Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 15:40, rafekx 12 napisał:

> > No i znowu Barca wygrała...Oj coraz bardziej przekonuje sie[choć nie chetnie]
że
> jest
> > to w tej chwili najlepsza drużyna na świecie...
>
> Nie sądze. Może na swoim podwórku są świetni, ale w LM już tak dobrze sobie nie
radzą.
>

Czy ja wiem,w PK pokonali Atletico na wyjeździe bez większych problemów...?


Nie mówię, że są słabi, tylko, że nie są najlepsi ;). Są kluby, które mają lepszy skład. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2009 o 16:00, zako95 napisał:

Nie mówię, że są słabi, tylko, że nie są najlepsi ;). Są kluby, które mają lepszy skład.
Takie jest moje zdanie.


Możliwe,sam bardzo chetnie zobaczyłjak ci pewniacy sukcesów Barcy na czele z "boskim" Diego patrzął jak ich ulubieńcy odpadają z LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:00, zako95 napisał:

> Czy ja wiem,w PK pokonali Atletico na wyjeździe bez większych problemów...?

Nie mówię, że są słabi, tylko, że nie są najlepsi ;). Są kluby, które mają lepszy skład.
Takie jest moje zdanie.


Podaj przykład? I prosze nie Manchester united, albo Chelsea:P Te zespoły są teraz w słabszej formie, i uważam, że Barcelona obecnie jest silniesza od nich. Inter? Inter co roku, łatwo wygrywa w lidze, a w LM zawodzi. W grupie to było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:22, walgierz napisał:

No wiesz...


Drogi Walgierzu, sarkazm z Twojej wypowiedzi aż nie mieści się na moim monitorze. To że ma poparcie betonu ( co zresztą nie dziwi jeśli połączy się Amicę z jej dokonaniami za jego kadencji między leśnymi dziadkami i wrocławską prokuraturą ) to jest to akurat kolejny minus do poważnej już kolekcji tychże. Zresztą, najlepiej o tym świadczy fakt, co sądzą o nim sami zawodnicy z którymi współpracował. Mam nadzieję że kadry w swoje ręce nie dostanie, nawet jako asystent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2009 o 16:00, zako95 napisał:

Nie mówię, że są słabi, tylko, że nie są najlepsi ;). Są kluby, które mają lepszy skład.
Takie jest moje zdanie.


Jakie ? Wg mnie Barca ma najbardziej równą kadrę. Zmienników na każdą pozycję, co najmniej tak dobrych jak gracze podstwowego składu. W dodatku pozbyła się gwiazdorów (wyłączając Messiego i Henryka, ale jednak kilku się przyda :), dlatego tak dobrze jej się wiedzie. Bo jest zespołem, a nie zgrają gwiazd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Zdebel w B. Leverkusen. Conajmniej zaskakująca decyzja. Ostatnio Zdebla przesunięto do rezerw słabego Bochum, a nagle Polaka wykupił Leverkusen. Co prawda prezes "aptekarzy" powiedział, że Zdebel to uznania marka i będzie sporym wzmocnieniem, ale ja w to nie wierze. Co prawda zagrał bardzo dużo meczów w Bundeslidze, ale jak była to tak uznana marka i dobry zawodnik, to dlaczego grał w słabym Bochum? Wiadomo, że na łamach prasy nie powiedziałby prezes, że Zdebel będzie zapchaj dziurą - ale ja myślę, że tak właśnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdebel pełni ważną funkcję w Bochum - Szwajcarowi chyba się poprzewracało w głowie.
Grał w słabym Bochum, ale grał na o wiele wyższym poziomie niż reszta. Wierz mi, że jak będzie chcieć to wywalczy sobie miejsce w Bayerze.
Stawiasz przedziwne pytanie - dlaczego grał w słabym Bochum (z czego słaby to chyba piszesz tylko patrząc raz na ruski na tabelę BL, a nie oglądając ją bo to jest ligowy średniak). Grał tam bo nikt go nie kupował, a teraz go kupili. Zapchaj dziura raczej nie - rezerwowy - być może. Zdebel ma swoje lata, a Bayer Leverkusen podnosi się z kolan po latach, więc o miejsca w podstawowej jedynastce nie będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:03, rafekx 12 napisał:


> Nie mówię, że są słabi, tylko, że nie są najlepsi ;). Są kluby, które mają lepszy
skład.
> Takie jest moje zdanie.

Możliwe,sam bardzo chetnie zobaczyłjak ci pewniacy sukcesów Barcy na czele z "boskim"
Diego patrzął jak ich ulubieńcy odpadają z LM :)

Widzę, że ktoś ma podobne zdanie do mnie :) Ja nie byłbym taki pewien sukcesu Barcy w Lidze Mistrzów, wcale nic pewnego, coś czuję, że Liverpool pokona mój ukochany klub, czyli Real Madryt i to właśnie klub z Anfield Road będzie jednym z najpoważniejszych kandydatów do pokonania klubu z katalonii, nawet bardzo prawdopodobne, że ich pokona, jeśli nie oni, to inny angielski klub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 18:10, heaton 1992 bdg napisał:

>
> > Nie mówię, że są słabi, tylko, że nie są najlepsi ;). Są kluby, które mają
lepszy
> skład.
> > Takie jest moje zdanie.
>
> Możliwe,sam bardzo chetnie zobaczyłjak ci pewniacy sukcesów Barcy na czele z "boskim"

> Diego patrzął jak ich ulubieńcy odpadają z LM :)
Widzę, że ktoś ma podobne zdanie do mnie :) Ja nie byłbym taki pewien sukcesu Barcy w
Lidze Mistrzów, wcale nic pewnego, coś czuję, że Liverpool pokona mój ukochany klub,
czyli Real Madryt i to właśnie klub z Anfield Road będzie jednym z najpoważniejszych
kandydatów do pokonania klubu z katalonii, nawet bardzo prawdopodobne, że ich pokona,
jeśli nie oni, to inny angielski klub :)


Mówiąc o silniejszym klubie mówiłem o Liverpoolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zako95<---- Cieszę się, że tak sądzisz, szkoda tylko, że kosztem tego wszystkiego Real odpadnie ponownie w 1/8 LM, niestety nie widzę innego klubu, który pokonałby Barce, chociaż ostatnie dwa mecze dumy katalonii pokazały, że nie jest już to ta sama drużyna, nie wygrywają już tak pewnie, jak jeszcze nie tak dawno temu. Niech Liverpool ich pokona, nawet kosztem Realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niech Liverpool ich pokona, nawet kosztem Realu...

To dość zabawne, że wolisz by Twój "ukochany" klub odpadł wcześniej, byle tylko był ktoś kto by pokonał Barcę.


Co do Liverpoolu - myślę, że w tym roku LM nie dla nich. Ich kadra nie jest na tyle szeroka aby grać na wysokim poziomie i w lidze, i w LM, a myślę, że w tym roku Benitez postawi na sukces w Premiership, którego Liverpool nie odniósł od wielu lat. A Manchester jest już bliski wyrowanania rekordu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 19:15, gloody napisał:

>Niech Liverpool ich pokona, nawet kosztem Realu...

To dość zabawne, że wolisz by Twój "ukochany" klub odpadł wcześniej, byle tylko był ktoś
kto by pokonał Barcę.


Co do Liverpoolu - myślę, że w tym roku LM nie dla nich. Ich kadra nie jest na tyle szeroka
aby grać na wysokim poziomie i w lidze, i w LM, a myślę, że w tym roku Benitez postawi
na sukces w Premiership, którego Liverpool nie odniósł od wielu lat. A Manchester jest
już bliski wyrowanania rekordu.


Wiem, że to dziwne, bardzo dawne. Chcę aby Real pokonał Liverpool, ale będzie to zadanie arcy trudne, klub z katalonii ciężko będzie pokonać, wierzę jednak, że może zrobić to jakiś inny klub, może właśnie ManU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oni kiedyś do nas wrócą i wówczas będziemy kadrową potęgą, jaką dziś jest Real Madryt", Mirosław Trzeciak to ma fantazję. Legia ma imponujących zawodników? Chyba przejaw ambicji i dobrożyczenia przysłoniły mu realia. Wzmocnią się piłkarzami z Polonii Bytom i nagle się piłkarską siłą staną. Niech sobie lepiej kupią bramkostrzelnego napastnika, bo jak zabraknie Chinyamy to ciekaw kto będzie strzelał gole. Grzelak? Giza? Mogliby postawić na młodych, obiecujących piłkarzy a nie niechcianych w Hiszpanii "gwiazdorów".Powodzenia życzę Legii i gratuluję fantazji pana Mirka.
http://sport.onet.pl/0,1248675,1893782,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:14, HunterO7 napisał:

Dlatego tak dobrze jej się wiedzie. Bo jest zespołem, a nie zgrają gwiazd :P


"Niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie"

ManU ma lepszy skład niż Barca. Zmienników na KAŻDĄ pozycji i to wcale nie gorszych od tych z podstawowej jedenastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 23:20, Smooqu napisał:

"Niebezpiecznie jest wierzyć, że coś trwa wiecznie"

ManU ma lepszy skład niż Barca. Zmienników na KAŻDĄ pozycji i to wcale nie gorszych od
tych z podstawowej jedenastki.


Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź :) Po pierwsze nie wierzę, że ta dyspozycja będzie trwała wieczność, ale wierzę, że Barca potrafi pokonać kryzys.

Co do składu ManU. To się nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:36, HunterO7 napisał:

Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź :) Po pierwsze nie wierzę, że ta dyspozycja będzie
trwała wieczność, ale wierzę, że Barca potrafi pokonać kryzys.

Co do składu ManU. To się nie zgadzam.


Ja myślę że Barca nie wygra LM bo zespołu które zaczynają w takim stylu zazwyczaj kończą w kiepskim. Chyba że Guardiola okaze się świetnym moralizatorem. Ligę Hiszpańską pewnie wygrają bo mają silniejszy skład od wszystkich rywali. Ale nie można niczego być pewnym bo jak Messi złapie kontuzje to będzie kiepsko z Barcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:18, Smooqu napisał:

Ja myślę że Barca nie wygra LM bo zespołu które zaczynają w takim stylu zazwyczaj kończą
w kiepskim. Chyba że Guardiola okaze się świetnym moralizatorem.


Chyba mobilizatorem :] Poza tym myślę, że po poprzednim sezonie zawodnicy Barcy sami się troszczą o swoją mobilizację, szczególnie w LM.

>Ale nie można niczego być pewnym, bo jak Messi złapie kontuzje to będzie kiepsko z Barcą.

Jest ważny, ale nie czyni drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2009 o 15:18, Smooqu napisał:


Ja myślę że Barca nie wygra LM bo zespołu które zaczynają w takim stylu zazwyczaj kończą
w kiepskim. Chyba że Guardiola okaze się świetnym moralizatorem. Ligę Hiszpańską pewnie
wygrają bo mają silniejszy skład od wszystkich rywali. Ale nie można niczego być pewnym
bo jak Messi złapie kontuzje to będzie kiepsko z Barcą.


Wg twojego rozumowania, jak jakiś kluib jest obecnie w fatalnej formie, ledwo przeszedł przez fazę grupową i kiepsko mu się wiedzie w lidze powinnien być murowanym kandydatem do zwycięstwa w LM ?

Co do Messiego, jak dostanie kontuzji to będzie ciężej, ale nie będzie tragedii. W druzynie jest 2 świetnych rozgrywających Xavi i Iniesta(Keita) , a w ataku Eto''o, Henry i Bojan(Iceman/Hleb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:02, HunterO7 napisał:


>
> Ja myślę że Barca nie wygra LM bo zespołu które zaczynają w takim stylu zazwyczaj
kończą
> w kiepskim. Chyba że Guardiola okaze się świetnym moralizatorem. Ligę Hiszpańską
pewnie
> wygrają bo mają silniejszy skład od wszystkich rywali. Ale nie można niczego być
pewnym
> bo jak Messi złapie kontuzje to będzie kiepsko z Barcą.

Wg twojego rozumowania, jak jakiś kluib jest obecnie w fatalnej formie, ledwo przeszedł
przez fazę grupową i kiepsko mu się wiedzie w lidze powinnien być murowanym kandydatem
do zwycięstwa w LM ?

Co do Messiego, jak dostanie kontuzji to będzie ciężej, ale nie będzie tragedii. W druzynie
jest 2 świetnych rozgrywających Xavi i Iniesta(Keita) , a w ataku Eto''o, Henry i Bojan(Iceman/Hleb).

No to ja coś powiem na ten temat. Brak Messiego można było zobaczyć w poczynaniach Barcelony z przeciętną Majorką. Co prawda mecz wygrali lecz ich gra pozostawiała wiele do życzenia, taki poziom nie starcz na Valencie, Seville czy powracający do formy Real :) Zauważ, Real z Barcą jechał na jednym wózku, do momentu kiedy kilku zawodników Królewskich doznało kontuzji. Widać wyraźnie, że brak zawodników robi swoje, jednak powoli widać, iż pozostali zawodnicy ochłonęli i zaczynają grać, także to jest jednak fakt, poważniejsza kontuzja Messiego i Barca może pożegnać się nawet z mistrzostwem Primiera Division :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 16:02, HunterO7 napisał:

Co do Messiego, jak dostanie kontuzji to będzie ciężej, ale nie będzie tragedii. W druzynie
jest 2 świetnych rozgrywających Xavi i Iniesta(Keita) , a w ataku Eto''o, Henry i Bojan(Iceman/Hleb).


Dysproporcja między prawą stroną (Alves, Messi) a lewą (Henry, Abidal) jest wielka. W tej chwili Messi jest jedynym prawdziwym skrzydłowym (Hleb i Iniesta raczej są rozgrywającymi, coś jak Sneijder). Gdy Leo dostanie spadek formy to Barca to odczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować