Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 11:38, witkab napisał:

Rozumiem, że jutrzejszego meczu Polonii nijak nie da się zobaczyć w telewizji? Szukałem
po wszystkich programach, ale chciałem się jeszcze upewnić.


Meczu w telewizji nie będzie, a szkoda, bo sam chętnie bym obejrzał.
Możesz liczyć jedynie na jakąś relecje tekstową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 18:59, BoloMaster napisał:

jestem w szoku, co Real zrobi z taką ilością ofensywnych graczy?
http://www.pilka.pl/oficjalnie-benzema-w-realu-



Szykuje się dream team w następnym sezonie, tylko bez defensywy :( Jednak co za dużo to nie zdrowo i nie wiadomo czy wszystkie gwiazdy porozumieją się na boisku, jak i w szatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 19:33, SongoX napisał:

Szykuje się dream team w następnym sezonie, tylko bez defensywy :( Jednak co
za dużo to nie zdrowo
i nie wiadomo czy wszystkie gwiazdy porozumieją się na boisku,
jak i w szatni.

Tak, bez obrony- lubię te mity o Realu Pereza. Podstawowy obrońca reprezentacji Hiszpanii to jakaś popierdółka niegodna nazywania piłkarzem, a co więcej obrońcą. Pepe to też jakieś chucherko, obrońca reprezentacji Portugalii, z jednymi z najlepszych statystyk ostatnich lat w lidze hiszpańskiej. Oczywiście jego słynny faul godny nagany, ale nie przekreśla go to jako jednego z lepszych obrońców na świecie (oczywiście zdanie do negocjacji). Do tego Ramos, podstawowy gracz reprezentacji Hiszpanii, obok Alvesa i Maicona najlepszy prawy obrońca na świecie (okej, ostatni sezon miał słaby, nie przeczę). Pozostaje kwestia lewej obrony- Heinze to faktycznie cieć (zawsze pokazują debestyofy Kaki to jest pokazany jego gol z Manchesterem, gdzie jednym zagraniem spowodował, że Heinze i Evra na siebie wpadli, a Kaka strzelił gola).Ale ma wrócić wychowanek Arbeloa, mówi się o naprawdę zdolnym Marcano, jest przecież Marcelo Naprawdę jest to zero defensywy. Po prostu system 1-0-5-5.
A co Real zrobi z taką ilością zawodników?? Mogę Wam powiedzieć. Z przodu według mnie są 3 warianty:
1.Robben/Ribery-Kaka, Lass/Alonso- Ronaldo i z przodu Higuain-Benzema
2. Kaka- Alonso,Lass- Ronaldo i z przodu ta sama dwójka
3.Robben/Ribery- Alonso, Kaka,Lass-Ronaldo i z przodu ktoś z dwójki Higuain- Benzema
Kaka sprawdza się przy wielkich meczach, z jakąś Osasuną pewnie szaleć nie będzie. Wtedy szaleć będzie Cris- podobno gra dobrze tylko ze słabymi, więc meczów z nimi jest z 30 w Lidze. W razie niepowodzenia transferu Alonso Gago gra naprawdę dobrze, jego wadą jest to, że jest za delikatny, ale technika i ustawianie się na boisku nienaganne. Jedyne, za co mogę znienawidzić Pereza to naciski prowadzące do posadzenia na ławie/sprzedania Higuaina- gdyby miał lepszych kompanów (a nie tylko wybór-albo podam do Robbena albo sam sobie muszę radzić) już teraz byłby wśród najlepszych na świecie. Raul mam nadzieję będzie wpuszczany na słabszych przeciwników, żeby już się dochrapał tych 252 goli i pobicia rekordu Zarry, bo na to zasługuje. Huntelaar lepiej niech odejdzie, tylko by grzał ławę, a on nie z tych, co wchodzą na 5 minut i przesądzają o wyniku meczu. Negredo zapewne pójdzie w rozliczeniu za Alonso. Pytanie co z RvN- żal dupsko ściska marnować takiego zawodnika na ławce, ale z drugiej strony głupio go oddawać gdzieś, bo zapewne nam nabruździ jak niegdyś Morientes. Także nie widzę powodu do paniki- jak nie przyjdzie Ribery- Robben z lepszymi kompanami na pewno będzie grał lepiej. Jak poradzi sobie Pellegrini, trudno powiedzieć- z bardzo krnąbrnym Riquelme sobie poradził (chociaż może poradził to za dużo powiedziane- po prostu odesłał na trybuny, a Juan zmiękł i wrócił z przeprosinami). Także niecierpliwie czekamy na start nowego sezonu. Hala Madrid!

P.S. Sorry, że wykorzystałem Twój komentarz jako punkt wyjścia do rozważań o Realu, ale nie chciałem zaczynać tak z niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest źle. Benzema w Realu, a ja naprawde byłem już pewny że trafi na Old Trafford. Idzie do madrytu, a trudno, bo wg mnie się zmarnuje. Nie wróże w przyszłym sezonie dobrej gry realowi, za dużo gwiazdek. Imo lepiej by było pierw sprowadzić kakę, za jakiś sezon czy dwa Ronaldo ( czy na odwrót) i dopiero jakiegoś napastnika. Nie zgrają się, jestem tego pewien. A głównie, będzie to wina waszego nowego, 93 milionowego nabytku. No coż, ale to już nie nasz problem. Zarobiliśmy 93 mln, i mozemy się cieszyć że SAF tak długo potrafił go ''opanować''. Szykujcie dyskoteki w madrycie ;).
Trudno mi powiedzieć czy Perez sobie odpuści Francka, czy jeszcze go sprowadzi do swojego ''galaktycznego'' realu. Valencia przeszedł za... około 16 mln do United, dalej jest do wydania jakieś 100 mln, z czego można by 70 wydać na francka. Mimo że jest przekonany na przeprowadzkę do Madrytu, uważam że może jeszcze przejrzeć na oczy. w Realu już nie ma dla niego miejsca, i tyle. Aczkolwiek to że Zidane wrócił do Realu trochę mnie niepokoi. W kazdym razie, ja wierzę w Sir Alexa, i w to co on zaplanował. Nalezy mu się szacunek za to co zrobił dla ekipy Czerwonych Diabłów, i już nie raz udowodnił że jego pomysły są dobre. United!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem na przejście Benzemy do United, ale nie ma tragedii, bez niego też sobie poradzimy.
Ribery, moim zdaniem nie jest wart dużej kasy, a już na pewno nie 70 mln, poza tym on ma już 27 lat, a Ferguson piłkarzy w takim wieku zwykł kupować (wyjątek: Berbatov). Myślę, że najlepiej będzie gdy na transferze Valencii zakończymy tegoroczne zakupy, gdyż nie widzę już piłkarzy, którzy mogliby sprawdzić się w United. Nie należy zapominać, że Manchester ma w swojej kadrze kilku młodych, zdolnych piłkarzy, którzy już w tym sezonie mogą zdobyc miejsce w pierwszej "11", jak np: Danny Welbeck, Rafael, Fabio, czy Macheda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 21:40, temek napisał:

Też liczyłem na przejście Benzemy do United, ale nie ma tragedii, bez niego też sobie
poradzimy.
Ribery, moim zdaniem nie jest wart dużej kasy, a już na pewno nie 70 mln, poza tym on
ma już 27 lat, a Ferguson piłkarzy w takim wieku zwykł kupować (wyjątek: Berbatov).
Myślę, że najlepiej będzie gdy na transferze Valencii zakończymy tegoroczne zakupy, gdyż
nie widzę już piłkarzy, którzy mogliby sprawdzić się w United. Nie należy zapominać,
że Manchester ma w swojej kadrze kilku młodych, zdolnych piłkarzy, którzy już w tym sezonie
mogą zdobyc miejsce w pierwszej "11", jak np: Danny Welbeck, Rafael, Fabio, czy Macheda


No i jeszcze Nani, który według mnie za jakiś czas może zastąpić Cristiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 21:40, temek napisał:

Też liczyłem na przejście Benzemy do United, ale nie ma tragedii, bez niego też sobie
poradzimy.
Ribery, moim zdaniem nie jest wart dużej kasy, a już na pewno nie 70 mln, poza tym on
ma już 27 lat, a Ferguson piłkarzy w takim wieku zwykł kupować (wyjątek: Berbatov).
Myślę, że najlepiej będzie gdy na transferze Valencii zakończymy tegoroczne zakupy, gdyż
nie widzę już piłkarzy, którzy mogliby sprawdzić się w United. Nie należy zapominać,
że Manchester ma w swojej kadrze kilku młodych, zdolnych piłkarzy, którzy już w tym sezonie
mogą zdobyc miejsce w pierwszej "11", jak np: Danny Welbeck, Rafael, Fabio, czy Macheda


No i jeszcze Nani, który według mnie za jakiś czas może zastąpić Cristiano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 21:13, Pernia napisał:

No to jest źle. Benzema w Realu, a ja naprawde byłem już pewny że trafi na Old Trafford.
Idzie do madrytu, a trudno, bo wg mnie się zmarnuje.


Po tym przestałem czytać twojego posta. Według ciebie Real zmarnował Gago, Marcelo, Higuaina, Ramosa, Pepe, Lassa, Huntelaara? Wkurzają mnie takie opinie.

Benzema to jeden z najlepszych dostępnych na rynku napastników młodego pokolenia (obok Pato i Aguero), przechodzi do klubu gdzie będzie jednym z filarów nowego Realu a Ty mi takie pierdoły mówisz.

Mam nadzieję że przez transfer Karima nie zatrzyma się rozwój kariery Gonzalo Higuaina ale jestem spokojny bo Jorge Valdano powiedział że Pipita będzie ważnym ogniwem nowego zespołu ;)

PS Teraz tylko Arsenal ma młodszy skład od Realu chyba ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, ribery by się przydał, i dla niego wyjątek zrobić można. Ale tak jak już napisałeś - i bez niego sobie poradzimy. Uważam że należałoby zrobić użytek głównie z Tosicia. Nie po to było takie zamieszanie o tego piłkarza, i takie starania, żeby teraz w ogóle nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

> No to jest źle. Benzema w Realu, a ja naprawde byłem już pewny że trafi na Old Trafford.

> Idzie do madrytu, a trudno, bo wg mnie się zmarnuje.

Po tym przestałem czytać twojego posta.

twoja sprawa
>Według ciebie Real zmarnował Gago,
nie
>Marcelo,
nie
>Higuaina,
nie

Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

Ramosa,

nie

Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

Pepe,

tutaj nie ma czego marnować
>Lassa
nie wiem.
Huntelaara?
tak.

Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

Benzema to jeden z najlepszych dostępnych na rynku napastników młodego pokolenia (obok
Pato i Aguero), przechodzi do klubu gdzie będzie jednym z filarów nowego Realu a Ty mi
takie pierdoły mówisz.

Cristiano Ronaldo i Karim Benzema - Nowe gwiazdeczki Realu Madryt, tak jak David Beckham. Pozdrowienia dla Ameryki, David! Chwilowo coprawda jest w Milanie, ale to tylko wypożyczenie.;]

Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

Mam nadzieję że przez transfer Karima nie zatrzyma się rozwój kariery Gonzalo Higuaina
ale jestem spokojny bo Jorge Valdano powiedział że Pipita będzie ważnym ogniwem nowego
zespołu ;)

uuu, ja nie jestem. Real trzepie kase, ale grać nie umie. Takie moje zdanie. Z gwiazdeczek składu nie zrobicie, przykro mi. Potrzebne jest też zgranie, to jest to czego u was brakuje. Zresztą, przekonamy się w ciągu sezonu.

Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

PS Teraz tylko Arsenal ma młodszy skład od Realu chyba ;0

Ano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

Po tym przestałem czytać twojego posta. Według ciebie Real zmarnował Gago, Marcelo, Higuaina,
Ramosa, Pepe, Lassa, Huntelaara? Wkurzają mnie takie opinie.


Huntelaar według mnie nie był potrzebny Realowi i od samego początku nie byłem za sprowadzeniem go. A co do reszty to nie mam najmniejszych wątpliwości, że w Realu się nie zmarnowali. Ba to przecież dzięki Realowi Higuain tak się rozwinął i będzie przyszłością tego klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gwiazdeczka Ronaldo była w Manchesterze to ciągneła ten zespół przez 2 sezony. Gwiazdeczka Benzema prowadziła Lyon do mistrzostw a w LM strzelał seryjnie bramki. Liczę na to że wsparcie przez takich graczy jak Gago, Lass, Higuain i Kaka pokażą klasę. Niczego im nie brakuje.

Jeżeli Real zmarnował Huntelaara to Barca zmarnowała Bojana a Manchester Welbecka.

IMO transfer Benzemy to najlepszy transfer w tym okienku transferowym Realu. 35 mln za młodego, zdolnego, żądnego sukcesów grajka to w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huntelaar to beznadziejny transfer. Facet nic nie potrafi ale cóż, głupota Calderona to już przeszłość. Chociaż nie. Wiecie co ten bufon powiedział? Cytnę:

"Prezes zademonstrował, że ma taki sam gust i takie preferencje, jak ja. W przypadku Cristiano Ronaldo kontrakt zainicjowałem ja i praktycznie również ja go domknąłem. Ja albo każdy inny prezes też dokonałby transferu Kaki, ponieważ piłkarz po prostu chciał tu przyjść"


To mówi facet który w 3 lata nie sprowadził Kaki któego obiecał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:18, Smooqu napisał:

Jak gwiazdeczka Ronaldo była w Manchesterze to ciągneła ten zespół przez 2 sezony.

:rotfl: nie ma bata, finał ligi mistrzów też nam ciągnał. O, fak, coś się nie udało. Patrz, 2 finały i w każdym zagrał jak kaleka. Ronaldo ciągnął grę? Gdzie ta magia waszego Grajka Cristiano Ronaldo, gdy MU przegrywał 0:2 z Tottenhamem i nie umiał nic zrobić? Przez ostatnie 2 sezony to TEVEZ, ROONEY i FLETCHER ciągnęli MU, nie Cristiano.

Dnia 01.07.2009 o 22:18, Smooqu napisał:

Gwiazdeczka Benzema prowadziła Lyon do mistrzostw a w LM strzelał seryjnie bramki.

Nie strzelał dużo więcej niż tevez, który gra w dużo trudniejszej lidze.

Dnia 01.07.2009 o 22:18, Smooqu napisał:

Liczę na to że wsparcie przez takich graczy jak Gago, Lass, Higuain i Kaka pokażą klasę.
Niczego im nie brakuje.

Kaka w Realu, tak. Dojrzały piłkarz, który jest facetem i ''ma jaja'', i wie jak się zachować na boisku, z szacunkiem do waszego klubu. To was moze wzmocnić, owszem.

Dnia 01.07.2009 o 22:18, Smooqu napisał:

Jeżeli Real zmarnował Huntelaara to Barca zmarnowała Bojana a Manchester Welbecka.

no, strasznie, skoro Welbeck nie zdązył własciwie nic zrobić jeszcze w MU - dopiero się ''dobija'' :D

Dnia 01.07.2009 o 22:18, Smooqu napisał:

IMO transfer Benzemy to najlepszy transfer w tym okienku transferowym Realu. 35 mln za
młodego, zdolnego, żądnego sukcesów grajka to w sam raz.

IMO transfery MŁODYCH i ZDOLNYCH i PERSPEKTYWICZNYCH zawodników do realu to jedno wielkie nieporozumienie. Dojrzali zawodnicy jak Kaka, i owszem. Nie tacy, którzy się dopiero rozwijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:02, Smooqu napisał:

> No to jest źle. Benzema w Realu, a ja naprawde byłem już pewny że trafi na Old Trafford.

> Idzie do madrytu, a trudno, bo wg mnie się zmarnuje.

Po tym przestałem czytać twojego posta. Według ciebie Real zmarnował Gago, Marcelo, Higuaina,
Ramosa, Pepe, Lassa, Huntelaara? Wkurzają mnie takie opinie.


Van Nisterlooy, Sneijder, Van der Vaart, Saviola, Faubert, Drenthe, Reyes, Woodgate, Huntelaar . Jakby nie patrzeć to transferów nie udanych było równie dużo co udanych jeśli nie więcej;] Więc w opinii o marnowaniu zawodników jest troche prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:33, shinoda napisał:

> > No to jest źle. Benzema w Realu, a ja naprawde byłem już pewny że trafi na
Old Trafford.
>
> > Idzie do madrytu, a trudno, bo wg mnie się zmarnuje.
>
> Po tym przestałem czytać twojego posta. Według ciebie Real zmarnował Gago, Marcelo,
Higuaina,
> Ramosa, Pepe, Lassa, Huntelaara? Wkurzają mnie takie opinie.

Van Nisterlooy, Sneijder, Van der Vaart, Saviola, Faubert, Drenthe, Reyes, Woodgate,
Huntelaar . Jakby nie patrzeć to transferów nie udanych było równie dużo co udanych jeśli
nie więcej;] Więc opinia w opinii o marnowaniu zawodników jest troche prawdy.

kurcze, poraz kolejny mi przypominasz o moich własnych myślach ;p.
Chciałem dodać do przedostatniego posta, dlaczego kolega Smooqu wymienił akurat tych piłkarzy, którzy mieli to szczęście zagrać coś sensownego będąc w Madryckim klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:24, Smooqu napisał:

Huntelaar to beznadziejny transfer. Facet nic nie potrafi ale cóż, głupota Calderona
to już przeszłość. Chociaż nie. Wiecie co ten bufon powiedział? Cytnę:

"Prezes zademonstrował, że ma taki sam gust i takie preferencje, jak ja. W przypadku
Cristiano Ronaldo kontrakt zainicjowałem ja i praktycznie również ja go domknąłem. Ja
albo każdy inny prezes też dokonałby transferu Kaki, ponieważ piłkarz po prostu chciał
tu przyjść"


To mówi facet który w 3 lata nie sprowadził Kaki któego obiecał xD


Haha to dobre! Nic pożytecznego dla klubu nie zrobił a mówi, że to dzięki niemu Ronaldo i Kaka będą grali dla Królewskich.Jeszcze do tego sprzedał Robinho, który często strzelał ważne bramki. Calderon już nawet by się nie ośmieszał takimi wypowiedziami, bo już i tak jest skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ronaldo był motorem napędowym Manchesteru przez ostatnie 2 lata i temu nie zaprzeczysz. Prawie 70 bramek, wiele asyst. W finale z Chelsea grał dobrze, a z Barcą najlepiej ze wszystkich graczy ManUtd ale to wyczyn nie jest bo reszta grała beznadziejnie. Oczywiście nie mówię że teraz Manchester padnie bo nie ma CR7. Wiadomo że ktoś taki jak SAF ustawi ten zespół że nie będzie odczuwał braku Crisa, ale lepiej mieć go ze sobą niż przeciwko.

2. Tevez dla mnie jest bardzo dobrym grajkiem, na tym samym poziomie co Karim, ale to co za niego chcą (30 mln funtów to zdecydowanie za dużo, wart jest max. 25 mln ale Euro). Wg mnie zachował się beznadziejnie nie przedłużając kontraktu z Red Devils bo wiadomo że po odejściu CR grałby więcej. Stracił w moich oczach.

3. Ronaldo też jest już dojrzałem piłkarzem. W sezonie 07/08 miałem wątpliwośći mimo 42 bramek, w ostanim zyskał w moich oczach waznymi bramkami.

4. To samo można powiedzieć o Klaasie bo w Realu zagrał w 20 meczach i strzelił 8 goli. A przecież gra tylko pół roku !!! I tak teraz odejdzie bo nie ma dla niego miejsca. Chciałbyś go w ManUtd?

5. Ale do takiego Kaki i Ronaldo którzy już wygrali wszystko potrzebni są młodzi gniewni jak np. Higuain i Benzema. Do tego weterani jak RvN, Raul, Guti i wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Jeżeli Real zmarnował Huntelaara to Barca zmarnowała Bojana a Manchester Welbecka.
>

Nie wiem czemu porównujesz zawodnika, który przychodził do Realu jako gwiazda Ligi Holenderskiej z obietnicami, że będzie podstawowym zawodnikiem, do Bojana i Welbacka, którzy są wychowankami i dopiero pukają do drzwi pierwszego zespołu.

Dnia 01.07.2009 o 22:18, Smooqu napisał:

IMO transfer Benzemy to najlepszy transfer w tym okienku transferowym Realu. 35 mln za
młodego, zdolnego, żądnego sukcesów grajka to w sam raz.


Ale czy on na pewno był potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować