Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2010 o 17:00, mati285 napisał:

Tobie wolno nie znać przepisów, ale dla komentatorów jak mówiłem to spora wtopa.


Jeżeli tak to wycofuję się ze swoich słów powyżej. Zawsze myślałem , że w takiej sytuacji to obrońca wyznacza linię spalonego. Dzięki za wyjaśnienie :)

PS: Swojego poprzedniego posta pisałem nie widząc jeszcze twojego z godziny 16:54.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i trafiłem z wynikiem na początek Mundialu. Jeszcze zwycięstwo Urugwaju lub remis i plan na dziś wykonany :-) Myślę, że wynik sprawiedliwy. Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando Meksyku w drugiej już lepsze wrażenie zrobili na mnie gospodarze. Ogólnie niezłe spotkanie jak na mecz otwarcia. Świetna zmiana Blanco, kapitalne 60 minut Gio (dlaczego w Tottenhamie nie potrafi prosto kopnąć piłki nie mam pojęcia, może to to angielskie powietrze), ze strony RPA najlepszy był chyba Khune w bramce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy mecz inauguracyjny MŚ. Wiele okazji do zdobycia bramki zarówno ze strony gospodarzy jak i ze strony Meksyku. Co prawda wynik to tylko 1:1 jednak mecz był dobry.

Świetna gra bramkarza RPA - Itumelenga Khune. Kilka naprawdę niezłych obron, zwłaszcza ta po strzale z prawej strony bramki - Giovaniego dos Santosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden z najlepszych meczy inauguracyjnych jakie widziałem;) Niestety, nie jestem zadowolony bo przegrałem zakład z ojcem (ja obstawiłem 2:1 dla meksyku a on 1:1:////).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz ciekawy, świetna gra Meksyku w I części, a potem zastój przez 1/2h drugiej... Szkoda, bo była wielka szansa na zwycięstwo dla El Tri:( Wielkim plusem było sędziowanie (nad którym rozpływali się Lubański ze SzpaQiem:/), choć arbiter z Uzbekistanu, daje nadzieje na brak powtórki z zeszłych mistrzostw (vide Graham Poll). Oby Francuzi polegli jeszcze z Urugwajem, to będę uważał ten piątek za bardzo dany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Szpaku dał klasę ze swoją znajomością przepisów, oraz zawodników jak zawsze. Albo jak Blanco nie dochodził do piłek, jest out, a Szapku "Spalony! Spalony!". Lol. I tak nieźle dawał sobie radę z odróżnianiem zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mecz mógł się podobać, oby spotkanie Francja-Urugwaj stało na podobnym poziomie. Meksyk ma bardzo dobry skład poza bramkarzem, jeśli chcą wyjść z grupy powinni go zmienić bo jest strasznie niepewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 19:25, BoloMaster napisał:

mecz mógł się podobać, oby spotkanie Francja-Urugwaj stało na podobnym poziomie. Meksyk
ma bardzo dobry skład poza bramkarzem, jeśli chcą wyjść z grupy powinni go zmienić bo
jest strasznie niepewny.

Tylko że Meksyk ma bramkarza - Guillermo Ochoę. Nie mam pojęcia dlaczego wystąpił ten bramkarz, bo chyba na pewno nie dlatego że prezentuje wyższy poziom. Meksyk pokazał bardzo ładną piłkę, ale szczerze mówiąc nie wróżę im sukcesów. Zbyt słaba skuteczność, po 30 świetnych minutach zaczęli grać piach (na szczęście w drugiej połowie zagrali już lepiej), na dodatek zbyt indywidualna gra młodych zawodników, którzy mają być główną siłą reprezentacji. No i jeżeli ich selekcjoner nie będzie wstawiał od początku takich zawodników jak Ochoa, Guardado i Blanco, to znaczy że ma słabe pojęcie o formie swoich podopiecznych.
Co do gry RPA - na początku troszkę stremowani, ale później zaczęli grać na naprawdę przyzwoitym poziomie. Kto wie czy nie będą walczyli o wyjście z grupy. Szczególnie podobają mi się podania Pienaara i rajdy Tshibalali. Już nie mówię o bramkarzu, niesamowity refleks, w ogóle świetna forma, a w sumie nieznany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem czemu Aguirre nie postawił na Ochoę, który jest bramkarzem przynajmniej o dwie klasy lepszym. Podobnie nie bardzo rozumiem decyzję o tym, by Guardado rozpoczynał mecz na ławce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie dużo słabsze widowisko niż w pierwszym meczu. Rozczarowuje przede wszystkim Urugwaj. Tylko Forlan coś tam szarpie z przodu, Perez pracuje w środku, a reszta niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza bramka tegorocznego mundialu naprawdę niezła. Gol Marqueza też niczego sobie. Obiecujący początek :) Rozpoczął już się pierwszy hit. Stawiam na Francję choć zwycięstwo nie będzie oszałamiające.
ps: zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie na moim gramsajcie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trezeciak mnie przed meczem w studio rozwalił. To będzie mecz Dawida z Goliatem. Chłop ostatnio gra mi n nerwach idiota jeden. Szpecjalysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki mecz. Między 2 drużyną świata sprzed 4 lat a 5 ekipą Ameryki Pd nie ma różnicy. Z jednej strony Ribery i Diaby, z drugiej od biedy Forlan. I tyle. A na trybunach cisza. Gdyby nie te wku******ce vuvuzele (którymi nawiasem mówiąc po RPA będę wymiotował) słychać by było rozmowy wśród kibiców:/ Mocno średnio wygląda też wiele pustych miejsc:( Co zrobić, następne mistrzostwa na które się wybiorę to niestety najwyżej 2018:(( Chyba, że je ZEA dostaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuvuzele ostry hałas robią, to fakt, ale mecz nie jest zły. Dużo walki, ale i kilka ładnych manewrów, np. Ribery''ego. Może i teoretycznie Francja powinna ostro dominować, ale w końcu grają w RPA tylko dzięki uderzeniu ręką Henry''ego.

Urugwaj ładnie gra, na luzie rozgrywa piłkę, a jeśli francuzi nie podetną im skrzydeł jakąś bramką farciarską to w końcu strzelą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować