anglii Arsenal cudownie wygrał z ManU; w Hiszpanii po 4 bramkach Higuaina Real wygrał z Malagą 4:3, a w meczu Barcelona - Valladolid Eto''o strzelił 4 bramki w pierwszej połowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arsenal Londyn - Man United 2:1
Eh, niestety nie udało się wygrać na obiekcie w Londynie. Trzymamy jednak kontakt z czołówką, ale 4. mijesce mi nie odpowiada. Tak czy inaczej my zawsze gonimy pod koniec jak inni dostają zadyszki. A takiej zadyszki Liverpool czy Arsenal prawie zawsze dostają. Gorzej z nową Chelsea Scolariego. :/

FC Schalke 04 - FC Bayern
Dziś szlagier Bundesligi. Jeśli wygramy z 4. miejsca wskoczymy na 3. Ale jeśli przegramy to spadniemy na 5. bo Schalke wyprzedzi nas w tabeli.
Mam nadzieję, że się chłopaki spręża, ale wygrać w Gelsenkirchen to nie jest łatwa sprawa. Mecz o 17.00 - czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester City 1:2 Tottenham

Mecz lepiej zaczęli gospodarze i udokumentowali to golem Robinho w 16 minucie. Później zaczęliśmy grać coraz lepiej,a gdy w 26 minucie wyrzucony z boiska został Fernandes na dobre przejęliśmy inicjatywę. Najpierw trzy minuty później wyrównał Bent po błędzie Dunne''a,a w 64 minucie również po jego bramce objęliśmy prowadzenie. Później jednak zamiast dobić grającego w 10 rywala oddaliśmy inicjatywę i gdyby nie interwencje Gomesa mogłoby to się źle skończyć. Na szczęście dowieźliśmy wynik do końca. Później jeszcze po "czerwieni" otrzymali Dunne i z naszej strony rozgrywający niezły mecz Assou-Ekotto co dało razem 3 czerwone kartki i może wskazywać na brutalny pojedynek,a wcale tak nie było. Świetnie zagrał po raz kolejny Modrić,który staje się powoli prawdziwym liderem środka pola. W niesamowitej formie jest Bent,który z zawodnika rażącego słabą grą i nieskutecznością przerodził się w prawdziwego łowcę bramek i zaczyna przypominać tego Benta z Charltonu na którego wydaliśmy taką kupę kasy (ma już 7 goli i jest wraz z Robinho trzecim najskuteczniejszym strzelcem ligi, wyprzedzają ich tylko Anelka i Zaki) ogólnie całej drużynie należy się za ten mecz duży plus. Jest kolejne zwycięstwo,opuściliśmy strefę spadkową (16 miejsce) i mam nadzieję,że to dopiero początek naszej wspinaczki w górę tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:38, Invin napisał:

Dobrze chociaż, że za granicą jest co oglądać. W Anglii Arsenal cudownie wygrał z ManU;
w Hiszpanii po 4 bramkach Higuaina Real wygrał z Malagą 4:3, a w meczu Barcelona - Valladolid
Eto''o strzelił 4 bramki w pierwszej połowie. ;)


Niestety jednak spektaklu nie obejrzeliśmy w Pampelunie, gdzie miejscowa Osasuna - ostatnia drużyna La Liga podejmowała Atletico (notabene drużynę, której ładnych już parę lat kibicuję, dlatego też o tym meczu piszę). Mecz był nudny, a sądząc po tym, co grało Atletico, kolejne zapowiedzi o włączeniu się do rywalizacji o mistrzostwo trzeba odłożyć na kolejny sezon, bo już w tak wczesnej fazie sezonu mamy 11 pkt. straty do liderującej Barcelony. Gdyby Osasuna miała lepszych napastników, to śmiało mogłaby się poszczycić o zwycięstwo, tak mają tylko remis i ze strefy spadkowej prędko nie wybrną.

Atleti natomiast prezentuje się w lidze zupełnie inaczej niż w Lidze Mistrzów, gdzie nadal nie odnieśli porażki, a gdyby nie sędziowie, mieliby komplet punktów.

Patrząc na rywalizację w La Liga, myślę, że na finiszu zobaczymy tę samą trójkę co przed rokiem - Real, Villarreal, Barcelona (kolejność może być zupełnie inna niż w poprzednim sezonie), a na 4. pozycję mam nadzieję wskoczy jeszcze Atleti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę coś o OE .
Takich jaj to już dawno nie było . Poza Lechem poległa calutka czołówka i to z kim ?? Najlepszy był jednak wywiad Niedzielana po meczu . Pomysłowy piłkarz chyba powinien już pomyśleć o kroku podobnym jak uczynił Matusiak . Lub przenieść się do klubu na miarę jego umiejętności . Nie rozegrał ani jednego meczu w Wiśle na dobrym poziomie a naopowiadał głupot o meczu z ŁKS-em . Mam nadzieję że Wisła poprzestanie już na ściąganiu takich piłkarzy .NA zdrowie jej to nie wychodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:17, spider88 napisał:

Ja napiszę coś o OE .

Teraz jest to Ekstraklasa SA, a nie Orendż Ekstaklasa. :P

Dnia 10.11.2008 o 11:17, spider88 napisał:

Takich jaj to już dawno nie było . Poza Lechem poległa calutka czołówka i to z kim ??

O rany, rany, rany! Lech to, Lech s*amto... Już nudzi ta cała pompa wokół Lecha tych, którzy nazywają siebie "polskimi dziennikarzami sportowymi". Potknięcie się może zdarzyć, Wisła winna jest sama sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:24, Vaxinar napisał:

Teraz jest to Ekstraklasa SA, a nie Orendż Ekstaklasa. :P


Prawda , ale jakoś mi tak w głowie pozostało ;p

Dnia 10.11.2008 o 13:24, Vaxinar napisał:

O rany, rany, rany! Lech to, Lech s*amto... Już nudzi ta cała pompa wokół Lecha tych,
którzy nazywają siebie "polskimi dziennikarzami sportowymi". Potknięcie się może zdarzyć,
Wisła winna jest sama sobie.


Jednak to Lech przeszedł do fazy grupowej PU , co więcej z francuzami zagrał fantastycznie . To Lech w tej chwili buduje drużynę , nie ma konfliktu z kibicami ( Legia ) , nie ogląda każdej złotówki pięć razy ( Wisła ) i ma scouting z prawdziwego zdarzenia . Należy im oddać , co im się należy . Od piania w zachwyty jeszcze mi daleko , ale tam przynajmniej się coś dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:32, spider88 napisał:

Jednak to Lech przeszedł do fazy grupowej PU , co więcej z francuzami zagrał fantastycznie
. To Lech w tej chwili buduje drużynę , nie ma konfliktu z kibicami ( Legia ) , nie ogląda
każdej złotówki pięć razy ( Wisła ) i ma scouting z prawdziwego zdarzenia . Należy im
oddać , co im się należy . Od piania w zachwyty jeszcze mi daleko , ale tam przynajmniej się coś dzieje .


Oczywiście, oczywiście.
Zapomniałeś jeszcze dodać o najwspanialszym stadionie i najlepszych w dopingu i oprawach kibicach.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 14:01, Vaxinar napisał:

Zapomniałeś jeszcze dodać o najwspanialszym stadionie i najlepszych w dopingu i oprawach
kibicach.... :P


Coś widzę że jesteś mocno anty nastawiony ;))

Ale jednak są to fakty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:32, spider88 napisał:

Jednak to Lech przeszedł do fazy grupowej PU , co więcej z francuzami zagrał fantastycznie
. To Lech w tej chwili buduje drużynę , nie ma konfliktu z kibicami ( Legia ) , nie ogląda
każdej złotówki pięć razy ( Wisła ) i ma scouting z prawdziwego zdarzenia . Należy im
oddać , co im się należy . Od piania w zachwyty jeszcze mi daleko , ale tam przynajmniej
się coś dzieje .


I to Lech "idzie na mistrza", a ogląda plecy Wisły i Legii :P Zresztą Lech sam miał już niejedno potknięcie w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 17:19, spider88 napisał:

Coś widzę że jesteś mocno anty nastawiony ;))
Ale jednak są to fakty ;p


Spójrz lepiej na siebie. Robie sobie lekkie jaja z tej pompy wokoło "Wielkiego Lecha", który to jest podobno dużo lepszy od Wisły czy Legii i on wyprowadzi polską piłkę z bagna i już mi mówisz, że jestem "anty". :P

---> Bambusek
Z tym "majstrem" Lecha to już szkoda komentować... Który to już sezon Lecha na majstra jedzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:50, Vaxinar napisał:

który to jest podobno dużo lepszy od Wisły czy Legii


Widziałeś ostatni mecz Legii ?? A jak oceniasz ich transfery ?? A kochani ich kibice ?? No comments ;p

Co do Wisły , to faktycznie mimo niewypału z ŁKS-em to oni są faworytem .

Bambusek - Nie wierzę w mistrzostwo dla Lecha , ale to nie oznacza że uważam że klub jest budowany z głową a to już spora różnica . Przynajmniej jak na nasze warunki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:50, Vaxinar napisał:

---> Bambusek
Z tym "majstrem" Lecha to już szkoda komentować... Który to już sezon Lecha na majstra
jedzie? :P


Lech już dawno nie był tak silny jak jest teraz. A gra najpiękniejszą piłkę w Polsce, jeśli mowa o ofensywie. Jak tylko przestaną tracić głupie bramki, to mistrza będą mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko właśnie Lech jest równie dobry z przodu co frajerzy z tyłu. Już chyba sezon temu czy dwa tak było, że zaczynali grać, jak przegrywali 1-2:0. Nawet były dowcipy, że może niech Lech wychodzi na boisko przy stanie 3:0 dla przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:35, walgierz napisał:

Lech już dawno nie był tak silny jak jest teraz. A gra najpiękniejszą piłkę w Polsce,
jeśli mowa o ofensywie. Jak tylko przestaną tracić głupie bramki, to mistrza będą mieli.

Muszę się zgodzić z tobą. Co prawda Lech (mom zdaniem) zrobi najlepszy transfer w sezonie to i przez niego nie może się przebić do pierwszej trójki w tabeli. Ale to prawda, jeśli Lech nie przestanie tracić głupie bramkii to myślę, że będzie w górze tabeli.
Można też popatrzeć na Cracovie i Jagiellonia(J). W zeszłeym sezonie Cracovia pokonywała Jagiellonie po 2:0 i mieli 9 czy tam 8 z rzędu porażek passe. A teraz gdy zrobiliśmy transfer 14 osobowy to zaczeliśmy grać w końcu mamy dwóch piłkarzy z Realu:P. Ale przynajmniej już zaczynamy grać a Cracovia, kiedyś była dobra a teraz jest na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:24, Vaxinar napisał:

Teraz jest to Ekstraklasa SA, a nie Orendż Ekstaklasa. :P

Orange się pisze, Orange :D

Dnia 10.11.2008 o 13:24, Vaxinar napisał:

O rany, rany, rany! Lech to, Lech s*amto... Już nudzi ta cała pompa wokół Lecha tych,
którzy nazywają siebie "polskimi dziennikarzami sportowymi".

Taaa... Lech to, Lech tamto, Lech siamto a nikt jakoś na tabelę nie popatrzył :D Skoro Lech jest taki cudowny, pięknie gra, ma idealną atmosferę i w ogóle jest taki do przodu to co robi na czwartym miejscu? :D
Ja rozumiem, jakby mieli lidera z pięciopunktową przewagą to można by chwalić. Ale tak... jak dla mnie robienie szumu. Lech co roku idzie na mistrza. Ciągle się mówi, że tak mocni jak teraz to oni nigdy nie byli.
Owszem, Lech gra fajny, ofensywny futbol. Ale u licha... czwarte miejsce to nie lider. Skoro są na czwartym to trzy wyprzedzające ich zespoły są lepsze na dzień dzisiejszy. Koniec kropka, nie rozumiem o co się parę osób tak napina :D Ty pewnie też :D

Dnia 10.11.2008 o 13:24, Vaxinar napisał:

Potknięcie się może zdarzyć,
Wisła winna jest sama sobie.

Pamiętaj, że Lech jest cudowny i się nie potyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:01, spider88 napisał:

Widziałeś ostatni mecz Legii ?? A jak oceniasz ich transfery ?? A kochani ich kibice ?? No comments ;p


Ale problemy Legii to nie moje problemy. Chociaż kibice mogliby już odpuścić.
Jeszcze raz powtarzam - nie podoba mi się pompa wokoło Lecha jak kiedyś nie podobała mi się wokoło Wisły.
Póki co Lech jest 4. w tabeli, a nie 1. z 20 - punktową przewagą.
I tak liczy się to, że na koniec sezonu pierwsza będzie Wisła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować