Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 14:25, Czarek188 napisał:

Chodzi Ci o tego komentatora który tak fajnie mówi "r" ? Też go lubię ^^


Boże, Orłowski to tragedia. Real mógłby zagrać mega akcję a ten by powiedział coś w stylu: "o, akcja w stylu Barcelony aczkolwiek Messi i tak zrobiłby to lepiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Real przegrał, Barca zwycięska dla mnie bomba, bo wątpię aby któraś z drużyn przegrała bądź zremisowała jakiś mecz. Jeszcze tylko niech Lech zdobędzie MP, a MU mistrza Anglii i będzie to naprawdę dobry sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:35, Smooqu napisał:

Boże, Orłowski to tragedia. Real mógłby zagrać mega akcję a ten by powiedział coś w stylu:
"o, akcja w stylu Barcelony aczkolwiek Messi i tak zrobiłby to lepiej".


Szpakowski jakby komentował ten mecz to pewnie by orgazmu dostał, bo on zawsze się podnieca grą Barcy choć nie wiem jakby ona źle grała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Barca może zdobyć tytuł w Anglii tytuł chciał bym zobaczyć u boku Chelsea a w Polsce aby Wisła obroniła tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejuńciu, ojejuńciu.
Teraz każdy komentator kibicuje Barcelonie, nieważne jak gra. Aha. No i jest zawsze przeciwko Realowi! O!
Sędziowie też ciągle pomagają Katalończykom, no i weź, jak tutaj z nimi wygrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:24, Adidas66 napisał:

Obejrzyj i się doucz, bo zawodnik wcale nie musi dochodzić do piłki, sędzia podejmuje
decyzję czy zawodnik bierze udział w akcji czy nie, jeśli nie, to spalonego nie ma, ale
jeśli na przykład biegnie za akcją dalej i wychodzi na pozycję, to spalony już jest.


Sam się doucz. Według obecnych przepisów sędzia musi poczekać na to, który z zawodników dojdzie do piłki. Jeśli ten co był na spalonym to gwizdek i koniec. Jeśli jednak dojdzie inny, który na spalonym nie był to nic się nie dzieje. Kwestia samego ruchu do piłki była w poprzednich przepisach. Tak czy siak wczoraj nie było żadnej mowy o spalonym przy pierwszej bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:19, paweldomar1 napisał:

No tak nie do końca - spalony jest wtedy, gdy zawodnik będący na tej właśnie pozycji
absorbuje uwagę obrońcy/baramkarza, nie musi nawet dojść do piłki. Meczu nie oglądałem,
więc o tej sytuacji się nie wypowiem, ale Twoja definicja spalonego to jest z nosa wzięta.


Też stary zapis. FIFA zmieniła definicję spalonego w 2008 czy 2009 roku. Ten z absorbowaniem uwagi był zupełnie z tyłka. Który zawodnik, biorący udział w grze (a więc nie leżący na murawie z kontuzję) nie absorbuje uwagi? Chyba mało meczów ostatnio oglądasz, już kilkakrotnie komentatorzy o tym mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:54, cubbek napisał:

Ojejuńciu, ojejuńciu.


Ajććć xd sosna xd

Dnia 11.04.2010 o 14:54, cubbek napisał:

Teraz każdy komentator kibicuje Barcelonie, nieważne jak gra. Aha. No i jest zawsze przeciwko
Realowi! O!


No co za pech. Posłuchaj sobie Orłowskiego i przestań gadać głupoty.

Dnia 11.04.2010 o 14:54, cubbek napisał:

Sędziowie też ciągle pomagają Katalończykom, no i weź, jak tutaj z nimi wygrać :(


No akurat w meczu Real-Barca te ciągłe odgwizdywanie byle fauli po symulkach Alvesa i Pedro mogły załamać. Albo czemu Pique nie dostał żółtej kartki?

hehe pamiętam jak w meczu Chelsea-Barca Pique tak chamsko odbił piłkę ręką jak Anelka szedł 1na1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:35, Smooqu napisał:

Boże, Orłowski to tragedia. Real mógłby zagrać mega akcję a ten by powiedział coś w stylu:
"o, akcja w stylu Barcelony aczkolwiek Messi i tak zrobiłby to lepiej".


A ja go i tak lubię. Fajny gościu. Przy niem mogę oglądać wszystkie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 14:54, cubbek napisał:

Ojejuńciu, ojejuńciu.
Teraz każdy komentator kibicuje Barcelonie, nieważne jak gra.

No, bo tak jest. Denerwujące jest to po jakimś czasie. A Messi, że jest bogiem, czarodziejem, magikiem, czarnoksiężnikiem to każdy wie.

Dnia 11.04.2010 o 14:54, cubbek napisał:

Sędziowie też ciągle pomagają Katalończykom, no i weź, jak tutaj z nimi wygrać :(

We wczorajszym meczu tak można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan vs Catania 2:2

Ech... Milan przegrywał już do przerwy 0:2 ,więc to i tak sukces że udało się chociaż zremisować po dwóch bramkach Borriello ;/

Sprawy się troszkę skomplikowały ,bo Roma ostatecznie wygrała z Atalantą a inter tylko zremisował ;/
Do końca sezonu jeszcze 5 meczy i 15 punktów do zdobycia ;/
Będzie bardzo ciężko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:12, Bambusek napisał:

Też stary zapis. FIFA zmieniła definicję spalonego w 2008 czy 2009 roku. Ten z absorbowaniem
uwagi był zupełnie z tyłka. Który zawodnik, biorący udział w grze (a więc nie leżący
na murawie z kontuzję) nie absorbuje uwagi? Chyba mało meczów ostatnio oglądasz, już
kilkakrotnie komentatorzy o tym mówili.

To ja nic o tej zmianie nie słyszałem (może dlatego, że oglądam głównie polską ekstraklasę, a u nas wszystko jest do tyłu ;-). Jeszcze niedawno spotykałem się z sytuacjami, w których gol nie był uznawany, bo np. zawodnik stojący na spalonym zasłaniał bramkarza i uniemożliwił mu w porę zareagować na strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, znowu obiektywny fan Barcelony. Niech zgadnę, zacząłeś jej kibicować, kiedy Messi zaczął odnosić sukcesy czy może wtedy, gdy Ronaldinho był u szczytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Portsmouth! Pompey pokonali Tottenham na Wembley w półfinale Pucharu Anglii i tym samym są w finale. Mecz jednak mógł się inaczej zakończyć, Spurs momentali mieli sporą przewagę. Kapitalnie zagrał jednak David James i Ricardo Rocha :). Jak zwykle największe zagrożenie siał Piquionne i on też zdobył bramkę na 1:0 w 100. minucie. Tuż przed końcem z karnego strzelił Boateng i przypieczętował awans. Miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:46, Grinczar napisał:

Oj, znowu obiektywny fan Barcelony. Niech zgadnę, zacząłeś jej kibicować, kiedy Messi
zaczął odnosić sukcesy czy może wtedy, gdy Ronaldinho był u szczytu?

Kibicuje jej od wczoraj :)))
Losowałem, losowałem i wypadło na FCB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy oglądałeś mecz, bo chyba nie...
Oczywiście James grał kapitalnie i z tym się zgadzam. Obydwie drużyny stwarzały zagrożenia i żadna mocno nie przeważała.

W końcu w dogrywce Portsmouth strzela bramkę, ale zaraz potem Tottenham wyrównuje na 1:1. Tylko, że bramka nie zostaje uznana czy nawet James był zdziwiony, bo pokazywał miny do kamery. Potem jeszcze Portsmouth dostało rzut karny całkowicie za nic - nawet nikt się jego nie domagał, ale cóż... Ostatnio sędziowanie jest na bardzo niskim poziomie i to nie tylko w tym meczu.

Finał 15 maja na Wembley.
Chelsea - Portsmouth

Daje sobie głowę uciąć, że Chelsea wygra. Niemniej dobrze, że w finale jest Portsmouth - za te kary punktowe należało im się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować