Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2009 o 19:23, shinoda napisał:

Ale gracze Realu sie skarżyli^^ Niektórzy otwarcie mówili, że mają już dość Ronaldo,
a on nawet jeszcze nie przyszedł do klubu:)

Mówili, że mają dość pytań i plotek na temat Ronaldo, a nie samego Ronaldo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:54, Paoro napisał:

Podobno rozmowy z Davidem Villa są bardzo zaawansowane, do walki o niego chciała się
włączyć Chealse, ale Valencia odprawiła ją z kwitkiem :p

Nie Valencia, co sam Villa, który już postanowił, że dołączy do Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 20:54, Paoro napisał:

Co do zadłużenia klubów, to z tego co słyszałem wszystkie największe kluby są mocno zadłużone,
to są kolosy na glinianych nogach - ManU, Liverpool, Milan, Valencia... Real wiem, że
również był, pytanie czy nadal jest?


Kluby z Premiership są zadłużone tak jak i kluby z Hiszpanii.
Tylko, że dla Anglików nie jest to dużym problemem bo w każdej chwili do przejęcia klubu i spłacenia długów gotowi są miliarderzy ze wszystkich stron świata. Co innego Hiszpanie, gdzie Valencia musi sprzedawać najlepszych zawodników aby nie zbankrutować, pewnie inne hiszpańskie kluby są w tej samej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2009 o 20:56, Kritikallo napisał:

Nie Valencia, co sam Villa, który już postanowił, że dołączy do Realu.


Jakieś źródło? Tylko proszę bez wywiadów z Marki czy innego Asa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> A działacz Chelsea? :P

Dnia 11.06.2009 o 22:28, Budep napisał:


Nie działacz, tylko scout. Jeli prześledzimy dokładne pochodzenie tego newsu, to pochodzi on z serwisu goal.com. Na goal.com jest cytat.

"There is no chance of Villa going to Chelsea because he wants to now go to Madrid," he said according to Marca.

Prawdopodobnie chodzi o hiszpańską gazetę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 22:28, Budep napisał:


Jeśli to prawda to wielkie gratulacje dla Pereza. Realu nie lubię, ale to co robi nowy prezes jest dość imponujące. Chociaż z drugiej strony jak się ma tyle pieniędzy na transfery i kontrakty to wszystko staje się łatwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jeśli to prawda to wielkie gratulacje dla Pereza. Realu nie lubię, ale to co robi nowy

Dnia 11.06.2009 o 22:41, gloody napisał:

prezes jest dość imponujące. Chociaż z drugiej strony jak się ma tyle pieniędzy na transfery
i kontrakty to wszystko staje się łatwiejsze ;)


Imponujące? W jego działaniach nie ma nic wielkiego. W czasach kryzysu przepłaca za zawodników. Osiągnięciem byłby ściągniecie Ronaldo za 30 mln, a nie ponad 90. Właściciele klubów tylko sie cieszą, że znaleźli jelenia, który kupuje od nich zawodników po zawyżonych stawkach. ManU z łatwością załata dziure po CR7 tak jak to zrobił po odejściu Beckhama. AC Milan te 65 na pewno wyda na 3-4 przydatnych zawodników. Ciekawe kiedy Perez kupi jakiegoś obrońce? Może za mało obrońców jest światowej sławy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Masz rację ;) Nie zgadzam się tylko, że Manchesterowi uda się tak łatwo załatać dziurę po Cristiano. Będą musieli ściągnąć Riberyiego bądź Silvę co nie będzie na pewno takie proste. Mam oczywiście nadzieję, że im się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 22:50, shinoda napisał:

Imponujące? W jego działaniach nie ma nic wielkiego. W czasach kryzysu przepłaca za zawodników.
Osiągnięciem byłby ściągniecie Ronaldo za 30 mln, a nie ponad 90. Właściciele klubów
tylko sie cieszą, że znaleźli jelenia, który kupuje od nich zawodników po zawyżonych
stawkach. ManU z łatwością załata dziure po CR7 tak jak to zrobił po odejściu Beckhama.
AC Milan te 65 na pewno wyda na 3-4 przydatnych zawodników. Ciekawe kiedy Perez kupi
jakiegoś obrońce? Może za mało obrońców jest światowej sławy?

Bzdury opowiadasz. To co robi Perez jest imponujące. Skupuje najlepszych piłkarzy świata, z czołowych klubów z Europy, za wielkie pieniądze i jeszcze na tym zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj mi takie pieniądze jakimi on dysponuje to Ci zakupię każdego kto jest ''nie na sprzedaż''. Tylko dlatego że ma pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 00:11, Arkads napisał:

Daj mi takie pieniądze jakimi on dysponuje to Ci zakupię każdego kto jest ''nie na sprzedaż''.
Tylko dlatego że ma pieniądze.

Calderon miał i nie mógł. :(
Chelsea ma i nie może. Man City ma i też nie może. Ale Arkads by dał radę zapewne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 01:09, Kritikallo napisał:

> Daj mi takie pieniądze jakimi on dysponuje to Ci zakupię każdego kto jest ''nie
na sprzedaż''.
> Tylko dlatego że ma pieniądze.
Calderon miał i nie mógł. :(
Chelsea ma i nie może. Man City ma i też nie może. Ale Arkads by dał radę zapewne. :(


Chelsea już nie ma (Abramowicz stracił mnóstwo kasy przez kryzys), a gdy miała sprowadzała kogo chciała, z grube pieniądze.
A Man City to zupełnie inna bajka, klub ten nie gra w pucharach i to dlatego. Jestem pewny, że gdyby mogli grać w LM to sprowadziliby największe gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 00:06, Kritikallo napisał:

Bzdury opowiadasz. To co robi Perez jest imponujące. Skupuje najlepszych piłkarzy świata,
z czołowych klubów z Europy, za wielkie pieniądze i jeszcze na tym zarobi.


Imponujące to by było, gdyby transferował ich za połowę tej kasy, którą wydaje... Jak dla mnie, to takie zawyżanie wartości piłkarzy(co dzieje się już od dawna, nie tylko w Hiszpanii) może doprowadzić do chorej sytuacji w piłce nożnej... I to nic dobrego dla niej nie oznacza.
To, że zarobi to też nie jest nic dziwnego - Kaka czy CR mają status światowych mega-gwiazd, którzy w wielu środowiskach traktowani są na równi z bogiem...
Ze skupowaniem też nie przesadzaj - z pierwszej dziesiątki ostatniego plebiscytu Fifa zostali jeszcze: Messi, Torres, Xavi, Gerrard, Eto''o, Iniesta i Villa - i tylko transfer tego ostatniego wydaje się realny.
A czy nowi zawodnicy aż tak zawojują wszystko co się da, to się dopiero okaże. Trzeba by przypomnieć, że pierwsza galaktyczna era Pereza w Realu wcale nie była taka hop-siup. Pewnie, sprowadził wielkich graczy, ale w sumie ligę wygrali 2 razy, a LM raz(zwycięstwo w 2000 roku zalicza się jeszcze na konto Lorenzo Sanza)... Także Europa raczej nie zadrży przed Królewskimi - powinni odzyskać swój wysoki poziom i walczyć jak równy z równym z innymi klubami, a nie odpadać zaraz po fazie grupowej. Ale na jakąś dominację nie ma co liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 23:25, Arkads napisał:

Wystarczy sprowadzenie Valencii na lewą stronę oraz coś na prawą, do ataku Benzemę i
nowego bramkarza, może Akinfeeva lub Ochoe.


Jeśli uważasz, że dziurę po Ronaldo załata Valencia + ktoś tam na prawą to się mylisz. Nie jestem szczególnym wielbicielem zachowań Portugalczyka, ale piłkarzem jest on wielkim. Manchesterowi trzeba teraz co najmniej jednego skrzydłowego światowej klasy (Ribery,Silva) i jakiegoś napastnika zdolnego zdobywać bramki seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 01:16, temek napisał:

Chelsea już nie ma (Abramowicz stracił mnóstwo kasy przez kryzys), a gdy miała sprowadzała
kogo chciała, z grube pieniądze.
A Man City to zupełnie inna bajka, klub ten nie gra w pucharach i to dlatego. Jestem
pewny, że gdyby mogli grać w LM to sprowadziliby największe gwiazdy.

Jakoś nie przypominam sobie by Chelsea sprowadziła cracka pierwszego formatu. :(

Kasa to nie wszsytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 01:39, Nephren-Ka napisał:

Imponujące to by było, gdyby transferował ich za połowę tej kasy, którą wydaje...

Jakby ich sprowadzał za połowe kasy, nie było by to imponujące, tylko mega-giga-wypas imponujące. Inna sprawa, że sprowadzenie tych piłkarzy za pół kwoty jest niemożliwe do zrealizowania.

Dnia 12.06.2009 o 01:39, Nephren-Ka napisał:

Jak
dla mnie, to takie zawyżanie wartości piłkarzy(co dzieje się już od dawna, nie tylko
w Hiszpanii) może doprowadzić do chorej sytuacji w piłce nożnej... I to nic dobrego dla
niej nie oznacza.

Czy to jest zawyżanie, jeśli piłkarz klubowi się zwróci? Jeśli Real kupuje piłkarza i jeszcze na tym zarobi, to dla mnie ten poiłkarz napewno jest ytle wart.

Dnia 12.06.2009 o 01:39, Nephren-Ka napisał:

To, że zarobi to też nie jest nic dziwnego - Kaka czy CR mają status światowych mega-gwiazd,
którzy w wielu środowiskach traktowani są na równi z bogiem...

Właśnie. Dlatego cena jest iście galaktyczna.

Dnia 12.06.2009 o 01:39, Nephren-Ka napisał:

Ze skupowaniem też nie przesadzaj - z pierwszej dziesiątki ostatniego plebiscytu Fifa
zostali jeszcze: Messi, Torres, Xavi, Gerrard, Eto''o, Iniesta i Villa - i tylko transfer
tego ostatniego wydaje się realny.

To w pierwszej 10 jest tylko 9? Fajosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 10:26, Kritikallo napisał:

Czy to jest zawyżanie, jeśli piłkarz klubowi się zwróci? Jeśli Real kupuje piłkarza i
jeszcze na tym zarobi, to dla mnie ten poiłkarz napewno jest ytle wart.


Dobra, ale mimo wszystko świat piłkarski robi się dziwny - kwoty oscylujące około granicy 100mln funtów to jest przegięcie - podkreślę, że nie tylko ze strony Realu i Pereza, ale i paru innych osób. Bo żaden człowiek i piłkarz nie jest wart takich pieniędzy...

Dnia 12.06.2009 o 10:26, Kritikallo napisał:

To w pierwszej 10 jest tylko 9? Fajosko.


Jest jeszcze Casillas, ale przecież jego nie trzeba sprowadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować