Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2010 o 06:16, Wrukos napisał:

A w I drużynie i tak nie wystąpią..

Tego nie wiesz ,ale niektórzy już zadebiutowali jak np. Zigoni ostatnio.

Swoją drogą... sprawa Calciopoli otwarta ponownie...
Mam nadzieję ,że w końcu interowi dostanie się po dupie ;/
Najlepiej jakby ich zdegradowali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś linki z tutorialami trików najlepiej takich na mecz, nie żadnych freestylów, tylko po prostu trików którymi można kogoś objechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 15.04.2010 o 15:06, MisticGohan_MODED napisał:

Mam nadzieję ,że w końcu interowi dostanie się po dupie ;/
Najlepiej jakby ich zdegradowali !


Najpierw sensowne dowody (których póki co nie widać).
Nazwy drużyn pisze się z wielkiej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Almeria-Real 1:2
Kurna, trochę głupio się cieszyć ze zwycięstwa w okolicznościach przyrody po GD. No ale w sumie nie ma za wiele do gadania- Real akcji miał tyle, że do toalety musiałem wyjść w momencie, gdy piłka była 40 metrów od bramki przeciwnika, bo "spokojniejszych momentów idealnych na wyjście do kibelka" nie było. Ale Almeria też miała maaasę sytuacji- gol to ewidentny błąd Arbeloy, potem jeszcze gość po dośrodowaniu miał strzelić z 3 metrów, ale, jak to mówią nasze babcie, się "zakałapućkał" próbując strzelić piętą, a dobitkę Iker kosmicznie obronił. Poza tym parę bardzo groźnych sytuacji mieli. W sumie w meczu z takim przeciwnikiem nie ma się czym rajcować, ale niektóre akcje i klepy zwłaszcza w trójkącie VdV-Marcelo-Ronaldo były tak kosmiczne, że gdyby padły z nich gole, to co najmniej ze 3 powinny być w TOP 10 goli sezonu. Gol Ronaldo klasa sama w sobie- to jest ten Ronaldo co trzeba. Gol Van der Vaarta tyż ładne- miło że wyściskał naszego Shakin Dudiego po golu w związku z wiadomymi wydarzeniami- no i była minuta ciszy oczywiście, bardzo też ładny gest- nie wiem czemu klub z Unicefem na koszulce też nie potrafi tego tak uczcić, no ale to nie moja sprawa. W sumie wiele więcej do powiedzenia o tym meczu ni ma, można więc przejść do oceniania poszczególnych zawodników. Iker dziś znów kosmos- po meczu z Barceloną znów wyjął parę nieprawdopodobnych piłek. Przy golu nie miał szans, ale tak to łał. Ale bronił tyle piłek, bo dziś coś słabo zagrała obrona. Zwłaszcza Albiol i Arbeloa coś dziś nie ogarniali. Może jeszcze żałowali popełnienia błędów w GD. Ramos zwyczajowo pewnie. Marcelo- to jest ciekawy przypadek. Po pierwsze moja dygresja, jeśli chodzi o GD i naszego następcę Carlosa. O ile Higuain zwyczajowo spękał i był niewidoczny, o tyle Marcelo bardzo dobrze się odnalazł w meczu takiej rangi- nie bał się dryblingów, odważnie atakował. Oczywiście często nie wychodziło, ale będą z niego naprawdę dobrzy ludzie. Dziś szalał na skrzydle, w obronie to jak zwykle tak raczej był gościem, ale z przodu to moc- jedna akcja, bodaj klepa z Ronaldo, gdy strzelił w bramkarza- oł jea, to jest to. Pomoc najtrudniej mi opisać- Xabi ani in plus ani in minus- odbierał piłki, ubezpieczał tyły i rozgrywał, ale żadnego błysku nie było. VdV gol i trochę rozegrania, ale czy nie pisałem już jakieś 15 razy, że na rozgrywanie się nie nadaje. Guti słabo, ale i tak cieszmy się jego grą, bo to już chyba ostatnie momenty dłuugiej kariery w Realu. Gago- nie chcę zostać źle zrozumiany, ale jak się go widzi na boisku to się przykro robi. Nie, nie dlatego że gra słabo czy coś, ale po prostu jest tak niemiłosiernie poniewierany, tak go kopią po nogach, że w połączeniu z jego facjatą, która zawsze wygląda, jakby się miał zaraz popłakać, powoduje, że sprzedanie go do ligi angielskiej byłoby niehumanitarne. Nie grał źle, całkiem udanie się sprawował w środku pola, ale moje podrażnione mydłem oko łzawiło gdy widziałem, jak biedny leży poturbowany. Z przodu- Ronaldo genialny gol, dużo fajnych akcji, ale też dużo prywaty. Co nie zmienia faktu, że także dużo gry zespołowej. Po prostu wszędzie go dużo i bardzo absorbuje uwagę obrońców, więc w takiej sytuacji jaką mamy, gdy można sobie już podbijać statsy, wybaczam mu te niepotrzebne rajdy. Higuain dziś bez gola, ale miał taki spokój w polu karnym, że pod tablicą chciałbym taki mieć. Był bardzo aktywny, gola nie strzelił, także no wysokiej oceny być nie może. Co do zmian- Diarra słabo, Lass ładnie przez te ~ 15 minut, dobrze mu zrobił pobyt na ławce, wraca do normalnej, krwiożerczej dyspozycji. Benzema miał 5 minut, żeby się pokazać i robił to całkiem nieźle- kiwał się cały czas, ale gdybym miał 5 minut, to też bym nikomu piłki nie oddawał. Ogólnie, mecz do zapomnienia, gol Ronaldo do gola kolejki, VdV, Gago, Diarra do sprzedania, + odchodzący Guti oznacza masę miejsca na nowych zawodników, Silva i daj Boziu Cesc + Canales i fajnie :) Ciekawe czy Negredo chce wrócić- wcześniej się pluł, że wracać nie chce, ale może żałosna forma Sevilli skusi go do zmiany zdania. Chociaż z drugiej strony- trochę miejsca nie ma. Nie wiem, wszystko to strasznie mądre :) A oglądanie meczu bez komentarza to ciekawe doświadczenie- można sobie wyrobić własne zdanie, a nie znowu, że Real strzela zamiast rozgrywać w nieskończoność, więc jest gorszy od innych. HALA MADRID!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>-no i była minuta ciszy oczywiście, bardzo też ładny gest- nie wiem czemu klub z Unicefem na koszulce też nie >potrafi tego tak uczcić, no ale to nie moja sprawa.

Oczywiście te piękne gesty nie mają nic wspólnego z obecnością Dudka w Realu. I oczywiście brak takich gestów u Barcelony nie ma nic wspólnego z tym, że u nich żaden Polak nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 23:18, Erton napisał:

no i była minuta ciszy oczywiście,
bardzo też ładny gest- nie wiem czemu klub z Unicefem na koszulce też nie potrafi tego
tak uczcić, no ale to nie moja sprawa.


Uczcili na Gran Derbi, mało? Rozumiem, że Real będzie teraz tak robił ze względu na Dudka, ale myślisz, że gdyby nie mieli Polaka w składzie to byliby równie mili? Śmiem wątpić. Tak czy siak: jedna minuta ciszy wystarczy, reszta to już tylko bonus. No ale Ty jak się nie czepniesz Barcy to uważasz post za zmarnowany najwyraźniej :P

Co do bramki Ronaldo - akurat w tej kolejce miałby dużą konkurencję w postaci trafienia Pedro z 40 metrów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 00:43, Bambusek napisał:

Uczcili na Gran Derbi, mało? Rozumiem, że Real będzie teraz tak robił ze względu na Dudka,
ale myślisz, że gdyby nie mieli Polaka w składzie to byliby równie mili? Śmiem wątpić.
Tak czy siak: jedna minuta ciszy wystarczy, reszta to już tylko bonus. No ale Ty jak
się nie czepniesz Barcy to uważasz post za zmarnowany najwyraźniej :P

Ej, chyba i tak byłem miły, co nie?? Nic personalnie nie krytykowałem, nie odnosiłem się do przeciwnika- chyba można zauważyć postęp?? A czepianie się Barcy należy mi się z urzędu- kibic Realu ma konstytucyjne prawo do krytyki Barcelony bez podstaw merytorycznych

Dnia 16.04.2010 o 00:43, Bambusek napisał:

Co do bramki Ronaldo - akurat w tej kolejce miałby dużą konkurencję w postaci trafienia
Pedro z 40 metrów :)

Z 40 metrów to Ronaldo co drugą niedzielę strzela :) Ja Wam mówię, że najładniejszy był gol Ronaldo i tyle- niewątpliwie opieram się też na tym, że gola Pedro nie widziałem, ale tak czy siak na pewno gol Ronaldo był ładniejszy, bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inter Mediolan 2 - 0 Juventus Turyn
Po niezbyt ładnym meczu, osłabiony przez większość czasu Juventus przegrał z najpoważniejszym kandydatem do tytułu mistrzowskiego. Mimo wyraźnej przewagi gospodarzy, bramki dla Interu padły po błędach obrony drużyny gości. Zawodnicy z Turynu grają bez wiary w swoje umiejętności i to, że uda im się w tym składzie jeszcze cokolwiek osiągnąć. Jednak Juventus ma w swoim składzie kilku świetnych zawodników, lecz niestety są oni kiepsko poskładani w jedną całość. Trener "Starej Damy" nie panuje i chyba nigdy nie panował nad tą drużyną. Jest to niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu i powinien wrócić do swojej poprzedniej funkcji w klubie. Czy odpowiednim człowiekiem na tym stanowisku będzie zapowiadany przez media Benitez? Raczej nie tym bardziej, iż jeśli wraz z nowymi władzami Liverpoolu pożegna się ze swoją obecną drużyną, to lepszą propozycją dla niego będzie niewątpliwie szansa wykazania się w Realu Madryt. Juventus nie ma obecnie składu, który dobrze rokował by na przyszły sezon, a zapowiadanie transferów za 70 milionów euro brzmi śmiesznie gdy jednocześnie mówi się o sprzedaniu najlepszego zawodnika jakim wciąż niewątpliwie jest Buffon. Tacy zawodnicy jak Poulsen czy Zebina już dawno powinni odejść z zespołu i zostać zastąpieni przez młodych zawodników nawet, jeśli mieli by oni być słabsi od obecnych graczy. Zespół z Turynu wciąż ma mentalny problem ze swoją aferą sprzed kilku lat i tylko nowi, młodzi, pełni chęci do gry w piłkę zawodnicy mogą pomóc "Starej Damie" wrócić do dawnego blasku. Czy zatem należy spisywać Juventus na straty w najbliższym czasie? Nie, gdyż to jest football i w nim wszystko jest możliwe. Dzisiejszy mecz z Interem pokazał ile pracy trzeba włożyć w budowanie solidnej drużyny. Czerwona kartka dla Sissoko już w 37 minucie to tylko efekt frustracji zespołu, który niby chce, ale nie może. Jeśli tylko latem do drużyny przyjdzie kompetentny menadżer i przeprowadzi z głową kilka transferów zarówno kupna jak i sprzedaży to będzie można liczyć, że Juventus przypomni o sobie całej piłkarskiej europie. FORZA JUVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maicon pieknie sie zachował przy pierwszej bramce. Ale Muntari był lepszy- strzelał na bramkę, a kopnął tak niecelnie, że zaliczył asyste :D W ogóle Inter tak obficie strzelał, że musiały w końcu paść bramki. Teraz czekać na wynik meczu w Rzymie, trzymamy kciuki za Lazio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:20, ostry3000 napisał:

Jeśli tylko latem do drużyny przyjdzie kompetentny menadżer i przeprowadzi z głową kilka transferów
zarówno kupna jak i sprzedaży to będzie można liczyć, że Juventus przypomni o sobie całej
piłkarskiej europie. FORZA JUVE!


Chyba przyszły sezon to niemożliwe do zrealizowania. Bo Juventus raczej nie zagra w LM. Ale graczy ma niezłych potrzeba tylko trenera z głową.


Bramka Maicona fantastyczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEJEJEJEJJEJEJEJEJE
OŁ JEEEEEEEEEEEE
:D
CITY IS GOING DOWN WITH THE MILLION IN THE BANK :D
Mina teveza w doliczonym czasie gry - bezcenna
bramka scholesa w ostatniej sekundzie meczu - jeszcze bardziej bezcenna :D
Melduje ze zadanie wykonane, Manchester is Red a szejki znowu musza przełknąć gorycz porazki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podczas tego meczu zastanawiałem się czy Scholes strzelił bramkę główką w jakimś ważnym pojedynku. No i strzelił dzisiaj, ale nie o to mi chodziło ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam ani za Mu, ani za Mc, ale same pieniądze niczego nie zdziałają. Budowa dużego, dobrego klubu to bardzo, ale to bardzo czasochłonny proces.

Kolejny raz Scholes pokazał, że do emerytury jeszcze trochę. Jeszcze te dziadki (Giggs, Scholes) ciągną Mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować