Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Cieszę się z wygranej, ale na pewno nie ze stylu w jakim ją osiągnęliśmy, bo Valencia przez większą część meczu dominowała i mogła nam parę goli nastrzelać, zwłaszcza w drugiej połowie. Podobała mi się za to gra obrony, w końcu stary dobry duet Vidic - Ferdinand :)

benq20
Przekraczanie przepisów i owszem, ale raczej ze strony Soldado. I szkoda, że nie wszyscy umieją się pogodzić z przegraną (przegrała jednak Valencia, mimo dużej przewagi, więc "nieudacznicy" bardziej do nich pasuje) ;]

Pernia
Nie ma to jak konsekwencja, na jednej stronie "Ferguson wypad!", na drugiej "Ferguson! Brawo!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2010 o 23:01, Kapizak1 napisał:

Pernia
Nie ma to jak konsekwencja, na jednej stronie "Ferguson wypad!", na drugiej "Ferguson!
Brawo!" :P

Jeżeli oszej bedzie ciagle grał razem z parkiem, to Alexowi już podziękuje, jeżeli w końcu przejrzał na oczy to sprawy mają się trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Rafael zagrał dlatego bo Fergusson obawiał się skrzydeł Valencii. Więc pewnie O''Shea, który strzelił parę ważnych bramek i asystował przy trzeciej bramce Berbatova w meczu z Liverpoolem będzie grał dalej. I gut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też mi się gra Rafaela podoba, nie tylko w tym meczu, chociaż uważam że jest jeszcze trochę za mało doświadczony żeby grać regularnie w pierwszym składzie (mecz z Bayernem chociażby, ale też powinien grać częściej niż obecnie). Nie jest to jednak powód, żeby sir Alexa wyrzucać od razu. Zmiana managera jest bardzo dużym i ważnym procesem, zmienia się właściwie cały klub (chociażby zawodnicy - ile razy już widzieliśmy jak dobrzy gracze opuszczali klub, bo odszedł szkoleniowiec, wystarczy popatrzeć na Liverpool), więc nie powinniśmy brać przykładu z takiego Realu czy Man City, którzy zmieniają ich jak rękawiczki, bo na dobre to nam nie wyjdzie. Skąd wiesz czy Mourinho nie pozbędzie się bliźniaków? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaskakujące było wczoraj tak wysokie zwycięstwo Interu nad Werderem
Do tego jeszcze hat-trick Eto''o, od razu widać, że i pozycja i zadania na boisku ma
inne niż w trakcie "rządów" Mourinho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lech zagrał świetnie w drugiej połowie! Odbierali co chwilę piłkę graczom Salzburgu. Piękny gol Peszko, ale szkoda, że go w następnym meczu nie będzie jak i Wichniarka i Injacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał o meczu, bo nie ma po co. Lech zagrał kapitalnie i tyle.

Niemiłosiernie wnerwiła mnie jednak karta dla Peszki - 88 minuta, 2:0, a ten jedzie faceta wślizgiem od tyłu i to w środkowej strefie boiska - wszystko we łbie poukładane? Chyba nie i przez to nie zagra w Manchesterze. Szkoda też Injacia, ale przynajmniej walczył i nie dostał bezsensownej kartki. Trochę głupio też zafasował Wichinarek. Ale on i tak jest jak piąte koło u wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2010 o 23:11, MisticGohan_MODED napisał:

Arboleda jak zawsze kapitalny :]

Nie się nie popatrzyło to on wszędzie jest ;D.
Ha Lech jest pierwszy w grupie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:11, MisticGohan_MODED napisał:

No no brawo Lech :]
Arboleda jak zawsze kapitalny :]


Jak zawsze? W Turynie grał piach, w Tychach też, ostatnio miał dołek formy. No ale się chłop zmobilizował i wymiatał. Po całym boisku latał... kapitalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:08, Budep napisał:

Nie będę się rozpisywał o meczu, bo nie ma po co. Lech zagrał kapitalnie i tyle.

Umówmy się, że bardzo dobrze :)

Dnia 30.09.2010 o 23:08, Budep napisał:

Niemiłosiernie wnerwiła mnie jednak karta dla Peszki - 88 minuta, 2:0, a ten jedzie faceta
wślizgiem od tyłu i to w środkowej strefie boiska - wszystko we łbie poukładane? Chyba
nie i przez to nie zagra w Manchesterze.

We łbie to on nie ma poukładane, ale inna sprawa, że wślizg wydawał się czysty. Nie wiem, nie widziałem sytuacji w telewizji i ciężko powiedzieć. A Peszko gdyby nie to, że od czasu do czasu coś tam ukuje, to już dawno powinien grzać ławę. Kolejny słaby mecz, Kiełb pokazał mu gdzie jego miejsce.

Dnia 30.09.2010 o 23:08, Budep napisał:

Szkoda też Injacia, ale przynajmniej walczył
i nie dostał bezsensownej kartki. Trochę głupio też zafasował Wichinarek. Ale on i tak
jest jak piąte koło u wozu.

Kartki dla Wichniarka nie rozumiem. Walka o górną piłkę, pierwszy faul w meczu... Chyba że gdzieś tam był łokieć, to ewentualnie ta kartka mogła się pojawić.

Co do samego meczu - Lech zagrał dobrze w drugiej połowie i dzięki temu wygrał. Goście oprócz świetnego przygotowania fizycznego nie pokazali prawie nic. Tylko lewe skrzydło (Svento?) ładnie chodził i jego można pochwalić.
W Lech najbardziej podobali mi się Arboleda i Stilic. Chciałbym jeszcze pochwalić Krivtsa, który nie gra na swojej pozycji a jest jedną z czołowych postaci, oby tak dalej. Ale ogólnie to cały zespół zagrał dobrze. Szkoda kontuzji Wojtkowiaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kolega chyba był lekko podchmielony na meczu :P

1. Faul Peszki baaardzo brzydki, nie rozumiałem komentatora który nakłaniał do dalszej takiej gry. Przecież na powtórkach było widać jak noga gracza Red Bulla się wygięła. Od tyłu w nogi. Żółta karta w sam raz.

2. Wichniarka faul z kolei był głupi na maxa. Wyskoczył do tej piłki jakby był sam na boisku. Łapą pociągnął gościa równo w twarz.

Ja osobiście bym nie pokazał żółtej, ale ostrzeżenie to minimum. Sędzia miał prawo podjąć taką decyzję.

A mecz oglądałem tylko drugą połowę bo był mecz Brazylia-Polska w siatkę i mówiłem rodzince, że Polacy dostaną w dupę, ale oni woleli oglądać Brazylię w akcji. I dopiero Lecha oglądałem od 55 minuty jak ojciec krzyknął do mnie żebym przyszedł Lecha oglądać bo na siatkarzy już sił nie miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 17:40, Smooqu napisał:

Oj kolega chyba był lekko podchmielony na meczu :P

Nie, po prostu mam dość słaby wzrok i z trybun nie zawsze wszystko widzę :)

Dnia 01.10.2010 o 17:40, Smooqu napisał:

1. Faul Peszki baaardzo brzydki, nie rozumiałem komentatora który nakłaniał do dalszej
takiej gry. Przecież na powtórkach było widać jak noga gracza Red Bulla się wygięła.
Od tyłu w nogi. Żółta karta w sam raz.

Miałem wątpliwości do tej sytuacji, dzięki za wyjaśnienie. Że od tyłu to wiem, ale jak mówiłem wydawało mi się, że było w piłkę. Inna sprawa, że sama próba była głupim pomysłem.

Dnia 01.10.2010 o 17:40, Smooqu napisał:

2. Wichniarka faul z kolei był głupi na maxa. Wyskoczył do tej piłki jakby był sam na
boisku. Łapą pociągnął gościa równo w twarz.

Ja osobiście bym nie pokazał żółtej, ale ostrzeżenie to minimum. Sędzia miał prawo podjąć
taką decyzję.

Tak jak mówiłem, nie widziałem tego dokładnie, myślałem że kartka za walkę o górną piłkę, ale podejrzewałem, że mogło to być uderzenie ręką. Tak jak myślałem.

Dnia 01.10.2010 o 17:40, Smooqu napisał:

A mecz oglądałem tylko drugą połowę bo był mecz Brazylia-Polska w siatkę i mówiłem rodzince,
że Polacy dostaną w dupę, ale oni woleli oglądać Brazylię w akcji. I dopiero Lecha oglądałem
od 55 minuty jak ojciec krzyknął do mnie żebym przyszedł Lecha oglądać bo na siatkarzy
już sił nie miał :P

Czyli pierwszej bramki nie widziałeś :P
A siatkarze grają dzisiaj tak słabo, że aż zęby bolą, jeżeli tak grali wczoraj, to dobrze, że nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie, otóż przeczytałem że mecz Lecha z Manchesterem może nie odbyć się na odnowionym stadionie z powodu złego stanu murawy. Kiedy można spodziewać się ostatecznej decyzji w tej sprawie? Tzn sprawy dotyczącym rozegrania się meczu na rzeczonym stadionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:08, Budep napisał:

Niemiłosiernie wnerwiła mnie jednak karta dla Peszki - 88 minuta, 2:0...

Czy jak wiem, Kiełb będzie miał szansę pokazać się w Manchesterze, ogólnie z początku myślałem że to drewno jak Mikołajczak, ale się myliłem z meczu na mecz gra lepiej, a tym z Salzburga ciągle siaty robił :P Peszko oprócz bramki, parę razy pociągnął, ogólnie z Juve karnego wywalczył, ale to nie ten Sławek co wiosną. Maniek bramka i gra w tym meczu pierwsza klasa, ale ostatnio klopsów miał sporo, gdyby zagrał dobrze w Turynie to byśmy i tam wygrali :)

Odnoszę wrażenie że chłopaki na mecze LE się sprężają, a ekstraklase olewają. Stilic, Peszko, Maniek - oni już w naszej lidze osiągnęli wszystko, każdy miał tu świetny okres, a teraz jedynie w pucharach grają na maxa. Oby nie było tak jak z Brożkiem, który mógł spokojnie grać w dobrym klubie zachodnim, wylądować nie gorzej niż Błaszczykowski i Lewy, a teraz nie zawsze ma pewne miejsce w składzie Wisły. Jest też paru walczaków w Lechu jak Djuka, Injać, Henriquez którzy braki takich umiejętności jakie posiadają Stilić czy Maniek ambicją nadrabiają i też długo grają w Leszku, ale oni ze względów osobistych chcą tu grać i to nawet do końca kariery, której już i tak na zachodzie by nie zrobili. Jak w tym roku majstra nie zdobędziemy to będzie trzeba rewolucje przeprowadzić w składzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 18:04, ibisz napisał:

Inna sprawa, że sama próba była głupim pomysłem.


Hehe. Kiedyś już powiedziałem, że Peszko nie myśli, podtrzymuję moją opinię :P

Dnia 01.10.2010 o 18:04, ibisz napisał:

A siatkarze grają dzisiaj tak słabo, że aż zęby bolą, jeżeli tak grali wczoraj, to dobrze,
że nie oglądałem.


Szkoda gadać, zresztą temat nie ten :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to było Wisła&Sląsk? jakaś ustawka czy co? Gorzej niż ostatnio w meczu Jaga-Zagłębie. Mogli chociaż poudawać że coś grają. Nie widzę także by na Wisłę przychodziło 33 tys. jak tu połowy stadionu nie można wypełnić, wystarczyłby taki stadion jak ma Cracovia :P a lepiej nie będzie bo w pucharach to Wisła nie pogra w przyszłym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować