Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Piast - Wisła 1:4
Może wynik i był wysoki, ale jak dla mnie to najgorszy mecz Wisły od czasów objęcia przez Kasperczaka funkcji trenera. Pierwszy gol dla nas był ze spalonego, drugi najpewniej też (chociaż tutaj muszę jeszcze zobaczyć powtórkę). Dobrze przynajmniej, że Sobol huknął na koniec ładną brameczkę, bo nikt nie powie, że wynik meczu został wypaczony (czego w sumie na korzyść Wisły nie było bardzo dawno). W ogóle praca sędziów liniowych pozostawia wiele do życzenie. Paweł Brożek znowu grał piach, dziwie się Heniowi, że nie wpuszcza zamiast niego Hristowa w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że w tym sezonie nie zagramy już żadnego spotkanie takim stylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 20:54, Hoplita napisał:

Dobrze przynajmniej, że Sobol huknął
na koniec ładną brameczkę, bo nikt nie powie, że wynik meczu został wypaczony (czego
w sumie na korzyść Wisły nie było bardzo dawno).


Obejrzałem właśnie te bramki. Pierwsza ewidentny spalony, w drugiej offside sporo mniejszy, ale nadal. I, wybacz, ale fakt, że bramka Sobolewskiego była ładna nie ma nic do rzeczy. Dwa kluczowe gole dla Wisły nie powinny być uznane i to jest wypaczony wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 23:00, Bambusek napisał:

Obejrzałem właśnie te bramki. Pierwsza ewidentny spalony, w drugiej offside sporo mniejszy,
ale nadal. I, wybacz, ale fakt, że bramka Sobolewskiego była ładna nie ma nic do rzeczy.
Dwa kluczowe gole dla Wisły nie powinny być uznane i to jest wypaczony wynik.

Wynik wypaczony oczywiście jest, ale zwycięzca moim zdaniem już nie. Oczywiście można się tutaj kłócić, że w razie nieuznania dwóch pierwszych bramek Wisły gra mogłaby ułoży się inaczej, ale moim zdaniem co najwyżej spowodowało by to jeszcze mocniejsze ataki Wiślaków w drugiej połowie i raczej Piast i tak nie byłby w stanie obronić się przed porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 13:04, Hoplita napisał:

ale moim zdaniem co najwyżej spowodowało by to jeszcze mocniejsze ataki
Wiślaków w drugiej połowie i raczej Piast i tak nie byłby w stanie obronić się przed
porażką.


Wisła musiała mecz wygrać. Każdy inny wynik był niekorzystny. Więc ja, bazując na doświadczeniu, raczej zakładam, że im dłużej byłby remis tym bardziej wiślakom by się śpieszyło. A to daje więcej niedokładności w zagraniach. Piasta na zwycięstwo w tym meczu stać nei było na pewno, ale im bliżej końca meczu tym bardziej by zagęszczali obronę i na remis szanse by mieli całkiem spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awansu Bayernu spodziewałem się. Dzisiejszy mecz na pewno będzie dobry. Sądzę, że jednak Barca nie zdoła zagrać na tyle, aby awansować do finału. Liczę dzisiaj na dobrą grę Interu i na ich zwycięstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARCELONA CHCIAŁA, BARCELONA MA! Sędzia dziś jest katalończykiem.

Już po GD mówiłem, że Alves i Pedro to aktorzy na miarę Didy czy Gillardino. Ten mecz to tylko potwierdził. Tym bardziej jestem za Interem!!!!!!!!!

FORZA INTER!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sympatyzuję z Barceloną. Ogólnie nie lubię Interu. Dziś mam tak cholernie dość tego wszechuwielbienia Barçy przez wszystkich komentatorów/dziennikarzy/itd, że ściskam mocno kciuki za Inter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lalalala, Barcelona dziś przegraaaa...

No bez kitu, sędzia to albo jest z katalonii, albo sam chce, by Barca wygrała. Możecie mówić co chcecie, ale kartka czerwona dla Motty z kapelusza. A ta "piękna" i "fair" gra Barcelony to śmiechu warte! Aktorzyna Pedro to płakał tak jakby mu kość pękła. Akcja, gdy Sneijder leżał, a ta cudowna Barca atakuje dalej. FARCA a nie Barca... Jak Inter przegra, to szanowny sędzia zajmie u mnie miejsce na czarnej liście w zaszczytnym gronie obok panów Ovrebo i Webba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:52, paweldomar1 napisał:

Możecie
mówić co chcecie, ale kartka czerwona dla Motty z kapelusza.


To była druga żółta ;] Gdyby dostał od razu czerwo to ok, przesada. Ale dostał żółtą, trzeba uważać, co się z rękami robi.

Dnia 28.04.2010 o 21:52, paweldomar1 napisał:

Jak Inter
przegra, to szanowny sędzia zajmie u mnie miejsce na czarnej liście w zaszczytnym gronie
obok panów Ovrebo i Webba.


A gdzie miejsce dla tego pana z gwizdkiem sprzed tygodnia? ;] Aaaa, nie ma, w końcu gwizdał pod Inter, więc wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować