Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dzięki za info :P
No obejrzę sobie Francja - Urugwaj tylko, ale na necie zobaczę skrót tamtego meczu. To dopiero mój drugi mundial jaki będę oglądał. Zapewne będzie emocjonujący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2010 o 21:16, Avalon67 napisał:

W United Rooney radził sobie w takim ustawieniu, w reprezentacji też powinien dać radę.

W united przez większość sezonu panowało ustawienie 4-5-1, Berbatov wchodził jak musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 14:21, Bithda napisał:

Najnowsze To&Owo ma najlepszą... Ta z Mundialu jest żałosna.

W To&Owo drabinka jest przejrzysta, ale osoba odpowiedzialna za redakcję niezbyt kompetentna (lub uważna), bo napisali tam, że Puchar Świata nazywał się przedtem puchar Victory.
A to była przecież słynna Złota Nike.
Więc mogą się znaleźć i inne błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 01:23, MSPRISON napisał:

mati285<--- Dzięki za pomoc. Ktoś kibicuje reprezentacji Oranje ? W mojej opinii ten
zespół sprawi wielką niespodziankę.



haha ja stawiam na Holandie. MOze w koncu im sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 01:23, MSPRISON napisał:

Ktoś kibicuje reprezentacji Oranje ? W mojej opinii ten
zespół sprawi wielką niespodziankę.

Holandia to raczej grono faworytów, więc o niespodziance tutaj mówić nie można. Dla mnie to niespodzianke może sprawić meksyk, który gra bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 01:23, MSPRISON napisał:

Ktoś kibicuje reprezentacji Oranje ? W mojej opinii ten zespół sprawi wielką niespodziankę.

"Pomarańczowi" w przeszłości mieli i sporo lepsze ekipy niż teraz, grali pięknie i z reguły nie potrafili niczego zdobyć. Źle im nie życzę, bo najczęściej miło się ogląda ich grę - ale nie wydaje mi się by zdobyli jakikolwiek medal w RPA. Co do niespodzianek, jeżeli wygrają parę meczy to raczej nie będzie to jakieś zaskoczenie.
Jeżeli by mówić o jakichś "czarnych koniach", to myślę że Chile może trochę namieszać. W eliminacjach mieli tylko 1 pkt. mniej od Brazylii i jedną bramkę strzeloną mniej. W ostatnich ośmiu meczach wygrali siedem razy. Myślę, że powinni spokojnie wyjść z Hiszpanią z grupy, a potem to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:16, Laid_back napisał:

piłkarska podkładka pod myszkę firmy Speed Link do wygrania :)


Wytypowałem 2:1 dla RPA;-) Od teraz przez najbliższe 90 minut bardzo im kibicuję ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania, Holandia lub Anglia. Z mistrzostwa z każdej z tych drużyn będę zadowolony. Zresztą, mam nadzieję, że europejskie ekipy przełamią złą passe i któraś z nich zdobędzie tytuł poza Europą. Chciałbym też, by RPA ewentualne sukcesy zawdzięczało umiejetnościom a nie pracą sędziów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 12:59, Pernia napisał:

> Ktoś kibicuje reprezentacji Oranje ? W mojej opinii ten
> zespół sprawi wielką niespodziankę.
Holandia to raczej grono faworytów, więc o niespodziance tutaj mówić nie można. Dla mnie
to niespodzianke może sprawić meksyk, który gra bardzo dobrze.

Na Holendrów nie patrzę jak na faworytów mając w pamięci ich '''' wybryki '''' z poprzednich turniejów. Meksyk ? Są w stanie awansować do 1/8, dalej już chyba nie zajdą. Bardziej stawiałbym chociażby na Chile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poraża mnie znajomość przepisów przez panów Szpakowskiego i Lubańskiego. Po 5 minutach dotarło do nich (zapewne za sprawą magicznego głosu ze studia) dlaczego gol Veli nie został uznany. Wow. To zwiastuje świetny poziom komentarza podczas tego Mundialu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa meczu RPA - Meksyk wyrównana. Widać , że obie drużyny średnio radzą sobie w obronie z czego wynikło kilka ciekawych akcji. Niestety kolejne mistrzostwa i kolejne kontrowersje związane z sędziowaniem na korzyść gospodarzy.Według mnie bramka dla Meksyku zdobyta prawidłowo. Ostatni obrońca RPA stał w momencie podania w bramce i to on wyznaczał linię spalonego. Przynajmniej ja tak rozumiem przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalonego nie wyznacza ostatni obrońca, a przedostatni piłkarz. W tej sytuacji bramkarz. Tobie wolno nie znać przepisów, ale dla komentatorów jak mówiłem to spora wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 17:00, mati285 napisał:

Spalonego nie wyznacza ostatni obrońca, a przedostatni piłkarz. W tej sytuacji bramkarz.
Tobie wolno nie znać przepisów, ale dla komentatorów jak mówiłem to spora wtopa.


Ja komentatorów nie słyszałem, bo wyłączyłem dzwięk z powodu TYCH JE****YCH TRĄBEK! Ale tak myślałem że nie ma spalonego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować