Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 20:32, jcl99 napisał:

Nadzieja pozostaje w naszych gwiazdach i piłkarzach których można by powołać. Mówię tutaj
o Błaszczykowskim, Jeleniu, Brożku i R.Lewandowskim. W przyszłości może zawitać do nas
Obraniak i ten Boeschnish z Werderu. Jeleń na Lewej, Obraniak w środku, prawa Błaszczu,
a w ataku Lewy... na taki Irak może wystarczy ;)


Irek gra głównie w ataku bądź na prawej, a na prawej mamy Kubę, więc atak Lewy i Jeleń prędzej ;p Obraniak podobno potrafi grać na każdej pozycji w pomocy, więc ja go widzę na lewej stronie.

Krzyni sam powinien odpuścić grę w reprezentacji, albo Leo powinien z niego zrezygnować, ten zawodnik na Euro 2012 nam się na pewno nie przyda, na RPA to już nie mamy raczej szans, obym się mylił ;p

Boeschnisha nie powołają, zresztą wątpię czy on w ogóle chce grać dla Polski, to wyrażanie chęci grania w biało-czerwonych barwach to raczej wielkie mydlenie oczu, by zrobić szybszą karierę w reprezentacji Niemiec, ale w związku ze zmianą tych przepisów przez FIFA jest nadal szansa go powołać.

Wiadomo czy Aquafrescu, zagrał już w dorosłej reprezentacji Włoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski. Wszyscy tylko o nim rozmawiają.Nie uważam go za tak wielki talent jak malują go dziennikarze. Nie pokazuje niczego wielkiego w kadrze, jest wolniejszy od zawodników grających w zachodnich ligowych średniakach, słaby drybling, ale trzeba przyznać, że ma nosa do bramek. Może za kilka lat jak zawodnik sie rozwinie zmienie zdania, ale na razie uważam, że większym talentem jest Dawid Janczyk i na nim powinniśmy budować kadrę na E2012, Koleś ma wielki talent. W tak młodym wieku jest już ograny porządnie na poziomie międzynarodowym, dobrze wyszkolony technicznie, szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 19:57, shinoda napisał:

Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski. Wszyscy tylko o nim rozmawiają. Nie pokazuje niczego
wielkiego w kadrze, jest wolniejszy od zawodników grających w zachodnich ligowych średniakach,
słaby drybling, ale trzeba przyznać, że ma nosa do bramek. Może za kilka lat jak zawodnik
sie rozwinie zmienie zdania, ale narazie uważam, że większym talentem jest Dawid Janczyk
i na nim powinniśmy budować kadrę na E2012, Koleś ma wielki talent. W tak młodym wieku
jest już ograny porządnie na poziomie międzynarodowym, dobrze wyszkolony technicznie,
szybki.


To fakt zapomina się o Janczyku, a on mimo młodego wieku jest naprawdę niezły technicznie, szkoda ze z RPA Leo wystawił go dopiero w końcówce. Nie wiem jak w meczu z Irakiem, bo nie oglądałem - podobno i tak nie było czego oglądać :p - ale ja bym na niego stawiał. Akurat o napastników nie musimy się znów tak bardzo martwić, jest Jeleń, Janczyk, Brożek, Lewy. Gorzej wygląda środek i lewa strona pomocy. Brak rozgrywającego i lewego pomocnika - ale jak pojawi się Obraniak i Graguła, myślę ze bedzie dobrze. Najgorzej jest z obroną :( Wasyl nadrabia ambicją, ale nie prezentuje za wiele atutów w obronie. Dudka, Bosy, Zewłakow popełniają za dużo błędów. Lewa strona obrony nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 20:04, Paoro napisał:

Najgorzej jest z obroną Wasyl nadrabia ambicją, ale nie prezentuje za wiele atutów w obronie. Dudka, Bosy,
Zewłakow popełniają za dużo błędów. Lewa strona obrony nie istnieje.

W dodatku Żewłakow i Bosacki są już dosyć zaawansowani wiekowo i na pewno na EURO 2012 nie ma co na nich liczyć i trzeba pilnie rozglądać się za następcami, którzy przecież muszą zdobyć jakieś doświadczenie reprezentacyjne i zgrać się z drużyną.
Natomiast Dudka, jak dla mnie, za dużo i za często fauluje i nie wiadomo czy w decydującym momencie nie osłabi drużyny z powodu kartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 mln euro za Krystynę, taką ofertę Realu zaakceptował ponąć ManU. Świat stanął chyba na głowie, a raczej Real, choć z drugiej strony szybko się im to zwróci. Nie mówie tu o aspekcie sportowym, bo tu nigdy nic nie jest pewne, ale o marketingowym (tourne po Azji, sprzedaż koszulek itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:36, Paoro napisał:

80 mln euro za Krystynę, taką ofertę Realu zaakceptował ponąć ManU. Świat stanął chyba
na głowie, a raczej Real, choć z drugiej strony szybko się im to zwróci. Nie mówie tu
o aspekcie sportowym, bo tu nigdy nic nie jest pewne, ale o marketingowym (tourne po
Azji, sprzedaż koszulek itp.)

Dokładnie 96mln euro :) Ma dać Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z oficjalnej strony ManUtd: Manchester United have received a world-record, unconditional offer of £80million for Cristiano Ronaldo from Real Madrid.

At Cristiano''s request - who has again expressed his desire to leave - and after discussion with the player''s representatives, United have agreed to give Real Madrid permission to talk to the player.

Matters are expected to be concluded by 30 June. The club will not comment until further notice.


Czyli 80 mln Euro. Pięknie, po prostu pięknie :D Jak to się sprawdzi, jestem najszczęśliwszym kibicem Manchesteru na Ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:45, Sob-styl napisał:

Czyli 80 mln Euro. Pięknie, po prostu pięknie :D Jak to się sprawdzi, jestem najszczęśliwszym
kibicem Manchesteru na Ziemi :)


80 mln funtów. "£" to znak funta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 23:45, A-cis napisał:

W dodatku Żewłakow i Bosacki są już dosyć zaawansowani wiekowo i na pewno na EURO 2012
nie ma co na nich liczyć i trzeba pilnie rozglądać się za następcami, którzy przecież
muszą zdobyć jakieś doświadczenie reprezentacyjne i zgrać się z drużyną.
Natomiast Dudka, jak dla mnie, za dużo i za często fauluje i nie wiadomo czy w decydującym
momencie nie osłabi drużyny z powodu kartek.


A najlepsze jest to, że mamy sporo w miarę młodych i całkiem utalentowanych obrońców. Seweryn Gancarczyk świetnie sobie radzi na lewej stronie w Metaliście Charków( pokazał się też w Pucharze UEFA). Adam Kokoszka jest podstawowym stoperem w Empoli walczącym na zapleczu Serie A - o dziwo, piłkarz ten grał w kadrze, kiedy nie grał w Wiśle Kraków...:) Drugi stoper - Tomasz Jodłowiec z Polonii miał już ofertę z Napoli, ale chciał dograć sezon do końca w naszej lidze i zanosi się, że teraz tam przejdzie. Zostaje tylko wyszukać kogoś na prawą stronę i mamy obronę na kilka(naście) lat do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:45, Sob-styl napisał:

Czyli 80 mln Euro. Pięknie, po prostu pięknie :D Jak to się sprawdzi, jestem najszczęśliwszym
kibicem Manchesteru na Ziemi :)


Jest nas dwóch.
United nie orbinili tytułu LM a teraz odchodzi najbardziej przeze mnie nielubiany piłkarz tego teamu, a razem z nim zesza sezonowców zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Realu. Za to kibicuję ManU, a styl gry C. Ronaldo bardzo mi się podobał, i moim zdaniem nie powinni go sprzedawać, bo to tak jakby Barca sprzedała swojego Messiego... A Real rośnie w siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 11:59, Vaxinar napisał:

United nie orbinili tytułu LM a teraz odchodzi najbardziej przeze mnie nielubiany piłkarz
tego teamu,


Jedyny który w tym finale Ligi Mistrzów się starał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w szoku jak można wydać tyle kasy na jednego piłkarza...Myślę że Real nic nie wygra w przyszłym sezonie, w drużynie będą zachwiane proporcje między atakiem a obroną:P Ale jako kibic Valencii nie mam nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Ronaldo w Realu-ahhh ilu tu było niedowiarków co nie wierzyło w jego i Kaki transfer:D Ale to dopiero początek.Real zasłużył po 5 latach grania padaki na piękną grę i Ligę Mistrzów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:12, BoloMaster napisał:

jestem w szoku jak można wydać tyle kasy na jednego piłkarza...


Dokładnie, a dzieci w Afryce głodują...

Dla mnie jest to przepłacenie o jakieś 50mln. Obecnie nie widzę piłkarza, który jest wart powyżej 50 mln Euro. Kiedyś może rzeczywiście był nim Zidane...

@Helting

Oczywiście, zagalopowałem się za bardzo ;) Dokładnie chodzi o 96 mln Euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 12:04, Wintesun napisał:

Jedyny który w tym finale Ligi Mistrzów się starał...


Nie przeczę, ale co z tego?
Nie lubię Cristiano Ronaldo. Czasem wydaje mi się, że ten chłopak sam nie wiem jak wielką drogę ma przed sobą do tzw. wielkości. Umiejętności bardzo wielkie, ale charakterem do pięt nie dorasta nawet świetnym piłkarzom, nie mówiąc o największych. Jeden mecz nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Bóg ma w swojej opiece Pereza! Dziękuję mu serdecznie za wywiezienie C. Ronaldo z mojej ulubionej angielskiej ligi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo idzie do Realu, i dobrze. To on potrzebuje ManU a nie klub jego.
Skoro go juz nie ma to trzeba pomyśleć o następcy, ja osobiście najchętniej widziałbym na skrzydle Theo Walcotta z Arsenalu, ale niestety ten transfer jest chyba nie możliwy. Przymierzany jest podobno Antonio Valencia z Wigan, ale wydaje mie się, że on jest za słaby na United.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real od zawsze był moim ulubionym klubem. A teraz znowu powraca era Galacticos. Perez jest wielki! Czekamy na kolejny spektakularny transfer, coś czuje, że Ibrahimovic przejdzie do Realu, a jeśli tak to przydałyby się już tylko wzmocnienia w linii obrony. Duże wzmocnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować