Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 17:41, Vaxinar napisał:

Akurat w tym meczu jako tako z defensywą wszystko ok.


W porównaniu z innymi meczami to było OK, ale do nawet dobrego poziomu droga daleka. Ale jak będą dużo bramek strzelać to może przymknę na to oko ;)

Dnia 16.11.2008 o 17:41, Vaxinar napisał:

To tzw. "głupio stracone gole"...
Rozumiesz chyba co mam na myśli. :)


Rozumiem i zgadzam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 18:45, Hoplita napisał:

Skończyła się 14 kolejka naszej ekstraklasy, w meczu Lecha już nic się nie zmieniło i
utrzymał się wynik 2:0. Liczyłem po cichu na remis w tym spotkaniu, ale najważniejsze
jest to, że Wisła objęła fotel lidera. Dobrze też że Lewandowski tym razem nic nie strzelił,
bo Brożek odskoczył mu już na 4 bramki w klasyfikacji króla strzelców. No i Cracovia
wreszcie odbiła się od dna, bo mi się już ich żal zaczynało robić ;-)


Widzę, że na forum jest tworzony front przeciwko Kolejorzowi ;p na twoim miejscu przejmowałbym się grą Wisły, a nie tym by Lech grał słabo, bo co to za zdobycie majstra przez drużynę, która przegrywa z faworytami choć nawet zdobywa pkt regularnie z całą resztą słabej ligi.. wiem wiem liczą się punkty ale po takim ewentualnym triumfie pozostałby jednak pewien niedosyt u wiślaków, a u pozostałych kibiców zniesmaczenie że niekoniecznie najlepsza drużyna ligi zdobyła majstra.. a o Brożka też by się martwił żeby został na wiosnę, owszem mówi, że do lata zostaje, ale im więcej bramek strzeli jesienią tym bardziej prawdopodobne ze odejdzie zimą.. ja tam się nie martwię, że sprzedadzą najlepszych graczy drużyny, puki nie będzie na nich nowych, lepszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 21:24, Paoro napisał:

Widzę, że na forum jest tworzony front przeciwko Kolejorzowi ;p

A co ja takiego przeciwko temu Lechowi napisałem? Skoro jestem kibicem Wisły to chyba oczywiste, że liczę na potknięcie "konkurencji". Jeżeli to Polonia wygrała by 0:2 to też napisałbym, że liczyłem na remis.

Dnia 16.11.2008 o 21:24, Paoro napisał:

co to za zdobycie majstra przez drużynę,
która przegrywa z faworytami choć nawet zdobywa pkt regularnie z całą resztą słabej ligi..
wiem wiem liczą się punkty ale po takim ewentualnym triumfie pozostałby jednak pewien
niedosyt u wiślaków

Po zdobyciu mistrzostwa już raczej się nie pamięta się z kim się wygrało, a z kim nie.

Dnia 16.11.2008 o 21:24, Paoro napisał:

a u pozostałych kibiców zniesmaczenie że niekoniecznie najlepsza
drużyna ligi zdobyła majstra..

Nie widzę raczej takiej możliwości, żeby drużyna, która ma najwięcej punktów w lidze nie była najlepszą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:41, BoloMaster napisał:

ale rok temu niemal ta sama drużyna grała przyzwoicie więc obecna ostatnia pozycja w
tabeli może szokować, tym bardziej że Kasperczak to szkoleniowiec o wyrobionej marce

Nie kibicuję specjalnie naszej lidze, ale losy Górnika śledzę, właśnie ze względu na Kasperczaka, i też jestem zaskoczony wynikami.
W głowę zachodzę jaka może być tego przyczyna. Czyżby bunt piłkarzy przeciwko trenerowi?
Kasperczak jest znanym szkoleniowcem, mógł zastosować ostry reżim w drużynie, a nasi "gwiazdorzy" z ekstraklasy mogą się na to nie godzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem kibicem GKS, mam nadzieję przynajmniej na puchar intertoto. Ale obawiam się, że inne kluby wydadzą dużo pieniędzy na transfery (Polonia Wawa, Legia, może też Lech, i inne średniaki), a GieKSa ma tendencję do kupowania młodych piłkarzy, którzy potrzebują czasu na ogranie się w ekstraklasie. Zatem inne drużyny, wzmocnione doświadczonymi i znanymi piłkarzami mogą przeskoczyć mój klub. Obawiam się, że może być tak jak w poprzednim sezonie, czyli marny środek tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:10, mikal15 napisał:

> gwiazdy Arsenalu
Czyli kto niby?


Fabregas i Nasri za 2-3 lata spokojnie Ronaldo prześcigną. Ale chwalić się o tym, że jest się najlepszym to już lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:19, Don Zorro napisał:

Fabregas i Nasri za 2-3 lata spokojnie Ronaldo prześcigną. Ale chwalić się o tym, że
jest się najlepszym to już lekka przesada.


Pożyjom, uwidim.
Ronaldo jest dobry. Nie najlepszy, ale dobry. Niech sobie opowiada co chce. Jak lubi robić z siebie zadufanego w sobie dupka, to jego wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:02, Don Zorro napisał:

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=101991

Przegiął chłopaczek, wielu jest od niego lepszych. Wielu. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy
Arsenalu czy takiego Messiego. Kiedyś za swoje zuchwalstwo dostanie... ehm... nauczkę.


Za 5 lat przejdzie do historii....mam nadzieję XD



Ech, mnie najbardziej wkurza takie zachowanie. Mam nadzieję, że Torres wygra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 22:57, mikal15 napisał:

Hehe a rok temu o tej porze niektórzy mi mówili, że się frustruję. Teraz widzę dokładnie
to samo.

to niestety źle widzisz. nikt się nie frustruje, bo to nie ten sam problem, co z barceloną w zeszłym roku. tu nie ma zawodników, którym nie chce się grac, bo tęsknią za córeczką, bo częściej występują w reklamach, niż trenują, bo obrazili się na cały świat...bo generalnie im się nie chce. tak to było z barcą w zeszłym roku. ci zawodnicy nawet w słabej formie powinni lepiej grac, być bardziej zaangażowani. nie ma nic gorszego niż oglądanie zblazowanych piłkarzy. w realu tego nie ma. są w kiepskiej formie, ale nikt im nie odmówi serca do gry. zwyczajnie każdy kibic się martwi słaba formą swojej ulubionej drużyny, ale to nie to samo co frustracja lenistwem suto opłacanych barcelońskich gwiazdek.
osobiście ciesze się, ze barca akurat teraz jest w super formie:-) niemożliwe, żeby ją utrzymali przez cały sezon, zwłaszcza na wiosnę, kiedy dojdzie do najważniejszych rozstrzygnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:41, jaceloth napisał:

osobiście ciesze się, ze barca akurat teraz jest w super formie:-) niemożliwe, żeby ją
utrzymali przez cały sezon, zwłaszcza na wiosnę, kiedy dojdzie do najważniejszych rozstrzygnięć.


Pytanie tylko ile do tego czasu zdążą zrobić przewagi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 22:41, jaceloth napisał:

osobiście ciesze się, ze Barca akurat teraz jest w super formie:-) niemożliwe, żeby ją
utrzymali przez cały sezon, zwłaszcza na wiosnę, kiedy dojdzie do najważniejszych rozstrzygnięć.


Równie dobrze rozstrzygnąć może to co się straci/zyska jesienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 23:11, walgierz napisał:

Pytanie tylko ile do tego czasu zdążą zrobić przewagi ;P

na ten moment nie mają nie wiadomo ile punktów przewagi. wszystko jest do odrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 23:21, jaceloth napisał:

na ten moment nie mają nie wiadomo ile punktów przewagi. wszystko jest do odrobienia.


Pewnie, że można odrobić wiele. Ale wspominałeś o wiośnie. A do wiosny, to jeszcze het, het.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 23:32, walgierz napisał:

Pewnie, że można odrobić wiele. Ale wspominałeś o wiośnie. A do wiosny, to jeszcze het,
het.

jak mówi powiedzenie: "zima wasza, wiosna nasza" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 21:02, Don Zorro napisał:

http://pilkanozna.pl/news.php?ID=101991

Przegiął chłopaczek, wielu jest od niego lepszych. Wielu. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy
Arsenalu czy takiego Messiego. Kiedyś za swoje zuchwalstwo dostanie... ehm... nauczkę.


Za 5 lat przejdzie do historii....mam nadzieję XD


Jemu to już naprawdę sodówka do głowy odbija:P Myśli, że jest najlepszy. Owszem strzela dużo bramek, ale większość z tych 40 w tamtym sezonie strzelił słabeuszom. W większych meczach często zawodzi. Ja uważam, że złota piłka nalezy sie Torresowi. Świetny sezon, od razu po zmianie klubu(wielu graczy jako powód swojej nieudolności sezonowej po zmianie klubu, mówi że jeszcze sie nie przyzwyczaili), b.dobry występ na EURO. Ronaldo zasługuje na miano najlepszego w Anglii, ale nie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2008 o 15:38, marcinshinoda napisał:

Ja uważam, że złota piłka nalezy sie Torresowi.(...) Ronaldo zasługuje
na miano najlepszego w Anglii, ale nie na świecie.


Troszkę to nielogiczne. Ja rozumiem, że jest jeszcze Reprezentacja, ale jeśli najlepszy piłkarz świata nie jest najlepszy w swojej lidze... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłka należy sie Torresowi - to on zrobił większy postęp( proporcjonalnie do swoich umiejętności), a nie Portugalczyk. Zwycięzca nie ma prawa mówić, że jest się "trójką" najlepszych. Za takie coś piłki nie powinien dostać, gwiazdorek jeden.

Ps. Wieśniaki z Hoffenheim rządzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować