Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Tottenham 2:1 Chelsea
Panowie i panie, zgodnie z moją zapowiedzią, CFC przegrało z Tottenhamem. Tym samym United wraca do walki o tytuł, bo to tylko jeden punkt.. jeden, remis na Anfield i marzenia się spełnią. United wraca do gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! :D W derbach Barcelony remis 0:0. Oby teraz Real wygrał z Valencia i już tylko jeden pkt do mistrzostwa brakować będzie :) mam pytanie jak w przypadku La Liga rozpatrywane są miejsca gdy obie drużyny mają tyle samo pkt. potem liczą się gole, czy bezpośredni wynik jak w polskiej lidze? Bo z tego co wiem to tam liczą się gole ale pewny nie jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:56, Paoro napisał:

Ha! :D W derbach Barcelony remis 0:0. Oby teraz Real wygrał z Valencia i już tylko jeden
pkt do mistrzostwa brakować będzie :) mam pytanie jak w przypadku La Liga rozpatrywane
są miejsca gdy obie drużyny mają tyle samo pkt. potem liczą się gole, czy bezpośredni
wynik jak w polskiej lidze? Bo z tego co wiem to tam liczą się gole ale pewny nie jestem
;P

Bezpośredni wynik. Z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Chelsea, ale to co wyczynia Tottenham jest godne podziwu. Kapitalna dyspozycja akurat na trzy mordercze kolejki. Wygrana z Arsenalem i Chelsea robi wrażenie. Mam nadzieję, że nie spoczną na laurach i w następnej odprawią ManU :D

A przenosząc się do Hiszpanii, remis Barcy i nadzieje powracają! Z Valencią nie będzie łatwo, ale wierzę, że wrócimy na tron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 21:56, Paoro napisał:

Ha! :D W derbach Barcelony remis 0:0. Oby teraz Real wygrał z Valencia i już tylko jeden
pkt do mistrzostwa brakować będzie :) mam pytanie jak w przypadku La Liga rozpatrywane
są miejsca gdy obie drużyny mają tyle samo pkt. potem liczą się gole, czy bezpośredni
wynik jak w polskiej lidze? Bo z tego co wiem to tam liczą się gole ale pewny nie jestem
;P


Źle wiesz ;] Gole liczyły się do momentu meczu rewanżowego na SB. Teraz liczy się bezpośredni bilans spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 19:05, Erton napisał:

Z 40 metrów to Ronaldo co drugą niedzielę strzela :) Ja Wam mówię, że najładniejszy był
gol Ronaldo i tyle- niewątpliwie opieram się też na tym, że gola Pedro nie widziałem,
ale tak czy siak na pewno gol Ronaldo był ładniejszy, bo tak.


Gol Pedro to jedna z tych bramek na pustą bramkę. Wtedy jedynym efektownym punktem jest to, że jest zdobyta z dużej odległości. Podsumowując, efektownie, ale nie nadzwyczajnie.
Zdecydowanie golem kolejki był rajd Ronaldo. Efektowne minięcie trzech obrońców i pewny strzał robi o wiele lepsze wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:12, Bambusek napisał:

Źle wiesz ;] Gole liczyły się do momentu meczu rewanżowego na SB. Teraz liczy się bezpośredni
bilans spotkań.

Nie lubię, jak kibice Barcy mają rację :) Licząc, że Real wygra wszystko do końca (tylko tak możemy liczyć, bo w innym wypadku to nawet nie ma co próbować walczyć o Ligę), to potrzebne nam są 2 potknięcia Barcy- nieważne, czy remis czy porażka. Jedno już jest :) Z Valencią może być ciężko, ale obrony to oni tam z tego co widziałem za potężnej nie mają, więc Ronaldo będzie kiwał, a i Higuain miejmy nadzieję poradzi sobie ze słupkiem i nie oszołomi go pusta bramka. A co do gola Pedro- no luuudzie, ja tu się spodziewałem jakiegoś miażdżącego sutki uderzenia a tu patrzę- strzał na pustą. No weźcie w ogóle, żal.pl !!!111oneone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:17, Hartus napisał:

Gol Pedro to jedna z tych bramek na pustą bramkę. Wtedy jedynym efektownym punktem jest
to, że jest zdobyta z dużej odległości.


Ty ją w ogóle widziałeś? Szczerze zaczynam wątpić. Uderzenie z pierwszej piłki, techniczne, jeszcze się pięknie wkręciła pod koniec.... Gdyby była przyjęta, ustawiona i po prostu się wtoczyła do siatki to zgoda, a tak widać, że przemawia przez ciebie kibic Realu :P

Dnia 17.04.2010 o 22:17, Hartus napisał:

Zdecydowanie golem kolejki był rajd Ronaldo. Efektowne minięcie trzech obrońców i pewny
strzał robi o wiele lepsze wrażenie :)


No jasne, w końcu obrońcy Almerii to klasa światowa, co tam, od razu międzygalaktyczna. Same skały i wirtuozi techniki odbierania piłki w jednym ;] Bramka Ronaldo była ładna, ok, ale weźmy poprawkę przeciwko komu grał.

Erton - nie oszukujmy się, jeżeli bramka nie jest pusta i wpada gol z 40 metrów to nie z powodu geniuszu strzelca tylko jakiegoś zaćmienia bramkarza. W normalnych warunkach piłka nie ma prawa wpaść z takiej odległości, ktokolwiek by nie strzelał. Może za wyjątkiem rzutu wolnego: niektórzy, jak Roberto Carlos, mieli armatę w nodze i oni mogli by dać radę samą siłą "złamać" dłonie bramkarza. W innych okolicznościach po prostu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:30, Bambusek napisał:

> Gol Pedro to jedna z tych bramek na pustą bramkę. Wtedy jedynym efektownym punktem
jest
> to, że jest zdobyta z dużej odległości.

Ty ją w ogóle widziałeś? Szczerze zaczynam wątpić. Uderzenie z pierwszej piłki, techniczne,
jeszcze się pięknie wkręciła pod koniec.... Gdyby była przyjęta, ustawiona i po prostu
się wtoczyła do siatki to zgoda, a tak widać, że przemawia przez ciebie kibic Realu :P

> Zdecydowanie golem kolejki był rajd Ronaldo. Efektowne minięcie trzech obrońców
i pewny
> strzał robi o wiele lepsze wrażenie :)

No jasne, w końcu obrońcy Almerii to klasa światowa, co tam, od razu międzygalaktyczna.
Same skały i wirtuozi techniki odbierania piłki w jednym ;] Bramka Ronaldo była ładna,
ok, ale weźmy poprawkę przeciwko komu grał.


No, ale Deportivo też gigantem raczej nie jest. Zresztą grają jutro z Almerią to się przekonamy ;)
Ale uderzenie faktycznie techniczne i precyzyjne. Nie łatwo tak strzelić z pierwszej piłki, ale mimo wszystko bardziej podobał mi się gol Ronaldo ^^

Dnia 17.04.2010 o 22:30, Bambusek napisał:

Erton - nie oszukujmy się, jeżeli bramka nie jest pusta i wpada gol z 40 metrów to nie
z powodu geniuszu strzelca tylko jakiegoś zaćmienia bramkarza. W normalnych warunkach
piłka nie ma prawa wpaść z takiej odległości, ktokolwiek by nie strzelał. Może za wyjątkiem
rzutu wolnego: niektórzy, jak Roberto Carlos, mieli armatę w nodze i oni mogli by dać
radę samą siłą "złamać" dłonie bramkarza. W innych okolicznościach po prostu się nie
da.

Strzał na pustą bramkę z takiej odległości też raczej nie jest zdobyty z powodu geniuszu, a rajd pomiędzy obroną w pełnej szybkości, wykonanie popisu technicznego i efektowne wykończenie już geniuszu wymaga ;) Genialny może być jedynie sposób, w jaki Pedro uderzył i w jakich okolicznościach, ale podejrzewam, że większość utalentowanych graczy była by to w stanie uczynić podobnie. Pewnie, że rajdy w stylu tego w meczu z Almerią się zdarzają również nierzadko, mimo wszystko mało kto jak Ronaldo potrafi je uczynić w takiej szybkości nie zapominając w tym wykonać efektownej sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłótnie o to czy gol Pedro czy Ronaldo jest ładniejszy są bezcelowe. Wg mnie ładniejszy jest gol Ronaldo ale co to ma za znaczenie?

I tak bramki Maicona czy Rose''a z Tottenhamu (przeciwko Arsenalowi) są o wiele ładniejsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan póki co wygrywa z Sampdorią 1:0 na wyjeździe :]
Trzeba powiedzieć ,że całkiem nieźle se radzi :]

Borriello nie kryty w polu karnym przy rzucie rożnym wiedział co zrobić z piłką i gdzie ją umieścić :]
Kurcze ,ale powinno być 2:0 ;/ Borriello wygrał pojedynek szybkościowy ze Storarim ,a Mancini to zawalił po całości ;/ Miał tyle miejsca ze mógł sobie spokojnie przyjąć i przymierzyć ,bo nawet bramkarz był daleko ,a ten z pierwszej strzałem z lewej nogi posłał ją gdzieś w kosmos :/

Mogło się to zemścić oczywiście bo tak przy 37 minucie Dida popisał się refleksem broniąc mocny strzał tuż przy samej bramce ,a chwilę potem broniąc trudny strzał z główki ;/
Dobrze wiedzieć ,że Dida jest w formie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie można chować się za żałobą narodową"

Chyba autor sam wykupił karnet i dlatego tyle jadu w tym tekście zamieścił. Ale można się było spodziewać, że po tygodniu wszyscy już będą mieli w głębokim poważaniu wydarzenie z przed kilku dni. Ale też mam nadzieję, że Legia polegnie, choć bardziej jest to spowodowane zatargami regionalnymi niż współczuciem dla kiboli z karnetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sampdoria vs. AC Milan 2:1

No właśnie... $#@%^
Badźmy realistami... 0% szans na mistrzostwo i tylko kilka na drugie miejsce (zależy czy Roma wygra z Lazio) :P

Nie widziałem początku drugiej połowy ,ale patrząc po wyniku i po informacji o czerwonej kartce Bonery ,bez trudu mogłem sobie wyobrazić co się działo ;/

Największe brawa i szydery dla Leo za genialną decyzję ,aby na środek obrony obok Silvy wstawić oddo ,czyli obecnie najgorszego skrzydłowego obrońcę na Świecie xp Jeszcze bardziej genialnym posunięciem było powołanie na ławkę 3 skrzydłowych obrońców (w tym 1 z Primavery) i ani jednego środkowego (np. Kaladze) xp

Wejście Zambrotty też niewiele dało... a nawet zaszkodziło ,bo patrząc na przebieg gry nie można było zrozumieć na jakiej pozycji Abate aktualnie grał :P Raz to na prawym skrzydle się pojawił ,a potem już tylko na środku i lewej :P

Dziwię się ,że Leo nie podjął decyzji o zdjęciu Borriello z boiska skoro ten sygnalizował urazy nogi i pleców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 17:08, MisticGohan_MODED napisał:

Sampdoria vs. AC Milan 2:1


Nom Milan dał ciała... mam nadzieje że Roma chociaż wygra i będzie liderem już do końca. Nie lubię Interu, jeszcze nie dawno był to klub który przez wiele lat nie mógł zdobyć scudetto, a tu afera Calciopoli i nagle Inter najlepszą drużyną Włoch :/ Juve i Milan same się co prawda prosiły, ale gdyby nie ta afera to Inter nie miałby szans jeszcze długo dogonić pod względem sportowym tych drużyn, a tak skorzystał na tym wszystkim najbardziej. Odnoszę wrażenie że sami Włosi nie przepadają za Interem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 18:44, Paoro napisał:

Nom Milan dał ciała... mam nadzieje że Roma chociaż wygra i będzie liderem już do końca.

Póki co do przerwy przegrywa 0:1 ;/
Ale jeszcze mają druga połowę :]

Dnia 18.04.2010 o 18:44, Paoro napisał:

Odnoszę wrażenie że sami Włosi nie przepadają za Interem.

Nie zdziwiłbym się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roma znów liderem. Prowadzą z Lazio 2;1 , nawet chyba mecz już się skończył. Ja tam chcę żeby Roma wygrała ligę, bo nie lubię Interu. Po drugie sprawili by olbrzymią niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:08, Ziggy napisał:

Roma znów liderem. Prowadzą z Lazio 2;1 , nawet chyba mecz już się skończył.

Jeszcze jakieś 10 minut do końca meczu więc to nie takie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować