Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

1.Wczorajszy mecz to porażka.


Fakt, porażka i to 6:0. Ameryki nie odkryłeś...

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

2.Graliśmy na poziomie San Marino.Tylko niech się nie obrazi nikt kto to czyta i jest
z San Marino.


Założę się, że San Marino by dostało z 15:0, więc nie było aż tak źle.

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

3.Szkoda pisać.


To po co piszesz? Takie bzdety nikogo nie uszczęśliwią...

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

4.Napiszę jeszcze tylko, że PZPN to powinien być zlikwidowany.


Bo? Lepiej żeby rozwiązali ligę, PZPN i reprezentację, a wszyscy jaraliby się Ligą Mistrzów czy meczami innych narodów? Nie, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:21, Budep napisał:

> 1.Wczorajszy mecz to porażka.

Fakt, porażka i to 6:0. Ameryki nie odkryłeś...

> 2.Graliśmy na poziomie San Marino.Tylko niech się nie obrazi nikt kto to czyta i
jest
> z San Marino.

Założę się, że San Marino by dostało z 15:0, więc nie było aż tak źle.

> 3.Szkoda pisać.

To po co piszesz? Takie bzdety nikogo nie uszczęśliwią...

> 4.Napiszę jeszcze tylko, że PZPN to powinien być zlikwidowany.

Bo? Lepiej żeby rozwiązali ligę, PZPN i reprezentację, a wszyscy jaraliby się Ligą Mistrzów
czy meczami innych narodów? Nie, dzięki.


Jak mecze polskiej reprezentacji mogą być ciekawe?Tak samo z ligą.Są dwa-trzy zespoły warte uwagi(jak na ta ligę), a reszta to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

1.Wczorajszy mecz to porażka.

No co ty?!

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

2.Graliśmy na poziomie San Marino.Tylko niech się nie obrazi nikt kto to czyta i jest
z San Marino.

Ja jestem z San Marino:) Wiesz chociaż gdzie to pańtwo leży?

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

3.Szkoda pisać.

To nie pisz,tylko trenuj,moze ty zmienisz za pare lat oblicze polskiej piłki?[joke aleee:d]

Dnia 09.06.2010 o 16:17, matis9988 napisał:

4.Napiszę jeszcze tylko, że PZPN to powinien być zlikwidowany.

Alkohol też powinien byc zlikwidowany wg.paru radykałów z RM,a jak jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2010 o 16:28, matis9988 napisał:

Jak mecze polskiej reprezentacji mogą być ciekawe?Tak samo z ligą.Są dwa-trzy zespoły
warte uwagi(jak na ta ligę), a reszta to...

Więc nikt Ci nie każe oglądać czy to polskiej ligi czy występów reprezentacji...
Polska piłka jest jaka jest i tyle, albo poziom się podniesie albo dalej będziemy oglądać to co dotychczas. A reprezentacja aż taka zła nie jest, w końcu awans na MŚ2002,2006 i Euro2008 o czymś świadczy, fakt nie powalczyliśmy tam z nikim jednak sam awans jest sukcesem...Teraz mamy 2 lata na przygotowanie się do Euro 2012 i takie zadanie ma Smuda, wynik oczywiście buduje drużynę jednak teraz najważniejsza jest selekcja piłkarzy i szukanie odpowiedniego sposobu na grę. Polacy mają przebłyski jak 3-1 z Włochami, 2-1 z Portugalią itp. A to pokazuje, że ma zespół potencjał. Zobaczymy co z tego wyniknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy wczorajszy mecz był taką wielką porażką ... Zauważcie , że Hiszpania to mistrz europy , popatrzcie na zawodników , pomyślcie ile kasy wkłada się w piłkę w Hiszpanii i zobaczycie , że wcale tak źle nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 08:04, A-cis napisał:

Dobrą drużynę da się zbudować nawet w rok. Tylko trzeba mieć materiał. Mieć z kogo budować :-)
Brakuje nam chyba indywidualności. Takich jak był kiedyś Deyna (1974 r.), a potem Boniek (1982 r.)


Dla mnie wczorajszy mecz to było spotkanie półamatorów z zawodowcami, dlatego 0-6 to dość łagodny wymiar kary. Tak naprawdę nie ma co rwać szat nasza piłka jest jaka jest liga jest słaba, Mistrz Polski od kilkunastu lat nie grał w Lidze Mistrzów, nasi piłkarze nie są atrakcyjni dla mocniejszych lig. Choć z drugiej strony tak jak popatrzyłem na kadrę to grają w niej dość młodzi piłkarze i nie doświadczeni z 22 osobowej kadry tylko 2 piłkarzy ma powyżej 40 meczów w kadrze (Dudka i Żewłakow) dwóch kolejnych ma powyżej 25 (Jeleń i Błaszczykowski) czyli mamy do czynienia z dość poważną zmianą pokoleniową. I być może z tej mąki da się upiec jakiś ciasto bez zakalca. Hiszpania - Mistrzowie Europy, jej zawodnicy grają w najlepszych klubach świata, lekcja brutalna i bolesna choć może pokaże ile muszą jeszcze pracować.
Powiem szczerze, nie pamietam by wcześniej była tak duża rewolucja w kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 17:44, Net_com napisał:

Czy ja wiem czy wczorajszy mecz był taką wielką porażką ... Zauważcie , że Hiszpania
to mistrz europy , popatrzcie na zawodników , pomyślcie ile kasy wkłada się w piłkę w
Hiszpanii i zobaczycie , że wcale tak źle nie było ;]

Gdyby wczorajszy mecz Hiszpanie potraktowali na poważnie goli dla nich byłoby dwukrotnie więcej. Jestem zadowolony tylko, że te chamy nie faulowali Hiszpanów, bo to by był szczyt ich skurczysyństwa... Oglądam mecze polaków bo sam nim jestem, czasami się jaram, ale gdy zaczynamy chamsko grać (a przed Franzem tak było) wyłączałem TV. Jestem zaskoczony, że Hiszpania nie bała się naszych koś-mistrzów. Plus za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy są zdziwieni, że dostaliśmy 6 od Hiszpanii? Co chwilę tu czytam, jaka to polska reprezentacja jest słaba, ale teraz wszyscy są zbulwersowani i wylewają wiadro pomyj na naszą reprezentację, bo to takie cool ;)
Powiem tak: przegraliśmy 6:0, ale czego oczekiwaliśmy? Po prostu, stoimy na poziomie o dziesięć półek niższym niż Hiszpanie. Tyle w temacie. Tego się nie zmieni, drużynę da się zbudować w rok (vide Serbia, która dostawała bęcki od Polski, a dziś jest uważana za czarnego konia MŚ), ale jeżeli ma się potencjał. My go na razie nie mamy, jeżeli teraz się coś zmieni to będziemy mieli za minimum 10 lat. Ktoś powiedział, że gdyby ten mecz był o punkty, dostalibyśmy 10. Zupełnie się nie zgadzam. Dostalibyśmy 2-3. Na mecze o punkty nie wystawia się na mistrzów Europy trójki napastników, a tak zrobił Smuda. Na co liczył? Nie wiem. Do tego mamy słabą obronę, przeciętny atak. Czego żądać? Może tylko zaangażowania, ale o to jest bardzo trudno, gdy się gra mecz towarzyski, dostaje dwie bramki w ciągu minuty i nie idzie powąchać piłki. Szkoda mi tylko kilku zawodników, którzy zagrali u nas całkiem przyzwoicie, potrafili wymienić kilka podań z klepki na małej przestrzeni i nie stracić głupio piłki (jak Murawski czy Peszko), ale po porażce 6:0 i tak nie zostaną zauważeni. Po meczu miałem wrażenie, że Smuda wybrał takiego sparingpartnera by pokazać naszym piłkarzom jak się gra w piłkę. I zaje***cie mu to wyszło.

No i nie byłoby meczu bez kolejnego beznadziejnego spotkania Roberta Lewandowskiego. Ten facet to drewno jakich mało. Jak on może się uważać za najlepszego na świecie i chcieć odejść? Przecież to piłkarskie dno. Jak on sobie poradzi w najlepszym klubie Europy Borussi Dortmund? I jeszcze on tam chce grać! O zgrozo, faktycznie ma tak ogromne mniemanie o sobie i chce wyruszyć na podbój Europy. No i na dodatek, próbował się kiwać z Puyolem! CO ZA FRAJER! Przecież mógł się kiwać z Glikiem albo w ogóle zejść z boiska, a to podanie to tak mu się tylko odbiło od nogi. ALE JAK ON MÓGŁ SIĘ KIWAĆ Z PUYOLEM?!?! Strzelił 18 bramek w naszej lidze i już myśli, że okiwa gwiazdę Barcelony, jaka lama. Niech się marnuje na ławce, bo do Pawła Brożka mu dużo brakuje, a co! Panowie, skończcie...

Niektórzy chyba zapomnieli z kim graliśmy i wydaje im się że Polska teraz z Samoa Amerykańskim by dostała. A tak nie jest, mogę zaryzykować stwierdzeniem, że w spotkaniu Polska-Serbia to nasi piłkarze dominowali. Nieważne czy się ze mną zgodzicie, czy nie (pewnie to drugie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
Biorąc właśnie pod uwagę taktykę z Hiszpanią to była jakaś kpina Smudy. Rozczarował mnie zachowaniem podczas meczu. Czego oczekiwał z taką taktyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardo dobrze do Barcy on za bardzo nie pasował.
Dla Bojana chyba raczej nie skoro Barcelona się umacnia nowymi zawodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 17:58, Rzezim napisał:

Powiem szczerze, nie pamietam by wcześniej była tak duża rewolucja w kadrze.

Bo Smuda szykuje drużynę, która ma grać poważne mecze nie np. już tej jesieni ale dopiero za 2 lata. Więc stawia (i IMHO słusznie) na młodszych i perspektywicznych zawodników. Żewłakow i Dudka, których wymieniłeś, są potrzebni tylko w okresie przejściowym, aby przekazywać doświadczenie, ale IMHO na ME 2012 nie zagrają.
A Ty, jak prywatnie sądzisz: uda się Smudzie zbudować dobrą (w sensie mogącą wyjść z grupy i to nie dzięki przychylności sędziów) drużynę na ME?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że po za tym jednym strzałem Peszki nie mieliśmy sytuacji. I to jest bolesne. Można przegrać i jasne, że porażka z Hiszpanami musiała być wkalkulowana. Ale nie tak. Del Bosque mógłby zdjąć większość obrońców i nie byłoby różnicy, bo dla naszych pomoc Hiszpanów była już po za zasięgiem. I w meczu o stawkę dostalibyśmy wyżej, ponieważ Torres i Villa oddzielnie to było za dużo dla obrońców. To jakby to wyglądało, gdyby zagrali razem? Niestety obecnie nas zespół stać na dobre mecze przeciwko europejskim średniakom i nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 19:33, Bambusek napisał:

Problem w tym, że po za tym jednym strzałem Peszki nie mieliśmy sytuacji. I to jest bolesne.
Można przegrać i jasne, że porażka z Hiszpanami musiała być wkalkulowana. Ale nie tak.
Del Bosque mógłby zdjąć większość obrońców i nie byłoby różnicy, bo dla naszych pomoc
Hiszpanów była już po za zasięgiem. I w meczu o stawkę dostalibyśmy wyżej, ponieważ Torres
i Villa oddzielnie to było za dużo dla obrońców. To jakby to wyglądało, gdyby zagrali
razem? Niestety obecnie nas zespół stać na dobre mecze przeciwko europejskim średniakom
i nic ponad to.

Nie mówię, że porażka 6:0 nie jest hańbiąca, bo graliśmy z wielką Hiszpanią. Każda taka porażka jest hańbiąca, przecież nie przegraliśmy tak wysoko od kilkunastu (coś tak słyszałem) lat. Jak dla mnie to wina źle dobranej taktyki. Smuda może wierzyć w swoich zawodników, ale fakty mówią za siebie. Grając tym samym systemem dominowaliśmy z Finlandią i Serbią, ale nie strzeliliśmy bramki. I nagle mamy się odblokować ze świetną obroną Hiszpanii? Za to z drugiej strony - kilka miesięcy wcześniej graliśmy z Bułgarią. Taktyka była może i podobna, ale jak strzeliliśmy obie bramki? Z kontry. Na Finlandię czy Serbię możemy grać trójką napastników, bo oczekujemy wyrównanego meczu. Ale z Hiszpanią w otwarte karty nie mamy szans. Mamy na szpicy Lewandowskiego, a nie Villę, w środku jest Mierzejewski z Murawskim, a nie Xavi z Iniestą. W takiej taktyce środek pola jest najważniejszy, a z nimi nie ma jak go opanować. Jak mamy rzucić piłkę do przodu, gdy mają ją przeciwnicy?
A jeżeli będziemy grać dobre mecze ze średniakami, to też dobrze. Z tym też da się wyjść z grupy na Euro, w końcu losowani jesteśmy z pierwszego koszyka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 19:33, Bambusek napisał:

Problem w tym, że po za tym jednym strzałem Peszki nie mieliśmy sytuacji.

A wg Smudy graliśmy ofensywnie ;P ja tam takiej ofensywy nie chce, że jeden strzał na bramkę oddajemy.
Pewnie bysmy mieli więcej sytuacji gdyby ustawił zespół defensywnie i gralibyśmy z kontry.. a i bramek pewnie mniej by wpadało dla Hiszopanii, Smuda wyszedł na samobójcę ustawiając tak skład, a w tym meczu to nie wiem czego nasi się mieli nauczyć? biegania za piłką jak głupi? Smuda w wywiadzie mówi: "nie zejdę z obranej drogi" czyli stawiania na ofensywny futbol, chciałoby się rzec - Franciszku Smudzie i psie Sabo nie idźcie tą drogą. Szanuje Franza za to co zrobił na krajowych boiskach, bo o takiego trenera wśród Polaków trudno, ale realizować marzenia o ofensywnej grze prowadzonej przez siebie drużyny może (co z założenia jest dobre), ale wtedy jak dostanie taką Hiszpanie, ale nie Polaków, nie takich grajków jakich mamy. Z takim materiałem to może Mourinho by coś zrobił, albo Rehagel czy jak mu tam - trener Greków.. pomijając już to że 40 milionów ludzi i nie ma 11 porządnych grajków?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:38, Bithda napisał:

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32425
Super. Oby nie sprzedali go za 15mln bo to marna kasa. Przynajmniej 30mln, nie mniej.

Dla mnie super wiadomość, będzie miejsce dla Bojana.


Jak to jest krytykować Real,a samemu sprowadzć piłkarza za ponad 60 mln pkus Eto''o i po roku go wywalać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 20:46, NecroVisioneR napisał:

> http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32425
> Super. Oby nie sprzedali go za 15mln bo to marna kasa. Przynajmniej 30mln, nie mniej.

>
> Dla mnie super wiadomość, będzie miejsce dla Bojana.

Jak to jest krytykować Real,a samemu sprowadzć piłkarza za ponad 60 mln pkus Eto''o i
po roku go wywalać?:)

jak na zawodnika jego klasy nie spełnił oczekiwań, chociaż się starał:) i tak dobrze sobie poradził Zlatan w barcy bo to zupełnie inny styl gry od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Więc stawia (i IMHO słusznie) na młodszych i perspektywicznych zawodników.


Wszystko pięknie ładnie ale jak czytam że nasza reprezentacja U-21 przegrała właśnie z Luksemburgiem to ręce opadają. Zobaczmy na Hiszpanię, jak młodzi się przebijają do reprezentacji przez młodzieżówkę. Jeśli za kilka lat takie wyniki nas czekają to ja chyba dziękuję i postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować