Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

trudno mi uwierzyć,

Dnia 19.11.2008 o 23:09, jaceloth napisał:

ze nie ma kogoś lepszego na to miejsce.

Tak jednak jest że nie mamy lewonożnego dobrego piłkarza.Warto się rozglądnąć kto gra na lewej stronie:
Wilk,Lato(tych chciałbym zobaczyć choć to gracze nie na reprę),Zieńczuk,Kosowski(absolutnie dziękujemy za grę ).

Jodłowiec to drewno jakich mało,Irlandczyk minął go jak chciał a ten akurat w polu karnym go ścina mimo ze na pomoc już mu biegnie kolego.Druga bramka oprócz winy obrony i zostawienia nie obstawionego Andrewsa to jednak większe pretensje do Rogera(wstrzymać się z powołaniem dla niego aż odzyska formę )-dwóch kolegów przed nim a ten wbija piłkę na środek zamiast zostawić żeby wybili na aut.

Trzeba im jednak przyznać że Irlandczycy gonili jak zwariowani,mecz szybki jak dla nas i wytrzymaliśmy kondycyjnie(bramki po błędach nie wynikających ze słabego przygotowania kondycyjnego).Jak na towarzyski mecz to przyjemniej się to oglądało niż nie jeden mecz o punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

Tak jednak jest że nie mamy lewonożnego dobrego piłkarza.Warto się rozglądnąć kto gra
na lewej stronie:
Wilk,Lato(tych chciałbym zobaczyć choć to gracze nie na reprę),Zieńczuk,Kosowski(absolutnie
dziękujemy za grę ).

to jest tragedia. stąd musimy wystawiać zawodnika właściwie w emerytalnej formie.

Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

Jodłowiec to drewno jakich mało,Irlandczyk minął go jak chciał a ten akurat w polu karnym
go ścina mimo ze na pomoc już mu biegnie kolego.

rzeczywiście faul bez sensu, przecież był asekuracja.

>jednak większe pretensje do Rogera(wstrzymać się z powołaniem

Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

dla niego aż odzyska formę )

tu się nie zgodzę, nawet nie w formie, to roger zagrywa jednak bardzo dokładnie, poza tym strzelił bramkę i to rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

Trzeba im jednak przyznać że Irlandczycy gonili jak zwariowani,mecz szybki jak dla nas
i wytrzymaliśmy kondycyjnie(bramki po błędach nie wynikających ze słabego przygotowania
kondycyjnego).Jak na towarzyski mecz to przyjemniej się to oglądało niż nie jeden mecz
o punkty.

teraz oglądam mecz niemców z anglią i muszę przyznać, ze nasz pojedynek był toczony na znacznie lepszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 23:09, jaceloth napisał:

występ boguskiego pokazał, ze gra w klubie to nie to samo, ale trzeba jeszcze dać mu klika szans, żeby nabrał trochę doświadczenia

Zgadzam się. Na plus jednak mogę mu zaliczyć pracowitość. Biegał chłopak wszędzie i walczył o każdą piłkę. Gdy zacznie grać trochę z głową, to myślę, że będzie niezłym wzmocnieniem kadry.
Wkurzał mnie trochę za to Fabiański. Piłka do niego idzie po podaniu głową przez naszego zawodnika, można ją złapać rękoma, a on tymczasem nonszalancko zatrzymuje nogą. Aż mi skóra za każdym takim razem cierpła. Wystarczyłby kiks i mamy samobója.
Nie był to jego najlepszy występ :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście najbardziej jestem zadowolony z końcówki . Wiem że to przewrotne , ale zazwyczaj albo wygrywamy albo przegrywamy a końcówki mamy słabe . Gol Lewandowskiego w końcówce potwierdził , że jednak dalej pamiętamy jak się robi kontry , co kiedyś było naszą mocną stroną . Gol bardzo piękny .Obawiam się tylko że w Lechu długo miejsca nie zagrzeje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to tradycja w PZPN, że nowy prezes wychodzi na murawe, na czerwonym dywanie i wita sie z zawodnikami? Czy tylko Lato chciał poprawić swój wizerunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:08, marcinshinoda napisał:

Czy to tradycja w PZPN, że nowy prezes wychodzi na murawe, na czerwonym dywanie i wita
sie z zawodnikami? Czy tylko Lato chciał poprawić swój wizerunek?

Oglądałeś to bez komentarza czy co?
Taki jest zwyczaj w Irlandii,że piłkarzy witają prezesi związku(ewentualnie ich zastępcy) i o ile pamiętam ktoś z miasta gospodarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:24, Gregory171 napisał:

> Czy to tradycja w PZPN, że nowy prezes wychodzi na murawe, na czerwonym dywanie
i wita
> sie z zawodnikami? Czy tylko Lato chciał poprawić swój wizerunek?
Oglądałeś to bez komentarza czy co?
Taki jest zwyczaj w Irlandii,że piłkarzy witają prezesi związku(ewentualnie ich zastępcy)
i o ile pamiętam ktoś z miasta gospodarza


aha ok. Mogłem nie dosłyszeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda, fabiański nie był w meczu stuprocentowo pewny,zwłaszcza na przedpolu dawał się przepychać, ale na szczęście żadnej bramki nie zawalił. jeszcze dojdzie do tego, ze będziemy mieli problem z obsadzeniem tej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 23:09, jaceloth napisał:

nie znajduję tylko uzasadnienia dla występu w pierwszej jedenastce Krzynówka. trudno mi uwierzyć,
ze nie ma kogoś lepszego na to miejsce.

Z Krzynówka zaczynają się naśmiewać nawet kabareciarze. Przed chwilą na TVP 2 były 2 skecze, w których przedstawiali właśnie Krzynówka. Końcówka jednego z nich to była taka, że Polacy wygrywają z Brazylią 4:0 dlatego, że akurat na boisku go zabrakło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

trudno mi uwierzyć,
> ze nie ma kogoś lepszego na to miejsce.
Tak jednak jest że nie mamy lewonożnego dobrego piłkarza.Warto się rozglądnąć kto gra
na lewej stronie:
Wilk,Lato(tych chciałbym zobaczyć choć to gracze nie na reprę),


Lato mało że nie prezentuje "international level" to jest jeszcze za stary na reprezentacje, koleś ma ponad 30 lat, a Wilk to moim zdaniem już dawno powinien zadebiutować, bo sezon, 2 sezony temu naprawde błyszczał, potem był kontuzjowany i dopiero teraz dochodzi do formy o czym świadczy powrót do pierwszej 11 Kolejroza, zawodnik jest młody, wiec trzeba było by go powoli wprowadzać a na ewntualne finały MŚ byłby już lewoskrzydłowy z prawdziwego zdarzenia.

Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

Jodłowiec to drewno jakich mało,Irlandczyk minął go jak chciał a ten akurat w polu karnym
go ścina mimo ze na pomoc już mu biegnie kolego.Druga bramka oprócz winy obrony i zostawienia
nie obstawionego Andrewsa to jednak większe pretensje do Rogera(wstrzymać się z powołaniem
dla niego aż odzyska formę )-dwóch kolegów przed nim a ten wbija piłkę na środek zamiast
zostawić żeby wybili na aut.


Liczyłem że po tym meczu w koncu Leo sie opamięta i po kolejnym slabym meczu Krzynówka i Rogera przestanie z nich korzystać, ale Roger strzelil gola i miejsce w repry zagrzał sobie tym samym pewnie na dłużej.. A Krzynówek to już się tylko przewraca, zero udanych dryblingów..

Dnia 19.11.2008 o 23:37, Gregory171 napisał:

Trzeba im jednak przyznać że Irlandczycy gonili jak zwariowani,mecz szybki jak dla nas
i wytrzymaliśmy kondycyjnie(bramki po błędach nie wynikających ze słabego przygotowania
kondycyjnego).Jak na towarzyski mecz to przyjemniej się to oglądało niż nie jeden mecz
o punkty.


Nasi grali ładnie, na luzie, z pierwszej piłki co do nich niepodobne ostatnio, ale jak przyjdzie co do czego, czyli mecz o punkty, to znów zaczną grać "swoje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 17:05, Paoro napisał:

Lato mało że nie prezentuje "international level" to jest jeszcze za stary na reprezentacje,


Na początku myślałem, że to zdanie o prezesie. Może dlatego, że w 100% trafne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mnie najbardziej zddziwiło w wczorajszym meczu? Końcówka. I to wcale nie mam na myśli tragicznej gry polskiej obrony, czy gradu bramek. Myślę o tym, że sędzia coś dziwnie nie chciał zakończyć meczu... Nie chciałbym niczego sugerować, ale może czekał na zmianę wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś wspominał, ale popis głupoty* dał ostatnio syn Macka Szczęsnego, Wojciech. Otóż na treningu siłowym, ze sztangą, złamał sobie obie ręce w nadgarstkach. Nie muszę chyba dodawać co to znaczy dla młodego(i zdolnego, w końcu trenuje w Arsenalu) bramkarza. Informację tę podał jeden z portali, nie pomnę już który, ale wydaję się być realna. Brawo, Wojtek, nie ma to jak brać się za sztangę samemu, po czym tłumaczyć się, że trzeba było ratować się przed "zgnieceniem"...

* - albo wielkiego i złośliwego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie raczej chłopak miał pecha, stracił równowagę i musiał się ratować. Co innego gdyby chciał udźwignąć jakiś ogromny ciężar.

''Najgorsze, że sztanga wcale nie była ciężka - powiedział bramkarz. - Po prostu straciłem równowagę, a sztangę miałem nad szyją, więc chciałem za wszelką cenę utrzymać ją do końca, żeby nie spadła mi na głowę. No i
przygniotła mi ręce "- mówi zawodnik.'' - z gunners.com.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozlosowano pary 1/4 PP
Legia Warszawa - Stal Sanok
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków

Legia farciarze,słaba para Ruch-Zagłębie,hit lub jak piszą niektórzy przedwczesny finał i mecz przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Wisły z Lechem. Ostatnio w Krakowie Kolejorz nas rozjechał, ale mam nadzieję, że w przerwie zimowej Cupiał wreszcie zrobi jakieś transfery i tym razem to my będziemy górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:29, Gregory171 napisał:

Rozlosowano pary 1/4 PP
Legia Warszawa - Stal Sanok
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków

Legia farciarze,słaba para Ruch-Zagłębie,hit lub jak piszą niektórzy przedwczesny finał
i mecz przyjaźni


Nie chce być złośliwy, ale Legia już raz sie na stali sanok nieźle spaliłaxD Byłoby ciekawie w 3 parze, gdyby nie to że pewnie trenerzy wystawią rezerwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:32, marcinshinoda napisał:

Byłoby ciekawie
w 3 parze, gdyby nie to że pewnie trenerzy wystawią rezerwy:P

Ja bym się tego nie spodziewał. PP, to nie to samo, co PE, gdzie wystawia się piłkarzy tylko po to, żeby ich przetestować. Tym bardziej, że Wisła (nie wiem jak to z Lechem było) już w 1/8 w meczu z Górnikiem wyszła prawie w najmocniejszym ustawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,SD-o-Euro-2012-Niemcy-zastapia-Ukraine,wid,10590636,wiadomosc.html

Süddeutsche Zeitung to poważny dziennik, więc tam raczej nie kłamią.
Jest tylko jedna dziwna sprawa - na stronie dziennika takiego artykułu nie znalazłem....? Czyżby był tylko w "drukowanej" wersji gazety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:53, Vaxinar napisał:

http://sport.wp.pl/kat,37154,title,SD-o-Euro-2012-Niemcy-zastapia-Ukraine,wid,10590636,wiadomosc.html

Süddeutsche Zeitung to poważny dziennik, więc tam raczej nie kłamią.
Jest tylko jedna dziwna sprawa - na stronie dziennika takiego artykułu nie znalazłem....?
Czyżby był tylko w "drukowanej" wersji gazety?

Jest tylko troszkę dalej
http://www.sueddeutsche.de/sport/763/333619/text/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować