Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No i wróciłem z Pucharu Wójta :D
Dzikie drużyny, czyli taka zbieranina. Graliśmy w przedziale wiekowym dla juniorów, ale jak to zwykle bywa byli też goście po 20. Zajęliśmy (chyba) czwarte miejsce na pięć drużyn. Nie jest tak źle biorąc pod uwagę to, że nawet boiska nie mamy, a na tym którym gramy jest w wymiarach 20mx10m.Gdybyśmy wykorzystali połowę sytucji to byśmy wygrali 2 mecze i było by podium. Ja grałem takiego Daniego Alvesa, co z prawej strony przechodzi na prawą pomoc i dalej. W sumię to nawet nieźle graliśmy, straciliśmy jedną frajerską bramkę "ala Kuszczak", tak to było raczej wyrównane każde spotkanie. Oczywiście po dłuższym czasie gry musiały mi się dać w znaki moje korki, przez które mam obdarte stopy ;p
Będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż,jeśli Franc chce odejśc Bayern powinien[zaznaczam powinien] go puscić...ale dyrekcja Bayernu o jego odejściu słyszeć nie chce...A Perez nic przeciwko Bayernowi nie zrobi[bez ich zgody] zobaczymy jak będzie zdemotywowany Ribery grał w tym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:12, NecroVisioneR napisał:

No cóż,jeśli Franc chce odejśc Bayern powinien[zaznaczam powinien] go puscić...ale dyrekcja
Bayernu o jego odejściu słyszeć nie chce...A Perez nic przeciwko Bayernowi nie zrobi[bez
ich zgody] zobaczymy jak będzie zdemotywowany Ribery grał w tym sezonie...


A słyszeliście tego newsa żę uwaga ribery podobno chce odejść z Bayernu ale jedynym klubem do którego chce odejść jest Real Madryt.
Już mnie naprawde denerwuje ten real on chce kupić wszystkich wszystcy chcą iść do nich ( nie mam pojęcia dlaczego) a potem i tak nie mogą w LM przejść dalej niż 1/8 a gwiazdy się starzeją i marnują takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby fan Manchesteru miał inne zdanie.

Każdy fan zespołu innego niż Real jest święcie przekonany że Królewscy poniosą spektakularną klapę. Cały czas słyszę: "Kupując za taką kasę nie da się zbudować drużyny", "nie zgrają się", "będą gwiazdorzyć", "Barca ma drużynę, Real indywidualnośći". Bla bla bla bla... Czasem mi się wydaje że Real zagrał już z 20 meczy w tym składzie a ja je ominąłem. Bo KAŻDY wie jak będą grali. Krytyka płynie z każdej strony.

A jakby Real poszedł inną drogą i kupił paru dwudziestolatków z talentem i jakąś gwiazdę (np. Tevez) to fani Barcy by się śmiali: "hahaha. z takim składem to Real znowu dostanie 6:2 albo nawet 6:0", "wszyscy najlepsi są w Barcy", "gdyby Real miał Kakę, Ronaldo, Benzemę, Robbena/Ribery''ego to wtedy mógłby powalczyć a tak to cioty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:41, Smooqu napisał:

Trudno żeby fan Manchesteru miał inne zdanie.

Trudno nie przyznać ci racji ;)

Dnia 04.07.2009 o 17:41, Smooqu napisał:

Każdy fan zespołu innego niż Real jest święcie przekonany że Królewscy poniosą spektakularną klapę.

Ja tam właściwie nie wiem, co się stanie, i powiem ci że jestem tego bardzo ciekawy.
>Cały czas słyszę: "Kupując za taką kasę nie da się zbudować drużyny", "nie zgrają

Dnia 04.07.2009 o 17:41, Smooqu napisał:

się", "będą gwiazdorzyć", "Barca ma drużynę, Real indywidualnośći". Bla bla bla bla...

Mówia tak, bo od dłuższego czasu w Realu grają tylko nazwiska.

Dnia 04.07.2009 o 17:41, Smooqu napisał:

Czasem mi się wydaje że Real zagrał już z 20 meczy w tym składzie a ja je ominąłem. Bo
KAŻDY wie jak będą grali. Krytyka płynie z każdej strony.

Tu masz rację. Trzeba poczekać i zobaczyć ich występy. Potem będziemy oceniać.

Dnia 04.07.2009 o 17:41, Smooqu napisał:

A jakby Real poszedł inną drogą i kupił paru dwudziestolatków z talentem i jakąś gwiazdę
(np. Tevez) to fani Barcy by się śmiali: "hahaha. z takim składem to Real znowu dostanie
6:2 albo nawet 6:0", "wszyscy najlepsi są w Barcy", "gdyby Real miał Kakę, Ronaldo, Benzemę,
Robbena/Ribery''ego to wtedy mógłby powalczyć a tak to cioty".

Powiem ci szczerze, że wtedy bardziej bym się bał niż teraz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 17:21, juhyter napisał:

Już mnie naprawde denerwuje ten real on chce kupić wszystkich wszystcy chcą iść do nich
( nie mam pojęcia dlaczego) a potem i tak nie mogą w LM przejść dalej niż 1/8 a gwiazdy
się starzeją i marnują takie jest moje zdanie


Za to w Barcelonie z wiekiem odmładzają się i broń Boże żaden z nich się nie zmarnował.

Wg mnie Perez wie że z Barcy nie wyciągnie żadnej gwiazdy to próbuje wyciągnąć największe gwiazdy wszystkich najmocniejszych lig w Europie. Premier League (Ronaldo), Serie A (Kaka), Ligue 1 (Benzema), a teraz Bundesliga (Ribery). Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciach:)

Masz racje barcelona po dwóch przegranych sezonach się odrodziła i Real zrozumiał że kupywanie gwiazdeczek młodych się nie przyda a tak kupił najlepszych z najlepszych lig i się zobaczy co będzie :)

Ale jestem ciekaw co Perez zrobi z Sneijderem,Van der Vaartem,Drenthe itd. będzie ich trzymać czy posprzedaje po wszystkich klubach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mówić Perez osiągnął jeden cel już w tej chwili. Wszyscy mówią o Realu. A jak zacznie się nowy sezon jestem pewien że Real będzie miał największą oglądalność w Europie i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:01, Smooqu napisał:

Ale co by nie mówić Perez osiągnął jeden cel już w tej chwili. Wszyscy mówią o Realu.
A jak zacznie się nowy sezon jestem pewien że Real będzie miał największą oglądalność
w Europie i na świecie.


Tak będzie na 10000000% :) Wszyscy będą oReal oglądać a Barcą przestana się[przynajmniej we wrześniu] interesować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:01, Smooqu napisał:

Ale co by nie mówić Perez osiągnął jeden cel już w tej chwili. Wszyscy mówią o Realu.
A jak zacznie się nowy sezon jestem pewien że Real będzie miał największą oglądalność
w Europie i na świecie.

Ja bym się na miejscu kibiców modlił o to, żeby Perez miał więcej celów niż ten, który już zrealizował ;).
Swoją drogą, w komentarzach na LFC.pl można się teraz nieźle pośmiać, czytając komentarze do transferu Owena do United :d. Akurat tutaj imo winny jest Liverpool - skoro nazywają go swoją legendą, to po tym jak już owen wrócił z realu - dlaczego spowrotem go nei zatrudnili? chociażby na ławę, ale jeżeli mówił prawdę, że dla niego liczy się tylko Liverpool, to byłby z tej posady zadowolony.
edit: @up, zgaszony zostałeś przez nasze opinie o swoim cudownym francku, czy dlaczego nie odpisałeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:07, Pernia napisał:

edit: @up, zgaszony zostałeś przez nasze opinie o swoim cudownym francku, czy dlaczego
nie odpisałeś? ;)


Jakto nie odpisałem,problem ze wzrokiem w tak młodym wieku?:) Prawda ejst taka że Bayern go nei puści ale pozytku z niego mieć nei będą-z niewolnika nie ma pracownika-zostałem zgaszony?Nie wiedziałem ze człowieka da sie zgasić:D

edit.ale będzie wyce z tych wszystkich "super znawcó na gram.pl" jak Real "COŚ" wygra,ale będzie "jazda" ale od razu móiwe że jeżeli Real przegrywać będzie przyznam sie do swojego "błędu"?Ale u was[zwłaszcza fanboy'i barcy] tego nie uświadczę :)Prawda...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tego nie rozumiem. Liverpool ma jednego napastnika, mógł mieć Owena za darmo. Nie liczę marnej tygodniówki bo po co. Wiem że Owen był kontuzjowany bla bla bla, ale pewnych rzeczy się po prostu nie zapomina przecież ;) Benitez woli El Zaahra. Świetny trener, niezrozumiała polityka transferowa. Przynajmniej dla mnie.

Perez jeszcze kilka celów na pewno ma, a on słynie z tego że je spełnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie sam oglądałem większość meczy Barcy dostępnych na Canal+ bo grali piękny futbol, piękny ale bardzo specyficzny bo w żadnym innym klubie gra nie opiera sie na takich kurduplach jak w Dumie Kataloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:16, Smooqu napisał:

W zeszłym sezonie sam oglądałem większość meczy Barcy dostępnych na Canal+ bo grali piękny
futbol, piękny ale bardzo specyficzny bo w żadnym innym klubie gra nie opiera sie na
takich kurduplach jak w Dumie Kataloni.


Tak,ale co w tym złego?Czy kibic Realu nie może oglądać meczy Barcy?! Z resztą wejdź an największą stronke TRealu i zobacz ilu tam kibiców barcy jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:12, NecroVisioneR napisał:


> edit: @up, zgaszony zostałeś przez nasze opinie o swoim cudownym francku, czy dlaczego

> nie odpisałeś? ;)

Jakto nie odpisałem,problem ze wzrokiem w tak młodym wieku?:) Prawda ejst taka że Bayern
go nei puści ale pozytku z niego mieć nei będą-z niewolnika nie ma pracownika-zostałem
zgaszony?Nie wiedziałem ze człowieka da sie zgasić:D

dobra, zdaje się że sie nie zrozumieliśmy. Nie będę kontynuował, bo jeżeli bym napiasł co bym chciał, to wymiana postów raczej byłaby naprawde długa. Ribery SAM podpisał kontrakt do 2011 roku - musi się liczyć z tym, że powinien dawać z siebie wszystko, a nie płakać jak mu jest źle i nie dobrze. Powinien uszanować decyzję Bayernu, tak jak Ronaldo zrobił to rok temu w United ( na podobnej zasadzie ), i dawać z siebie wszysko. A jeżeli będzie robił wszystko byle odejść, i nie będzie grał na pełnych obrotach - to świadczy tylko o tym, jakim ''profesjonalnym'' jest piłkarzem.
Edit: I plz, przestań najeżdzać na kibiców Barcy, bo to co sugerujesz tutaj mówiąc że nie uświadczysz u nich czegoś takiego jest żałosne - i ja bym się na ich miejscu poczuł urażony, a na temat ciebie już sobie wyrobiłem opinie. Mimo że jesteś kibicem Realu jak Smooqu, to zapewniam cię, że moja opinia o tobie ZNACZNIE odbiega o opini o koledze Smooqu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:14, Smooqu napisał:

W ogóle tego nie rozumiem. Liverpool ma jednego napastnika, mógł mieć Owena za darmo.
Nie liczę marnej tygodniówki bo po co. Wiem że Owen był kontuzjowany bla bla bla, ale
pewnych rzeczy się po prostu nie zapomina przecież ;) Benitez woli El Zaahra. Świetny
trener, niezrozumiała polityka transferowa. Przynajmniej dla mnie.

o tym właśnie mówię. Skoro to była legenda, to klub powinien starać się o tego piłkarza, zwłaszcza że spowrotem grał w lidze angielskiej, w jakimś średniaku. Ja na miejscu Owena czułbym się poprostu troche ''olany'' przez Liverpool, i teraz niech kibice płaczą nad tym, że ich zarząd jest taki jaki jest.

Dnia 04.07.2009 o 18:14, Smooqu napisał:

Perez jeszcze kilka celów na pewno ma, a on słynie z tego że je spełnia ;)

Oby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:18, NecroVisioneR napisał:

Tak,ale co w tym złego?


Nic. Ale dlatego Real jest moim ulubionym klubem bo kocham patrzeć jak grają radosny futbol, a nie męczenie 1:0 jak Chelsea za Mourinho albo Manchester w tym sezonie.

Dnia 04.07.2009 o 18:18, NecroVisioneR napisał:

Z resztą wejdź na największą stronke Realu i zobacz ilu tam kibiców barcy jest...?


To nie są fani. Prawdziwi fani byli na tej stronie w zeszłym roku po szpalerze i 4:1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie ja tu obrażam kibiców barcy?To ze napisałem ze kilku fanboy''i[sam wiesz że jest ich tu wielu-nie chodzi mi o prawdziwych kibiców],jak Real wygra to będą pisali o tym że zbudowali skład za kase itp. i że nie zasłużenie...ja dal Barcy przyznałem honory po potrójnej koronie a oni...? Co do opini o mnie-ja nie mam,nie miałem i nie będę miał opini o tobie-w niektórych komentach starasz sie mnei sprowokować itp. no coż napisałbym cos tu ale jak już trafnie zauważyłes "ktos mogłby czuc sie urażony" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Jeżli tak,to nikgog tam nie było wtedy,kibice Barcy zapominają właśnei o szpalerze,o wygranychy Realu 4:1,4:2 czy 1:0 na [CN] ale pamietaja za to o gen. Franco który chciał zniszczyc ich klub.pamietają o 6:2 ba nawet koszulki z tym wynikiem na jednej ze stron sprzedają[na allegro z resztą też] a czemu nei chcą sprzedawać koszul z napisem 4:1 albo z napisem Szpaler 2008-dziękujemy:*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 18:35, NecroVisioneR napisał:

Powiedz mi gdzie ja tu obrażam kibiców barcy?

O jakie to żałosne, kolejny kibic realu który pisze Barca z małej litery, ale czego się spodziewać po fanie Realu ^^ Nie bierz tego do siebie, ja jestem w stanie zrozumieć, że to literówka :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=43641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować