Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Moje przemyślenia względem meczu...
Po 1 nudny jak diabli. Inter grał ustawieniem 1-9-0-0, prezentacja anty-futbolu jakiej nie widziałem od czasu meczu Wisły z Valerengą Oslo.
Czerwona kartka? Przepisy mówią jasno - kontakt z twarzą to żółta kartka, Motta już jedną miał więc nie widzę tutaj materiału do sporu.
Bramka Bojana, powinna zostać uznana bo piłka miała kontakt z ręką ale ręka była przy samym ciele + zero ruchu do piłki. Szkoda.
Poza tym Ibra beznadzieja, Messi też tylko szukał karniaczka, za to bramka Pique klasa!

Szczerze mówią lubię finały, w których nie grają faworyci, takie jak AS Monaco vs. FC Porto. Czekam do maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie gadajcie z tą ręką, bo Keita też miał kontakt ręki z twarzą bodajże Lucio i żółtej nie dostał, a faul został odgwizdany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadanie ze nudny mecz. Mecz był fajny i pełen emocji. Niby co Inter musiał zrobić grając w 10? Może atakowac. Pierdzielenie bo Farsa przegrała. Czerwona kartka w miare słuszna. Gol pIque wg mnie nie chcieli pokazać powtórki z prawidłowej kamery żeby się nie pogrążyć bo tam prawdopodbnie był spalony. Gol Bojana prawidłowo nie uznany. Ręka Keity może w innej sytuacji sędzia potraktował by to jako nabicie, ale w tej sytauacji dało to korszysc dlatego sedzia gwizdnął słuszną rękę. Mournihio pokazał że jest "The Special One" i basta! Szkoda że był tak krótko trenerem Cfc. Piłkarze Barcy zwlaszcza Valdes nie umieją przegrywać i zachowywali się jak chamy. Obsługa boiska to też wieśniaki bo wodę puszczali po meczu. Chlew i nic więcej. Mam nadzieję że uefa nie będzie już więcej pomagać wieśniakom i idiotom:) Inter wygra LM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy farsy mogliby zostać świetnymi aktorami w przyszłości po zakończeniu kariery :]

Swoją drogą... Leonardo jednak przestanie być trenerem po zakończeniu sezonu :/
No cóż... trzeba przyznać ,że jako debiutant ,który musiał zaczynać wszystko od zera i tak odwalił kawał dobrej roboty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie boli. Pewnie, że nie jest mi wesoło z powodu odpadnięcia, ale nie uważam, że to wina sędziego. Co więcej uważam, że jeśli Barca nie była w stanie zaaplikować dwóch goli drużynie, która praktycznie nie grała w ataku, to na finał nie zasługuje. Mam nadzieję, że jednak udało mi się łyżeczkę dziegciu wlać do Twojej beczki miodu, tak po kibicowsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 14:46, Ziggy napisał:

Gadanie ze nudny mecz. Mecz był fajny i pełen emocji. Niby co Inter musiał zrobić grając
w 10? Może atakowac. Pierdzielenie bo Farsa przegrała. Czerwona kartka w miare słuszna.
Gol pIque wg mnie nie chcieli pokazać powtórki z prawidłowej kamery żeby się nie pogrążyć
bo tam prawdopodbnie był spalony. Gol Bojana prawidłowo nie uznany. Ręka Keity może w
innej sytuacji sędzia potraktował by to jako nabicie, ale w tej sytauacji dało to korszysc
dlatego sedzia gwizdnął słuszną rękę. Mournihio pokazał że jest "The Special One" i basta!
Szkoda że był tak krótko trenerem Cfc. Piłkarze Barcy zwlaszcza Valdes nie umieją przegrywać
i zachowywali się jak chamy. Obsługa boiska to też wieśniaki bo wodę puszczali po meczu.
Chlew i nic więcej. Mam nadzieję że uefa nie będzie już więcej pomagać wieśniakom i idiotom:)
Inter wygra LM:)

Jak ten mecz mógł być pełen emocji? Co najwyżej w końcówce po strzeleniu gola przez Pique.
Mourinho świetny trener, ale jego charakter powoduje , że go nie znoszę. Mam nadzieje, że Bayern zniszczy Inter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:39, Adidas66 napisał:

Mam nadzieję, że jednak udało mi się łyżeczkę dziegciu wlać do Twojej beczki miodu, tak po kibicowsku ;)


Akurat Ci się udało. Tak po kibicowsku ;) Musiałem po prostu naskoczyć i na kimś się wyżyć. Pewnie jeszcze tak będę robił przez kilka dni. Mimo iż nie lubię CFC, w tamtym meczu coś we mnie uderzyło. Ten fart dla Barcy, ten przekupiony sędzi. Być może jak tamtego dnia coś takiego się nie wydarzyło to do Barcy nie czuł bym aż takiej nienawiści. Ale stało się co się stało. I jeszcze teksty typu "Visca el Barca". Blee, zbiera na wymioty. Teraz pewnie jak Inter wygra finał będzie "Forza Inter". Ale tego chyba nie da się zlikwidować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezonowcy byli i będą, ale nikt nie będzie pisał, że Inter gra przepiękny bajeczny futbol do przodu. Ja w finale kibicuje Interowi, bo Bayern zagrał tylko mecze z Lyonem na poziomie, a reszta to szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko, że ci sezonowcy to w 75% dzieci w przedziale wieku od 9 do 13 lat. Zobaczyły, że Barca finał wygrała i już: "Visca el Barca". Tak takie coś słyszę od dziecka to bierze mnie na wymioty i jednocześnie żal dupe ściska. Ja jestem za Arsenalem od urodzenia. Zawsze mnie ten klub pasjonował. Też liczę na Inter bo już od 38 lat nie wygrał LM. A bawarczycy mogą poczekać rok - jak im się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zdjęcie Zlatana było błędem.
Ale zostawienie Pique i pozwolenie mu na tego fenomenalnego gola było jak najbardziej dobrą decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam radość po porażkach Barcelony rozumiem w pełni. Kibice tych wszystkich klubów, które zostały przez nią pokonane nie mieli zbyt wielu podobnych okazji, więc muszą wykorzystać każdą do maksimum ;) Mam nadzieję, że po tym meczu, w którym połowa składu zrównała do poziomu CR z najlepszych lat w MU (zwód, zwód, nurek) coś się zmieni. Osobiście marzę o wypieprzeniu Alvesa, który jest bez formy od pół roku i jakiejś reformie Ibrahimovića, który powinien zrozumieć, że on jest od zdobywania bramek, nie od kreowania gry. Ale, koniec końców, półfinał LM to ciągle świetny wynik, więc trzeba się cieszyć i szybko zapomnieć o przegranej bo mistrzostwo się samo nie zdobędzie.

Visca el Barca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze byłem fanem Realu, ale do wczoraj miałem szacunek do Barcelony, jako rywala. Jednak po wczorajszym półfinale sytuacja zmieniła się całkowicie. Teraz jestem ich największym antyfanem. To co robili ich kibice i oni sami przed, w czasie i po meczu mogę podsumować tylko jednym słowem - BURAKI! Zero szacunku do przeciwnika, brak umiejętności przegrywania. Oni nie potrafią przyjąć do wiadomości, że nawet w sytuacji gdy sędzia jest po ich stronie (praktycznie w każdym meczu z ich udziałem w LM w tym i poprzednim sezonie) to ktoś może być lepszy.
Krótkie podsumowanie ich zachowania:
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Jose-Mourinho-przezyl-chwile-grozy,wid,12219081,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to kilka godzin temu i jak dla mnie nic dziwnego. Nie umieją przegrywać. Myślą, że są najlepsi i wszystko im wolno. Jak dla mnie takie zachowanie kibiców powinno być jakoś karane. Pseudokibice są wszędzie nawet w Barcelonie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem miny mojego kuzyna (9 lat) który gdy tylko Barca zaczęła dobrze grać stał się jej fanem :P

Mecz nudny... Pewnie gdyby inter grał w 11 to barca miała by łatwiej, bo przeciw takiej obronie ciężko coś ugrać. Może i wymienili te 1000000 podań ale i tak wszystko kończyło się dośrodkowaniem bo inaczej nie dostali by się do pola karnego. Teraz czekam na finał. Jako, że Manchester odpadł, po dwóch latach będę mógł go obejrzeć bez stresu. Mam nadzieję, że Inter wygra, a mecz będzie zacięty do końcowego gwizdka.


Wiem, wypowiedź jest zagmatwana, ale jestem już trochę zmęczony i nie za bardzo mam siły, żeby to jakoś uporządkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 17:28, Hartus napisał:

/.../

Idioci z Barcelony. Nie umieją się pogodzić z porażką ha ha. Valdes to samo burak. Nie wiem jak on chce dostać się do reprezentacji Hiszpani. Po pierwsze nie ma warunków na bramkarza, po drugie zachowuje się jak gówniarz, po trzecie to placek. A co do zraszaczy to żal mi osobiście tych, którzy tym się zajmują. Atak na Jose Mourinho też jest haniebnym czynem. A mówią, że w Polsce są agresywni pseudokibice. Wielka mi to Barca, która nie potrafi się pogodzić z przegraną. Życzę im wszystkiego najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 18:16, Mange napisał:

Ciekawy jestem miny mojego kuzyna (9 lat) który gdy tylko Barca zaczęła dobrze grać stał
się jej fanem :P


Pewnie teraz zostanie fanem Interu :D.

Mecz nudny to każdy wiem, ale liczy się, że Barca w końcu nie w finale, bo mi się już nudziły te finały.
Jak to widziałem wczoraj w TV na meczu u jednego kibica Interu ...
FORZA INTER ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 18:35, SongoX napisał:

> /.../
Atak na Jose Mourinho też jest haniebnym
czynem. A mówią, że w Polsce są agresywni pseudokibice. Wielka mi to Barca, która nie
potrafi się pogodzić z przegraną. Życzę im wszystkiego najgorszego.



To naprawdę było brzydkie ze strony Barcy.

BTW. Jak zobaczyłem jak Mourinho wybiega na murawę i rozkłada ręce w stronę sektora Interu, to skojarzyło mi się to skojarzyło mi się to z celebracja gola w którejś z serii FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 20:08, NecroVisioneR napisał:

Nie martwcie się:) Real dobije i ostatecznie ukarze barce[frustbarce??] i wygra LaLiga,przekonacie
się:D

To jest jasne jak słońce :P Jeden, jedyny, malutki błąd Farsy i Galacticos będzie świętować. HALA MADRID!

A sprawą Valdesa ma zająć się UEFA i bardzo dobrze. Głupi burak. Niestety kara nie będzie prawdopodobnie wysoka. Chyba zawieszenie na jeden lub dwa mecze i jakaś kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować