Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 22:20, Bithda napisał:

Dlaczego JAGA nie zaczyna równo gry w LE co Ruch czy Wisła (a Legia gra?)??

Przywilej zdobywcy pucharu, zaczyna o rundę później. A Legia nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:20, Bithda napisał:

Dlaczego JAGA nie zaczyna równo gry w LE co Ruch czy Wisła (a Legia gra?)??


Jagiellonia zdobyła puchar Polski , i dlatego gra dopiero w III rundzie LE Legia nie gra w tym roku w żadnych pucharach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak honor polskiej piłki już dawno nie istnieje, któregoś słonecznego dnia, widząc to co wyprawia się na polskich boiskach stwierdził pie... to wszystko położył się i zszedł - ale tak naprawdę - co to za pokazywanie czegokolwiek z drużyną która składa się - biorą przykład z rywala Ruchu - z amatorów? Tutaj nie ma co rozmyślać czy się wygra - tutaj powinno się myśleć o tym jak wysoko się wygra i czy uda się zrobić 2 cyferki, przepaść powinna być kolosalna ale widać, że z polskich zawodowców to tacy piłkarze jak z Koziej dupy trąbka, wiecie dobrze jaką część ciała w takich chwilach ściska żal....

Najbardziej spodobał mi się bardzo ironiczny komentarz:
"Trwa cudowna passa polskich zespołów w europejskich Pucharach. Najpierw junacy z Poznania wyeliminowali sam Inter Baku, a Chorzowianie wywieźli wyjątkowo cenny remis 1:1 z Valletty. Wisła z kolei po arcypasjonującym meczu zwyciężyła niezwykle silnych Litwinów z Szawli 2:0 i to na wyjeździe! Czekamy na dalsze sukcesy na chwałę polskiej szkoły trenerskiej. Wiwat Antoni Piechniczek. Wiwat polski system szkolcenia!"

Mimo, iż jestem fanem polskiej piłki to chciałbym by poodpadały nasze zespoły jak najszybciej, i to rok za rokiem co sezon może za 10 lat ktoś wysoko postawiony w końcu zrozumie że coś jest z tą naszą rodzimą piłką nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 22:34, Malcollm napisał:

Mimo, iż jestem fanem polskiej piłki to chciałbym by poodpadały nasze zespoły jak najszybciej,
i to rok za rokiem co sezon może za 10 lat ktoś wysoko postawiony w końcu zrozumie że
coś jest z tą naszą rodzimą piłką nie tak....

Nie z takim zarządem... już teraz stoimy niżej niż liga Wietnamska xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze mowie wam, że Lech odpadnie w 3 rundzie. Ruch też odpadnie i się pożegna całkiem europejskimi pucharami. Jagiellonia też będzie miała trudno ale ładne wyniki miała w sparingach więc nie wiadomo co będzie.
Wisła powinna sobię poradzić bo z meczu na mecz gra coraz lepiej co wczoraj pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta widać, że ktoś ma jakiekolwiek ambicje żeby w ogóle coś grać w tych meczach w zagranicznych pucharach. Mecz Wisły widziałem i twierdzę, że to na razie (i chyba w tym roku już tak zostanie) najlepiej grająca polska drużyna w tych pucharach. Jeszcze została Jaga, ale nie sądzę żeby cokolwiek ugrali, choć kto wie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech jak odpadnie teraz ze Spartą to będzie grał w ostatniej rundzie kwalifikacji Ligi Europejskiej? A co
się stanie jak odpadnie w ostatniej rundzie kwalifikacji LM? Automatycznie do fazy grupowej LE czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już oficjalne, Raul i Guti odchodzą z Realu :( Wielka szkoda, ale po ich odejściu skład Realu na obecną chwilę będzie wyglądał następująco:

Casillas(29) Dudek(37) Ramos(24) Pepe(27) Albiol(25) Garay(24) Marcelo(22) Arbeloa(27) Drenthe(23) VdV(27) Diarra(29) Lass(25) Gago(24) Alonso(29) Leon(24) Di Maria(22) Kaka(28) Ronaldo(24) Benzema(23) Higuain(23) no i jeszcze Granero(23) i Canales (19)

Już widzę jak z tą kadrą Real coś osiągnie, znowu się skończy na 1/8 a Mourinho to idiota a nie geniusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raul to ikona Realu. Szkoda, że nie zakończy swojej kariery w Realu, ale chce jeszcze grać w piłkę. Guti z tego co wiem przenosi się do Besiktasu. Też jeden z wychowanków klubu i jeden z ikon Realu. To dwóch bardzo cenionych przeze mnie piłkarzy. Pozostało nic, tylko życzyć im powodzenia w nowych klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 22:26, Smooqu napisał:

Już widzę jak z tą kadrą Real coś osiągnie, znowu się skończy na 1/8 a Mourinho to idiota
a nie geniusz.

Możliwe, że skończą jeszcze w fazie grupowej ;D.

7 Sierpnia Legia dostanie lekcję od Arsenalu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest powiedziane, że Legia dostane w pupę od Arsenalu, a Lechia od Villarreal. Może być naprawdę ciekawie, dodatkowo się zmobilizują nasi marni kopacze, powalczą, mogą nawet uzyskać dobry rezultat. I nie, nie żartuję w tym momencie. Na dodatek przyjezdni potraktują te mecze trochę z przymrużeniem oka, w końcu to gospodarze mają się bawić i podniecać osiągniętym niezłym wynikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w końcu to gospodarze mają się bawić

Dnia 26.07.2010 o 00:22, Budep napisał:

i podniecać osiągniętym niezłym wynikiem...


No, ale takie drużyny też nie mogą sobie przegrywać z o wiele gorszymi od siebie.
O ile pamiętam Kanonierzy ostatnio grali z SK Strum Graz i wbili im 3 gole, ale chyba (może i na pewno) Legia jest lepsza od tego austriackiego zespołu. Nie wiem, bo mnie polska liga w ogóle nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 00:26, laki13 napisał:

Czyli jak wygrała by Legia, to powiesz, że Legia jest lepsza od Arsenalu? Tak samo z
Lechią?


Powiem, że Legia jest najlepsza i wygra Ligę Mistrzów, a Lechia osiągnie drugie miejsce w lidze i wygra Puchar Polski.

Co ma piernik do wiatraka? Kilka lat temu Polska pokonała Brazylię w meczu ME U-20 i co z tego wynikło? Nic, nadal nam do Canarinhos daleko. Ale właśnie taki mecz pokazał, że wszystko się może wydarzyć. A znając charakterystykę i cel starć Legia - Arsenal, Lechia - Villarreal wszystko się może wydarzyć, włącznie ze zwycięstwem naszych ekip.

Wasz pesymizm mnie poraża, choć surrealistyczny optymizm też nie jest na miejscu. A owy mnie teraz na pewnie nie przepełnia, po prostu piszę jak jest.

AssaxoN
Gadanie "polska liga mnie nie interesuje" działa mi na nerwy, jak nasi czołowi politycy. Tak, najlepiej interesuj się Premier League, kibicuj klubowi na odległość, ekscytuj się Ligą Mistrzów, gdzie na ma polskich ekip. Nie rozumiem takiego rozumowania, żyjesz w kraju w jakim żyjesz, to byś się zainteresował i z łaskim swej powspierał własną piłkę. Bo najdzie takich 50 pesymistów i nierobów i polska piłka ma się podnieść? "A BO I TAK GÓWNO Z TEGO BĘDZIE, A POLSKA PIŁKA TO DNO" - będzie słychać z ich ust. Dno przez m.in takich ludzi, bo mówić, że dno to łatwo, robić coś, żeby było lepiej - nie.

Oczywiście nie mogę Ci nakazać, żebyś zaczął ekscytować się meczami Ekstraklasy, bo większości przypadków nie ma czym, ale wyraziłem tu swoje cholernie subiektywne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z grupy wyjdą ale 1/8 nie przejdą, Real ma kiepski skład a gracze który są w orbicie zainteresowania Realu sprawiają że włosy mi stają dęba: Gerrard (wypalony ANGOL), Maicon(Żadnego dobrego lewego obrońcy, ale lepiej kupić Maicona i zepsuć Ramosa), Khedira(Lady Gago #2).

Miała być nowa jakość za Mourinho a jest lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 00:32, Budep napisał:

Gadanie "polska liga mnie nie interesuje" działa mi na nerwy, jak nasi czołowi politycy.

Bardzo przepraszam ;/.

Dnia 26.07.2010 o 00:32, Budep napisał:

Tak, najlepiej interesuj się Premier League, kibicuj klubowi na odległość, ekscytuj się
Ligą Mistrzów

Tak jak dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie.
>gdzie na ma polskich ekip.
Ależ są ;D

Dnia 26.07.2010 o 00:32, Budep napisał:

Nie rozumiem takiego rozumowania, żyjesz w
kraju w jakim żyjesz, to byś się zainteresował i z łaskim swej powspierał własną piłkę.
Bo najdzie takich 50 pesymistów i nierobów i polska piłka ma się podnieść? "A BO I TAK
GÓWNO Z TEGO BĘDZIE, A POLSKA PIŁKA TO DNO" - będzie słychać z ich ust. Dno przez m.in
takich ludzi, bo mówić, że dno to łatwo, robić coś, żeby było lepiej - nie.

Tylko co ja mam teraz zrobić? Samo kibicowanie nic nie da.
A w ogóle nie pisałem, że nie wspieram naszych klubów, bo kibicuje Lechowi i Reprezentacji tylko poprostu napisałem, że mnie nie interesuje polska liga. I to prawda, bo nie wiem co się w niej dzieje, wyniki tylko co zobaczę w tutejszym typerze. A tak to dowiaduje się kto wygrał ligę dopiero jak zajrzę do tego tematu lub zobaczę kwalifikacje LM . Jakieś 3 dni temu się dowiedziałem, że Jaga wygrała Puchar Polski więc ...

Dnia 26.07.2010 o 00:32, Budep napisał:

Oczywiście nie mogę Ci nakazać, żebyś zaczął ekscytować się meczami Ekstraklasy, bo większości
przypadków nie ma czym, ale wyraziłem tu swoje cholernie subiektywne zdanie.

Spróbuje znaleźć trochę czasu, żeby i naszą piłką się trochę zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować