Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Skąd się takie pancerfausty biorą ...

''Broniu'' Ci to ładnie wyjaśnił, cytuję : ''Pomyśl(to nie boli) jeżeli Eto''o ma rok do końca kontraktu to znaczy że Barcelona ma ostatnią szanse na sprzedanie go gdyż od stycznia będzie mógł podpisać kontrakt z kim chce. W tej sytuacji inne kluby składają małe oferty co powoduje spadek wartości zawodnika. Czyli nie pisz debilizmów o 35 milionach bo aż żal to czytać.'' Czy aż tak Cię zaślepia nienawiść do Barcelony za zeszły sezon, bądź miłość do Realu, że nie widzisz tego i pleciesz bzdury jakie Ci się tylko do tej pustej głowy nawiną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:12, Shmunn napisał:

Skąd się takie pancerfausty biorą ...

Aż tak bezsilny jesteś? :*

Dnia 28.07.2009 o 23:12, Shmunn napisał:

''Broniu'' Ci to ładnie wyjaśnił, cytuję : ''Pomyśl(to nie boli) jeżeli Eto''o ma rok
do końca kontraktu to znaczy że Barcelona ma ostatnią szanse na sprzedanie go gdyż od
stycznia będzie mógł podpisać kontrakt z kim chce. W tej sytuacji inne kluby składają
małe oferty co powoduje spadek wartości zawodnika. Czyli nie pisz debilizmów o 35 milionach
bo aż żal to czytać.'' Czy aż tak Cię zaślepia nienawiść do Barcelony za zeszły sezon,
bądź miłość do Realu, że nie widzisz tego i pleciesz bzdury jakie Ci się tylko do tej
pustej głowy nawiną ?

xD
Synku, o czym ty do mnie rozmawiasz? Nienawiść do Barcelony mnie zaślepia, bo uważam, całkowicie słusznie, że Eto jest spokojnie wart 20 milionów, czy może dlatego, że Laporta to hipokryta? Wiecej argumentów, więcej logiki, a może zbliżysz się do mojej kostki.

PS. Nie głupio ci ujmować inteligencji człowiekowi który pod tym względem zjada cię na śniadanie?

PS2. I na jakiej podstawie pleciesz bzdury o mojej wielkiej nienawiści do Barcelony? Tak, tak ich nienawidzę, że nie miałem nic przeciwko ich zdobyciu LM i podniecałem się ich grą w poprzednim sezonie. Tak, jestem strasznie zaślepiony. [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może mi ktoś powiedzieć dlaczego mecze pucharowe polskich drużyn nie są pokazywane w telewizji? Czy trzecia runda eliminacji będzie już transmitowana? I jak to teraz wygląda z fazą grupową, ile rund eliminacji trzeba przejść żeby się w niej znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 08:26, Dark_elves napisał:

I jak to teraz wygląda
z fazą grupową, ile rund eliminacji trzeba przejść żeby się w niej znaleźć?

Polskie zespoły muszą przejść jeszcze dwie rundy, tą (czyli 3 rundę eliminacji) i następną (czyli tzw. rundę play-off), by trafić do fazy grupowej, gdzie 48 zespołów zostanie podzielonych na 12 grup (po 4 zespoły każda), dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują dalej, gdzie mecze będą już rozgrywane systemem pucharowym. Co do transmisji to niestety nie wiem. Prawa teraz do europejskich pucharów ma niby Polsat, ale w ich ramówce na czwartek nic nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 08:26, Dark_elves napisał:

Witam, może mi ktoś powiedzieć dlaczego mecze pucharowe polskich drużyn nie są pokazywane
w telewizji? Czy trzecia runda eliminacji będzie już transmitowana? I jak to teraz wygląda
z fazą grupową, ile rund eliminacji trzeba przejść żeby się w niej znaleźć?

Pewnie nie przewidują zysków, bo meczach Wisły mało byłoby chętnych na oglądanie ich. Lech tylko w radiu ma być, a Polonia w necie. Sam bym chętnie obejrzał, ale przez neta nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:28, Burszurasek napisał:

Zarząd Wisły Kraków zdecydował, że trener Maciej Skorża pozostanie na stanowisku pierwszego
trenera zespołu.


To dobra wiadomość, ponieważ Skorża jest dobrym trenerem, a przegrali z Levadią, bo piłkarze źle grali i to nie była wina trenera. Szkoda tylko, że tak mało transferów Wisła zrobiła, a z tego co wiadomo to ma fundusze i nie wiem jak sobie poradzą w tym sezonie. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 16:34, SongoX napisał:

To dobra wiadomość, ponieważ Skorża jest dobrym trenerem, a przegrali z Levadią, bo piłkarze
źle grali i to nie była wina trenera. Szkoda tylko, że tak mało transferów Wisła zrobiła,
a z tego co wiadomo to ma fundusze i nie wiem jak sobie poradzą w tym sezonie. Zobaczymy...


Oj, lista przyczyn przegranej z Levadią jest bardzo długa. ;) Jak będę miał nastrój wieczorem, to wypiszę kilka z nich. :P
A co do zbliżającego się sezonu - grunt, to grać za rok w europejskich pucharach i się nie zbłaźnić. Na chwilę obecną największym pretendentem do mistrzowskiej korony jest poznański Lech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:38, Burszurasek napisał:

Oj, lista przyczyn przegranej z Levadią jest bardzo długa. ;) Jak będę miał nastrój wieczorem,
to wypiszę kilka z nich. :P
A co do zbliżającego się sezonu - grunt, to grać za rok w europejskich pucharach i się
nie zbłaźnić. Na chwilę obecną największym pretendentem do mistrzowskiej korony jest
poznański Lech.


No Lech może zdobyć tytuł. Szkoda jednak tej przegranej, minęło już tyle czasu i jeszcze w to nie wierzę, ale tak się stało i trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spurs 1:0 WHU

Jakże odmienny to był mecz niż słabe w naszym wykonaniu Wembley Cup. Tym razem to my dominowaliśmy od początku do końca. Szybko narzuciliśmy rywalom swój styl przez co nie mieli za wiele do powiedzenia przez całe 90 minut. Ale żeby nie było tak różowo to znów dała o sobie znać nasza rażąca nieskuteczność przez co mimo ogromu sytuacji dopiero w 75 minucie Defoe udało się pokonać Greena. Teraz indywidualne pochwały: świetnie zagrał Jamie O''Hara, zdecydowanie piłkarz meczu i to nie był jego pierwszy dobry występ, bo i w spotkaniach z Barcą i Celticiem pokazał się z dobrej strony. Miło patrzeć jak się rozwija i mam nadzieję, że ten sezon będzie dla niego przełomowy. Na przeciwległym biegunie znajduje się niestety Robbie Keane. Wszedł dzisiaj w przerwie i poza jednym genialnym zagraniem do Defoe nie pokazał absolutnie nic, podobnie jak w poprzednich meczach. Irlandczyk jest zdecydowanie bez formy i jestem pewien, że teraz po sprowadzeniu Croucha czeka go ławka. Lubię Robbie''go, ale w takiej dyspozycji nie ma szans na pierwszą jedenastkę. Podsumowując: bardzo udany mecz przywracający optymizm po poprzednich spotkaniach, no i zwycięstwo w derbach (co prawda o charakterze towarzyskim i na obcej ziemi, ale zawsze). Czekam na inaugurację ligi,ale wcześniej jeszcze kilka sparingów w których mam nadzieję pokażemy się równie udanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2009 o 16:46, SongoX napisał:

No Lech może zdobyć tytuł. Szkoda jednak tej przegranej, minęło już tyle czasu i jeszcze
w to nie wierzę, ale tak się stało i trudno.


Stary, ja jeszcze dzisiaj czytałem analizę tego dwumeczu w "PN" i nie dowierzałem... Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze...
Ja mam tylko dwa marzenia związane z tym sezonem - mistrz dla Wisły i ZASŁUŻONY spadek Craxy do 1 ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pobawimy się w typowanie dzisiejszych spotkań LM ?

21:45 Sporting Lissabon 4 -1 FC Twente Enschede
20:45 Celtic Glasgow 1 -0 Dinamo Moscow
20:30 Red Bull Salzburg 2 -0 NK Dinamo Zagreb
20:15 FC Copenhagen 1 -1 Stabæk
20:15 FC Zürich 1 - 0 Piv Lasko
20:00 Slovan Bratislava 0 - 3 Olympiakos Pireus
19:00 Apoel Nicosia 0 - 1 Partizan Belgrad
19:00 Sheriff Tiraspol 1 - 2 SK Slavia Praha
19:00 Shakhtar Donetsk 2 - 0 FC Timisoara
18:00 FC Levadia Tallinn 1 -1 VSC Debreceni
17:15 FK Ventspils 0 - 0 BATE Borisov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:33, Burszurasek napisał:

Stary, ja jeszcze dzisiaj czytałem analizę tego dwumeczu w "PN" i nie dowierzałem...
Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze...
Ja mam tylko dwa marzenia związane z tym sezonem - mistrz dla Wisły i ZASŁUŻONY
spadek Craxy do 1 ligi.


Nie tylko twoje marzenie ;) A spadek jak najbardziej :D

A co do typowania:
21:45 Sporting Lissabon 2 -0 FC Twente Enschede
20:45 Celtic Glasgow 2 -2 Dinamo Moscow
20:30 Red Bull Salzburg 1 -0 NK Dinamo Zagreb
20:15 FC Copenhagen 2 -1 Stabæk
20:15 FC Zürich 3 - 0 Piv Lasko
20:00 Slovan Bratislava 1 - 3 Olympiakos Pireus
19:00 Apoel Nicosia 0 - 1 Partizan Belgrad
19:00 Sheriff Tiraspol 0 - 3 SK Slavia Praha
19:00 Shakhtar Donetsk 2 - 0 FC Timisoara
18:00 FC Levadia Tallinn 3 -1 VSC Debreceni
17:15 FK Ventspils 1 - 1 BATE Borisov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące jest tylko to, że jakbym chciał się przejechać na mecz Wisły, to zamiast 90 km ( tyle mam na Reymonta z Nowego Targu ), dochodzi mi jeszcze droga do Sosnowca. Będę tylko na wybranych meczach, pierwszym z nich jest ten z Arką. Z wiadomych względów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:48, Burszurasek napisał:

Denerwujące jest tylko to, że jakbym chciał się przejechać na mecz Wisły, to zamiast
90 km ( tyle mam na Reymonta z Nowego Targu ), dochodzi mi jeszcze droga do Sosnowca.
Będę tylko na wybranych meczach, pierwszym z nich jest ten z Arką. Z wiadomych względów.
:D


Ja mam 60 i kumple z okolicy jeżdżą. Ja jeszcze niestety nie, starsza mi nie pozwala, bo mówi, że za młody jestem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować