Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 22:33, shinoda napisał:

Van Nisterlooy, Sneijder, Van der Vaart, Saviola, Faubert, Drenthe, Reyes, Woodgate,
Huntelaar . Jakby nie patrzeć to transferów nie udanych było równie dużo co udanych jeśli
nie więcej;] Więc w opinii o marnowaniu zawodników jest troche prawdy.


Van Gol się nie zmarnował. Został Pichichi La Liga w sezonie 06/07. Ostatnie 2 sezony stracił przez kontuzje.

Sneijder po pierwszym sezonie był porównywany do Zidane''a. Trochę na wyrost ale grał super. Tak samo na Euro. Dzięki Realowi stał się jednym z najważniejszych graczy Oranje.

VdV grał dużo ale się nie sprawdził. Po prostu nie ten poziom.

Saviola, Faubert to żart? Przecież jeden zmienił ławkę w FCB na Królewską a Faubert to taki żart bardziej niż transfer. Nie można powiedzieć że Real zmarnował rezerwowego West Hamu ? ;P

Woodgate - jego zniszczyły kontuzje. Proste.

Drente można powiedzieć że sie zmarnował.

A Barca co zrobiła z Hlebem, Caceresem, Gudjohnsenem, Saviolą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:46, shinoda napisał:

Nie wiem czemu porównujesz zawodnika, który przychodził do Realu jako gwiazda Ligi Holenderskiej
z obietnicami, że będzie podstawowym zawodnikiem, do Bojana i Welbacka, którzy są wychowankami
i dopiero pukają do drzwi pierwszego zespołu.


Dobra przesadziłem. Ale nie można powiedzieć że Real zmarnował kogoś kto gra w klubie pół roku i wystąpił w 20 meczach. No bez przesady, jak tyle gra i się nie sprawdził to chyba znaczy że jest za słaby albo nie pasuje do układanki.

Dnia 01.07.2009 o 22:46, shinoda napisał:

Ale czy on na pewno był potrzebny?


Nie znam planów na przyszły sezon ale jak przyszedł Karim to na pewno odejdzie KJH i pewnie RvN. I wtedy Real zostanie z 4 napastnikami na 2 miejsca. Raul, Negredo, Benzema, Higuain. Czyli w sam raz. Co nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:42, Smooqu napisał:

1. Ronaldo był motorem napędowym Manchesteru przez ostatnie 2 lata i temu nie zaprzeczysz.
Prawie 70 bramek, wiele asyst. W finale z Chelsea grał dobrze, a z Barcą najlepiej ze
wszystkich graczy ManUtd ale to wyczyn nie jest bo reszta grała beznadziejnie. Oczywiście
nie mówię że teraz Manchester padnie bo nie ma CR7. Wiadomo że ktoś taki jak SAF ustawi
ten zespół że nie będzie odczuwał braku Crisa, ale lepiej mieć go ze sobą niż przeciwko.

W pewnym sensie może był. Ale w meczach ze słabymi zespołami. w finale z chelsea grał dobrze? grał normalnie. Nie grał tak, jak powinien grać gracz warty 93 mln euro. Strzelił bramkę. Ale jaką? wypracowaną przez całą drużynę, on dołożył tylko ''cegiełkę'' oddając jeden prosty strzał głową. Dobrze grał w meczu z Barcą? Oglądałem wtedy chyba inny mecz. Dostawał wiele piłek, ale niesamowicie dużo akcji psuł, przez indywidualne akcje. Początek, 10 pierwszych minut, dobre jak cała drużyna UTD. On nie jest piłkarzem nie do zastąpienia. Co innego, gdyby grał bardziej zespołowo, i miał większy ''przegląd pola''. Aczkolwiek umiejętności ma.
P.S Taki gracz nie powinien pudłowac karnych w meczu o trofeum ligi mistrzów.

Dnia 01.07.2009 o 22:42, Smooqu napisał:

2. Tevez dla mnie jest bardzo dobrym grajkiem, na tym samym poziomie co Karim, ale to
co za niego chcą (30 mln funtów to zdecydowanie za dużo, wart jest max. 25 mln ale Euro).
Wg mnie zachował się beznadziejnie nie przedłużając kontraktu z Red Devils bo wiadomo
że po odejściu CR grałby więcej. Stracił w moich oczach.

w moich stracił bardzo dużo. Robi z siebie męczennika, że cierpiał i w ogóle. Mógł powiedzieć fergusonowi prosto w twarz to, i walczyc o miejsce w składzie. No ale on wolał zrezygnować, przejść za kasą do City, i ponarzekać na złe diabły.

Dnia 01.07.2009 o 22:42, Smooqu napisał:

3. Ronaldo też jest już dojrzałem piłkarzem. W sezonie 07/08 miałem wątpliwośći mimo
42 bramek, w ostanim zyskał w moich oczach waznymi bramkami.

dojrzałość stwierdzasz po bramkach? Mi chodzi o to, jak zachowuje się przed meczami, na meczach, i po meczach. Jeżeli dojrzałością jest to, że swoim zachowaniem ( zmienianiem 7x pozycji w meczu, przez co Rooney i Berbatov zmieniali swoje ) wkurzał całą druzynę, i robił tak kilka razy ( przykład z ostatniego sezonu ), to faktycznie lepiej zakończmy dyskusję i krzyżyk na drogę dla ''dojrzałego'' Cristiano Ronaldo. Najlepszego Krystynko! :*

Dnia 01.07.2009 o 22:42, Smooqu napisał:

4. To samo można powiedzieć o Klaasie bo w Realu zagrał w 20 meczach i strzelił 8 goli.
A przecież gra tylko pół roku !!! I tak teraz odejdzie bo nie ma dla niego miejsca. Chciałbyś
go w ManUtd?

Nie. Nie obraź się, ale nie chciałbym w MU nikogo, kto grał w Realu. Dla mnie Real to klub do którego się przechodzi mając duże umiejętności. Będąc już na Santiago Bernabeu można trochę spasować, i nie dawać z siebie wszystkiego. Za mało pracy, dla większości piłkarzy gra w Realu to spełnienie marzeń, i wtedy już pasują. Już tutaj jestem, więc po co pracować, pogram trochę ale nic pozatym. Dlatego real nie liczy się obecnie w żadnych rozgrywkach. To jest taki klub ''emeryta'', niekoniecznie dla piłkarzy starych. Nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi.

Dnia 01.07.2009 o 22:42, Smooqu napisał:

5. Ale do takiego Kaki i Ronaldo którzy już wygrali wszystko potrzebni są młodzi gniewni
jak np. Higuain i Benzema. Do tego weterani jak RvN, Raul, Guti i wszystko jest.

Są, ale ja bym się na waszym miejscu bał. Pellegrini ( dobrze napisałem ? ) to nie jest typ menedzera ten sam co SAF. Z Sir Alexem nie ma żartów - albo współpracujesz, albo dowidzenia. Ronaldo potrzebuje SUROWEGO traktowania. Jeżeli będziecie się nad nim użalać - współczuje wam.

Żeby nie było że potrafię tylko Real Krytykować. Niewiątpliwie jest to klub który dał podstawy, zaczął budować nowoczesną piłkę, niezaprzeczalny jest jego wkład w całość rozwoju piłki nożnej, na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. I za to wielki szacunek, pokazali jak trzeba grać, aby wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>/ciach/
>

A to teraz sie zastanówmy czy te wszystkie transfery były Realowi potrzebne. Prezesi Realu zachowują się troche jak dzieci, które dostały od babci pieniążki na cukierki. Ma pieniążki to wydaje bez większego zastanowienia, a pan w sklepiku tylko sie cieszy:)

Co do Van Gol. To nie można dać mu drugiej szansy? Każdy może mieć kontuzje. Jeśli Kaka albo Ronaldo złapią kontuzje, to Perez ściągnie Ribery''ego oraz Fabregasa? Troche szacunku dla zawodnika:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ronaldo jest crackiem. Tutaj nie ma się o co spierać.
2. Tevez sprzedawczyk jak Robinho. I agree.
3. Jak zmieniał 7x pozycję na mecz to tak pewnie mu kazał SAF. Z Barcą to był jedyny zawodnik któremu się chciało. Skoro zarzucasz mu że grał indywidualnie to ok, ale ja nie widziałem żeby za bardzo otrzymywał wsparcie. Fergie źle taktykę dobrał i tyle. Albo inaczej. Dobrze ją dobrał ale Vidić spieprzył sprawę.
4. Jakoś pierwi galacticos wygrali LM. Podejrzewam że Ci drudzy też to zrobią. Z taką ekipą.
5. Dobrze napisałeś Pellegrini. Nie wiem czemu go tak pochopnie oceniasz. Nie bał się walczyć z Riquelme o wpływy i posadził go (największą ówczas gwiazdę Villareal) na trybuny. Jak dla mnie to trener z wizją a z takimi piłkarzami jakimi będzie dysponował na pewno coś ugra. Z Villareal doszedł do 1/4 finału i bił sie z Arsenalem a tam przecież gwiazd nie ma ;)
6. Real jeszcze nie raz zaskoczy. Oby już w tym seoznie.

Po za tym nie zgodzę się że do Realu idą piłkarze tylko z wyrobioną marką. Real jak każdy inny klub sprowadza piłkarzy z nazwiskami ( RvN, Robben, Kaka, Ronaldo, Benzema) ale sprowadza też graczy którzy dopiero są kandydatami na gwiazdy (Pepe, Ramos, Robinho, Higuain, Marcelo, Gago) i czasem kogoś wychowa (Negredo, De la Red, Casillas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:56, shinoda napisał:

A to teraz sie zastanówmy czy te wszystkie transfery były Realowi potrzebne. Prezesi
Realu zachowują się troche jak dzieci, które dostały od babci pieniążki na cukierki.
Ma pieniążki to wydaje bez większego zastanowienia, a pan w sklepiku tylko sie cieszy:)


Tu się po części zgodzę. Ale to nie moje pieniądze a Perez jest bogatym biznesmenem i na pewno nie zrobiłby jakiś inwestycji (tak oceniam transfery Realu) gdyby nie miał 100% pewności że to się zwróci. Nie w czasach kryzysu.

Dnia 01.07.2009 o 22:56, shinoda napisał:

Co do Van Gol. To nie można dać mu drugiej szansy? Każdy może mieć kontuzje. Jeśli Kaka
albo Ronaldo złapią kontuzje, to Perez ściągnie Ribery''ego oraz Fabregasa? Troche szacunku
dla zawodnika:/


Tylko RvN miał 2 poważne kontuzje w 2 ostatnich latach. Ma 33 lata i jest schedą po epoce Calderona. A jak wiadomo Perez chce sie od niej odciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:09, Smooqu napisał:

1. Ronaldo jest crackiem. Tutaj nie ma się o co spierać.

;)

Dnia 01.07.2009 o 23:09, Smooqu napisał:

2. Tevez sprzedawczyk jak Robinho. I agree.

:D

Dnia 01.07.2009 o 23:09, Smooqu napisał:

3. Jak zmieniał 7x pozycję na mecz to tak pewnie mu kazał SAF. Z Barcą to był jedyny
zawodnik któremu się chciało. Skoro zarzucasz mu że grał indywidualnie to ok, ale ja
nie widziałem żeby za bardzo otrzymywał wsparcie. Fergie źle taktykę dobrał i tyle. Albo
inaczej. Dobrze ją dobrał ale Vidić spieprzył sprawę.

Zgadza się, taktyka zbyt dobra nie była, ale na początku to Manchester pokazał jak się gra w Europie. United zaliczyło jedną wpadkę podczas całego sezonu - i dalej są najlepszą drużyną europy. No, może nie oficjalnie. Czekam na rewanż na barcelonie. a CR9 nie zmieniał pozycji dlatego, ze tak kazał mu Fergie. Dlatego, że za dużo chciał. Swego czasu można było przeczytać o awanturach w szatni własnie z tego powodu. Vidić został wybrany najlepszym obrońcą PL, ostatnio odrzucił oferty Barcy, Realu i Milanu, mimo tego, że w UTD pracował praktycznie za pół darmo, w stosunku do innych ( 20 tyś. ). Odrazu dostał podwyżkę, ale to nie ważne, to jest prawdziwy gracz którego każdego drużyna powinna miec. LICZĄCA się drużyna.

Dnia 01.07.2009 o 23:09, Smooqu napisał:

4. Jakoś pierwi galacticos wygrali LM. Podejrzewam że Ci drudzy też to zrobią. Z taką
ekipą.

Jak już pisałem, Real grał dobrze, to się zmieniło. Możliwe, ja im za dużo szans nie daje, ale nie wykluczam takiej opcji. Pozyjemy, zobaczymy. TEN Real, to nie TAMTEN real, i nie zmieni tego wracający Perez. IMO.

Dnia 01.07.2009 o 23:09, Smooqu napisał:

5. Dobrze napisałeś Pellegrini. Nie wiem czemu go tak pochopnie oceniasz. Nie bał się
walczyć z Riquelme o wpływy i posadził go (największą ówczas gwiazdę Villareal) na trybuny.
Jak dla mnie to trener z wizją a z takimi piłkarzami jakimi będzie dysponował na pewno
coś ugra. Z Villareal doszedł do 1/4 finału i bił sie z Arsenalem a tam przecież gwiazd
nie ma ;)

Poprawka, doszedł do półfinału ;). Zauważ, ze Real obecnie ma bardzo dużo gwiazd. Trzeba być niesamowicie utalentowanym, i twardym menedżerem, zeby nad taką ekipą zapanować. Ronaldo na ławce nie posadzi - bo nie będzie mógł, jeżeli chce sie liczyć z posadą trenera. U Fergiego coś przeskrobiesz, lecisz. Tutaj czegoś takiego Cristiano nie zrobią. Nie, bo Real musi poczekać aż kasa za Ronaldo sie zwróci. Tak samo jak u Becksa, itede. Dla mnie obecnie Real to klub od nabijania kasy. W tym Real jest dobry, i nie można temu zaprzeczyć. Jeżeli chcecie zacząć coś wygrywać, powinniście się zając rozwojem młodych zdolnych zawodników, a nie kupować same gwiazdy, jak Zidane, Beckham, czy Cristiano Ronaldo.

Dnia 01.07.2009 o 23:09, Smooqu napisał:

6. Real jeszcze nie raz zaskoczy. Oby już w tym seoznie.

Pozyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:19, Pernia napisał:

W tym Real jest dobry, i nie można temu zaprzeczyć. Jeżeli chcecie zacząć coś wygrywać, powinniście się ''
zając rozwojem młodych
zdolnych zawodników, a nie kupować same gwiazdy, jak Zidane, Beckham, czy Cristiano Ronaldo.


Żeby młodzi zawodnicy się rozwijali potrzebują mieć u swojego boku graczy najlepszych którzy będą ich motywować i razem trenować, coś a la Gortat-Howard. Wiem że nie ten sport ale o to chodzi w piłce. Teraz przy Kace, Ronaldo, Raulu, Gutim będą się szkolić młodzi piłkarze Castilli.

Ale w tym sezonie Real nie mógł sobie pozwoilić na coś takiego. Real musiał kupić zawodników którzy będą liderami tej drużyny.

Spójrz na Barcę z sezonu 05/06. Skład na finał LM.
Valdés; Oleguer (Belletti, 71''), Puyol, Márquez, Gio; Van Bommel (Larsson, 60''), Edmílson (Iniesta, 45''), Deco; Giuly, Eto''o i Ronaldinho.

Gdzie tu młodzi zawodnicy? Wychowanków gralo w szczytowym momencie 4, z czego Oleguer to najgorszy piłkarz tego meczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 23:32, Smooqu napisał:

Żeby młodzi zawodnicy się rozwijali potrzebują mieć u swojego boku graczy najlepszych
którzy będą ich motywować i razem trenować, coś a la Gortat-Howard. Wiem że nie ten sport
ale o to chodzi w piłce. Teraz przy Kace, Ronaldo, Raulu, Gutim będą się szkolić młodzi
piłkarze Castilli.

Ale w tym sezonie Real nie mógł sobie pozwoilić na coś takiego. Real musiał kupić zawodników
którzy będą liderami tej drużyny.

Spójrz na Barcę z sezonu 05/06. Skład na finał LM.
Valdés; Oleguer (Belletti, 71''), Puyol, Márquez, Gio; Van Bommel (Larsson, 60''), Edmílson
(Iniesta, 45''), Deco; Giuly, Eto''o i Ronaldinho.

Gdzie tu młodzi zawodnicy? Wychowanków gralo w szczytowym momencie 4, z czego Oleguer
to najgorszy piłkarz tego meczu ;)


Może źle się wypowiedziałem - chodzi o piłkarzy - ikony klubów. O starych ( może nie koniecznie :D ) wyjadaczy. O takich piłkarzy, którzy naprawde zawsze grają na 100%, którzy są oddani dla klubu, nie ''gwiazdorzą'' i którzy spędzili już kilka sezonów w swoim lubie. Takich jak Vidić dla MU ( obecnie ) czy Raul dla Realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:42, Pernia napisał:

Może źle się wypowiedziałem - chodzi o piłkarzy - ikony klubów. O starych ( może nie
koniecznie :D ) wyjadaczy. O takich piłkarzy, którzy naprawde zawsze grają na 100%, którzy
są oddani dla klubu, nie ''gwiazdorzą'' i którzy spędzili już kilka sezonów w swoim lubie.
Takich jak Vidić dla MU ( obecnie ) czy Raul dla Realu


Vidić się wykazał odwagą, że się zbuntował żonie. Nie przesadzaj tak z jego wiernością bo za rok może mówić inaczej. Przecież Kaka tez nie chciał odchodzić do ManCity a tam miał zarabiać 2x tyle co w Realu a jego ojciec by zgarnął z 10 mln za transfer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 23:55, Smooqu napisał:

Vidić się wykazał odwagą, że się zbuntował żonie. Nie przesadzaj tak z jego wiernością
bo za rok może mówić inaczej.

Póki co mówi, że conajmniej zostanie do czasu zakończenia kontraktu - 2012

Dnia 01.07.2009 o 23:55, Smooqu napisał:

Przecież Kaka tez nie chciał odchodzić do ManCity a tam
miał zarabiać 2x tyle co w Realu a jego ojciec by zgarnął z 10 mln za transfer ;)

Wybrał Real, bo szanuje ten klub za tradycję. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Problem polega na tym, że Sneijder nie chce do Bayernu, nawet jeśli czeka go ława. Mówi że wywalczy miejsce. Co innego van der Vaart. Ribery plus van der Vaart byłoby ok, ale ustawić ich, jako lewo ofensywnego i prawo ofensywnego a z tyłu dwóch defensywnych, którzy byliby trochę takimi skrzydłowymi też. Tymoszczuk i Schwieni np.
2. Ribery jest profesionalistą (mam nadzieje), więc póki jest w Bayernie będzie chciał zdobyć wszystko co się da. I jeszcze jedno - kiedy ma większe szanse odejścia do Realu, że Real będzie go chciał? Jak odpadnie z Bayernem w grupie LM, czy jak zajdzie jak najdalej? No właśnie... :) Także nie bój nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 15:59, Vaxinar napisał:

I jeszcze jedno - kiedy ma większe szanse odejścia do Realu,
że Real będzie go chciał? Jak odpadnie z Bayernem w grupie LM, czy jak zajdzie jak najdalej?
No właśnie... :)


Heh, tyle, że Ribery kiedyś powiedział a propos swojego ewentualnego transferu do Anglii, że się tam nie przeniesie, bo nie podoba mu się tamtejsza pogoda, podobna do niemieckiej :]
Więc raczej wątpię, żeby pozostał w Bayernie. Niech lepiej wezmą te 55-60 mln euro szczególnie, że odmówił przedłużenia umowy.
I szkoda tego Sneijdera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin zabiega o zatrudnienie napastnika Wisły Kraków Andrzeja Niedzielana.Klub ze Szczecina dogadał się już z "Białą Gwiazdą". Niedzielan musiałby jeszcze zaakceptować warunki indywidualnego kontraktu. Bu ha ha.
Jak mawiają starzy Rosjanie "Ot i śmieszno i strasznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 10:00, PsyhoSpider napisał:

Pogoń Szczecin zabiega o zatrudnienie napastnika Wisły Kraków Andrzeja Niedzielana.Klub
ze Szczecina dogadał się już z "Białą Gwiazdą". Niedzielan musiałby jeszcze zaakceptować
warunki indywidualnego kontraktu. Bu ha ha.
Jak mawiają starzy Rosjanie "Ot i śmieszno i strasznie"

Klub bardzo Andrzeja zachęca do zmiany, bo wyrzucił go nieodwołalnie do młodej ekstraklasy. Niedzielan musi się pożegnać z wszystkimi premiami za występy i premiami drużynowymi :) Kto wie, może się wyniesie nad morze poopalać ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buducnost Podgorica - Polonia Warszawa 0:2

Zwycięstwo Polonii cieszy, pomimo, że nie jestem kibicem tego klubu.
Warszawiacy przez wielu nie byli uznawani za faworytów, ale udało im wywieźć z Czarnogóry korzystny wynik, i dzięki temu już praktycznie zagwarantowali sobie awans d III rundy LE. Teraz wystarczy dobić Buducnost w Warszawie, a w II rundzie czeka zespół z San Marino, słabszy od aktualnego przeciwnika, więc tu nie powinno byc żadnego problemu.
Juz po tym meczy do rankingu UEFA można dopisać dla Polski 0,333 pkt, a jest duża szansa, że Polonia wygra następne 3 mecze, i będziemy mieli 1,333 pkt, a więc sama tylko Polonia zgromadzi więcej punktów niż wszystkie polskie zespoły w sezonie 2005/06. A przecież zostały jeszcze Legia, Lech i Wisła, które też powiny sobie poradzić.
Coś czuje, że to będzie przełomowy sezon dla polskiej piłki klubowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2009 o 12:00, temek napisał:

Juz po tym meczy do rankingu UEFA można dopisać dla Polski 0,333 pkt, a jest duża szansa,
że Polonia wygra następne 3 mecze, i będziemy mieli 1,333 pkt, a więc sama tylko Polonia


Jak przeliczyłeś te pkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 23:32, Smooqu napisał:

Spójrz na Barcę z sezonu 05/06. Skład na finał LM.
Valdés; Oleguer (Belletti, 71''), Puyol, Márquez, Gio; Van Bommel (Larsson, 60''), Edmílson
(Iniesta, 45''), Deco; Giuly, Eto''o i Ronaldinho.

Gdzie tu młodzi zawodnicy? Wychowanków gralo w szczytowym momencie 4, z czego Oleguer
to najgorszy piłkarz tego meczu ;)


Valdes - wychowanek
Oleguer - wychowanek
Belletti - 5 mln(?)
Puyol - wychowanek
Marquez - 5 mln
Gio - jako czesc rozliczenia za Fabregasa
Van Bommel - prawo bosmana
Larsson - wolny transfer
Edmilson - ok. 10 mln
Iniesta - wychowanek
Deco - 12 mln + Ricardo Quaresma
Giuly - 7 mln
Ronaldinho - 25-30 mln (na pewno zwróciło się przez koszulki :))
Eto''o - 24mln

Łącznie: 88-92 mln = C. Ronaldo

Za ten seznon:
Valdes - wychowanek
Puyol - wychowanek
Yaya Toure - 12mln
Pique - wychowanek (~5mln)
Sylvinho - 2mln
Busquets - wychowanek
Xavi - wychowanek
Iniesta - wychowanek
Messi - wychowanek
Eto''o - 24 mln
Henry - 24mln

Łącznie - 67 mln = Kaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 12:00, temek napisał:

(...)

W tym roku za zwycięstwo raczej dostajemy 0,25 pkt, a nie 0,333 bo mamy 4 drużyny w pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować