Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 00:41, MisticGohan_MODED napisał:

Cóż... pokazali naszym dlaczego jesteśmy tak nisko w rankingu :P

Podobał mi się Gmoch w przerwie meczu..."W pewnym momencie byliśmy jak Hiszpania":D czy coś w tym stylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 00:23, Longer napisał:

Nie da się zbudować dobrej drużyny w 2 lata. Gdyby to było możliwe to drużyn na poziomie Hiszpanii mielibyśmy od groma;/

Dobrą drużynę da się zbudować nawet w rok. Tylko trzeba mieć materiał. Mieć z kogo budować :-)
Brakuje nam chyba indywidualności. Takich jak był kiedyś Deyna (1974 r.), a potem Boniek (1982 r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 08:04, A-cis napisał:

> Nie da się zbudować dobrej drużyny w 2 lata. Gdyby to było możliwe to drużyn na
poziomie Hiszpanii mielibyśmy od groma;/
Dobrą drużynę da się zbudować nawet w rok. Tylko trzeba mieć materiał. Mieć z kogo budować
:-)
Brakuje nam chyba indywidualności. Takich jak był kiedyś Deyna (1974 r.), a potem Boniek
(1982 r.)


I o to chodzi tacy zawodnicy resztę by zmotywowali do gry , ale cóż jest z tym problem. Obrona gra beznadziejnie , niektórzy zamiast bronić pola karnego to bronią się aby nie dostać piłką .
O całej reszcie nie wspomnę , wątpię czy 0:6 coś zrobi i gra będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 08:20, karolekx23x napisał:

I o to chodzi tacy zawodnicy resztę by zmotywowali do gry , ale cóż jest z tym problem.
Obrona gra beznadziejnie , niektórzy zamiast bronić pola karnego to bronią się aby nie
dostać piłką .
O całej reszcie nie wspomnę , wątpię czy 0:6 coś zrobi i gra będzie lepsza.


U nas nie ma kto kogo motywować. Leży wszystko dosłownie wszystko w polskim sporcie. Dzielnicowe mecze kojarzą się głównie z rozrubami kiboli i ustawianiem wyników.
Oj trzeba było przegonić parę lat temu całe to towarzystwo, może i FIFA by nas wyrzuciła, ale byśmy mogli po paru latach wrócić na świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko czy ktoś znajdzie się i zacznie robić porządek w naszej piłce, bo jak tak dalej pójdzie to na Euro 2012 szykuje się Wielka Kompromitacja .
Dobrze ze stadiony powstaną , dobra impreza ale najgorzej że nie ma 11 chłopaków umiacych kopać piłkę.
Ja interesuje się piłką ale coraz więcej czasu poświęcam siatkówce , bo w naszym kraju jest na dość wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić, kompromitacja. Myślałem, że nasi podniosą chociaż rękawicę rzuconą przez Hiszpanów...
Jeśli kadra będzie budowana w tym tempie to zdążymy może na Euro 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 09:44, karolekx23x napisał:

Zastanawia mnie tylko czy ktoś znajdzie się i zacznie robić porządek w naszej piłce,
bo jak tak dalej pójdzie to na Euro 2012 szykuje się Wielka Kompromitacja .

Na robienie porządku przed Euro to jest już za późno. Rozumiem, że chodzi Ci głównie o system szkolenia młodzieży, bo inaczej nie da się przygotować lepszych piłkarzy. Więc nawet gdyby jakieś nowe szkółki miały cudownie podziałać na 13 latków (nierealne moim zdaniem, trzeba zacząć wcześniej) to na Euro będą mieli 15 lat, wątpię by nam się objawiło chociaż 2 Fabregasów w tym okresie ;) Więc Wielka Kompromitacja raczej będzie.

Dnia 09.06.2010 o 09:44, karolekx23x napisał:

Dobrze ze stadiony powstaną , dobra impreza ale najgorzej że nie ma 11 chłopaków umiacych
kopać piłkę.

Pewnie, że są tylko Smuda powołuje dziwnych piłkarzy pokroju Dudki, który murawy w meczu ligowym nie widział od nie wiem jak dawna. W dodatku pominął np. Majewskiego, który bryluje w angielskiej Championship. Oczywiście potencjału na wygrywanie z Hiszpanią nie mamy i jeśli mamy go mieć to i tak potrzebujemy do tego co najmniej dziesięciolecia, więc raczej się trzeba nastawiać na smutne Euro. No chyba, że będziemy drugą Koreą dowiezioną daleko przez sędziów ;)

Dnia 09.06.2010 o 09:44, karolekx23x napisał:

Ja interesuje się piłką ale coraz więcej czasu poświęcam siatkówce , bo w naszym kraju
jest na dość wysokim poziomie.

Nie dziwie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 11:29, Ecko09 napisał:

No ładnie Hiszpania pocisnęła nas. Obstawiałem 5:0 dla Hiszpanii i wiele się nie pomyliłem.


Najbardziej boli styl, w jakim nasi dali się pocisnąć. Jeden groźny strzał Peszki w całym meczu. Gdyby to było spotkanie o stawkę to obawiam się, że mógłby paść nowy rekord wyniku meczu międzypaństwowego w Europie (obecny to chyba 13:0 Niemców z San Marino). Trzeciak się cieszył, że Iniesta schodzi, bo Pedro nie ma takiego dryblingu. Po czym w drugiej połowie ten Pedro najpierw asystuje, a potem sam strzela. Tiaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale można grać , można także wygrać tylko trzeba chęci trochę. Jest szansa że do euro 2010 można coś zbudować , drużynę która może wygrać albo przegrać z honorem i nie tak wysoko jak ostatnio.
Sam zobacz jak piłkarze grają , wychodzą z założenia że i tak przegrają.

Po takich zdarzeniach powinno się robic cos na przyszłość. Jeśli sie nie zniszczy korupcji i wpychanie zawodników bo jest dobry znajomych albo znajomym mojego kolegi to przepraszam ale sie tak nic nie zbuduje.
Zrobić porządek w lidze i zarządzie a potem brać się za reprezentacje.Sam Smuda nic nie zdziała.
Nawet najlepszy trener na Świecie nic z tą drużyną nic nie zrobi.

Przykład i uczyć się na siatkówce która jest budowana od podstaw , co roku kilka talentów , rozwijają się w klubach coraz lepsze gwiazdy chcą grać polskich klubach. Zdobycie ME i Wicemistrzostwa Świata o czymś swiadczy. W LM dobre miejsca.

Dobre pomysły , żeby cos ruszyło w piłce trzeba budowania od podstaw a moze sukcesy i wielkie talenty z lat 70 powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>euro
>2010
A czy to nie mają być Euro 2012 ? :D

Nie wiem po co Smuda stawia na młodych jak ci młodzi nic nie robią. -.-
Po pierwszej połowie wiedziałem już, że wysoko przegramy,bo żeby dać sobie w 2 minuty 2 bramki strzelić to na prawdę, żenada!
Jedyna akcja w 1 połowie to krzywe podanie Lewandowskiego do Peszki, który jakiś cudem dobrze strzelił, ale i tak takim strzałem Casillasa się nie da pokonać.
Albo Lewandowski próbuje się z Puyolem kiwać, lol, -.-
n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 12:41, karolekx23x napisał:

Sam zobacz jak piłkarze grają , wychodzą z założenia że i tak przegrają.

Jak się boją to tak grają. Ale nie ma się co dziwić. Jak się na co dzień staje naprzeciw innych ligowców z Polski, to trema przed meczem z Hiszpanami jest naturalna.

Dnia 09.06.2010 o 12:41, karolekx23x napisał:

Po takich zdarzeniach powinno się robic cos na przyszłość.

Zawsze się powinno robić coś na przyszłość, ale co konkretnie można zrobić? Tak na dobrą sprawę to kluby muszą zacząć inaczej szkolić zawodników, bo treningi u nas są żałosne a piłkarzom się nie chce. Pokazał to przykład Petrescu, który chciał zaprząc Wiślaków do pracy a oni się zbuntowali i nic z jego przygody w Polsce nie wyszło. Wrócił do Rumunii i z Unireą Urziceni, ligowym średniakiem zdobył mistrzostwo.

Dnia 09.06.2010 o 12:41, karolekx23x napisał:

Jeśli sie nie zniszczy korupcji

Nierealne ;)

Dnia 09.06.2010 o 12:41, karolekx23x napisał:

i wpychanie zawodników bo jest dobry znajomych albo znajomym mojego kolegi to przepraszam
ale sie tak nic nie zbuduje.

Kolesiostwo wśród skałtów też jest raczej nie do wyplenienia. W wyższych klasach rozgrywkowych grają piłkarze, którzy mają "plecy" w związku, tak to aktualnie wygląda i raczej się szybko nie zmieni.

Dnia 09.06.2010 o 12:41, karolekx23x napisał:

Przykład i uczyć się na siatkówce która jest budowana od podstaw , co roku kilka talentów
, rozwijają się w klubach coraz lepsze gwiazdy chcą grać polskich klubach. Zdobycie ME
i Wicemistrzostwa Świata o czymś swiadczy. W LM dobre miejsca.

O sukces w siatkówce jest zdecydowanie łatwiej niż w piłce nożnej. W siatkę na wysokim poziomie gra się w mniejszej ilości państw niż w kopaną, aczkolwiek trzeba przyznać, że organizacja jest wzorowa. Zwłaszcza jeśli zestawić ją z na przykład PZKosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 08:04, A-cis napisał:

Dobrą drużynę da się zbudować nawet w rok. Tylko trzeba mieć materiał. Mieć z kogo budować
:-)
Brakuje nam chyba indywidualności. Takich jak był kiedyś Deyna (1974 r.), a potem Boniek
(1982 r.)

Na Polskie realia nawet 10 lat nie starczy by dobrą zbudować drużynę, w naszym kraju kuleje wszystko - sam powiedz gdzie mają się szkolić ci przyszli piłkarze skoro u nas nie ma porządnego zaplecza piłkarskiego??
Indywidualności choćby nie wiem jak potrafiły grać nic tutaj nie zdziałają, jakby na to nie patrzeć jesteśmy na poziomie klasy C krajów europejskich, i to się przez najbliższe lata nie zmieni - nie ma kasy - nie ma szkoleń - nie ma porządnego zaplecza - potem tak to wygląda jak wczoraj wiejska piłka grana z piłkarzami którzy są wyszkoleni technicznie i co najważniejsze potrafią grać, jak nie afera korupcyjna to beton w PZPN-ie - a jak się znajdzie jakiś gracz dobry to albo ucieka do innego kraju albo trafia przez transfer do dobrego klubu w którym grzeje ławę - najlepiej to pozwolić emigrować wszystkim młodym piłkarzom niech się szkolą za granicą takie działanie jest jedyną możliwością na to by za 10 lat można było by ich ściągnąć i stworzyć porządną drużynę - polska liga piłkarska to dno nie okłamujmy się zwykła podwórkowa kopanina, jakim cudem zatem z tego lasu wyciągnąć drwala i zrobić z niego piłkarza..?? Nie da się po prostu i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Wczorajszy mecz to porażka.
2.Graliśmy na poziomie San Marino.Tylko niech się nie obrazi nikt kto to czyta i jest z San Marino.
3.Szkoda pisać.
4.Napiszę jeszcze tylko, że PZPN to powinien być zlikwidowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować