Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 10:35, Nephren-Ka napisał:

Dobra, ale mimo wszystko świat piłkarski robi się dziwny - kwoty oscylujące około granicy
100mln funtów to jest przegięcie - podkreślę, że nie tylko ze strony Realu i Pereza,
ale i paru innych osób. Bo żaden człowiek i piłkarz nie jest wart takich pieniędzy...

Skoro się zwróci i jeszcze coś zarobi to znaczy, że jest.

Dnia 12.06.2009 o 10:35, Nephren-Ka napisał:

Jest jeszcze Casillas, ale przecież jego nie trzeba sprowadzać :)

No, to 4 piłkarzy z pierwszej 10, w tym 2 z pierwszej 3 w jednej drużynie to świetny wynik. Do tego X.Alonso lub Fabregas, Silva, Albiol i może Marcano i jest świetnie. Drużyna jest kompletna, a do tego niesamowicie silna. Przynajmniej na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 10:22, Kritikallo napisał:

Jakoś nie przypominam sobie by Chelsea sprowadziła cracka pierwszego formatu. :(


Szewczenko (wtedy uznawany za najlepszego piłkarza świata, zdobywca złotej piłki, kosztował 30 mln funtów), Ballack,Ashley Cole, i kilku innych...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2009 o 01:09, Kritikallo napisał:

Chelsea ma i nie może.

Ty się o Chelsea Vaako nie bój. W tym tygodniu a raczej na dniach Chelsea za 40 mln funtów pozyska Aguero.Prócz tego Chelsea zasili prawdopodobnie zawodnik Manu City Daniel Sturridge. no i na tym się na pewno nie skończy bo być może uda się jeszcze pozyskać Pato który wyraża chęć grania w Chelsea.
A jeżeli chodzi o Real no to Kaka i Ronaldo już w Madrycie( lecz Kaka (tylko oficjalnie). Pewnie Villa też dojdzie do Realu gdzie zmarnuje się jako napastnik. Jeżeli chodzi o X. Alonso to myślę że wybierze on Barce albo zostanie w "The Reds". A z Riber''ym to nie wiadomo, wg mnie jednak zostanie w Monachium. Ale nie daj boże c wszyscy wymienieni przyszli by do Realu to i tak mnie to nie martwi bo nie da się zrobić zespołu w jeden sezon. Oni nie będą zgrani, zresztą tyle gwiazdeczek w zespole to się nie może udać. No i Perez powinien wiedzieć że zespół buduje się od obrony a nie ataku co każdy kibic futbolu wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 11:11, temek napisał:

Szewczenko (wtedy uznawany za najlepszego piłkarza świata, zdobywca złotej piłki, kosztował
30 mln funtów), Ballack,Ashley Cole, i kilku innych...

Ballacka i Cole to cracki? Nie rozśmieszaj mnie. xD

A Szewa była okazał się wielkim niewypałem, a biorąc pod uwagę jego wiek Chelsea ostro przepłaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 11:56, Ziggy napisał:

Ty się o Chelsea Vaako nie bój. W tym tygodniu a raczej na dniach Chelsea za 40 mln funtów
pozyska Aguero.Prócz tego Chelsea zasili prawdopodobnie zawodnik Manu City Daniel Sturridge.
no i na tym się na pewno nie skończy bo być może uda się jeszcze pozyskać Pato który
wyraża chęć grania w Chelsea.

Ja się o Chelsea nie boje. Niech sobie kupują Aguero, mi to rybka, przynajmniej osłabią Patetico.

Dnia 12.06.2009 o 11:56, Ziggy napisał:

A jeżeli chodzi o Real no to Kaka i Ronaldo już w Madrycie( lecz Kaka (tylko oficjalnie).
Pewnie Villa też dojdzie do Realu gdzie zmarnuje się jako napastnik.

Tak tak, w Realu wszyscy się marnują, Casillas, Ramos, Higuain. No wszyscy po prostu. [*]

Dnia 12.06.2009 o 11:56, Ziggy napisał:

Jeżeli chodzi o
X. Alonso to myślę że wybierze on Barce albo zostanie w "The Reds".

Barce? xD

Dnia 12.06.2009 o 11:56, Ziggy napisał:

A z Riber''ym to
nie wiadomo, wg mnie jednak zostanie w Monachium. Ale nie daj boże c wszyscy wymienieni
przyszli by do Realu to i tak mnie to nie martwi bo nie da się zrobić zespołu w jeden
sezon.

To czy się nie da się okaże. Jak dotąd nie było w piłce zakupów na tak wielką skalę, więc wszystko jest możliwe.

Dnia 12.06.2009 o 11:56, Ziggy napisał:

Oni nie będą zgrani, zresztą tyle gwiazdeczek w zespole to się nie może udać.

W Barcy się jakoś udaje. :(

Dnia 12.06.2009 o 11:56, Ziggy napisał:

No i Perez powinien wiedzieć że zespół buduje się od obrony a nie ataku co każdy kibic
futbolu wie.

Zespół buduje się od pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2009 o 12:55, Kritikallo napisał:

> Oni nie będą zgrani, zresztą tyle gwiazdeczek w zespole to się nie może udać.
W Barcy się jakoś udaje. :(

Tylko że Real to nie Barca. A po drugie Barca w tym sezonie była już zgrana bo przed sezonem nie robili zbytnio transferów. A czołowi piłkarze w Barcie grali 2 sezony ze sobą więc się nie dziw że się zgrali. W realu to nie będzie możliwe, bynajmniej w tym sezonie.

Dnia 12.06.2009 o 12:55, Kritikallo napisał:

> No i Perez powinien wiedzieć że zespół buduje się od obrony a nie ataku co każdy
kibic
> futbolu wie.
Zespół buduje się od pomocy.

Skoro tak twierdzisz niech ci będzie. Ale nie zdziw się jak Real znowu poprzegrywa mecze z najlepszymi pokaźną liczbą bramek. Atak to nie wszystko i nawet tak ofensywnie grająca drużyna jak Barca dobrze o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 12:51, Kritikallo napisał:

> Szewczenko (wtedy uznawany za najlepszego piłkarza świata, zdobywca złotej piłki,
kosztował
> 30 mln funtów), Ballack,Ashley Cole, i kilku innych...
Ballacka i Cole to cracki? Nie rozśmieszaj mnie. xD



Można powiedzieć, że transfer Ballack był drobnym niewypałem, ale przeszedł on przecież za darmo(ale dla pieniędzy). W pierwszym jego sezonie zarzucali mu, że nie potrafi dogadać sie z Lampardem i Makalele. Podobno Mourhihno go nie lubił. W Bayer i Bayernie grał o niebo lepiej.

Vaako

Dnia 12.06.2009 o 12:51, Kritikallo napisał:

Oni nie będą zgrani, zresztą tyle gwiazdeczek w zespole to się nie może udać.

>>W Barcy się jakoś udaje. :(

W Barcie nie ma wielkich gwiazd. Podstawą drużyny są wychowankowie(Xavi, Iniesta, Puyol, Messi) i wschodzące gwiazdy(Alves, Krikć(?), Keita)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:04, Ziggy napisał:

Tylko że Real to nie Barca. A po drugie Barca w tym sezonie była już zgrana bo przed
sezonem nie robili zbytnio transferów. A czołowi piłkarze w Barcie grali 2 sezony ze
sobą więc się nie dziw że się zgrali. W realu to nie będzie możliwe, bynajmniej w tym
sezonie.

To jest twoje zdanie. Ja uważam, że to możliwe.

Dnia 12.06.2009 o 13:04, Ziggy napisał:

Skoro tak twierdzisz niech ci będzie. Ale nie zdziw się jak Real znowu poprzegrywa mecze
z najlepszymi pokaźną liczbą bramek. Atak to nie wszystko i nawet tak ofensywnie grająca
drużyna jak Barca dobrze o tym wie.

Ja się zdziwię. Natomiast ty się nie zdziw jak Real będzie zamiatał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:07, shinoda napisał:

W Barcie nie ma wielkich gwiazd. Podstawą drużyny są wychowankowie(Xavi, Iniesta, Puyol,
Messi) i wschodzące gwiazdy(Alves, Krikć(?), Keita)

Nie wiedziałem, że Messi, Eto, Henry, Xavi, Iniesta, Alves nie są wielkimi gwiazdami. Nie wiedziałem też, że podstawą drużyny jest Krkić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:07, shinoda napisał:

Można powiedzieć, że transfer Ballack był drobnym niewypałem, ale przeszedł on przecież
za darmo(ale dla pieniędzy). W pierwszym jego sezonie zarzucali mu, że nie potrafi dogadać
sie z Lampardem i Makalele. Podobno Mourhihno go nie lubił. W Bayer i Bayernie grał o
niebo lepiej.

Co nie zmienia faktu, że crackiem to on nie jest i nigdy nie był. Podobnie jak Cole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2009 o 13:07, shinoda napisał:


W Barcie nie ma wielkich gwiazd. Podstawą drużyny są wychowankowie(Xavi, Iniesta, Puyol,
Messi) i wschodzące gwiazdy(Alves, Krikć(?), Keita)



Xavi, Iniesta, Puyol i Messi to nie gwiazdy? Behehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Cristiano Ronaldo przeszedł już do Realu, bo nie zabrado wiem?.Ale jak przejdzie to Barcelona nie będzie miała szans a jak będize to nie wielkie wogule real będzie jednym z lepszych zespołów.Ale jak dużo to kasy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Xavi, Iniesta, Puyol i Messi to nie gwiazdy? Behehe.
>

Źle mnie zrozumieliście, albo ja nie dokładnie sie wyraziłem. Xavi, Iniesta, Messi itd to wychowankowie FCB. Są w klubie od kilku lat i zdążyli sie zgrać z grupą, zanim jeszcze stali sie podstawowymi zawodnikami. A w przypadku Real przychodzi na jeden raz kilku zawodników, każdy zgrywa cwaniaka, myśli że jest najlepszy(Szczególnie Ronaldo). Taki zespół na początku będzie miał spore problemu ze zgraniem:P Nie każdy przyjmie do wiadomości, że nie jest już największą gwiazdą kluby, tylko jedną z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:22, Bobson002 napisał:

A czy Cristiano Ronaldo przeszedł już do Realu, bo nie zabrado wiem?.Ale jak przejdzie
to Barcelona nie będzie miała szans a jak będize to nie wielkie wogule real będzie jednym
z lepszych zespołów.Ale jak dużo to kasy :).

Przeszedł.

Co do tego, skąd Real ma tyle pieniędzy.
Zapraszam pod ten link: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=24039&kom=ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:15, Kritikallo napisał:

> Tylko że Real to nie Barca. A po drugie Barca w tym sezonie była już zgrana bo
przed
> sezonem nie robili zbytnio transferów. A czołowi piłkarze w Barcie grali 2 sezony
ze
> sobą więc się nie dziw że się zgrali. W realu to nie będzie możliwe, bynajmniej
w tym
> sezonie.
To jest twoje zdanie. Ja uważam, że to możliwe.

I chyba sam do końca nie wierzysz w to co piszesz:). Pokaż mi jakąś drużynę która po wymienieniu połowy składu nagle w 1 sezonie grania ze sobą wygrywali puchary?Nawet jak Chelsea zmieniała pół składu to dopiero po 2 sezonach wojowali Anglię.

Dnia 12.06.2009 o 13:15, Kritikallo napisał:

> Skoro tak twierdzisz niech ci będzie. Ale nie zdziw się jak Real znowu poprzegrywa
mecze
> z najlepszymi pokaźną liczbą bramek. Atak to nie wszystko i nawet tak ofensywnie
grająca
> drużyna jak Barca dobrze o tym wie.
Ja się zdziwię. Natomiast ty się nie zdziw jak Real będzie zamiatał.

Zamiatał to on będzie fakt, ale średniaków ligi hiszpańskiej. Z najlepszymi będzie im bardzo ciężko, ciężej nawet niż w tym sezonie. No i prawdziwy test Realu to już faza grupowa LM gdzie dostaną dwa mocne zespoły.

No i ktoś wyżej wspominał że Chelsea dawno nie sprowadziła cracka. Jak to nie a Cech, a Drogba, a Ballack, a Deco. To są bardzo dobrzy piłkarze może nie z super nazwiskami i milionami funtow na koncie za reklamy ale to zawodnicy którzy grali i grają w wielkich klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:30, Ziggy napisał:

I chyba sam do końca nie wierzysz w to co piszesz:). Pokaż mi jakąś drużynę która po
wymienieniu połowy składu nagle w 1 sezonie grania ze sobą wygrywali puchary?Nawet jak
Chelsea zmieniała pół składu to dopiero po 2 sezonach wojowali Anglię.

Z tym, że zamiana połowy składu jeszcze nigdy nie składała się z tak fenomenalnych piłkarzy. To pierwszy taki przypadek, dlatego nic nie jest wykluczone.

Dnia 12.06.2009 o 13:30, Ziggy napisał:

Zamiatał to on będzie fakt, ale średniaków ligi hiszpańskiej. Z najlepszymi będzie im
bardzo ciężko, ciężej nawet niż w tym sezonie.

Wróżysz z kociej kupy?

Dnia 12.06.2009 o 13:30, Ziggy napisał:

No i prawdziwy test Realu to już faza
grupowa LM gdzie dostaną dwa mocne zespoły.

Ja jestem z każdym dniem coraz spokojniejszy o przyszły sezon.

Dnia 12.06.2009 o 13:30, Ziggy napisał:

No i ktoś wyżej wspominał że Chelsea dawno nie sprowadziła cracka. Jak to nie a Cech,
a Drogba, a Ballack, a Deco.

Wszyscy ci piłkarze w momencie dołączenia do The Blues nie byli crackami pierwszego formatu. Zresztą, nadal nie są.
>To są bardzo dobrzy piłkarze może nie z super nazwiskami

Dnia 12.06.2009 o 13:30, Ziggy napisał:

i milionami funtow na koncie za reklamy ale to zawodnicy którzy grali i grają w wielkich
klubach.

Bardzo dobrzy piłkarze, fakt. Ale nie cracki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 12:51, Kritikallo napisał:

> Szewczenko (wtedy uznawany za najlepszego piłkarza świata, zdobywca złotej piłki,
kosztował
> 30 mln funtów), Ballack,Ashley Cole, i kilku innych...
Ballacka i Cole to cracki? Nie rozśmieszaj mnie. xD


Cole to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie.....

Dnia 12.06.2009 o 12:51, Kritikallo napisał:

A Szewa była okazał się wielkim niewypałem, a biorąc pod uwagę jego wiek Chelsea ostro
przepłaciła.


Haha to pojechałeś. To Real ostro przepłacił za Kakę (za Ronaldo zresztą też). Szewczenko gdy przechodził do Chelsea miał 29 lat, Kaka ma teraz 27 lat. Są to dwa lata różnicy, czy to tak duzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:55, temek napisał:

Haha to pojechałeś. To Real ostro przepłacił za Kakę (za Ronaldo zresztą też). Szewczenko
gdy przechodził do Chelsea miał 29 lat, Kaka ma teraz 27 lat. Są to dwa lata różnicy,
czy to tak duzo ?

To powiedz mi, w ilu % się zwrócił szewa? W ilu? Kaka i Ronaldo się zwrócą, wdg Pereza i analityków. I teraz sobie zadaj pytanie: kto przepłacił? Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować