Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 21:25, Smooqu napisał:

Ale Dani Alves w ataku????


Dziwne, ale do zrozumienia Alves jest bardziej skrzydłowym niż obrońcą, ponieważ potrafi dobrze dryblować ale i podać, a Pep Guardiola pewnie ma jakiś plan w głowie i myślę że cofnie Alvesa do obrony i kogoś z środka zdejmie, a wprowadzi Inieste na drugą połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:25, Smooqu napisał:

...Ale Dani Alves w ataku????


Heh, to nieźle Guardiola chce zaskoczyć Real. Wydaję mi się, że Alves na ataku się nie sprawdzi i mam taką nadzieję. Już bardziej widziałbym bym go na skrzydłach, ale na ataku? Miejmy nadzieję, że wyjdzie to Madrytowi na dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 21:40, NdysH napisał:

Szkoda, że Ibra nie zagra.. Jeszcze 20 minut i zacznie się El Clasico...


Ja się tam strasznie z tego cieszę. Większy ciężar spada na barki Messiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwujące jest to oglądanie tego meczu bez komentatorów. Mogli dać chociaż Hiszpańskich odpowiedników.
I co mi się też rzuciło na oczy , to denerwujące gwizdanie kibiców Realu na stadionie gdy Barca jest przy piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:16, Eff3ctiv3 napisał:

Denerwujące jest to oglądanie tego meczu bez komentatorów. Mogli dać chociaż Hiszpańskich
odpowiedników.

No, zauważyłem to podczas meczu Bundesligi, grał wtedy Bayern z Bayerem.

Dnia 10.04.2010 o 22:16, Eff3ctiv3 napisał:

I co mi się też rzuciło na oczy , to denerwujące gwizdanie kibiców Realu na stadionie
gdy Barca jest przy piłce.

Tu się wcale nie dziwie. To jedna z największych piłkarskich wojen. Kibice chcą w ten sposób też zdekoncentrować Barce, aby nie czuła się dobrze na boisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:20, SongoX napisał:

> Denerwujące jest to oglądanie tego meczu bez komentatorów. Mogli dać chociaż Hiszpańskich

> odpowiedników.
No, zauważyłem to podczas meczu Bundesligi, grał wtedy Bayern z Bayerem.

> I co mi się też rzuciło na oczy , to denerwujące gwizdanie kibiców Realu na stadionie

> gdy Barca jest przy piłce.
Tu się wcale nie dziwie. To jedna z największych piłkarskich wojen. Kibice chcą w ten
sposób też zdekoncentrować Barce, aby nie czuła się dobrze na boisku.

Rozumiem na czym polega to gwizdanie co nie zmienia faktu , że forma deprymowanie Barcy mi nie odpowiada choć tak jest przy każdych Derbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Casillas sie nie pokazał. 3 mecz w tym tygodniu w którym wygrywa zespół który gra gorzej ( bayern, dzisiaj chelsea z AV i teraz far... barca)... ech, liczę na popis kryśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:36, Pernia napisał:

Casillas sie nie pokazał. 3 mecz w tym tygodniu w którym wygrywa zespół który gra gorzej
( bayern, dzisiaj chelsea z AV i teraz far... barca)... ech, liczę na popis kryśki


Jak na razie to żaden z zespołów nei pokazuje wielkiej piłki. Jeszcze brak komentarza na C+ i się naprawdę dziwnie ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:39, Bambusek napisał:

Jak na razie to żaden z zespołów nei pokazuje wielkiej piłki. Jeszcze brak komentarza
na C+ i się naprawdę dziwnie ogląda.

ale mimo wszystko jak na moje to bardziej sie klei gra realu. Messi juz powinien wyleciec za druga reke, ale nie bo po co... Higuain zmarnowana piekna akcja :)
Edit: Marcelo powieszą po tym meczu chyba za genitalia. Po cholere on podawał? Co za przypał, rofl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real gra, dominuje, a tu Messi jeden strzał i gol. Uwielbiam taką grę.
Mimo wszystko mecz brzydki. Jednym słowem - kopanina. Liczę na to, że w końcu z gry Realu narodzi się bramka.

Poza tym czyżby piłkarze Barcy się pokłócili? Bo było kilka sytuacji, gdzie Messi mógł wyjść sam na sam, ale mu nie podali i vice versa.

Post niżej mi właśnie również przypomniał, że miałem wspomnieć o symulacjach Barcy. Na szczęście na większość sędzia nie daje się nabrać, ale gubi się trochę, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:43, Pernia napisał:

ale mimo wszystko jak na moje to bardziej sie klei gra realu. Messi juz powinien wyleciec
za druga reke, ale nie bo po co... Higuain zmarnowana piekna akcja :)
Edit: Marcelo powieszą po tym meczu chyba za genitalia. Po cholere on podawał? Co za
przypał, rofl.



Co za paranoja. Jak tu nienawidzić tej je**** k**** Barcelony. Co się koło nich przebiegnie to od razu gleba i symulka. I niech mi ktoś nazwie Ronaldo aktorem jak taki Dani Alves czy Pedro co chwile się przewracają. Tragiczny teatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:58, Magok napisał:

Messi to prawdziwy czarodziej.

Przykro mi, ale nie w tym meczu. Namieszał tylko w polu karnym i strzelił, a reszta jego sytuacji, które próbował przeprowadzić została zatrzymana. I porównując teraz Messiego do CR w tym meczu, to na razie CR lepiej gra, ale Messi strzelił, co sprawi, że nikt o CR nie będzie pamiętał. Do czasu... Mecz nie skończy się na jednej bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:58, Magok napisał:

Messi to prawdziwy czarodziej.

bo? Bo strzelil bramke po bledzie defensywy i nie powinno go byc na boisku juz przez dwa zagrania reka? Ech, te dzieci neo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 22:58, Magok napisał:

Messi to prawdziwy czarodziej.

Dopiero o tym się teraz dowiedziałeś? On na 4 strzały potrafi strzelić 5 goli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować