Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2008 o 21:32, marcinshinoda napisał:

Nie chce być złośliwy, ale Legia już raz sie na stali sanok nieźle spaliłaxD Byłoby ciekawie
w 3 parze, gdyby nie to że pewnie trenerzy wystawią rezerwy:P


Tylko to było w innej fazie. Od ćwirćfinałów zwykle kluby zaczynają traktować puchar poważnie. Stal wtedy i teraz udanie wykorzystała te fazy, gdzie jest rozgrywany tylko jeden mecz. Teraz już gramy mecz-rewanż i tu już znacznie trudniej o podobną sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 18:16, walgierz napisał:

Na początku myślałem, że to zdanie o prezesie. Może dlatego, że w 100% trafne ;]


wszystko mówi reakcja gmocha na wieść, że lato będzie kandydował na prezesa: "ale do tego, to trzeba chociaż umieć czytać i pisać..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 21:36, Hoplita napisał:

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Wisły z Lechem. Ostatnio w Krakowie Kolejorz nas rozjechał, ale mam
nadzieję, że w przerwie zimowej Cupiał wreszcie zrobi jakieś transfery i tym razem to my będziemy górą.


Kolejorz też się wzmocni, podobno na razie wiadomo ze jednym ale za to wartościowym zawodnikem, zaraz do pierwszego składu, ma być to młody zdolny zawodnik ktoś taki jak Stilić.. Wiadomo, coś o transferach Wisły? Chodzi mi o to jakimi zawodnikami są zainteresowani..

Dnia 20.11.2008 o 21:36, Hoplita napisał:

> Byłoby ciekawie
> w 3 parze, gdyby nie to że pewnie trenerzy wystawią rezerwy:P
Ja bym się tego nie spodziewał. PP, to nie to samo, co PE, gdzie wystawia się piłkarzy
tylko po to, żeby ich przetestować. Tym bardziej, że Wisła (nie wiem jak to z Lechem
było) już w 1/8 w meczu z Górnikiem wyszła prawie w najmocniejszym ustawieniu.


Lech w ostatnim meczu z Odrą Wodzislaw też wystawił pierwszy skład, Smuda odpuszcza tylko z PEkstraklasy, gdzie nawet nie zasiada na ławce rezerwowych, PP to obok majstra i PUEFA jeden z głównych celów na ten sezon.. Legia farciarz, ale nieźle by było jakby znów odpadli z Sanokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 00:53, Vaxinar napisał:

Süddeutsche Zeitung to poważny dziennik, więc tam raczej nie kłamią.

Czytałam o tym dzisiaj rano w telegazecie. A może słyszałam w jakiś wiadomościach? Nie wiem. W każdym razie opcja zorganizowania EURO z Niemcami obiła mi się o uszy. I muszę przyznać, że w dobie szalejącego na Ukrainie kryzysu nie jest to wcale takie głupie rozwiązanie. Na razie mówi się o tym, że EURO w Niemczech i w Polsce to opcja awaryjna, ale ja myślę, że jeśli u naszych wschodnich sąsiadów nic się nie zmieni to sąsiad zmieni się na... zachodniego. Ja tam nie mam żadnych negatywnych odczuć typu: "Z Niemcami to ja nie chcę". Skoro chcą i są gotowi awaryjnie czekać to czemu nie?

PS. Co do PP... muszę przyznać, że Wisła kiepsko trafiła. Z jednej strony kolejorz wygrał w Krakowie aż 4-1. Z drugiej strony Wisła wygrała w zeszłym sezonie i w Krakowie i w Poznaniu (co tylko wskazuje na to, że Poznań nie jest tak zaklęty jak Warszawa, gdzie wygrywamy sporadycznie a jak przegrywamy to nieraz wysoko). Cóż... wg mnie i tak awansujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:47, Paoro napisał:

Wiadomo, coś o transferach Wisły? Chodzi mi o to jakimi zawodnikami są zainteresowani..

Czytałem jedynie, że mają kilku graczy na oku. Nic więcej nie wiem. Tylko, że wiosną też mieliśmy kupić nie wiadomo ilu zawodników, a skończyło się na tym, że tylko dwóch ściągnęli za darmo ;-) Tak więc z transferów będę zadowolony, dopiero, gdy zostaną już zawarte.

Dnia 21.11.2008 o 19:47, Paoro napisał:

Legia farciarz, ale nieźle by było jakby znów odpadli
z Sanokiem :D

Ja bym tam nie miał nic przeciwko ;-) Ale nie bardzo w coś takiego wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:01, mała16 napisał:

opcja zorganizowania EURO z Niemcami obiła mi się o uszy. I muszę przyznać, że w dobie szalejącego na > Ukrainie
kryzysu nie jest to wcale takie głupie rozwiązanie. Na razie mówi się o tym, że EURO w Niemczech i w Polsce to opcja
awaryjna, ale ja myślę, że jeśli u naszych wschodnich sąsiadów nic się nie zmieni to sąsiad zmieni się na... zachodniego

Tyle że musimy pamiętać o wypowiedzi Platiniego (powiedział to po pamiętnym wywiadzie nowego prezesa PZPN).
Że organizację ME przyznano Polsce i Ukrainie. Jeżeli Ukraina nie będzie mogła, to nie znaczy automatycznie, że będzie szukany inny partner dla Polski.
To będzie znaczyło, że będzie szukany inny organizator w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 21:27, A-cis napisał:

To będzie znaczyło, że będzie szukany inny organizator w ogóle.

Owszem, pamiętam tę wypowiedź, ale brzmiała ona nieco inaczej. Chodziło konkretnie o stolice. Jeśli albo Kijów albo Warszawa nie będą miały stadionu z prawdziwego zdarzenia to możemy stracić organizację. Tzn. że takich meczy jak mecz otwarcia czy finał nie można rozegrać poza stolicą czy to Polski, czy Ukrainy. Przynajmniej ja tak słyszałam. Co do naszej wspólnej organizacji z Niemcami... ja słyszałam, że jest opcja, że możemy zorganizować mistrzostwa z naszymi zachodnimi sąsiadami, a nie oni sami. O czymś takim nie słyszałam (nie licząc buntu we Włoszech :P).
Ja tylko piszę jak słyszałam/czytałam :D Ale teorii na ten temat jest tyle, że niedługo pewnie będziemy organizować EURO z USA czy Brazylią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 23:40, jaceloth napisał:

sebastian tyrała powołany do kadry polski. ciekawe jak się sprawdzi. w ogóle nasza kadra
coraz młodsza...


do której? Młodzieżowej czy reprezentacji głównej?. Nie długo jakoś będzie zgrupowanie zaplecza kadry. Tyrałą podobno interesuje sie Arka Gdynia i Polonia Warszawa. Szanse na przejscie są dużo, on sam chce przejsc a gra na dodatek w drużynie B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:14, Hoplita napisał:

> Wiadomo, coś o transferach Wisły? Chodzi mi o to jakimi zawodnikami są zainteresowani..

Czytałem jedynie, że mają kilku graczy na oku. Nic więcej nie wiem. Tylko, że wiosną
też mieliśmy kupić nie wiadomo ilu zawodników, a skończyło się na tym, że tylko dwóch
ściągnęli za darmo ;-) Tak więc z transferów będę zadowolony, dopiero, gdy zostaną już
zawarte.


Kolejorz kupuje podobno młodego (18 lat) wysokiego (191 cm) napastnika Harisa Handzića, to Bośniak z FK Sarajewo, który zdążył już zadebiutować w reprezentacji. Kosztować będzie około 300 tysięcy, prezes klubu niebawem jedzie sfinalizować kontrakt.

W Lechu od początku przyjścia Rutkowskiego, zabrano się za skauting w Lechu, teraz to przynosi pożytek :) z resztą nie od dziś (chodzby Rengifo, Stilić, Cueto - piłkarze z znikąd, a wielkie talenty) Podobno Skorża też szuka wysokiego napastnika ;) co do transferów Wisły, nie ma co ten Marcelo też chyba dobry transfer, choć darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 10:44, Paoro napisał:

> > Wiadomo, coś o transferach Wisły? Chodzi mi o to jakimi zawodnikami są zainteresowani..

>
> Czytałem jedynie, że mają kilku graczy na oku. Nic więcej nie wiem. Tylko, że wiosną

> też mieliśmy kupić nie wiadomo ilu zawodników, a skończyło się na tym, że tylko
dwóch
> ściągnęli za darmo ;-) Tak więc z transferów będę zadowolony, dopiero, gdy zostaną
już
> zawarte.

Kolejorz kupuje podobno młodego (18 lat) wysokiego (191 cm) napastnika Harisa Handzića,
to Bośniak z FK Sarajewo, który zdążył już zadebiutować w reprezentacji. Kosztować będzie
około 300 tysięcy euro, prezes klubu niebawem jedzie sfinalizować kontrakt.

W Lechu od początku przyjścia Rutkowskiego, zabrano się za skauting w Lechu, teraz to
przynosi pożytek :) z resztą nie od dziś (chodzby Rengifo, Stilić, Cueto - piłkarze z
znikąd, a wielkie talenty) Podobno Skorża też szuka wysokiego napastnika ;) co do transferów
Wisły, nie ma co ten Marcelo też chyba dobry transfer, choć darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:01, mała16 napisał:

Na razie mówi się o tym, że EURO w Niemczech i w Polsce to opcja awaryjna, ale ja myślę,
że jeśli u naszych wschodnich sąsiadów nic się nie zmieni to sąsiad zmieni się na...
zachodniego. Ja tam nie mam żadnych negatywnych odczuć typu: "Z Niemcami to ja nie chcę".
Skoro chcą i są gotowi awaryjnie czekać to czemu nie?

Problem polega z UEFĄ. Prawdopodobnie najpierw powie, że skoro Ukraina nie może to ONI będą szukać współgospodarza i ONI znajdą nam Niemców. Rozumiesz? ;) Taka szopka, żeby było widać, że UEFA działa i tak dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 12:37, Vaxinar napisał:

Problem polega z UEFĄ. Prawdopodobnie najpierw powie, że skoro Ukraina nie może to ONI
będą szukać współgospodarza i ONI znajdą nam Niemców. Rozumiesz? ;) Taka szopka, żeby
było widać, że UEFA działa i tak dalej. ;)


Dobrze powiedziane:)
Prawda jest taka że zarówno UEFA jak i FIFA to jeszcze większe bagno niż PZPN, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że nie jest to gazeta najwyższych lotów, ale zdjęcie nie kłamie...

Hehehe... Szkoda, że nie robił tego w koszulce "God bless John Paul II" czy w czymś podobnym...
Już nawet jemu sodóweczka do łba strzeliła... Oj słabe główki mają Ci piłkarze i nie chodzi mi w tej chwili o picie wódki, bo w tym to oczywiście nasi przodują.

20081122142141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manchester City 3:0 Arsenal

No jest kryzys i to spory. Czekanie na powrót Rosickiego i Eduardo nie bardzo ma sens, bo nie ma szans, żeby wrócili w super formie. Dzisiaj Kanonierzy totalnie bez pomysłu, Clichy tragicznie, szczególnie w defensywie. Bendtner tracił, kiedy tylko miał okazję; Denilson pokazał wszystkim, jak nie należy rozgrywać; Almunię raz uratował błąd Robinho, który wyszedł pół kroku do przodu i był na spalonym po lekkim strzale Irelanda, oczywiście wyplutym do Brazylijczyka. Pod koniec jeszcze w zupełnie niegroźnej sytuacji błąd Djorou, faul na Sturrridge'u, a ten pewnie wykonał karnego. A młodzież wciąż ''talentem wygrywa najważniejsze bitwy''... z Sheffield i Wigan. -.-

Ps. Jak ktoś dzisiaj nie ma co robić to niech trzyma kciuki za Juve, PSG, Lecha i Barcelonę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować