Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 23:10, Pernia napisał:


Dnia 04.04.2010 o 23:10, Pernia napisał:

A nie? Drevniatov pokazał dobitnie w meczu z Chelsea i Bayernem ( i z blackburn też przy
okazji ) że się nie nadaje do tego klubu. NIE potrafi strzelać, a zajmuje tylko miejsce
w kadrze, i bierze kase mimo że nic nie robi. Ni to strzelić potrafi, ni powalczyć. OK,
jakby chociaż robił coś umiejętnie, ale jak on potrafi tylko przytrzymać piłkę i ma kilka
genialnych zagrań w momencie gdy jest jedynym napastnikiem, no to bb berbatov.


12 goli i 8 asyst. To jest zły dorobek jak na gracza, który nie rzadko siadał na ławie i nie grał 90. minu? "Drevniatov"(nazwijmy go tak, będzie łatwiej), nie potrafi grać jako wysunięty napastnik i to wie każdy fan MU. Jako partner Roo gra naprawdę dobrze, ostatnie gry miał solidne. Był wybierany nie raz graczem meczu. Wiem, że to zawodnik na głębszą dyskusję i obiekt sporu wielu fanów MU, jednak Ja w nim widzę gracza United w przyszłym sezonie. Ale nie jako wysuniętego napadziora.

Dnia 04.04.2010 o 23:10, Pernia napisał:

Bayernem ( i z blackburn też przy
okazji ) że się nie nadaje do tego klubu.


A to dziwne, bo z tego co pamiętam, to z B''burn na OT strzelił ładną bramkę, grał naprawdę dobrze, choć sam mecz w wykonaniu "Diabłów" może nie był jakiś olśniewający :] A z Bayernem grał 25 minut. Ostatnie 25 minut, gdzie Manchester praktycznie nie istniał. Więc nie wymagaj od niego nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2010 o 21:37, Sob-styl napisał:

12 goli i 8 asyst. To jest zły dorobek jak na gracza, który nie rzadko siadał na ławie
i nie grał 90. minu? "Drevniatov"(nazwijmy go tak, będzie łatwiej), nie potrafi grać
jako wysunięty napastnik i to wie każdy fan MU. Jako partner Roo gra naprawdę dobrze,
ostatnie gry miał solidne. Był wybierany nie raz graczem meczu. Wiem, że to zawodnik
na głębszą dyskusję i obiekt sporu wielu fanów MU, jednak Ja w nim widzę gracza United
w przyszłym sezonie. Ale nie jako wysuniętego napadziora.

Liczby do mnie nie przemawiają. Doceniam to, że Berba czasem coś robi z Rooneyem - no właśnie, tu jest problem - Z ROONEYEM. Sam nie potrafi zrobić nic, a do tego nawet jak gra z Wayne''m, to ten drugi czasem jest poprostu za głupi na takie zagrania. Berbatov to miejscami geniusz, problem w tym że sam już nie błyszczy i jest za ''mądry'' na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda było, że klub z takim zapleczem kibicowskim grał w Championship. Mam nadzieję, że dadzą radę się utrzymać w przyszłym roku, dalej to już z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 20:12, Czarek188 napisał:

O której tak dokładnie dzisiejszy mecz Barcelona - Arsenal?

OMG, kompletnie bym o tym widowisku zapomniał.:P O 20.45 zaczyna się mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Messi''ego. Już druga bramka :) Barca-Arsenal 2:1


EDIT: @NdysH - widzę że czytasz w moich myślach :D
EDIT2: Hat-trick Messi'ego! On jest niesamowity :D 3:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować