Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2009 o 14:43, Burszurasek napisał:


> A potem znowu popłynie w LM z taką "potęgą" jak Levadia? :/

Błędy się zdarzają. Szkoda, że nikt nie pamięta zwycięstwa Wisły z Barceloną ...

Tak a ile Wisła dostała u nich?. Fakt, faktem wygrali z Barcą ale co to daje? To żaden sukces był. Barca i tak grała w mocno okrojonym składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 14:45, Ziggy napisał:

Tak a ile Wisła dostała u nich?. Fakt, faktem wygrali z Barcą ale co to daje? To żaden
sukces był. Barca i tak grała w mocno okrojonym składzie.


No i co z tego ? Liczy się wynik i fakt, że wygrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 14:42, Ziggy napisał:

Ja zmienię na chwilę temat dyskusji. Otóż zamówiłem sobie piłkę ponieważ ostatnio mi
się popsuła. I wpadłem na allegro poszukać coś na asfalt i znalazłem to:
http://www.allegro.pl/item693815332_pilka_nike_acuto_asfalt_beton_pompka.html
No i myślę że to dobra inwestycja. Jak sądzicie czy piłka długo wytrzyma na asfalcie?
Może ją już ktoś miał, a jeżeli tak to niech podzieli się opinią na temat futbolówki.


Grałem kiedyś piłką na asfalt i była cholernie twarda - za twarda. A potrzyma Ci długo, pytanie tylko czy fajnie Ci się nią będzie grało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:02, Burszurasek napisał:


> Tak a ile Wisła dostała u nich?. Fakt, faktem wygrali z Barcą ale co to daje? To
żaden
> sukces był. Barca i tak grała w mocno okrojonym składzie.

No i co z tego ? Liczy się wynik i fakt, że wygrali.

I takim myśleniem że pokonaliśmy u siebie Barcę 1:0 mimo że w 1 meczu klepneli nas 4:0 do niczego nie dojdziemy w piłce. Jak już chwalić ostatnio jakąś drużynę za puchary to tylko Lecha który nawet daleko zaszedł w Pucharze UEFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 15:02, Burszurasek napisał:

No i co z tego ? Liczy się wynik i fakt, że wygrali.


Gdyby to był sparing to ok. Ale to był dwumecz pucharowy. A w nim wynik był 1:4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 18:39, Bambusek napisał:

> No i co z tego ? Liczy się wynik i fakt, że wygrali.

Gdyby to był sparing to ok. Ale to był dwumecz pucharowy. A w nim wynik był 1:4.


A ja myślałem, że 1:2. Jak ty liczyłeś ? Nawet jakby bramkę strzeloną w "Krakowie" liczyć za 2, to nie wyjdzie 1:4.

Ziggy -> to prawda, lecz za to później nie jest w stanie zdobyć mistrza Polski. :)

Mnie jako kibica Wisły cieszy postęp, jaki uczynili zawodnicy od 1-szego meczu z Levadią, poprzez ten z Lechem, skończywszy na Ruchu Chorzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 18:48, Burszurasek napisał:

Ziggy -> to prawda, lecz za to później nie jest w stanie zdobyć mistrza Polski.
:)

No i co z tego? Mimo że Lech nie wygrał Ligi to więcej kasy w sezonie za puchary dostał niż Wisła a to ważniejsze dla zarządu. No i Lech gra dalej o wszystkie puchary a Wisle pozostają tylko 2 puchary.

Dnia 03.08.2009 o 18:48, Burszurasek napisał:

Mnie jako kibica Wisły cieszy postęp, jaki uczynili zawodnicy od 1-szego meczu z Levadią,
poprzez ten z Lechem, skończywszy na Ruchu Chorzów.

To mi postęp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 19:00, Ziggy napisał:

No i co z tego? Mimo że Lech nie wygrał Ligi to więcej kasy w sezonie za puchary dostał
niż Wisła a to ważniejsze dla zarządu. No i Lech gra dalej o wszystkie puchary a Wisle
pozostają tylko 2 puchary.


Myślisz, że kogo zapamięta historia ? Mistrza Polski, czy zespół, który pokonał kilka drużyn w pucharze UEFA ?

Dnia 03.08.2009 o 19:00, Ziggy napisał:

To mi postęp:(


A oglądałeś KAŻDE spotkanie z w/w ? Zapewne nie, skoro nie zauważasz różnicy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 01:13, Burszurasek napisał:

Myślisz, że kogo zapamięta historia ? Mistrza Polski, czy zespół, który pokonał kilka
drużyn w pucharze UEFA ?


Mi sie wydaje jednak że druzyny które przeszły do fazy grupowej są dużej rozpamietywane:)

Dnia 04.08.2009 o 01:13, Burszurasek napisał:

A oglądałeś KAŻDE spotkanie z w/w ? Zapewne nie, skoro nie zauważasz różnicy w grze.


Tak jest postęp zdecydowany po tym jak przez cały sezon 2008/2009 zaczynając od meczu z Tottenhamem trwała tendencja spadkowa aż do Levadii kiedyś trzeba sie odbić:)

Pozatym to co się odwlecze to nie uciecze w końcu i tak zdobędziemy mistrza polski a wy jesteście milion w plecy plus kilku dobrych piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 01:35, benq20 napisał:

Mi sie wydaje jednak że druzyny które przeszły do fazy grupowej są dużej rozpamietywane:)


Wiesz, kłóciłbym się. Dla mnie większym prestiżem jest zdobycie mistrza kraju, niż odpadnięcie z fazy grupowej pucharu UEFA.

Dnia 04.08.2009 o 01:35, benq20 napisał:

Tak jest postęp zdecydowany po tym jak przez cały sezon 2008/2009 zaczynając od meczu
z Tottenhamem trwała tendencja spadkowa aż do Levadii kiedyś trzeba sie odbić:)


Tendencja spadkowa zakończona zdobyciem mistrza. To jaki poziom reprezentuje reszta klubów ?

Dnia 04.08.2009 o 01:35, benq20 napisał:

Pozatym to co się odwlecze to nie uciecze w końcu i tak zdobędziemy mistrza polski a
wy jesteście milion w plecy plus kilku dobrych piłkarzy.


Ciekawe, czy dożyję tego mistrza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wiedziałem to od dawna, ale nie byłem pewny czy będzie... Ale jest! Bundesliga w Eurosporcie i Eurosporcie 2! Pięć spotkań na kolejke i live i w HD i do tego Bundesliga 2, wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 08:32, Budep napisał:

Co prawda wiedziałem to od dawna, ale nie byłem pewny czy będzie... Ale jest! Bundesliga
w Eurosporcie i Eurosporcie 2! Pięć spotkań na kolejke i live i w HD i do tego Bundesliga
2, wypas :)

Pierwsze słyszę, a stosunkowo często oglądam eurosport np. ostatnio przy okazji mistrzostw świata w pływaniu. Jeśli rzeczywiście tak jest to super sprawa. bo dotychczas eurosport raczej nie pokazywał się z dobrej strony jeśli chodzi o transmisje wielkich piłkarskich wydarzeń. Z tego co pamiętam to na żywo były nieraz transmisje pucharu uefa, albo mistrzostw europy/ świata w niższych kategoriach wiekowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 03:07, Burszurasek napisał:


> Mi sie wydaje jednak że druzyny które przeszły do fazy grupowej są dużej rozpamietywane:)


Wiesz, kłóciłbym się. Dla mnie większym prestiżem jest zdobycie mistrza kraju, niż odpadnięcie
z fazy grupowej pucharu UEFA.

What? Przecież Lech wyszedł z grupy. No i co mi za prestiż ligę Polską wygrać jak potem co chwila mistrz kraju kompromituje się w eliminacjach LM.

Dnia 04.08.2009 o 03:07, Burszurasek napisał:

> Tak jest postęp zdecydowany po tym jak przez cały sezon 2008/2009 zaczynając od
meczu
> z Tottenhamem trwała tendencja spadkowa aż do Levadii kiedyś trzeba sie odbić:)


Tendencja spadkowa zakończona zdobyciem mistrza. To jaki poziom reprezentuje reszta klubów
?

> Pozatym to co się odwlecze to nie uciecze w końcu i tak zdobędziemy mistrza polski
a
> wy jesteście milion w plecy plus kilku dobrych piłkarzy.

Ciekawe, czy dożyję tego mistrza. :P

Wiesz mi lipa kto mistrza kraju zdobędzie byle by z 2-3 drużyny godnie pograły w europejskich pucharach i krok po kroczku i kiedyś jakiś mały sukcesik będzie. Ja nie oczekuję od Wisły wejścia zaraz do LM ale imo powinni z 2 rundy przebrnąc i w tej ostatniej powalczyć z nieco silniejszym rywalem i wstydu nie będzie. I zawsze jak się nie uda to Liga Europejska pozostanie i tam i Wisła i Lech i Legi nawet mogą coś pograć i nieco kasy zarobić.Bo jeżeli i nasze zespoły będą coraz dalej przechodzić w Europejskich pucharach to i ta nasza daremna liga będzie uzyskiwała coraz lepszy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 08:32, Budep napisał:

Co prawda wiedziałem to od dawna, ale nie byłem pewny czy będzie... Ale jest! Bundesliga
w Eurosporcie i Eurosporcie 2! Pięć spotkań na kolejke i live i w HD i do tego Bundesliga
2, wypas :)


To nieźle :)) Pamiętam jeszcze stare dobre czasy, kiedy oglądało się Bundeslige w Polsacie Sport. Szkoda, że nie mam okazji obejrzeć Premier League. O ile dobrze wiem to na Cyfrze + jest Premiership na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 11:51, SongoX napisał:

> Co prawda wiedziałem to od dawna, ale nie byłem pewny czy będzie... Ale jest! Bundesliga

> w Eurosporcie i Eurosporcie 2! Pięć spotkań na kolejke i live i w HD i do tego Bundesliga

> 2, wypas :)

To nieźle :)) Pamiętam jeszcze stare dobre czasy, kiedy oglądało się Bundeslige w Polsacie
Sport. Szkoda, że nie mam okazji obejrzeć Premier League. O ile dobrze wiem to na Cyfrze
+ jest Premiership na żywo.


Nom, uwielbiam, ale też sobie nie pooglądam. Kiedyś miałem Cyfre, te emocje :D, a teraz mam Cyfrowy Polsat i jest dużoo gorzej. No ale i tak się ciesze, że będzie Bundesliga, a Premiership trzeba w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca...
Weszła na rynek ta nowa sportowa (a''la FAKT) gazeta - Futbolnews i już skandal. Opublikowali wywiad z Borkiem, którego tak naprawdę nie przeprowadzili...

Tutaj wywiad:
http://www.futbolnews.pl/informacje/futbol-news/art,15,borek-porzadzi-w-slasku.html
(Od kiedy Borek wypowiada się takim tonem? To jakaś parodia...)

Borek na samym dole pisze, że nie udzielał wywiadu.
http://www.dziennik.pl/sport/ekstraklasa/article425794/%20Panowie_bierzcie_sie_do_roboty.html

Sportowy Fakt? Hmm, chyba gorzej, bo nawet z Faktu czy Super Expressu tak nie kłamia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 12:13, Budep napisał:

Sportowy Fakt? Hmm, chyba gorzej, bo nawet z Faktu czy Super Expressu tak nie kłamia..

Skoro jest to gazeta, którą poleca Paweł Janas to nie może się odznaczać niczym dobrym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 14:31, Dark_elves napisał:

Skoro jest to gazeta, którą poleca Paweł Janas to nie może się odznaczać niczym dobrym...


Hmmmm... Janas jest dla mnie w 3 Najlepszych polskich trenerów. A to że on tą "gazetę" rekalmuje to już jak dla mnie bardziej kwestie finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować