Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Póki co do przerwy Milan przegrywa z Fiorentiną 0:1 ;/

Fatalne zachowanie graczy Milanu przy stracie gola ,którzy stali jak wryci nic nie robiąc ;/
Równie dobrze Gilardino mógł nic nie robić ,bo strzał Vargasa i tak zmierzał do bramki ;/
W najgorszym przypadku mogli stracić drugiego gola w podobnych warunkach ;/

Atak przebiega bardzo chaotycznie i Milan szybko traci piłkę ;/
Jedyny plus to jak na razie strzał z dystansu Flamminiego (wszedł za Ambro) ,który minimalnie chybił ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 18:28, karolekx23x napisał:

Albo nie awansuja , licze ze CSKA awansuje i bedzie niespodzianka . Moze nie taka aż
niespodzianka bo w 1/8 nie ma słabych zespołów.

Mnie tam by ich awans nie zdziwił ,bo CSKA do takich słabych to nie należy ;/
Bardzo niewygodny przeciwnik swoją drogą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiorentina vs AC Milan 1:2

Huh... niewiele brakowało ,ale najważniejsze że 3 punkty są :]

Milan dużo lepiej się pokazał w drugiej połowie :]
Po tym jak ruszyli do ataku ,wreszcie zaczęło sie coś dziać :] Tutaj szczególnie Pato i Dinho wreszcie zaczęli grać coś z sensem ,chodź i tak wrzutki Pato nie były najlepsze ;/

Fiorentina jednak tez nie odpuszczała i też stwarzała wiele dogodnych sytuacji ;/ Na szczęście Abbiati dawał radę przy obronie strzałów z dystansu ;/ Abbiati zresztą tez zaliczył kluczową interwencję spod samej bramki ,gdy sędzia zdecydował się nie podyktować ewidentnego karnego po faulu Silvy.

Borriello w ataku dzisiaj nie błyszczał niestety ,a przez jego krycie był praktycznie niewidoczny ;/
Jednak to Gattuso zszedł za JKH ,który wyrównał po dość przypadkowej (moment przejęcia piłki przez Dinho) akcji :]

Na 9 min przed końcem Milan od razu chciał iść za ciosem ,ale Pirlo w pewnym momencie zaczął grać jakąś brazilianę i naraził Milan na kontrę ,która na szczęście nie skończyła się tragicznie ;/

Ostatnia akcja na szczęście przyniosła gola po efektywnym strzale Pato ,który zmieścił piłkę pod nogami Frei''a :]

Cóż... jak dla mnie to dzisiaj najlepiej spisał się Flammini ,który był bardzo pomocny w obronie interweniując w tych kluczowych momentach oraz pomagając przy tworzeniu akcji :]

Zobaczymy jak Ambro i jego uraz ,czy to coś poważnego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Chelsea przegrywa po 1 połowie z Interem 0-1 ;(( Chelsea oddaje dużo strzałów z dystansu ale Cesar dzisiaj gra dobre spotkanie. Strzał Drogby w poprzeczkę z rzutu wolnego ;/ No cóż mam nadzieję, że 2 połowa będzie lepsza. Choć prawda jest taka, że mogło być 0-3 bo zmarnowana sytuacja Eto i w sytuacji sam na sam za daleko wypuścił sobie piłkę Maicon. Uff a tak jest jeszcze szansa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie trochę wkurza to ich padanie w polu karnym pierw Inter potem Kalou z Chelsea w 45 też się wywrócił nie wiem po co jak go nawet za bardzo nie tyknął. Jak dla mnie to sędzia jest dobry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 21:19, AssaxoN napisał:

Z innej beczki Inter po 33 minutach prowadzi 1:0 z Chelsea :D.


Bramka padła już w 3 minucie meczu, strzelcem Milito :)

A CSKA remisuje u siebie 1:1 z Sevilla. Patrząc na pierwszą połowę gospodarze powinni prowadzić - w strzałach 6-7 do chyba 2 na ich korzyść. Jednak jedna akcja - błąd obrońców i było 0:1. Drugiej połowy niestety nie widziałem, wiem tylko, że wyrównali. Faworytem teraz jest już chyba Sevilla :( a szkoda, bo chciałem by CSKA przeszła, fajnie grali z fazie grupowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sędzia bardzo dobry choć w kilka akcji mógł puścić zamiast gwizdać faule, ale ogólnie bardzo dobrze;)

karolekx23x
A ja sam gram w piłkę i wiem, że póki piłka jest w grze to wszystko może się zdarzyć ;)
Najlepszy przykład Milan - Man UTD;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 21:43, karolekx23x napisał:

Ale ja pisałem że Inter wygra i co każdy się ze mną spierał że Inter nie da rady i co
? Ja w piłce nożnej nie od dzisiaj siedzę .


A przez te lata nie zauważyłeś, że mecz trwa dwie połowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle jak zobaczyłem skład Chelsea to się mocno zdziwiłem. Co Malouda robi na lewej obronie. Gdzie Belletti lub Alex? I jak można wstawiać Kalou który w tym roku jeszcze nie grał w barwach Chelsea?( chodzi mi o wyjściowy skład). I gdzie Joe Cole? Cóż remis albo skromna przegrana to i tak będzie dobrze. U nas ich pojedziemy więc spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto się spierał, bo nie zauważyłem, ale nie wolno angielskiej drużyny przekreślać, bo widać, że Chelsea przyśpieszyła i ciągle pod bramką Interu siedzi tylko, że podwórkowe błędy robią. le jeszcze jest całe 45 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 21:46, shinoda napisał:

> Ale ja pisałem że Inter wygra i co każdy się ze mną spierał że Inter nie da rady
i co? Ja w piłce nożnej nie od dzisiaj siedzę .
>

A przez te lata nie zauważyłeś, że mecz trwa dwie połowy?


ROFL. Gratuluję riposty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i co ale jestem pewien że prowadzenie powiększy :) 0:2 i Chelsea pożegna się z 1/4 , już w rewanżu będzie ciężko odrobić.
W drugiej połowie utrzyma to na pewno wynik , myślę że więcej bramek padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie Kalou, stara się chłopina ale za często gra pod siebie, mógłby wcześniej podawać te piłki. A Joe Cole to już rzadko wchodzi, szkoda go bo to świetny piłkarz..

Dnia 24.02.2010 o 21:48, Ziggy napisał:

. U nas ich pojedziemy więc spokojnie.

Oczywiście, że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan też był pewny wygranej i jak się skończyło? Piłka jest w grze więc skończ z Twoimi "pewnościami" . Wynik 0-2 nie będzie aż tak trudno odrobić. Gdyby bramki były strzelone na wyjeździe to jeszcze bym się zgodził. "wszystko się może zdarzyć" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na wyjeździe zawsze jest trudniej a angielskie drużyny u siebie są bardzo mocne. Może dziś przegrają 2:0 a na wyjeździe przegrają np. 3:0 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować