Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2010 o 15:45, Pernia napisał:

Drugi mecz w sezonie miedzy utd a chelsea kupiony przez zespół z londynu. Drugi raz palce
maczał w tym drogba, i znowu udało mu się wywieźć 3 pkt, zdobywając gola całkowicie niesłusznie.
Ciekawe, ile kasy poszło z budżetu Chelsea. Na następny mecz chyba trza zrobić taki patent,
żeby dać kase na trybuny, i w pewnym momencie rozrzucić ja na boisko, to sędzia zamiast
sędziować by pewnie zajął się zbieraniem drobnych. Wtedy paru gagatkom ( np drogbie )
dac w twarz, i wbic na pustą. Nie zauważyłby, a ja mam dosyć przegrywania przez sędziego.
Ta gra może zaważyć o mistrzostwie...
PS zaczynam sobie utwierdzać stereotypy co do czarnoskórych obywateli.

To co naisałeś jest po prostu żenujące. Nie umiesz przegrywać nie pisz. Każdy widział że spalony był, każdy też widział że Macheda strzelił gola ręką. I tyle. A że byśmy wygrali 1:0 czy 2:1 to bez różnicy. Wygraliśmy bo byliśmy lepsi. Nie moja wina że w drugiej połowie mimo że dominowaliście nie strzeliliście gola. Między innymi dlatego że super zagraliśmy pod polem karnym. Tyle. A pisanie o kupowaniu meczów to żenada. No a po drugiie masz coś do Drogby? Po prostu jest jednym z najlepszych napastników świata i wykorzystał swoją szanse tak jak zrobiło to wielu.I nie rozumiem czemu on "znowu" maczał palce w golu? Ale wiadomo na kogoś winę trzeba zrzucić:)
Teoria jest prosta. Gdybyście byli lepsi, skuteczniejsi wygralibyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła rzeczywiście strasznego fuksa dzisiaj miała ;-) A dokładniej to Polonia pecha, aż mi trochę szkoda tych chłopaków było po straconej bramce. Gol zupełnie ala Boruc. Ale przy takim stanie murawy to nic dziwnego... w ogóle w takich warunkach nie powinno się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 21:21, Hoplita napisał:

Wisła rzeczywiście strasznego fuksa dzisiaj miała ;-) A dokładniej to Polonia pecha,
aż mi trochę szkoda tych chłopaków było po straconej bramce. Gol zupełnie ala Boruc.
Ale przy takim stanie murawy to nic dziwnego... w ogóle w takich warunkach nie powinno
się grać...

WOSiR + Sebastian Przyrowski = śmiech na sali. No cóż, prędko nowej murawy nie będziemy mieli, jeżeli Walcowa nadal będzie sprzyjać Walterowi, Legii, ITI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła dostała dziś ładny prezent na święta :)
Lech natomiast rozegrał ładny i zacięty mecz z Legią jednak mimo wielu okazji bramki nie zdobył obserwowany przez 40-stu scoutów Lewandowski, lecz Stilić po świetnie wykonanym rzucie wolnym. Legia już chyba w tym sezonie nie ma co liczyć na pierwsze miejsce w lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Manchester przegrał z Chelsea 1:2 :/ Brak Rooneya i już gorsze wyniki. Żeby to się bardzo źle nie skończyło dla tej drużyny na koniec sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 21:42, SongoX napisał:

Ech, Manchester przegrał z Chelsea 1:2 :/ Brak Rooneya i już gorsze wyniki. Żeby to się
bardzo źle nie skończyło dla tej drużyny na koniec sezonu.


Szkoda , naprawdę sytuacja ciężka i walka do końca o 1 Mistrzostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie brak Rooney''a powoduje gorsze wyniki, a spadek morali po jego kontuzji i ostatniej przegranej w LM.
Poza tym Drogba był na czystym spalonym, powinno być 1:1. Nie wiem, jak tylu sędziów mogło tego nie zauważyć, a może po prostu nie chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Macheda strzelił ręką, więc wynik jest sprawiedliwy. Manchester był gorszy, dlatego przegrał i nie ma co dalej rozstrząsać tego meczu. Walka o mistrzostwo jeszcze się nie skończyła i ktoś tam na pewno punkty zgubi więc nawet Arsenal ma jeszcze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem walka się jeszcze nie skończyła, ale póki co The Blues są najbliżsi mistrzostwa. Także mogę napisać tylko jedno: naprzód Diabły! Chcę, żeby objęli prowadzenie mimo, że jestem fanem Realu, to jakoś tak lubię ManU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy aby rozmawia o Chelsea i ManU. A co z Arsenalem? Przecież aby jedno jedyne spotkanie i już prowadzą dwoma punktami. Arsenalu nie można wykluczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puki co to Chelsea ma tylko dwa punkty przewagi nad Manchesterem, co można odrobić. Arsenal niby tez się powinien liczyć w walce o mistrzostwo, ale moim zdaniem przez niedawno odniesione kontuzje kilku cennych piłkarzy ich szanse zmalały. Brak Fabregasa jest sporą stratą. Do tego dochodzi dobry Gallas, który prezentował się nie najgorzej. Arszawin też świetnie grał, ale jego może zastąpić Nasri, który nieźle sobie ostatnio radził. Jeśli natomiast Walcott będzie w pełni formy, to może sam w niektórych meczach zadecydować o wyniku. No cóż... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 22:30, Czarek188 napisał:

Każdy aby rozmawia o Chelsea i ManU. A co z Arsenalem? Przecież aby jedno jedyne spotkanie
i już prowadzą dwoma punktami.


Jak niby prowadzą? W tabeli tracą 3 punkty do Chelsea i mają gorszy bilans bramkowy. Aby wygrali ligę potrzebują conajmniej dwóch wpadek Chelsea i manu przy jednoczesnym wygraniu wszystkich pozostałych spotkać. A biorąc pod uwagę, że dzisiaj męczyli się straszliwie przeciwko Wolverhampton, które grało przez część spotkania w 10 to ciężko mi uwierzyć, aby w ostatnich 5 kolejkach Arsenal był w stanie przegonić Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech 1:0 Legia
Jeden z ładniejszych meczów Lecha w tym sezonie i wreszcie upragnione zwycięstwo nad Legią :P Te mecze zawsze mają dodatkowy smaczek, kibice i dzisiaj nie zawiedli (jeden z lepszych dopingów, cały mecz na stojąco :P). Co do meczu - Legia musi się cieszyć, że przywiozła bagaż tylko 1 bramki i w bezpośrednich spotkaniach nadal jest do przodu, bo Mucha mógł wyciągać piłkę z siatki jeszcze ze 2-3 razy. Żal kilku sytuacji Lewego, dzisiaj nie mógł się wstrzelić w bramkę (choć osobiście uważam, że zagrał dobry mecz) i przede wszystkim żal ewidentnego karnego, bo Siejewicz mógł decyzję chociaż skonsultować z bocznym sędzią. Dobrze jednak, że mecz nie został wydrukowany, bo Stilić uderzył kapitalną bramkę z rzutu wolnego i Lech ma 3p. Legia miała tak na dobrą sprawę 1 klarowną sytuację, gdzie chyba Bosacki wybijał piłkę z linii bramkowej. Ogólnie zawiodła mnie dzisiaj lewa strona, Gancarczyk zagrał dość słabo (chociaż miał kilka dobrych interwencji, oraz bdb strzał z wolnego), Krivets też nie dał z siebie wszystkiego. Świetnie zagrali jednak Bosacki, dwójka Injac-Bandrowski, Peszko i Stilić, więc było ok. To tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zdaje się, że coś słabo tabele znasz i się w premiership orientujesz.
Tracimy do CFC 2 pkt ( ach, gdyby nie te dwa kupione mecze ... ), i mamy gorszy bilans bramkowy o 4 co jest wynikiem jak najbardziej do odrobienia. LFC nie moze juz sobie pozwolic na absolutnie zadna wpadke, a top4 beda chcieli za wszelka cene zachowac i licze na to, ze chelsea wpadnie na Anfield. Nie łatwo mi to przyznać, ale ten stadion ma jakąś magię, i - chociaż sądziłem że nigdy do tego nie dojdzie - będę kibicował Liverpoolowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 22:30, Czarek188 napisał:

Każdy aby rozmawia o Chelsea i ManU. A co z Arsenalem? Przecież aby jedno jedyne spotkanie
i już prowadzą dwoma punktami. Arsenalu nie można wykluczać...


Czy Twoim zdaniem Arsenal z połamaną połową pierwszego składu da radę wygrać wszystkie spotkania, pozostałe do końca sezonu? Bo teraz w ataku zostali im Bendtner, Walcott i Vela, wraz z Arshavinem i Fabregasen Arsenal stracił szanse na tytuł, choć i tak wielkie one nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku mi się nie podobał transfer Berbatova. Najpierw pozbawił miejsca w składzie Teveza, chociaż ten był lepszy, moim skromnym zdaniem, a teraz jeszcze utwierdza mnie coraz bardziej w przekonaniu że to drewno jest po prostu. To chyba jedyny gracz Manchesteru, którego po prostu nie lubię, nie podoba mi się jego styl gry, nawet jak strzela te kilka bramek w sezonie. Ta okazja z pierwszej połowy (podanie od Parka bodajże w polu karnym) - co on chciał zrobić? Ten transfer to porażka sir Alexa, nawet jeśli mówi inaczej, takie jest moje zdanie.
PS: Please, nie używajcie skrótu ManU - kojarzy się z manure ;]
PPS: Ręki w golu Machedy nie było, na powtórce z bliska było widać wyraźnie, za to Drogba na metrowym spalonym, sędzia nie mógł tego nie zauważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coście sie k... mać przyczepili braku Rooneya. Wynik, mimo ze rozwalony czesciowo przez sędziego, to przewidzialem go juz przed meczem jak zobaczylem sklady. Powiedzialem, ze floro rozjedzie nevilla - patrz 1 gol. Mówiłem, ze w ataku nie da rady giggs i park grający na skrzydle - patrz srodek pomocy w pierwszej połowie. MÓWIŁEM, ŻE BERBATOV NIE DA RADY ZAGRAĆ - patrz cały mecz.
Gdy zisciły się moje marzenia ( wszedł nani i macheda ) gra zaczęła wyglądać z goła inaczej. W końcu mieliśmy napastnika, ta dwójka robiła mnóstwo chaosu pod bramką rywali, i trudno naprawde ( przynajmniej dla mnie ) zobaczyc tylko te negatywne strony tego spotkania. Gdy mysle o przyszlym sezonie, gdy wróci Hargo, a Macheda będzie juz w pełni ''sprawny'' po kontuzji, to naprawde mamy niesamowicie duzo mozliwych wariantow taktycznych. Wazne jest to, zeby ten sezon zakonczyc jako tako. W następnym... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować