Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2010 o 11:28, AssaxoN napisał:

Heh mało mnie nasza badziewna, śmieszna liga interesuje :D. Wole patrzeć jak trawa rośnie
xD.


Polska liga może nie posiada piłkarzy pokroju Ronaldo, Ronney, nie ma takich bogatych sponsorów jak Vodafone itp., ale fakt faktem jest to nasza i powinno się ją wspierać, by kiedyś, za kilka(naście/dziesiąt) lat najwyższej klasy piłkarze przyjeżdżali do nas, jak nasi rodacy na Wyspy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Robię na infe prezentacje o Realu Madryt. Nie mogę znaleźć tylko ich zdjęcia drużynowego, jak w teamie byli jeszcze tacy zawodnicy jak: Beckham, Ronaldo, Roberto Carlos, Owen, Zidane. Jak by ktoś podrzucił fotę, to bardzo ułatwiłby mi życie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 17:14, Transylvanian_Hunger napisał:

> Siema
Tamten skład nazywano "Galacticos" i pod taką nazwą należało szukać :)


Heh, nie wpadłem na to :]
Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casillas, Arbeloa, Ramos, Albiol, Marcelo, Lass, Xabi Alonso, Kaká, Granero, Cristiano Ronaldo i Higuaín.

Skład Realu na mecz z Villareal. Tracę wiarę w Pellegriniego. Chociaż yellow submarine jest kiepskie w tym sezonie to możliwe ze Kaka zaliczy asystę, a Marcelo nie będzie wkręcany w ziemię przez rywali po 10 razy na minute.

Tylko potem będzie gadanie że Kaka wraca do formy a Marcelo jest dobrym obrońcą, przyjdzie rewanż z Lyonem i znowu w dupę. Ahhh... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może tak będzie jak wszyscy dobrzy pójdą na emeryturę i u nas będą jakieś młode nowe talenty, ale jakby i tak było to by wszyscy za granice do lepszych klubów powyjeżdżali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przed chwilą oglądałem chwilę tego meczu i póki co było 3:2 dla realu. A według mnie Real odpadnie z Ligi Mistrzów chociaż bardzo chciałbym aby przeszedł dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na 6:2 a mogło być wyżej bo Ronaldo (FANTASTYCZNY MECZ) wychodził sam na sam i odgwizdał spalonego niesłusznie. Fajnie, że Kaka strzelił 2 gole, ale po jaką cholerę on tak tą piłkę holuje i nic z tego nie wynika. Z Villareal nie wiem nawet ile razy mógł podać a biegł i biegł i biegł.

Czy tylko mi się wydaje, że jak Ronaldo strzelił (pięknego gola) z wolnego, to później grał bardziej zespołowo niż Iniesta i Xavi razem wzięci? Dzisiaj miał 2 asysty a mógł mieć spokojnie więcej. Dodatkowo wywalczył karny, który oddał Alonso żeby ten strzelił pierwszego gola w Realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bari vs AC Milan 0:2

Z ładnej strony się dzisiaj pokazał Milan :]
Można by nawet rzec ,że kontrolowali po swojemu to spotkanie cały czas się utrzymując przy piłce :]
Brawa dla Abbiatiego za obronę karnego :]

Tylko tak trochę dziwnie ,bo Bonera grał na lewej stronie obrony i... no szło mu fatalnie moim zdaniem xp
Bardzo słabo gra Bonera ostatnio niezależnie od pozycji na jakiej gra xp

Na szczęście Leo później wystawił za niego Jankulovskiego i było widać dosyć wyraźnie różnice w grze lewą stroną :]
Co prawda Jankulovsky nie ma jakiś wielkich umiejętności gry w obronie (podobnie jak Marcelo) ,ale za to umie robić rajdy z lewej i dobrze dogrywać :] Dzisiaj wyjątkowo szło mu też dobrze w defensywie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie widziałeś tam dotknięcia to gratuluję. Był kontakt, zawodnik Villareal kopnął CR w stopę. Sędzia miał prawo to odgwizdać.
Chciałbym zobaczyć van der Vaarta dłużej na boisku. Kaka nie zasługuje na pierwszą 11, traci piłkę, za długo ją przetrzymuje i nie potrafi minąć jednego piłkarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Milan utrzymuje stałą formę i wygrywa jak kiedyś :D. Tylko czasami się zdarzy jakaś wpadka. Milan na 3 miejscu, bo Roma na drugim ma o jeden mecz więcej i jest 2 pkt.różnicy więc Milan musi wygrać by utrzymać 2 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 08:34, maciejka_89 napisał:

Jak nie widziałeś tam dotknięcia to gratuluję. Był kontakt, zawodnik Villareal kopnął
CR w stopę. Sędzia miał prawo to odgwizdać.


Owszem był kontakt, ale zauważ, że Ronaldo nie przewrócił sie od razu po dotknięciu, tylko zrobił jeszcze krok i dopiero upadł(w ogóle jakoś tak nienaturalnie). Sporo aktorstwa w jego wykonaniu. Wykorzystał fakt, że lekko go dotknął i teatralnie upadł^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem Realu ale cieszę się, że "Królewscy" zagrali dobre spotkanie bo rewanż z Lyonem będzie ciekawszy:) Porto pokazało wczoraj Bradze miejsce w szeregu 5:1 robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy był czy nie, bo z jednej strony mógł udawać a z drugiej nie, bo nie od razu zawodnik musi upaść po kopnięciu czy nadepnięciu, bo jak go tak nadepnął to zrobił stopą zły krok i mógł stracić równowagę a jeszcze do tego tam trikował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 09:36, AssaxoN napisał:

No Milan utrzymuje stałą formę i wygrywa jak kiedyś :D. Tylko czasami się zdarzy jakaś
wpadka. Milan na 3 miejscu, bo Roma na drugim ma o jeden mecz więcej i jest 2 pkt.różnicy
więc Milan musi wygrać by utrzymać 2 miejsce.

Hmmm... w środę Milan zagra zaległy mecz z Fiorentiną ,więc będzie okazja na 3 punkty i wyprzedzenie Romy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real wczoraj zagrał dobre spotkanie ale będą musieli to powtórzyć za tydzień z Lyonem. Co do tego karnego dla mnie cszyste aktorstwo. Co z tego że obrońca Villareal dotknął go noga, to przecież nie faul zaraz. Na Wyspach czy ogólnie normalny sędzia by tego nie gwizdnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować