Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2010 o 20:15, SongoX napisał:

Czy Smuda dał szanse Salomonowi?


Nie.

Dnia 10.10.2010 o 20:15, SongoX napisał:

A i jak zagrał Niedzielan? Niestety nie oglądałem meczu,
a chciałbym wiedzieć :P


Wszedł na kilka minut i nic nie pokazał, chyba raz piłkę dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 13:35, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Mecz oglądałem na żywo i widzę, że Piszczek, który ma być pewniakiem na swoją pozycję,
zawodzi zarówno w obronie jak i w akcjach ofensywnych. Zamiast odbierać piłkę faulował,
a jego dośrodkowania kończyły się gdzieś w okolicach drugiego narożnika gdzie nikogo
nie było. Oprócz tego słaby w meczach reprezentacji wydaje się Murawski, ale rozumiem,
że Smuda nie ma obecnie innego dobrego zawodnika na tą pozycję.

Co do Murasia - ośmielę się nie zgodzić. W Lechu już grał na pewnym poziomie, widać jednak, że przeprowadzka do Kazania wyszła mu na dobre. Imho jest jednym z najpewniejszych, jeśli nie najpewniejszym punktem naszej kadry. Ewentualne błędy, które zdarzają się każdemu, zaraz stara się naprawić. I co najważniejsze zwykle mu się to udaje. Umiejętność odbioru piłki ma na naprawdę wysokim poziomie, a i jeśli chodzi o uderzenie z dystansu, ma się czym pochwalić.C odo jego gry z USA, nie widziałem, nie wypowiadam się. Choc komentarze prasowe nie są mu nieprzychylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt chyba nie ogląda meczu z Ekwadorem. Może i słusznie :-)
Mecz dużo słabszy od tego z USA. Na tle ruchliwych, szybko biegających Ekwadorczyków nasi sprawiają wrażenie jakby grali na silnym kacu. No i w konsekwencji przegrywamy do przerwy 0:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 22:55, A-cis napisał:

Widzę, że nikt chyba nie ogląda meczu z Ekwadorem. Może i słusznie :-)


Ja oglądam, ale szczerze usypiam po mimo, że prowadzimy 2:1 ;)

Edit: Już remisujemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 22:55, A-cis napisał:

Widzę, że nikt chyba nie ogląda meczu z Ekwadorem. Może i słusznie :-)

Heh nie mam co robić tylko tych pajaców oglądać :P Smuda już sam przyznał że nic więcej nie da rady zrobić, bo w klubie to miał zawodników codziennie i po pół roku takich treningów zaczynali w końcu coś grać, a że teraz ma 10 dni i za każdym razem nowych ludzi to i przez 3 lata się nie nauczą, tak Franz mówi :P widać entuzjazm z niego bije na maxa. Żenada oglądać naszych, mam wrażenie jakby kadra B lub jakaś C grała a nie pierwsza reprezentacja. Od lat tak źle nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 00:52, MisticGohan_MODED napisał:

Widzę ,że we Włoszech zadyma i mecz przerwano ;/


Tia, a makarońskie media już trąbią, że na Euro będzie to samo. Niech oni się lepiej zainteresują żenadą, jaką były mistrzostwa świata w siatkówce u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 17:02, Bambusek napisał:

Tia, a makarońskie media już trąbią, że na Euro będzie to samo. Niech oni się lepiej
zainteresują żenadą, jaką były mistrzostwa świata w siatkówce u nich.

O taaa... tego im podarować nie można ;/
Oby w Polsce nie było takich przekrętów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 17:48, MisticGohan_MODED napisał:

O taaa... tego im podarować nie można ;/ Oby w Polsce nie było takich przekrętów ;/

System rozgrywek to jedno, chodzi raczej o organizację tych ich mistrzostw.
Kiepska praca operatorów, cisza w halach (praktycznie zero dopingu), brak prędkościomierzy piłek, dla rozgrzania atmosfery puszczano Lady Gagę na każdej przerwie technicznej itd.
Z Włochów wylewa się po prostu żółć, bo żal im że nie oni zorganizują Euro 2012 a byli pewni iż ich kandydatura zwycięży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu zakończył się mecz FC Koln z Borussią Dortmund. Rzutem na taśmę wygrała drużyna przyjezdnych, chociaż na zwycięstwo zasługiwała (moim zdaniem). Pierwszą bramkę w 20 minucie strzelił Kuba Błaszczykowski - świetne podanie do Kagawy, ten wrzucił do Barriosa, piłka uderzona w słupek nabiła lewą nogę Kuby i wpadła do bramki. Przypadek, jednak Kuba był w tym meczu bardzo aktywny, na bramkę zasłużył. Nie wiem jak Kicker go oceni (a ocenia go słabo), ale w tym meczu to naprawdę był jednym z najlepszych graczy (obok Podolskiego). Bramka dla Kolonii padła w 82 minucie - piłkę posłał na 16 metr spod własnej bramki bramkarz gospodarzy, Novaković zgrał piłkę do Łukasza Podolskiego, a ten huknął bez zastanowienia w okno. Piękna bramka. Chwilę potem zaiskrzyło pomiędzi Poldim a Nurim Sahinem, którzy wymienili ze sobą parę zdań, co skończyło się żółtymi kartkami dla obu panów. Jednak możliwe, że na tego drugiego zadziałało to motywująco, bo w doliczonym czasie gry akcję przeprowadzili gracze z zagłębia Ruhry - Lewandowski świetnie się zastawił, zagrał do Gotzego, ten zaś do Sahina, który nabił swoją drugą nogę, dzięki czemu piłka przelobowała bezradnego bramkarza. W geście radości młody Turek cieszył się przy mocno wkurzonym Podolskim. Widać tutaj wpływ meczu Niemcy - Turcja (Poldi nawet pokazywał 3:0 w pewnym momencie:P). Swoje sytuacje (groźne) mieli też Lewandowski, Matuszczyk oraz jeszcze jedną Błaszczykowski, jednak gole nie padły. Gra Piszczka w 1 połowie nei była zła, choć błędy się zdarzały, jednak w 2 połówce grał naprawdę fenomenalnie. Lewandowski jak zwykle wprowadzony na ok. 20 minut, jednak co nieco pokazał (ba, kartkę żółtą dostał też tuż po wejściu). Kuba - mecz świetny, jak dla mnie Kicker powinien dać ocenę 2, jak nie 1,5. Matuszczyka nie było za dużo widać, miał świetną szansę na gola głową z 6 metrów, jednak przestrzelił. Podolski był głównym motorem napędowym Kolonii, ile się nabiegał, ile nawalczył to nie sposób zliczyć. Ogółem mecz był świetny, sporo sytuacji (ile razy Barrios dochodził do główek... co najmniej 4 sytuacje miał, w pierwszych minutach powinno być 1:0 po dośrodkowaniu Kuby i Jego strzale, nie było przy nim obrońcy, a bramkarz nie stał na linii strzału do bramki, niestety Paragwajczyk strzelił nad bramką). Z wielką ochotą czekam na kolejny mecz żółto-czarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 22:46, paweldomar1 napisał:

Kilka minut temu zakończył się mecz FC Koln z Borussią Dortmund. Rzutem na taśmę wygrała
drużyna przyjezdnych, chociaż na zwycięstwo zasługiwała (moim zdaniem). Pierwszą bramkę
w 20 minucie strzelił Kuba Błaszczykowski - świetne podanie do Kagawy, ten wrzucił do
Barriosa, piłka uderzona w słupek nabiła lewą nogę Kuby i wpadła do bramki. Przypadek,
jednak Kuba był w tym meczu bardzo aktywny, na bramkę zasłużył. Nie wiem jak Kicker go
oceni (a ocenia go słabo), ale w tym meczu to naprawdę był jednym z najlepszych graczy
(obok Podolskiego). Bramka dla Kolonii padła w 82 minucie - piłkę posłał na 16 metr spod
własnej bramki bramkarz gospodarzy, Novaković zgrał piłkę do Łukasza Podolskiego, a ten
huknął bez zastanowienia w okno. Piękna bramka. Chwilę potem zaiskrzyło pomiędzi Poldim
a Nurim Sahinem, którzy wymienili ze sobą parę zdań, co skończyło się żółtymi kartkami
dla obu panów. Jednak możliwe, że na tego drugiego zadziałało to motywująco, bo w doliczonym
czasie gry akcję przeprowadzili gracze z zagłębia Ruhry - Lewandowski świetnie się zastawił,
zagrał do Gotzego, ten zaś do Sahina, który nabił swoją drugą nogę, dzięki czemu piłka
przelobowała bezradnego bramkarza. W geście radości młody Turek cieszył się przy mocno
wkurzonym Podolskim. Widać tutaj wpływ meczu Niemcy - Turcja (Poldi nawet pokazywał 3:0
w pewnym momencie:P). Swoje sytuacje (groźne) mieli też Lewandowski, Matuszczyk oraz
jeszcze jedną Błaszczykowski, jednak gole nie padły. Gra Piszczka w 1 połowie nei była
zła, choć błędy się zdarzały, jednak w 2 połówce grał naprawdę fenomenalnie. Lewandowski
jak zwykle wprowadzony na ok. 20 minut, jednak co nieco pokazał (ba, kartkę żółtą dostał
też tuż po wejściu). Kuba - mecz świetny, jak dla mnie Kicker powinien dać ocenę 2, jak
nie 1,5. Matuszczyka nie było za dużo widać, miał świetną szansę na gola głową z 6 metrów,
jednak przestrzelił. Podolski był głównym motorem napędowym Kolonii, ile się nabiegał,
ile nawalczył to nie sposób zliczyć. Ogółem mecz był świetny, sporo sytuacji (ile razy
Barrios dochodził do główek... co najmniej 4 sytuacje miał, w pierwszych minutach powinno
być 1:0 po dośrodkowaniu Kuby i Jego strzale, nie było przy nim obrońcy, a bramkarz nie
stał na linii strzału do bramki, niestety Paragwajczyk strzelił nad bramką). Z wielką
ochotą czekam na kolejny mecz żółto-czarnych.



Tylko się cieszyć że nasi piłkarze dają sobie radę w bundeslidze:) Brawo dla kuby za strzeloną bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 14:26, Hubertusk napisał:

Witam, mam małe pytanko :) Interesuje mnie kupno gry " FIFA 11 " z Anglii. Teraz do rzeczy.
Czy da się zmieniać język menu i komentatora z angielskiego na polskiego ?

Hmmm ... ja nie wiem, ale to chyba nieodpowiedni temat.
Zajrzyj tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&u=370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 14:26, Hubertusk napisał:

Witam, mam małe pytanko :) Interesuje mnie kupno gry " FIFA 11 " z Anglii. Teraz do rzeczy.
Czy da się zmieniać język menu i komentatora z angielskiego na polskiego ?


Witam,
Swoje pytanie zadaj w wątku dotyczącym gry:

FIFA 11 - rewolucja na PC? - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58237&u=370

Ten wątek nie jest o grze komputerowej, tylko o normalnej piłce nożnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 22:46, paweldomar1 napisał:

Kilka minut temu zakończył się mecz FC Koln z Borussią Dortmund.

Bundesliga nie jest ligą, którą bym sobie szczególnie umiłował, ale z ochotą przeczytałem twoją wypowiedź.

Z tego co piszesz wynika, że czwórka naszych reprezentantów rozegrała bardzo dobre zawody. Kilkukrotnie już się zdarzało, że polscy piłkarze potrafili zagrać serię dobrych meczów w klubie, a gdy przychodziło spotkanie reprezentacyjne - grali piach, lekko mówiąc. TO mnie właśnie zastanawia - co jest z tymi polskimi piłkarzami? Szczególnie z tymi, na których chcemy opierać reprezentację naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 16:41, Wrukos napisał:

Z tego co piszesz wynika, że czwórka naszych reprezentantów rozegrała bardzo dobre zawody.


Trójka z nich, Matuszczyk przeciętne. Oprócz tej główki praktycznie nie zapadł mi w pamięci.

Dnia 16.10.2010 o 16:41, Wrukos napisał:

Kilkukrotnie już się zdarzało, że polscy piłkarze potrafili zagrać serię dobrych meczów
w klubie, a gdy przychodziło spotkanie reprezentacyjne - grali piach, lekko mówiąc. TO
mnie właśnie zastanawia - co jest z tymi polskimi piłkarzami?


Niestety, klub to nie to samo co reprezentacja. Ile można zrobić podczas zgrupowań reprezentacji, a ile podczas całego sezonu treningów w klubie? Jednak fakt faktem, że inne reprezentacje potrafią skleić zespół z piłkarzy podczas zgrupowań. Czas się poważnie zastanowić, jak zbudować zespół na EURO (choć i tak już pewnie jest za późno). Oby Smuda już próbował ogrywać tą swoją upatrzoną kadrę, nie żadnych Pietrasiaków czy Łukaszów Mierzejewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować