Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2010 o 23:40, Grinczar napisał:

Ribery powinien być odsunięty na kilka meczy.
Muller totalne dno. Gdyby zamiast niego pojawił się Podolski lub Klose ...

Podolski nie gra w Bayernie przecież :).
Co mnie najbardziej zdenerwowało to druga żółta kartka dla Toulalan'a, facet trafił czystko w piłkę Schweinsteiger sprytnie zasymulował trzymając się na kolano po czym francuz wylatuje z boiska "za darmo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 23:40, Grinczar napisał:

Ribery powinien być odsunięty na kilka meczy.


W finale jeżeli Bayern do niego trafi na pewno powinien nie zagrac. Obejrzałem tą sytuację jeszcze raz i naprawdę to co zrobił FRONK (taki ukłonik w stronę bodajże, Bożydara Iwanowa) jest bezmyślne, brutalne. O ile wybicie zębów przez Messiego Maiconowi jest czystym przypadkiem (mówię to jak fan Realu) to zagranie Francuza to bandytyzm boiskowy.

Prawie mieliśmy drugiego Witsela, UEFA nie zawiedź!!!!!!!!!!!!!!!!! W trosce o zdrowie piłkarzy!!!!


EDIT:
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news/van-gaal-watpliwa-kartka-dla-riberyego,1468442,103

Myślałem że tekst Fergusona o "typowych niemcach" był najżałosniejszym tekstem tej edycji LM. Myliłem się -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 21:31, SongoX napisał:

Po co kolejny skrzydłowy Realowi? Przecież jest Ronaldo, Kaka no i dobrze spisujący się van Der Vaart, którego nie powinni sprzedawać.

Kaka i Van Der Vaart nie są skrzydłowymi, natomiast Ronaldo gra najczęściej jako napastnik. Jednak zgadzam się, nie powinni kupować Ribery''ego, lepszym zakupem byłby Silva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Lyon zagrał wczoraj słaby mecz i Bayern zasłużenie wygrał. Mam nadal jednak nadzieję, że OL pokaże na Gerland na co ich stać i wygra mecz, w sumie teraz nie mają nic do stracenia. Będzie ciężko, ale to tylko jedna bramka. Brak Riberiego będzie dla Bayernu bolesny, ale zdecydowanie więcej stracił Lyon po czerwonej kartce Toulalana. Ten facet grał fantastycznie, był najlepszy w OL, w pierwszej połowie może nawet najlepszy na boisku. Niepotrzebnie się zapalił i poszedł zbyt ostro do piłki, przy tym dużo aktorstwa Schweinsteigera i czerwona kartka, której nie powinno być - nie było jakiegokolwiek kontaktu. Co do faulu Riberiego - powinien zostać ukarany tak jak sprawcy faulów na Wasylu czy Eduardo, bo ten faul w ogóle im nie ustępował, jedynie skutki były lżejsze, głównie przez szczęście. Na szczęście Lisandro to twardziel, szybko wstał i grał dalej :P Szkoda tylko, że od 1. minuty grał Delgado, a nie Bastos czy Govou, który przez te kilka minut pokazał więcej niż Argentyńczyk przez cały mecz :P No i szkoda strzału Kallstroma, bo był efektowny, ale dziwne by było, gdyby Butt go puścił. Mimo niezbyt dobrego wyniku i słabej gry liczę na zwycięstwo Lyonu :)
Co do drugiego dwumeczu - Barcelona potrafi wygrać, ale czy jest w stanie to zrobić? :P Jeżeli dobrze się do meczu przygotuje i będzie miała swój dzień - ma zwycięstwo. Jeżeli nie - nie ma szans w starciu z Interem :)

@Grinczar
Lloris mimo młodego wieku jest już właściwie bramkarzem kompletnym, w bramce zachowuje spokój jak najlepsi bramkarze. Jeszcze trochę doświadczenia i może być jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, już teraz chcą go dobre kluby. Dziwne, że o nim nie słyszałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liverpool - Atletico Madryt

Sędziowanie
Nieuznana bramka dla Liverpoolu. Dużo fauli nieodgwizdanych. Spalone, których nie było. Sędzia jakby zaćmiony.

Komentarz
Strejlau - dno. Wszystko zachwalał mimo beznadziejnej gry. Podania niedochodzące, zepsute akcje spotykały się z uznaniem dawnego polskiego trenera. Wdział "dynamiczną" akcje i świetne próby Liverpoolu (0 strzałów oddanych na bramkę!).

Mecz
Niesamowite dno. Ślizgali się wszyscy, gubiła się piłka, podania bardzo niedokładne, a bramka mogłaby być podsumowaniem całego "meczu". Taka byle jaka, pomieszana - nie wiem, jak to nazwać. Za dużo piłkarzy w środku pola, brak akcji, brak walki, zaangażowania, cały czas kopanina. A statystyki? 2 strzały po stronie Atletico i 0 strzałów po stronie Liverpoolu. Szkoda gadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Milan. Już nie wielki klub, a słabo zarządzana grupa piłkarzy. Winowajca jest znany wszystkim. Silvio Berlusconi - przed dziesięcioma laty jeszcze, traktował Milan niczym swe własne dziecko, gdy chciał pozyskać jakiegoś piłkarza światowej klasy - robił to, nie patrząc na wydatki. Dzisiaj, mówiąc krótko i trafnie, "olewa" swój ongiś ukochany klub. Ostatnią z zadziwiających i głupich decyzji Miłośnika Młodych Damskich Ciał była chęć zwolnienia Leonardo. Nic głupszego chyba się wymyślić nie dało. Facet się świetnie zapowiada, jest inteligentnym człowiekiem, i jeżeli miałby odpowiednich piłkarzy (i jeśli takich, jakich ma Barcelona, to osiągnąłby nie mniej niż Guardiola) to bez problemu widzielibyśmy dzisiaj dwa kluby z Mediolanu w 1/2 Ligi Mistrzów. Kim Silvio chce zastąpić brazylijskiego trenera? Filippo Gallim (!), który jest obecnie trenerem młodzieżówki Milanu. Zapewne byłby bardzo posłuszny Berlusconiemu, co za tym idzie - odpowiednim kandydatem dla włoskiego premiera.

O transferach wspominać nie będę - David Trezeguet - witamy w Milanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marny mecz na szczycie marnej ligi. Lech grał niestety absolutne zero, Wisła też. Naliczyłem JEDNĄ ciekawą akcje, bodajże 25 minuta, ładny strzał Łobodzińskiego, świetna interwencja Krzyśka Kotorowskiego. Obawiam się, że będzie problem z majstrem w tym sezonie. niby przed Wisłą jeszcze ciężki mecz na Łazienkowskiej, ale to wciąż 4 punkty różnicy. a Lechici nie byliby sobą, gdyby przynajmniej raz nie stracili w głupi sposób punktów:/ Najgorsza sytuacja, gdy nie wystarczy twoja najlepsza gra, musisz liczyć na potknięcie przeciwników. Oby jak najmniej takich spotkań jak to dzisiejsze, pokazów braku woli walki i czucia nowoczesnej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie zwycięstwo Manchesteru nad Tottenhamem. Dwa gole zdobył Ryan Giggs (bezbłędnie wykorzystał dwa rzuty karne) i jednego Nani. Było to ważne zwycięstwo, ponieważ Tottenham w tym sezonie gra dosyć dobrze. Chelsea jutro gra ze Stoke City i powinna sobie poradzić i gdyby to uczyniła to nadal by prowadziła w tabeli. Jestem jednak ciekaw następnej kolejki, ponieważ The Blues zmierzą się z Liverpoolem i tam podział punktów nie jest do końca wiadomy. Duże szanse pokładam w tym meczu, bo jeśli Chelsea by przegrała lub zremisowała, a Czerwone Diabły wygrałyby, to byłby lider. Zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 19:19, SongoX napisał:

Cieszy mnie zwycięstwo Manchesteru nad Tottenhamem. Dwa gole zdobył Ryan Giggs (bezbłędnie
wykorzystał dwa rzuty karne)

poza karniakami grał jedno wielkie G, i to naprawde duże osiągnięcie, że AŻ karne wykorzystał, przy tak beznadziejnej grze. Od paru dobrych meczów Giggs gra tak słabo że lepiej nie mówić... co jest grane :/

Dnia 24.04.2010 o 19:19, SongoX napisał:

i jednego Nani.

Nani dziś znów zaszalał. Oby tak dalej.:)
Oprócz niego, na plus... Berbatov. OK, gra na szpicy mu nie wychodzi i bramek nie strzeli, ale dzisiaj trochę poszarpał (!), pobiegał ( !! ), miał kilka ładnych zagrań (!!!) i to głównie dzięki niemu był ten pierwszy karny. Gdy wszedł Macheda też jakoś mu się łatwiej grało... z tym, że to nie jest dalej gra na 30 mln funtów..

Dnia 24.04.2010 o 19:19, SongoX napisał:

Było to ważne zwycięstwo, ponieważ Tottenham
w tym sezonie gra dosyć dobrze. Chelsea jutro gra ze Stoke City i powinna sobie poradzić
i gdyby to uczyniła to nadal by prowadziła w tabeli.

Tylko że nie mają jutro Terrego, a Stoke lubi robić niespodzianki najlepszym. Jestem dobrej myśli.

Dnia 24.04.2010 o 19:19, SongoX napisał:

Jestem jednak ciekaw następnej kolejki,
ponieważ The Blues zmierzą się z Liverpoolem i tam podział punktów nie jest do końca
wiadomy.

Dokładnie. To nasza nadzieja!:F
>Duże szanse pokładam w tym meczu, bo jeśli Chelsea by przegrała lub zremisowała,

Dnia 24.04.2010 o 19:19, SongoX napisał:

a Czerwone Diabły wygrałyby, to byłby lider. Zobaczymy jak to będzie...

No, zobaczymy, zobaczymy. Oprócz tego, Rooney znowu złapał kontuzje, coś z pachwiną i nie zagra do końca sezonu ( prawdopodobnie )... k... wasza mać, nani musi błyszczeć jeszcze dwie kolejki conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaryzykuje propozycję aby WSZYSTKICH piłkarzy Ekstraklasy wysłać na przymusowe szkolenie dotyczące strzałów i samego strzelania bramek. Bo to co oni pokazują to jakaś parodia. Kiepska zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Milan przez pierwsze 25 nic kompletnie nie gra czego efektem była utrata 2 bramek ;/ Dida był bez szans :/
Jedyne co mnie pociesza to to ,że Milan po tej 25 minucie nawiązał walkę i zacząć coś robić ;/

Co prawda w bardzo chaotyczny sposób ,ale już kilka niezłych okazji do strzelenia bramki mieli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 19:54, Magok napisał:

Teraz trzeba czekać na kolejny hit Wisła-Legia.

Jeśli będzie to taki "hit" jak dzisiejszy mecz Wisła - Lech to nie ma na co czekać, uwierz mi. 90 minut poświęcone na obejrzenie tego meczu to 90 minut stracone (kibicuję Wiśle!). Skoro tak grają dwie najlepsze drużyny w Polsce to ja się aż boję jak wygląda mecz ósmej z dziesiątą drużyną ekstraklasy... Jedno wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ale się ucieszyłem! A jak się kibice Barcy dowiedzieli, że Real 1:1, a tu już końcówka meczu to aż realmadryt.pl padł od natłoku komentarzy!

2:1!

Ale należało im się wg. mnie. Tyle okazji, 2 słupki i w końcu są 3 punkty. Oczywiście mecz trwa, ale nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fuc* Yeah! Real wygrywa w końcówce meczu. Dobry dzień dziś dla mnie wygrywają dwie drużyny, które są na drugich miejscach w swojej lidze i brakuje im tylko 1 pkt do lider xD Pozostaje tylko czekać na potknięcia przeciwników. No i o meczu Realu z pewnością się więcej dowiem po sprawozdaniu Ertona ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 22:28, SongoX napisał:

No i o meczu Realu z pewnością się więcej dowiem po sprawozdaniu Ertona ;]


Ja też mam taką nadzieje bo zamiast oglądać mecz przez neta, poszedłem na Orlika. Pierwszy raz od 9 miesiecy. Tragedia. W życiu nie grałem tak słabo ;p

Cieszy gol Kaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować