Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Na razie 2 remisy, ciekawe jak to się rozwinie, bo wszystkie 4 zespoły gr.A prezentują bardzo równy poziom. Szkoda Urugwaju, gdyby nie młodość Lodeiro mogliby nawet wygrać. Brak doświadczenia zrobił swoje:/ A moment gdy Francuzi rzucili się do sędziego, krzycząc o zagraniu ręką w polu karnym, z przodującym Henrym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby mecz, ale wynik mnie satysfakcjonuje, no i wróży ciekawą rywalizację w grupie A, wszystkie zespoły nadal z równymi szansami na awans. Sporo szczęścia Urugwajczyków, głupie zachowanie młodego Lodeiro, a arbiter mógł spokojnie dać Francuzom jedenastkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz rozczarował, a szkoda, bo liczyłem na zwycięstwo Urugwaju. W każdym razie Francuzi raczej zbyt wiele z taką grą na MŚ nie osiągną.

O trąbkach już więcej dodawać nie będę, bo zachowanie "kibiców" z RPA jest po prostu prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenech za***bie Cię. Co ty człowieku zrobiłeś z tą reprezentacją.

Diaby, Gallas, Sagna, Anelka, Govou, Ribery, Gurkuf - oni wszyscy grali żenująco słabo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 remisy, czyli tak jak obstawiałem. Wyniki niezłe dla Urugwaju i RPA, którym kibicuję, choć wróżę awans Francji i Meksykowi.

A vuvuzele są zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za ironia... no żeby Henry sygnalizował grę ręką xD
Niech się najpierw nauczy strzelać to pogadamy... swoją drogą to cała reprezentacja Francji grała niemalże jak Polska :P Zero finezji , pomysłów i ogólnie jakiś anty-futbol...


Sędziowanie na tych mistrzostwach póki co stoi na wysokim poziomie :]
Szkoda ,że nie można tego samego powiedzieć o komentowaniu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2010 o 22:34, MisticGohan_MODED napisał:

Sędziowanie na tych mistrzostwach póki co stoi na wysokim poziomie :]
Szkoda ,że nie można tego samego powiedzieć o komentowaniu... :(

Nie wiem masz jakiś uraz do komentatorów? Coś Ci zrobili? Są na najwyższym światowym poziomie i to tylko uprzyjemnia oglądanie meczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee, ten mecz był słabszy niż moja wola przetrwania na lekcjach chemii. Urugwaj poza atakiem nie ma nikogo ciekawego, a i Suarez to taki ichni Higuain- jak trzeba coś na poważnie, to nie bardzo go widać. Forlan starał i się szarpał, ale bez widocznego pożytku. Francja strasznie padacznie- jedyny, który mi się podobał to ten Diaby- on chyba gra w Arsenalu?? Dobry gość. Gourcuff beznadziejnie, Ribery no nawet nawet, ale jeśli Real chciał go kupować, to ja dziękuję. Anelka za dostojnie- w Chelsea grę robi Lampard, a tu niestety musiał Nicolas coś więcej wymyślić i było źle. No ale znając życie Francuzi i tak przepełzną do następnej rundy :) Jutro 3 mecze, może będzie coś ciekawszego, Argentyna i Anglia nie mogą zawalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2010 o 22:36, Bithda napisał:

Nie wiem masz jakiś uraz do komentatorów? Coś Ci zrobili? Są na najwyższym światowym
poziomie i to tylko uprzyjemnia oglądanie meczów.


ekhm... zawsze wspomniam że jak Szpaku to mecz Polski. Do innych, międzynarodowych meczy się nie nadaje. Z tym spalonym Veli to dziś z Lubańskim w ogóle mnie rozwalili ;) Iwański - tak, go jeszcze można w miarę słuchać, ale znacznie bardziej wolę komentarz z Polsatu(Borek, Pełka, Iwanow, Kołtoń[od biedy;p]). W TVP jedynie Iwański i ew. Zawac(dz)ki trzymają poziom.

Co do meczy - inaguracyjny bez rewelacji, ale fajny. Otwarta gra, świetnie skrzydłowi Meksyku(Wenger chyba częściej powinien grać Velą). Szkoda(z punktu widzenia fana Manchesteru United), że tak krótko grał Hernandez. Wynik imo zasłużony. Ładna bramka dla RPA. Drugi mecz - niesamowite nudy, Francja słabiutka, czas Domenecha się skończył i to w sumie juz po EURO 08. Zobaczymy co pokaże L. Blanc jako trener trójkolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 22:36, Bithda napisał:

Są na najwyższym światowym
poziomie i to tylko uprzyjemnia oglądanie meczów.

Zwłaszcza panowie Szpakowski i Lubański. A, że nie wiedzą na czym polega spalony? A co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda mecze na TVP HD? Pytam bo obraz tam strasznie pikseluje i bez przerwy się rwie. U mnie nie da się kompletnie oglądać. Przełączam na inne kanały.
Nie wiem czy to z powodu pogody, czy taki przekaz idzie z Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień MŚ.

Dwa remisy choć mecze dość różne. Mecz otwarcia widziałem na raty, ale RPA i Meksyk wywarły na mnie dobre wrażenie. Mecz Francja - Urugwaj nuuuudy. Francuzy po raz kolejny na wielkiej imprezie grają nudny football. Biorąc pod uwagę terminarz to wydaje mi się, że awans z tej grupy będą mieli RPA i Meksyk.

Jutrzejsze mecze

Grecja - Korea Płd - remis ze wskazaniem na koreą
Argentyna - Nigeria jako fan Albiceleste Argentyna
Anglia - USA rozsądek podpowiada Anglię choć USA to bardzo ambitna drużyna jeśli uda im się wyrzucić Rooney-a to USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 01:51, Rzezim napisał:

Grecja - Korea Płd - remis ze wskazaniem na koreą


Stawiam na Grecję, mimo wszystko. ;-)

Dnia 12.06.2010 o 01:51, Rzezim napisał:

Argentyna - Nigeria jako fan Albiceleste Argentyna


Wiadoma sprawa ;-), chociaż przede wszystkim mam nadzieję po prostu na bardzo dobrą piłkę.

Dnia 12.06.2010 o 01:51, Rzezim napisał:

Anglia - USA rozsądek podpowiada Anglię choć USA to bardzo ambitna drużyna jeśli uda
im się wyrzucić Rooney-a to USA.


A niech będzie Anglia... chociaż jak wygra USA, to też nie będę narzekał. ;-)

Wydaje mi się, że jutro żaden fan piłki nożnej nie powinien się nudzić. A co do tego kto wygra mistrzostwa, stawiam na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię tak:
Korea. Pd- Grecja- myślę, że to może być nudny mecz, może jakąś jedną bramkę któraś z drużyn wdusi, ale stawiałbym na 0-0
Argentyna- Nigeria- mam nadzieje, że Argentyna zmiecie Nigeryjczyków i liczę na rezultat w okolicach 5-0
Anglia-USA- stawiam na Amerykanów, powiedzmy 2-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korea Południowa - Grecja - nie obchodzi mnie ten mecz, ale stawiam na wynik 1:0 dla Korei.
Argentyna - Nigeria 5:0 Dla argentyny
Anglia - USA - Tu jest ciekawie bo Amerykance ostatnio zaczeli troche bardziej sie jarac footballem i mieli pare dobrych FMow i sie nastawiaja na wygrana:D Bedzie 3:0 albo 3:1 dla Anglii.
Nie obstawialem u bukmachera

Oglądałęm wczoraj Urugwaj Francja, jak Francuzi beda tak grac to nie wyjda z grupy. Zreszta i tak wiele innych rzexczy wskazuje na to ze nie wyjda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz ciekawszy od drugiego.
Francuzi mieli kilkanaście akcji, ale żadnej nie wykorzystali. Jedyny bardzo groźny atak to wolny w wykonaniu Gourcuffa. A tak to nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Korea Pd - wolę Grecję. Ale będzie 0-0.
Argentyna- Nigeria - zobaczymy co El Diego namiesza. Argentyna z takim składem byłaby murowanym kandydatem do tytułu... Gdyby tylko miała trenera:/
Anglia - USA - moim zdaniem remis, Angole i tak wygrają pozostałe mecze, USA pewnie też wyjdzie z grupy. A Anglikom nigdy dobrze się w pierwszym meczu nie grało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna sądziłem, że Francuzi są mocni tylko składem, a nie swą grą. Wszystko oczywiście sprawką Raymonda Domenecha, człowieka miniętego ze swym powołaniem. W zespole nie ma lidera, będącego w dobrej formie Maloudę sadzać na ławkę, Henry''ego tak samo, przecież on zawsze wnosi coś pozytywnego do drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować