Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No to finał Hiszpania - Brazylia będzie. W sumie prawidłowo, bo to dwie najlepsze ekipy na tym turnieju. No chyba, że RPA albo USA zagrają nagle mecz życia, ale wątpliwe bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 00:01, Bambusek napisał:

No to finał Hiszpania - Brazylia będzie. W sumie prawidłowo, bo to dwie najlepsze ekipy
na tym turnieju. No chyba, że RPA albo USA zagrają nagle mecz życia, ale wątpliwe bardzo.

USA może się rozkręcić i zrobić niespodziankę z Hiszpanią. Są w tej chwili podbudowani sukcesem i pewnie zaczynają wierzyć w niemożliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:06, Budep napisał:

Losowanie o 12. Na eurosporcie odziwo nie ma transmisji :/ Gdzie można zobaczyć to losowanie
w necie?

Wszystkie losowania zawsze były na oficjalnej stronie UEFA, tym razem też tam powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:10, Hoplita napisał:

> Losowanie o 12. Na eurosporcie odziwo nie ma transmisji :/ Gdzie można zobaczyć
to losowanie
> w necie?
Wszystkie losowania zawsze były na oficjalnej stronie UEFA, tym razem też tam powinno
być.


Wchodze tam i nic nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na stronie podanej prze Hoplitę "Winners Match: 1 i 2 to takie walkowery, tak? W sensie, że drużyna automatycznie przechodzi do następnej fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:18, Edrehil napisał:

Rozumiem, że na stronie podanej prze Hoplitę "Winners Match: 1 i 2 to takie walkowery,
tak? W sensie, że drużyna automatycznie przechodzi do następnej fazy?


Nie. Winners match 1/2 to zwycięzca z pojedynku pierwszej rundy eliminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:22, shinoda napisał:

Nie. Winners match 1/2 to zwycięzca z pojedynku pierwszej rundy eliminacji.

Ano przecież ;d

Wisła będzie grać z estońską Levadią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sobie kupilem ochraniacze + getry i jakos dziwnie mi sie w nich gra... :/ wiem, ze to kwestia przyzwyczajenia, ale jakos tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją drużyną w piątek zakończyliśmy sezon wygrywając z rywalami 20-0.Najlepsze było to, że pod koniec meczu rozwalił mi się but, który dzielnie przetrwał ze mną cały sezon. Zajęliśmy czwarte miejsce w lidze. W tym sezonie zdołałem strzelić 14 bramek, ale niestety zostałem drugim strzelcem drużyny, ponieważ wyprzedził mnie koleś, który miał 22 bramki na koncie. A po meczu była mała imprezka przygotowana przez zarząd klubu. Było nieźle. Za rok przechodzimy na juniorów i mam na dzieję, że zdobędę najwięcej bramek dla mojej drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:37, Bambusek napisał:

A mnie zastanawia, dlaczego Andora wystawia 2 zespoły do eliminacji LM, a Polska może
tylko jeden :/

a jaki zespół oprócz sant julii jest w el LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:58, Gregory171 napisał:

> A mnie zastanawia, dlaczego Andora wystawia 2 zespoły do eliminacji LM, a Polska
może
> tylko jeden :/
a jaki zespół oprócz sant julii jest w el LM


Hm, faktycznie. jak patrzyłem na losowanie to jeszcze ktoś miał bardzo podobną flagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:31, Gregory171 napisał:

Legia do Gruzji (czyli raczej nie wycieczka) lub na wyspy Owcze
Polonia do Czarnogóry(przy zapowiadanej wyprzedaży może być kolejna kompromitacja)


Jaka kompromitacja znów? Tu nic takiego nie może mieć miejsca ;p jeśli ktoś mówi ze z takim zespołami nawet taka slaba Legia może mieć problemy, to ja juz nie wiem ;p W tamtym sezonie Lech tego typu drużyny rozbijał 4:1, 6:0 i tak trzeba robić. Fajnie jakby w tym sezonie nasze drużyny zagrały tak jak za najlepszych ich czasów. Polonia jak za czasu gdy Groclin grał na wiosnę, Wisła jak za czasów meczów z Schalke i Parmą, Lech jak w ubiegłym roku, cóż Legia.. próżno szukać tu jakiegos udanego sezonu, ale niech bedzie to ich najlepszy występ w Europie w przeciągu 10 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować