Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Górnik i Cracovia spadają z Ekstraklasy. Szkoda mi tych klubów, bo organizacyjnie są one na poziomie Ekstraklasy. W drugiej cześć sezonu Górnik i Cracovia grały dobrze, kluby są dobrze prowadzone szkoda, że spadli. No cóz niestety w Ekstraklasie nadal są pseudokluby piłkarskie typu ŁKS(złożyli odwołanie od PZPN), czy Polonia Bytom. które nie mają stadionu, ani pieniędzy. Mam nadzieje, że PZPN będzie w końcu konsekwentny(marzenia ściętej głowy) i kluby nie zdolne finansowo, albo organizacyjnie będą po prostu degradowane, a nie co roku warunkowo dopuszczone. Te kluby które infrastrukturę mają na poziomie z początku lat 90, tylko ośmieszają naszą lige, i obniżają jej wartość:P

Bardzo sie ciesze, że Wisła jest mistrzem(Gratulacje z Warszawy;]), bo ten klub naprawdę stoi przed wielką szansą awansowania do LM. Jeśli Garguła po kontuzji wróci do formy, zpstanie Brożek i Boguski, oraz kupiony zostanie dobry bramkarz(może Dudek?), to Wisła bez problemu może awansować, bo zespoły pokroju FC Basel czy Lewski Sofia są w jej zasięgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Werder Brema zdobył Puchar Niemiec, to chyba ich największe osiągnięcia w tym sezonie, no i o ile można nazwać dużym osiągnięciem dotarcie do finału Pucharu UEFA. Diego pożegnał się z kibicami i w następnym sezonie zagra w Juventusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 22:02, shinoda napisał:

Górnik i Cracovia spadają z Ekstraklasy. Szkoda mi tych klubów, bo organizacyjnie są
one na poziomie Ekstraklasy.

Pewnie są, ale i tak w następnym sezonie awansują do Ekstraklasy więc nie ma się co martwić.

Dnia 30.05.2009 o 22:02, shinoda napisał:


Bardzo sie ciesze, że Wisła jest mistrzem(Gratulacje z Warszawy;]), bo ten klub naprawdę
stoi przed wielką szansą awansowania do LM. Jeśli Garguła po kontuzji wróci do formy,
zpstanie Brożek i Boguski, oraz kupiony zostanie dobry bramkarz(może Dudek?), to Wisła
bez problemu może awansować, bo zespoły pokroju FC Basel czy Lewski Sofia są w jej zasięgu:)


No jeśli Wisełka się postara to i nawet może jakieś lepsze kluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:02, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie,zaintrygowała mnie część news na rm.pl gdzie pisze że Perez będzie prezesem
REalu już od poniedziałku?Czy ktoś wie o co chodzi?


Gdzie tam, podobno Perez negocjuje z Villarrealem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:10, Budep napisał:

> Mam pytanie,zaintrygowała mnie część news na rm.pl gdzie pisze że Perez będzie prezesem

> REalu już od poniedziałku?Czy ktoś wie o co chodzi?

Gdzie tam, podobno Perez negocjuje z Villarrealem.


No dobrze że negocjuje ale pytam czy będzie już do następnego tygodnia prezesem wszak tak jest napisane na rm.pl sam się zdziwiłem bo myślałem że wybory pod koniec czerwca będą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:12, NecroVisioneR napisał:

No dobrze że negocjuje ale pytam czy będzie już do następnego tygodnia prezesem wszak
tak jest napisane na rm.pl sam się zdziwiłem bo myślałem że wybory pod koniec czerwca
będą...?


Został jedynym kandydatem w związku z czym obejmuje rządy już 1 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święto dziś wielkie chyba musi być bo będę pisał o... lidze hiszpańskiej.

Nie ukrywam, że wiąże głębokie nadzieje z nowym, już chyba przesądzonym prezydentem Realu.
Kiedyś Real (obok Interu) był moim najbardziej znienawidzonym klubem kontynentu, od jakiegoś czasu tytuł ten przejąła Barcelona ze względu na tę całą pompę w szczególności w Polsce, gdzie mamy bastion kibiców Barcy i każdy oczywiście kibicował od dawien dawna od 4 roku życia. :D
Nie będę jednak zbyt złośliwi, bo normalnych kibiców Barcelona pewnie w Polsce ma, ale pompa przerosła już nawet piękną (mówię to bez ironii) grę Barcy.
Życzę zatem dobrej prezydentury panu Perezowi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków mistrzem Polski!:)
O to mistrzostwo było chyba najtrudniej ze wszystkich w ostatnich latach, bo chyba nigdy nie mieliśmy nad drugim zespołem tak małej przewagi. Mistrzostwo szczególnie ważne, bo teraz powinno być o awans do LM duzo łatwiej, a to okazja do odskoczenia innym zespołom w ekstraklasie. Trzeba jednak "zrobić" jakieś transfery, bo po sezonie odchodzą Baszczyński, Zieńczuk (moim zdaniem zastąpic może go Ćwielong), pewnie też Beto, no i przecież Tomek Dawidowski^^. Nie ma co liczyć w następnym sezonie też na Niedzielana i Cantoro. Jak, więc widać trzeba wzmocnić atak, środek pomocy, prawą obronę i kupić kogos na bramkę.
Z ekstraklasy spadają Górnik i Cracovia, o ile Craxa na to zasłużyła, o tyle szkoda mi Górnika, to sezpół, na który zawsze przychodzi komplet widzów, świetnie zorganizowany, na pewno ekstraklasa straci na bez tego klubu. Szkoda, że takie zespoły spadają, a taka Odra, czy Bełchatów, które na meczach gromadzą śmieszną ilość kibiców dalej są w ekstraklasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiorentina vs. AC Milan 0-2

Pierwsza połowa słaba ,ale za to druga o wiele lepsza zwłaszcza w wykonaniu Milanu :]
Szkoda ,że pod koniec zabrakło tych punktów do 2 miejsca ,ale 3 też nie jest złe bo daje udział w LM :]

Jako wierny na wieki kibic AC Milanu dziękuje P.Maldiniemu za cudowne 25 lat spędzone w barwach Rossonerich :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie interesowałem AC Milanem nie wiem sam czemu bo ten klub jest bardzo interesujący.
Jest to klub o mocnym składzie i mam nadzieję, że w następnym sezonie będą na 1 miejscu bo już Inter lekko mówiąc już mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 17:57, AssaxoN napisał:

Jest to klub o mocnym składzie i mam nadzieję, że w następnym sezonie będą na 1 miejscu
bo już Inter lekko mówiąc już mnie wkurza.


Inter jak to Inter, niczego sobie klub. Ale Mourinho to nienawidzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten temat krąży głównie wokół piłki śiatowej, albo polskiej, ale chciałbym poruszyć temat, czy sami gracie w piłkę? Bo ja np. z kolegami gramy prawie codziennie, po dwie godziny, ale nie na trawie (strasznie padało ostatnio) tylko na kostkach. Składy po 3-4 osoby i jest świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:59, kedzior141 napisał:

Wiem że ten temat krąży głównie wokół piłki śiatowej, albo polskiej, ale chciałbym poruszyć
temat, czy sami gracie w piłkę? Bo ja np. z kolegami gramy prawie codziennie, po dwie
godziny, ale nie na trawie (strasznie padało ostatnio) tylko na kostkach. Składy po 3-4
osoby i jest świetnie :)

No ja też gram z kumplami prawie codziennie. Gramy na asfaltowym boisku 2 na 2. Mamy fajne małe brameczki i się ćwiczy umjętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:59, kedzior141 napisał:

Wiem że ten temat krąży głównie wokół piłki śiatowej, albo polskiej, ale chciałbym poruszyć
temat, czy sami gracie w piłkę? Bo ja np. z kolegami gramy prawie codziennie, po dwie
godziny, ale nie na trawie (strasznie padało ostatnio) tylko na kostkach. Składy po 3-4
osoby i jest świetnie :)


W ubiegłoroczne wakacje z kumplami graliśmy prawie codziennie, a z tego co wiem to i w tym roku będziemy sobie ciupać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No ja też gram z kumplami prawie codziennie. Gramy na asfaltowym boisku 2 na 2. Mamy

Dnia 31.05.2009 o 19:13, Ziggy napisał:

fajne małe brameczki i się ćwiczy umjętności.


Jak w sławnej reklamie Nike:) http://www.youtube.com/watch?v=tFkc4aFkvms Też tak kiedyś z kolegami grałem, ale nazywaliśmy to Brazylianka. Bo dzieci w Brazylii ta grają xD

Co do pytania kedziora, to sam od dziecka gram w piłke:) Jak byłem mniejszy to codziennie grałem na osiedlowym boisku, teraz "tylko kilka razy w tygodniu. Niestety tylko tak dla zabawy z kolegami, bo stan zdrowia nie pozwala mi zapisać sie do klubu. Na szczęście w Warszawie jest pełno boisko do piłki nożnej, głównie z igelitową nawierzchnią, więc nie możemy narzekać, na brak lokalu do grania:]


Dla zabawy polecam także grę tak zwane "Kwadraty". Rysujemy równe pola, każdy ma swój kwadrat, piłka nie może dotknąć twojego pola. Gramy do 12 pkt, 13 z główki. Świetna zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram z kumplami i gramy też tak zwane klasowe mecze ostatnio graliśmy przeciwko jednej z klas i przegraliśmy, ale tylko dla tego, że nawierzchnia była taka, że nie dało się grać tak się ślizgało a w dodatku za małe boisko było. Ale tak czy siak lubie grać w realu (na żywo). I grze (np. FIFA) ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 18:59, kedzior141 napisał:

Wiem że ten temat krąży głównie wokół piłki śiatowej, albo polskiej, ale chciałbym poruszyć
temat, czy sami gracie w piłkę? Bo ja np. z kolegami gramy prawie codziennie, po dwie
godziny, ale nie na trawie (strasznie padało ostatnio) tylko na kostkach. Składy po 3-4
osoby i jest świetnie :)


Gram, a jakże! Tworzymy tzw. Euro i tak dajemy reprezentacje. Później się w nie wcielamy na boisko i jazda :D. Gramy na stadionie, na trawie. Ja zawsze stoje na bramce i bronie, a gramy na trawie bo można robić szczupaki, wślizgi, no i najlepiej dla bramkarza - rzucać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować