Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ledwo Perez objął to stanowisko, a już kilka dni po tym Kaka dołącza do Realu :) Ja się bardzo cieszę, nareszcie są dobre prognozy dla Królewskich. Jakby udało się jeszcze ściągnąć Ville to było by już kapitalnie. Pojawiły się pogłoski, że zmieni klub na Real za 38 milionów, ale to nic pewnego.
A co sądzicie o odejściu RVN do Tottenhamu? Moim zdaniem to dobra decyzja, na stare lata spokojnie dokończy karierę w Anglii, a Real pozyska nowego świetnego napastnika np ww Ville.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 13:40, Budep napisał:

Alonso to nie defensywny pomocnik :)


Jak nie jak tak... Uściślając - to jest typowy hiszpański defensywny pomocnik, który świetnie rozgrywa piłkę, a nie tylko przeszkadza rywalom... Xavi kiedyś grał w ten sposób(teraz operuje bardziej z przodu), podobnie Pirlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba. Nawet dobrze, że RVN przejdzie do Angielskiego klubu (tam pogra już do końca ) A za niego wejdzie może Villa jak go kupią no i jeszcze Kaka do tego i Real już ma większe szanse na zdobycie (w końcu ) tego tytułu w następnym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem z Irakiem trener Leo zapowiadał zmiany w składzie i zwłaszcza w stylu gry drużyny. W składzie widzę 1 (chyba) zmianę, ale w stylu – na razie żadnej. Tyle tylko że grający b. chaotycznie Irakijczycy nie zdołali nam w pierwszej połowie wcisnąć żadnej bramki. Być może nie damy im również strzelić gola w II połowie, ale nie widzę szans aby, tak grająca nasza reprezentacja, strzeliła jakiegoś gola przeciwnikom. :-/
Styl gry jaki demonstruje od jakiegoś czasu polska reprezentacja prawdopodobnie zaczyna od razu ustawiać organizatorów meczów, którzy domyślają się jakie będzie zainteresowanie tym żałosnym widowiskiem i zaczynają nam wybierać na rozgrywanie meczu jakieś boiska treningowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny mecz. Nasi grają bez polotu, niedokładne podania, brak pomysłu na gre - na okręgówce się bardziej emocjonuje.

Irak też nic nie potrafi wymyślić, więc stawiam na 0-0 i drugiej połowy nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:10, Budep napisał:

Beznadziejny mecz. Nasi grają bez polotu, niedokładne podania, brak pomysłu na gre -
na okręgówce się bardziej emocjonuje.


Jakiej okręgówce... W meczu drużyn podwórkowych jest ciekawiej...

Dnia 09.06.2009 o 18:10, Budep napisał:

Irak też nic nie potrafi wymyślić, więc stawiam na 0-0 i drugiej połowy nie oglądam.


Pudło, przegrywany 0-1...:) Śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 18:32, Nephren-Ka napisał:

> Beznadziejny mecz. Nasi grają bez polotu, niedokładne podania, brak pomysłu na gre
-
> na okręgówce się bardziej emocjonuje.

Jakiej okręgówce... W meczu drużyn podwórkowych jest ciekawiej...

> Irak też nic nie potrafi wymyślić, więc stawiam na 0-0 i drugiej połowy nie oglądam.


Pudło, przegrywany 0-1...:) Śmiech na sali...


Żenada, już nawet nie oglądam tego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, gol.

I to Roger, a myślałem, że wprowadzenie go nic nie da. I to znowu Brazylijczyk strzela, a nie Polak xP

Żeby nie było, meczu i tak nie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 17:40, BoloMaster napisał:

a czy w transakcję ma być włączony Negredo?

Według innego źródła 24 mln + Negredo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meczu lepiej nie komentować, bo wystarczyło by powiedzieć to samo, co po spotkaniu z RPA. Pierwszy raz muszę się zgodzić z Gmochem, który po pierwszej połowie powiedział, że takie mecze nie powinny być pokazywane w telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obraz nędzy i rozpaczy - tyle powinno wystarczyć. Wyniki to raczej sprawa drugorzędna, w meczach towarzyskich rzadko kto na nie zwraca uwagę. Najbardziej mnie boli całkowita olewka, i brak zaangażowania. Za 3 lata EURO 2012, a My nie mamy zmienników! To co widzialem dziś i w środę to żenada na całej linii. Z rezerwami Iraku dopiero ok. 60 min. oddajemy pierwszy celny strzał. Mecz z RPA przemilczę, bo po prostu nie ma o czym pisać. Czas szukać jakiegoś rozgrywającego bo Roger w obecnej formie na pewno nim nie będzie. Szkoda trochę kontuzji i długich przerw Garguły. Krzynówek do wylotu, czas na Obraniaka na skrzydle. Do tego na drugiej stronie dać Jelenia, i mamy naprawdę dobry duet skrzydłowych z Ligue 1. Żaden ze zmienników, którzy grali dziś i w sobotę nie zasługuje na kadrę. Tyle.


PS. A w meczu Danii i Włoch U-20 bramkę strzelił R.Aquafresca, który jeszcze niedawno był przemierzany do polskiej kadry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od pierwszej rzeczy David Villa nie przejdzie do Realu Madryt bo tam nie pasuje więc nie piszcie takich głupot chyba że dojdzie do takiego transferu, ale mam nadzieje że nie.

Po drugie oglądałem kawałek meczu reprezentacji Polski i Iraku ale nie przywiązuję do tego wagi tak bardzo jak wy.To tylko rozgrzewka w afryce nic więcej rozruszali kości przed meczami eliminacyjnymi.
pozatym to chyba było jasne że Irak zagra słabo i tak było więc jeśli nasi zagrali by na noramlnym poziomie a nie tak żenującym to pewnie by wysoko wygrali od początku było oczywiste że ten mecz nie będzie stał na wysokim poziomie tylko wy się łudziliście.kolejna rzecz nie wszyscy zagrali źle dobrze umieli rozegrać piłkę i współpracowac Roger, Wilk ,Peszko i Janczyk czasem coś tam zrobił ale mało ambitnie.Uzyskaliśmy również poraz kolejny potwierdzenie że Przyrowski nie ma co robić w barwach narodowych to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytając powyższe komentarze cieszę się że nie oglądałem meczu:D
wynik i styl mnie nie dziwi bo kadra już od dłuższego czasu stacza się w dół,o mundialu w RPA możemy zapomniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja pozostaje w naszych gwiazdach i piłkarzach których można by powołać. Mówię tutaj o Błaszczykowskim, Jeleniu, Brożku i R.Lewandowskim. W przyszłości może zawitać do nas Obraniak i ten Boeschnish z Werderu. Jeleń na Lewej, Obraniak w środku, prawa Błaszczu, a w ataku Lewy... na taki Irak może wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mecz nudny. ale na takim "stadionie" to trudno się dziwić. U nas takie mają w okręgówkach. Na początku relacji jak zobaczyłem, jaki widok nam serwują operatorzy to miałem wrażenie, że to jakaś hala jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować