Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

FERGUSON WYPAD!
to co on robi to juz sie w pale nie miesci, na lawie kiko rafael i fabio, za nich gra giggs od ktorego szybszy jest wozek inwalidzki Hargravesa, oshea ktory jest biegajaca kupa gowna od niewiadomo jak dlugiego czasu (zawinil przy drugim golu i przeszkadzal tylko w ofensywie ), dziecinne bledy i powtarzanie od paru miesiecy ''wyciagniemy wnioski''. Brak stawiania na mlodziez, przestarzala taktyka i niedopasowanie jej do skladu jaki sie ma. Do tego zle dobieranie skladu, Alex, przestan krzywdzic ten klub i odejdz jako legenda, prosze ja cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 14:33, Pernia napisał:

FERGUSON WYPAD!
to co on robi to juz sie w pale nie miesci, na lawie kiko rafael i fabio, za nich gra
giggs od ktorego szybszy jest wozek inwalidzki Hargravesa, oshea ktory jest biegajaca
kupa gowna od niewiadomo jak dlugiego czasu (zawinil przy drugim golu i przeszkadzal
tylko w ofensywie ), dziecinne bledy i powtarzanie od paru miesiecy ''wyciagniemy wnioski''.
Brak stawiania na mlodziez, przestarzala taktyka i niedopasowanie jej do skladu jaki
sie ma. Do tego zle dobieranie skladu, Alex, przestan krzywdzic ten klub i odejdz jako
legenda, prosze ja cie.


Ja proponuję: Pernia na menedżera MU! Idź tam, wszystko ustawisz najlepiej, a Diabły wygrają Ligę Mistrzów. Czyż nie? Skąd możesz wiedzieć, jak piłkarze prezentowali się na treningach, i ogólnie "co w trawie klubowej piszczy"? Ferguson jest w tym klubie kilkanaście lat i zna go jak ty swoje gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony jestem Pernia, że nie dodałeś "Berbatov out!" w tamtym sezonie ostro go krytykowałeś, a w dzisiejszym meczu nie strzelił bramki, trzeba go sprzedać. Zresztą nie wiem co się tak podniecasz Machedą, wszedł dużo nie pokazał, a w meczu ze Scunthorpe nie błyszczał. A Fabio to co, za Evrę ma wejść? Albo Rafael, który żył zasadą 50 na 50 w pre-seasonie? Jak piłkarz dobrze gra - niech zostanie, zawali jeden mecz - out. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zaczynam zastanawiać czy to wszystko co Pernia wyczynia to nie jest jedna wielka prowokacja...

Po samym meczu oczywiście ogromny niedosyt (a szkoda, bo można było bliżej podskoczyć, ale punkcik to i tak zawsze coś), bo było można i były okazje. Jaaskelainen przy paru sytuacjach całkiem ładnie sobie poradził, kilka razy piłka minęła słupek tuż tuż (jak przy strzale Vidica po dośrodkowaniu z rożnego).

Co więcej powiedzieć? Cieszy gol Owena, ale w defensywie coś jest nie tak, bo te bramki to takie bramki z niczego. Rykoszet i głupi rożny. Zabrakło trochę, troszeczkę.

BTW, Hargo musi mieć całkiem szybki wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pernia, może lepiej Ty nie krzywdź wizerunku prawdziwego kibica Czerwonych Diabłów, jakoś tydzień temu Cię tu nie było po wygranej z Liverpoolem, umiesz chyba tylko krytykować. Ferguson wie co robi, udowodnił to już chyba zostawiając Berbatova, gdy większa część kibiców go nie chciała.
Zdecydowanie obrona była dzisiaj naszą słabą stroną, dali się ogrywać Elmanderowi jak dzieci. Jedynie gra Naniego mi się podobała, chociaż też nie był to występ najwyższych lotów, trochę piłek marnował. Oby Rooney się szybko odblokował, bo brakuje go bardzo w ataku, sam Berba nam ligi nie wygra. A dostaliśmy taki ładny prezent od Chelsea...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 15:31, MisticGohan_MODED napisał:

We wtorek kolejne mecze LM... oby Milan nie zawiódł w meczu z Ajaxem ;]

Czyli powrót Ibrahimovica na stare śmieci:) Pewnie nie zawiodą, jednak nie ma
się co oszukiwać, że jedna i druga drużyna Europy w tym roku nie zawojują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 16:34, Dark_elves napisał:

Pewnie nie zawiodą, jednak nie ma
się co oszukiwać, że jedna i druga drużyna Europy w tym roku nie zawojują.


To samo mówiono przed sezonem 2006/2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jagiellonia - Zagłębie 2-0
Sam mecz straszliwie nudny, długimi fragmentami właściwie nic się nie działo. Całe szczęście wystarczyły dwie dobre akcje w końcówce i trzy punkty zostają w Białymstoku :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 19:19, raven91 napisał:

Jagiellonia - Zagłębie 2-0
Sam mecz straszliwie nudny, długimi fragmentami właściwie nic się nie działo. Całe szczęście
wystarczyły dwie dobre akcje w końcówce i trzy punkty zostają w Białymstoku :) .

No i Jaga nadal liderem :). Mam nadzieję, że w końcu ktoś innych z polski będzie grał w zagranicznych pucharach nie tylko w kółko Legia,Lech,Wisła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

berbatova to on nie sprzedał bo ma za duże ego i za wszelką cene chciał udowodnić ze ma z transferem rację, tak samo jak robił to zresztą wcześniej. Co z tego ze nie było mnie tydzien temu? Nie miałem jak napisac, bo mecz ledwo dalem rade obejrzec na laptopie mamy ( padł mi komp ) a równo z koncowym gwizdkiem wyszedłem dopingować areczke, a potem zapomniałem. Ile Ferguson jeszcze będzie trenował za zasługi ? za to ze ma tytuł Sir? Szanowny Sir Stawiający Na Młodzież buduje drużyne emerytów, nie potrzebuje transferów gdy widać wielkie dziury w drużynie, a grają u niego ci z którymi chyba najbardziej koleguje sie poza boiskiem. Gdzie ta gra ''jednego z największego talentu jaki widziałem'' tzn Machedy? Gdzie jest rafael który zapier... la tak że petrov dzisiaj nie powachalby nawet pilki przy drugiej bramce? Ferguson jest albo ślepy albo głupi, winą za porażki obarcza raz sędziów, raz złą murawę, zaraz zacznie piłkę, a może jeszcze zupa była za słona? Zawsze jest opcja ze wystawia gównianego Oszeja i ma beznadziejną taktykę, no ale po co zadziałać z korzyścią dla klubu. Fergie przez ostatnie lata zgubił gdzieś jaja i to jego wprowadzanie mlodziezy znane jest juz tylko z legend. Prawda jest taka ze United upadło i to potęznie, dziwie sie Rafaelowi, Fabio, Kiko, Hernandezowi i Naniemu ze jeszcze tutaj siedza, bo kariere w innym klubie mogli by wieksza zrobic, a tutaj to beda tylko ogladac plecy BOSKIEGO oshea ktory przeciez zawsze gra kapitalnie, do tego beda walkowac caly czas ta sama taktyke nawet jezeli rywale ja rozgryza 40 razy. Jezu, jak ja juz sie nie moge doczekac emerytur Ryana, Paula ( to mniej) i Neville''a. Moze wtedy szanowny SIR ruszy tyłek i pomysli, ze nie mozna 40 lat grac tym samym zawodnikiem. Legendy - ok. Ale czas najwyzszy zrobic miejsce mlodym, trzeba wiedziec kiedy odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ma w planach zakup Balotelliego. A on emerytem to nie jest. Sir Alex Ferguson nie jest byle jaki trenerem. To trener WYBITNY. Dlaczego nic nie pisałeś jak był Ronaldo? I nie zaprzeczaj bo Ronaldo gdyby nie Manchester i Ferguson to by był ścierwo na poziomie Smolarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:36, Czarek188 napisał:

Ależ ma w planach zakup Balotelliego. A on emerytem to nie jest. Sir Alex Ferguson nie
jest byle jaki trenerem. To trener WYBITNY.

BYŁ wybitny. Ma zasługi i niech sie nie kompromituje.

Dnia 26.09.2010 o 20:36, Czarek188 napisał:

Dlaczego nic nie pisałeś jak był Ronaldo?

Bo wtedy grał rafael ? Bo wtedy nie było dziur w skladzie a fergie podejmował dobre decyzje?

Dnia 26.09.2010 o 20:36, Czarek188 napisał:

I nie zaprzeczaj bo Ronaldo gdyby nie Manchester i Ferguson to by był ścierwo na poziomie
Smolarka...

wiem o tym doskonale i fajnie, ale Ferguson MUSi odejsc albo musi mu ktos mocno wbic do bani ze w tej druzynie potrzebna jest REWOLUCJA a nie ''wyciagniemy wnioski'' ''damy szanse młodym'' i gra oszejem ktory nie rozroznia czlonkow druzyny i nie potrafi przyjac pilki w polu karnym przeciwnika w swietnej sytuacji.
PS zart roku - fergie po meczu '' Nie było tak źle''. Fakt, nie było, BYŁO TRAGICZNIE. Na szczęście wyleciał Giggs, niech jeszcze Park sobie cos z nozka zrobi i moze w koncu doczekam sie Obertana, ewentualnie Bebe ktory cos jednak pokazal i ludzie zniego moga byc. Licze jeszcze na jakies zlamanie Oshea, bo wyeliminuje go to z gry na dlugo i wtedy fizycznie rafael bedzie musial grac. Wroci Anderson i hargo bedzie git w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zaproponujesz w końcu osobę, która ma poprowadzić Manchester? Bo póki co to tylko szczekasz, a na pytania zadawane w postach nie odpowiadasz. Mówisz, że przez ostatnie lata Fergusson stracił jaja, a ile czasu kibicujesz, że możesz to stwierdzić? 2-3 lata? Po raz kolejny miałeś swój talent Machedę, który wszedł na boisko i nic nie zrobił, a stary dziad jak Owen po wejściu strzelił bramkę. Dziwne, oj dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:43, Pernia napisał:

ewentualnie Bebe ktory cos jednak pokazal i ludzie zniego moga
byc.


Twoje piękne słowa

"a następnie daje 7,5 mln funtow za jakiegos reprezentanta bezdomnych ktory nie trafia w bramke w sytuacji sam na sam. Porazka"

>Licze jeszcze na jakies zlamanie Oshea

A ja liczę, że Ty sobie połamiesz paluszki i nie będziesz w stanie włączyć sobie meczu, ani pisać durnych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty chcesz od Giggsa. Dobra inni grają jak padaki ale Giggs? Może ma już swoje lata, może sprint i drybling już nie te ale chociaż ma głowę do gry. I co ci po młodzieży? Myślisz, że oni by dobrze piłkę przyjęli? Tak, takie bajki to dzieciom. Patrzy na ciebie 30 tys (na stadionie nie licząc telewizji) biegnie na ciebie zawodowy piłkarz i co robisz? A srasz w gacie, nie wiesz co robić. Niech młodzież szkoli się aż będzie gotowa wyjść na stadion a twoim tokiem myślenia to nic by z tego nie wyszło... MU to światowy poziom piłki i jak tu małolat nie może mieć presji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:47, Diverso napisał:

To zaproponujesz w końcu osobę, która ma poprowadzić Manchester? Bo póki co to tylko
szczekasz, a na pytania zadawane w postach nie odpowiadasz.

The Special One
>Mówisz, że przez ostatnie

Dnia 26.09.2010 o 20:47, Diverso napisał:

lata Fergusson stracił jaja, a ile czasu kibicujesz, że możesz to stwierdzić? 2-3 lata?
Po raz kolejny miałeś swój talent Machedę, który wszedł na boisko i nic nie zrobił,

mówisz to po papierach czy po wpływie na gre? Macheda szarpał i to strasznie i za to go cenie, ze robi zamieszanie. a

Dnia 26.09.2010 o 20:47, Diverso napisał:

stary dziad jak Owen po wejściu strzelił bramkę. Dziwne, oj dziwne.

moze sobie strzelac albo nie, ja chce tu miec druzyne ktora bedzie potrafila wygrywac normalnie a nie liczyc na samoboje i magiczne comebacki bylego scousera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:52, Czarek188 napisał:

Nie wiem co ty chcesz od Giggsa. Dobra inni grają jak padaki ale Giggs? Może ma już swoje
lata, może sprint i drybling już nie te ale chociaż ma głowę do gry.

Fakt, z Ryanem troche przesadzam, ale to nie duzo zmienia postac rzeczy. I co ci po młodzieży?

Dnia 26.09.2010 o 20:52, Czarek188 napisał:

Myślisz, że oni by dobrze piłkę przyjęli? Tak, takie bajki to dzieciom. A nie? widziales kiedykolwiek Rafaela w akcji? Dwa lata temu byl podstawowym zawodnikiem na prawej obronie i skonczylo sie to mistrzostwem Anglii i finalem LM.Patrzy na ciebie
30 tys (na stadionie nie licząc telewizji) biegnie na ciebie zawodowy piłkarz i co robisz?

ja sram, Rafael gra, tak samo jak Nani, Ryan, Rooney, Anderson, hargreaves i cala reszta. Oni od tego sa.

Dnia 26.09.2010 o 20:52, Czarek188 napisał:

A srasz w gacie, nie wiesz co robić. Niech młodzież szkoli się aż będzie gotowa wyjść
na stadion a twoim tokiem myślenia to nic by z tego nie wyszło...

jeszcze raz polecam obejrzenie Rafaela w akcji.

Dnia 26.09.2010 o 20:52, Czarek188 napisał:

MU to światowy poziom
piłki i jak tu małolat nie może mieć presji?

to swiatowy poziom wiec prosilbym fergusona o to zeby go nie obnizal
@Diverso
fakt, pisalem tak o Bebe, bo nie widzialem go wczensiej w akcji. Teraz slowa cofam, bo wcale nie jest taki zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu naczytałem się podobnych wypowiedzi, jestem przyzwyczajany ;) Owszem - to ogromny ból, bo tak słabego United nie było od odejścia Twat''a i Ronaldo. Jednak co Ty kurwde maz do SAFa? On ma grać na obronie za Evansa(który dziś zagrał tragicznie), czy na skrzydle zamiast Valencii? Co do składu - proponuję obejrzeć do Rafael robił w meczach przedsezonowych czy w CC ze Scunthrope w środę. Jeżeli tak grałby dziś, to bagaż bramek byłby jeszcze większy. O ile sens wystawiania go rok temu był, bo mieszał ładnie, to teraz nie ma z niego żadnego pożytku. CC albo FA Cup - oczywiście. Ale nie w grze o pkt. Chyba że będziemy grać z jakimś ogórem na OT. A druga bramka nie Jonniego - a Parka.

Dnia 26.09.2010 o 20:43, Pernia napisał:

Wroci Anderson i hargo bedzie git w srodku.


W przypadku Hargo nie chcę mi się wierzyć że będzie git. Jak gral Anderson to wiemy - później znów będziesz narzekać.

Dnia 26.09.2010 o 20:43, Pernia napisał:

Licze jeszcze na jakies zlamanie Oshea,


Dobry z Ciebie kibic. Brawo za podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 20:52, Pernia napisał:

The Special One


Buahaha. Nie śmieję się z Mourinho, tylko z prezentowanego poglądu sezonowych kibiców-dzieci Manchesteru, które chcą Murinio na Old Trafford, bo inaczej będzie źle ;d

Dnia 26.09.2010 o 20:52, Pernia napisał:

mówisz to po papierach czy po wpływie na gre? Macheda szarpał i to strasznie i za to
go cenie, ze robi zamieszanie.


Mówię to po dzisiejszym meczu z Boltonem i bodajże środowym ze Scunthorpe gdzie miał 90 minut żeby się pokazać - nie pokazał się.

Dnia 26.09.2010 o 20:52, Pernia napisał:

moze sobie strzelac albo nie, ja chce tu miec druzyne ktora bedzie potrafila wygrywac
normalnie a nie liczyc na samoboje i magiczne comebacki bylego scousera


Wskaż mi wielką europejską drużynę w której średnia wieku pierwszego składu to 22-23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować