Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 20:20, shinoda napisał:

Jeśli trenowałeś w miejscowym osiedlowym klubiku to takim zawodnikom jak Macheda czy
Wilshare będziesz mógł tylko plecy oglądać..---odpowiedz do posta nr [43489]


>> nie wiem dlaczego narzekacie na młodych polskich pilkarzy że są gorsi od innych
po prostu
> malo trenują zawsze trener mój powtarzał trening czyni mistrza ja znam naprawde
dobrych
> piłkarzy i nie wiem czy są rzeczywiście gorsi od tych z innych krajów moim zdaniem
nie.

Problem leży w infrastrukturze, braku dofinansowania, słabym wyszkoleniu trenerów.

Dnia 24.06.2009 o 20:20, shinoda napisał:


Nie, ty nie znasz dobrych piłkarzy. Ty znasz dobrych grajków, którzy sprawdzą sie tylko
na zapleczu Ekstraklasy, jeśli w ogóle chcą związać sie z piłką nożna. Tylko najlepsi
przy odrobinie szczęścia dostaną sie do Legii, Wisły, Lecha itd. A ich poziomu wyszkolenia
nie ma sensu porównywać z młodzikami z zachodu..

nie zgadzam się z tobą nie znam kogoś kto kopie sobie pilke w ściane i myśli że jest gwiazdą ja sam od lat uczę się trików i zwodów najlepszych piłkarzy i wychodzi mi no nie najgorzej wręcz odwrotnie ale zgadzam się z tobą że brak pieniędzy chodze do słabego klubu bo nie mam innej możliwosci a macheda miał taka samo casillas i inni
my jeszcze pokażemy innym krajom że polska to nie jest państwo na którym mozna trenować przed poważnym meczem.!!!

Dnia 24.06.2009 o 20:20, shinoda napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:31, hagen321 napisał:

>
nie zgadzam się z tobą nie znam kogoś kto kopie sobie pilke w ściane i myśli że jest
gwiazdą ja sam od lat uczę się trików i zwodów najlepszych piłkarzy i wychodzi mi no
nie najgorzej wręcz odwrotnie ale zgadzam się z tobą że brak pieniędzy chodze do słabego
klubu bo nie mam innej możliwosci a macheda miał taka samo casillas i inni
my jeszcze pokażemy innym krajom że polska to nie jest państwo na którym mozna trenować
przed poważnym meczem.!!!


Wielkie gówno pokażemy z takim zapleczem. Bo właśnie biedota, brak klubów, infrastruktury i ludzi odpowiednich to uniemożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.06.2009 o 20:34, Budep napisał:


Wielkie gówno pokażemy z takim zapleczem. Bo właśnie biedota, brak klubów, infrastruktury
i ludzi odpowiednich to uniemożliwia.



zgadzam sie z tobą mam nadzieje że to się niedługo zmieni gdybym dlatego nie trzeba się dziwić jeśli np ktoś mieszka w madrycie chodzi do tamtejszej szkólki pilkarskiej więc wiesz ale to nie zmienia faktu że mamy młodych utalentowanych piłkarzy polska to kopalnia diamentów ale nie ma kto ich wydobyc i oszlifować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten sędzia sędziuje(w meczu Hiszpania:USA) ? Ramosa powinien za takie zachowanie ściągnąć... rozumiem tą sytuację z Villą bo była lekka prowokacja Donovana. Ciekawe czy mi się uda wygrać zakład, obstawiałem, że ,,Kowboje" wygrają. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszych 45 minutach w pierwszym półfinale Pucharu Konfederacji mamy niemałą niespodziankę. USA prowadzi 1:0 po golu Altidore''a. Czyżby Amerykanie mieli przerwać serię meczów bez porażki Hiszpanów? Jakoś nie chce mi się wierzyć, choć trzeba im oddać, że na razie prezentują się bardzo dobrze. Mam jednak nadzieję, że Del Bosque coś wymyśli,bo nie ukrywam, że zacieram już ręce na finał Hiszpania- Brazylia :-)

PS. Nie poznaję dziś Xaviego. Dawno nie widziałem tylu strat i niedokładności w jego wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zacieram już ręce na finał Hiszpania- Brazylia
Wolałbym finał USA- Brazylia, bo USA- RPA było by mniej ciekawe. :)


>Nie poznaję dziś Xaviego. Dawno nie widziałem tylu strat i niedokładności w jego wykonaniu.
Xavi gra normalnie, ale Amerykanie nie pozwalają mu się popisać. :P

Pozdr.

Ps: No i mamy dowód, że nie liczą się indywidualne umiejętności piłkarzy tylko gra taktyczna i drużynowa(oraz "żelazna defensywa":) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 21:25, Albii napisał:

Xavi gra normalnie, ale Amerykanie nie pozwalają mu się popisać. :P

To swoją drogą, ale zauważyłem też parę jego prostych błędów niespecjalnie wymuszonych przez kogokolwiek.
Choć raz czy dwa popisał się też swoim genialnym prostopadłym podaniem,ale piłkarz tego formatu przyzwyczaił nas do czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie niespodzianka. :)
USA wcla enie jest takie słabe, jak się powszechnie wydaje. A wydaje się tak chyba tylko dlatego że ten sport u nich jest ogonem.

Ramos zaliczył ładną asystę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne rzeczy. Nie bardzo wierzyłem w możliwość zwycięstwa USA nad Hiszpanią, ale to wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Jest 2:0 a Amerykanie radzą sobie wcale, wcale.
Wygląda na to że mają zamiar zrewanżować się Brazylijczykom za tamtą minimalną porażkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:03, Vaxinar napisał:

To wcale nie niespodzianka. :)
USA wcla enie jest takie słabe, jak się powszechnie wydaje.

Ja rozumiem, ale jednak po drugiej stronie jest drużyna, która od 35 meczy nie przegrała w tym ostatnie 15 wygrała. Każda seria musi się jednak skończyć i wydaje się, że dziś skończy się seria Hiszpanów.

BTW Imponuje mi dziś Onyewu. Niby wybija te piłki na oślep, jak najmocniej się da, ale jest przy tym nie do przejścia. Czegóż chcieć więcej od obrońcy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dobrej bazy treningowej i normalnych boisk nigdy nie będzie w polsce dobrych piłkarzy. Wyjątkiem jest Błaszczykowski, który klepał piłkę całymi dniami. Problem jest też u nas w mentalnośći, nie walczymy do końca, brak koncentracji ze słabszymi. Sam gram w klubie i nawet całkiem nieźle mi idzie, oczywiście moim marzeniem byłaby ekstraklasa, jednak trzeba się jeszcze wiele nauczyć. Na 2 tygodniowym pobycie w Manchesterze czy chociażby w Realu Madryt więcej się nauczysz niż przez rok w polsce. Tutaj to nie dość, że boiska są w opłakanym stanie do tego są braki w mentalności. Piłkarze muszą czuć, że są najlepsi i mogą ograć każdego. Pamiętam mecz z Łęczną i rozmowa motywacyjna, jeśli tak można to nazwać, trener powiedział: "do tyłu i wywalajcie piłkę aby do przodu, bo to Górnik i wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak. Hiszpanie tak jak i Włosi nie uznają tego turnieju za sukces. Będziemy mieli na finał powtórkę z eliminacji. Oby nie z takim samym wynikiem. Szkoda tylko, że Amerykanie ze względu na czerwone kartki, prawdopodobnie nie będą mogli wystawić optymalnego składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdopodobne jest to co robią w tym turnieju Amerykanie. Gdybym po pierwszych dwóch meczach postawił na to, że zagrają oni w finale pewnie już pakowałbym się do wyjazdu na Bahama :) Wyczyniali dziś cuda w obronie i pokazali przykład zabójczego kontrataku. Żałuje, że w finale nie zobaczę Hiszpanii i Brazylii, ale patrząc na to co zrobili dziś Amerykanie to nie wiem na co ich stać w finale, może utrą nosa również Canarinhos? O ile ci przejdą najpierw RPA :D

PS. Donovan grając w LA chyba zahaczył o Hollywood, bo umiejętności aktorskie ma mistrzowskie :-)

@ A-cis
Oj nie wpisuj już Brazylii na miejsce drugiego finalisty. Ja po dzisiejszym meczu nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ja mam jakąs obsesję na tym punkcie czy ten !@@$#^@ sędzia był strasznie stronniczy ?! Ramos powinien dostać czerwoną za swoją ,,,zabawę w zbijanego", ten co dostał czerwoną z USA jakby dostał żółtą to była by za wielka kara, bo na powtórce widać, że wjazd był w piłkę i nie ybło bliższego kontaktu z hiszpanem, a sędzia swoją bujną wyobraźnią wymyślał spalone, w prawdze spalone dla obu stron, ale głównie dla USA. Dobra wystarczy narzekania. Tylko mi tu nie pisać, że hiszpanie słabo grali, to ,,jułesej" temu winny. ;* dla amerykańskich obrońców. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak tak.
Widzisz moim zdaniem gdyby passę Hiszpanów przerwał jakiś europejski potentat nie mówiono by o wielkiej niespodziance. Ale się mówi, bo to "tylko USA''.
A USA ogólnie może są gorsi jednak od europejskiej czołówki (choć dziś byli lepsi :P) to są na pewno lepsi np od nas czy europejskich średniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a jednak USA zagra w finale :D
Życzyłem im bardzo bramki po tym co pokazali na początku spotkania ,ale nie spodziewałem się ,że zagrają bezbłędnie już do końca :D Zasłużone zwycięstwo :]

Widać ,że obrona USA odrobiła lekcje :] A Tim Howard zagrał znakomicie :]
Sędzia na ostatnie 10 min dużo błędów jednak popełniał niestety xp

Teraz wystarczy ,że Brazylia wygra i mając amerykański finał utrą nosa europie xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 22:31, Vaxinar napisał:

A USA ogólnie może są gorsi jednak od europejskiej czołówki (choć dziś byli lepsi :P)
to są na pewno lepsi np od nas czy europejskich średniaków.

Teraz to prawie każda reprezentacja jest lepsza od nas xp
Bo jeżeli inne kraje się rozwijają to u nas niestety się cofają w rozwoju xp Co widać po ostatnich meczach xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi piłkarze powinni brać przykład z Amerykanów. Hiszpanie przewyższają ich umiejętnościami, ale USA dzięki zaangażowaniu, walce o każdą piłke, dobrej grze w obronie, potrafili pokonać Hiszpanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować