Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

No, jestem troszkę spokojniejszy - Głowacki po uderzeniu Małeckiego z rzutu wolnego, strzela pierwszą bramkę dla Wisły w tegorocznych rozgrywkach polskiej Ekstraklasy. :)

EDIT : 25 minuta meczu i już 2:0. :D Łobodziński !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 16:25, jcl99 napisał:

Ten Alvarez to zatrzymał Kakę, ale w drodze po autograf ;)

On jako chyba jedyny w naszej lidze miał w ogóle okazję "ubiegania się o autograf Kaki w bezpośrednich starciach piłkarskich na boiskach Serie A".
Ja liczę, że spełni oczekiwania i sprawdzi się na boiskach naszej Ekstraklasy. Cieszy mnie, że zawodnik który miał epizod z reprezentacji Urugwaju oraz występy w Serie A gra w naszej rodzimej lidze.
P.S. Żart, że ja pier-dzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś ogląda mecz Wisły z Ruchem, jeżeli tak, to czy widzieliście akcję z nieuznanym golem dla Rucha ? Jak dla mnie, słusznie sędzia uznał, że napastnik Chorzowa przeszkadzał Pawełkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:28, Ziggy napisał:

Hmm Arsenal ładną piłkę gra nie powiem. Ale co do transferów to czytałem dzisiaj że Arsene
chce za wszelką cenę wyciągnąc Daniele De Rossiego z Romy co byłoby nie lada hitem transferowym.


Plotki. Kogo to Arsene nie chciał kupić ;D Sam sobie zobacz: http://www.kanonierzy.com/shownews_id-12236_Pokaz_news.shtml ;D
Dzisiaj Arsenal wygrał 2-1 z Athletico Madryt na Emirates Cup ^^ Mecz dosyć ciekawy, ale końcówka to wymiotła. Najpierw Arshavin w 86 min, potem w 87'' Pacheco wyrównał, ale w 89'' znów Arshavin z zerowego kąta na 2:1. Warto było czekać na tę końcówkę^^ A tak BTW to Arsha jest niesamowity - w styczniu go sprowadzili i zdobył 6 bramek w 12 meczach, a w tym sezonie jeśli dobrze liczę, to ma już 3 trafienia xD Kozak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam żart... taka mała ironia ;p
Cytat z C+ Dojeżdzali mu, że się tak przechwalał.
Prawdą jest to, że się dzisiaj nie wyróżniał, ale wygląda na wzmocnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Arsenal od ManCity więc trzymam kciuki za ten zespół i za to żeby wreszcie zrobił dobre transfery które pomogą mu powalczyć o mistrza, bo Arsenal zawsze grał ładny futbol. Dlatego Perez chciał na trenera Realu Arsene''a Wengera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:27, jcl99 napisał:

Eee tam żart... taka mała ironia ;p
Cytat z C+ Dojeżdzali mu, że się tak przechwalał.
Prawdą jest to, że się dzisiaj nie wyróżniał, ale wygląda na wzmocnienie.


Dokładnie. Im mniej słychać o obrońcy, tym lepiej, bo przeważnie komentatorzy wspominają o nich, jak coś zepsują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław 2:0 Cracovia Kraków
Haha, zaczyna się zasłużony bieg Craxy po 1 ligę. :)
Bardzo dobrze, niech spadie i nie wraca do Ekstraklasy, wolałbym, żeby jej miejsce zajmował ŁKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:48, Smooqu napisał:

Ja wolę Arsenal od ManCity więc trzymam kciuki za ten zespół i za to żeby wreszcie zrobił
dobre transfery które pomogą mu powalczyć o mistrza, bo Arsenal zawsze grał ładny futbol.
Dlatego Perez chciał na trenera Realu Arsene''a Wengera.

Żartujesz. Popatrz na politykę transferową Arsenalu. On nie kupuje gwiazd, on kupuje młodych perspektywicznych zawodników. Wyobrażasz sobie współpracę Wenger - Perez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 21:27, Eregion napisał:

Burszurasek powiedzial co wiedzial zawziety kibic wisly... dlaczego pawelek przepuscil
w taki ladny sposob pilke pod nogami??


Mówisz o tej niezaliczonej przez sędziego bramce ? Po co miał bronić strzał po gwizdku ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 21:14, HunterO7 napisał:

Żartujesz. Popatrz na politykę transferową Arsenalu. On nie kupuje gwiazd, on kupuje
młodych perspektywicznych zawodników. Wyobrażasz sobie współpracę Wenger - Perez ?


No pewnie. Kupuje młodych bo są tansi. Gdyby się go spytać czy woli kupić Cristiano Ronaldo czy np. Douglasa Costę na pewno wybrałby Ronaldo. Po prostu takie możliwości finansowe Arsenalu nie pozwalają na taki transfer.

Zresztą jak Floro mu zaproponował status trenera w Realu to Wenger wypowiadał się o tym stanowisku w samych superlatywach. Nie odszedł tylko dlatego, że w swoim obecnym klubie prowadzi projekt, który jest w fazie tworzenia. Po prostu nie chciał zostawiać swojego dzieła w fazie półproduktu.

Świadczy to o tym że Arsene ma honor i jest dżentelmanem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście? Czy to było to samo Rangers, które przed rokiem zawsze wyśmiewałem? Gra na europejskim poziomie, dużo akcjii ofensywnych( zwłasza ta z 60 minuty :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 18:10, Vaxinar napisał:


Ja nie rozumiem, dlaczego nie chcą sprzedać Riberego za te 80 milionów. To jest chore! Przecież Ribery nie zagra za cały Bayern, za tą kasę, którą dostaną za transfer, mogą sobie kupić 4-5 bardzo dobrych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piast Gliwice - Lech Poznań 1:3
Leszek dobrze zaczął sezon, chociaż Piast nie dał się tak łatwo jakby wskazywał na to wynik. Mimo słabej pierwszej połowy wystarczył kwadrans by Kolejorz zdobył 3 bramki.Ważne, że są pierwsze 3 punkty. Trzeba tak dalej, bo nie opłaca się remisować jak to lechici robili na wiosnę. A swoją drogą Piast to naprawdę ciekawa drużyna z wieloma utalentowanymi piłkarzami, takimi jak Glik, Wilczek, Smektała czy strzelec bramki Maciejak i trzymam kciuki by namieszali w lidze w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:48, Smooqu napisał:

Ja wolę Arsenal od ManCity więc trzymam kciuki za ten zespół i za to żeby wreszcie zrobił
dobre transfery które pomogą mu powalczyć o mistrza, bo Arsenal zawsze grał ładny futbol.
Dlatego Perez chciał na trenera Realu Arsene''a Wengera.



Dziś Arsenal znów wygrał. 3-0 z Rangersami. Dwa gole Wilshere''a (17 lat) i jeden Dudu. Jack to się dziś popisał akcją - biegł, przerzucił piłkę nad jednym obrońcą, potem nad drugim, przyjął na klatę i zza pola karnego tak strzelił, że o mało co nie przelobował bramkarza... czubkiem palców skubaniec wybił, bo by mu ''za kołnierz'' wleciała ;P No i AFC wygrał Emirates Cup ;p Kibice nie będą mogli się już żalić, że "kolejny sezon bez trofeów" jakby się coś nie powiodło ;) Ale ja i tak uważam, że coś wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować