Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 16:05, Wszystkozajete napisał:


Nie oglądałem meczu ale ze statystyk jasno wynika, że to Milan prowadził grę, a Roma
przeprowadziła 1 skuteczną kontrę jak to często w footballu bywa ;]


A ja oglądałem mecz i ci powiem, że Milan w ataku grał fatalnie, nie wiem skąd te 16 strzałów ;] Ale Roma była zdecydowanie lepsza w tym meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 15:21, SongoX napisał:

A katem Milanu został były gracz tego zespołu Marco Borriello :/

I teraz wilczki podniecają się, jakiego to mają wielkiego napastnika. A Drewniello Drewniellem pozostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:30, Ecko09 napisał:

A ja oglądałem mecz i ci powiem, że Milan w ataku grał fatalnie, nie wiem skąd te 16
strzałów ;] Ale Roma była zdecydowanie lepsza w tym meczu.


Skoro oglądałeś to nie będę polemizował, bo ja jak wcześnie napisałem meczu nie widziałem, popatrzyłem tylko w statystyki pomeczowe, możliwe, że Milan strzelał gdzieś daleko od bramki i stąd taka liczba strzałów, a w meczu nie rzuciło się to w oczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:30, Ecko09 napisał:

A ja oglądałem mecz i ci powiem, że Milan w ataku grał fatalnie, nie wiem skąd te 16 strzałów ;] Ale Roma była zdecydowanie lepsza w tym meczu.


A ja oglądałem pierwsze 60 minut tego meczu i widziałem znaczną przewagę Milanu, Ibra zmarnował pare dobrych sytuacji. Milan prowadził grę. A gol dla Romy był dość przypadkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi ze lepsza ze na tak mało strzałów strzeliła bramke . I co z tego ze 16 strzałów jak zaden nie zamienił sie na gol.
Druzyna lepsza jest taka która potrafi wykorzystać szanse , tak jak by np. jakiś klub miał 3 słupki i 2 poprzeczki i nie strzelił a drugi klub jeden strzał i gol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 20:45, karolekx23x napisał:

Chodziło mi ze lepsza ze na tak mało strzałów strzeliła bramke . I co z tego ze 16 strzałów
jak zaden nie zamienił sie na gol.
Druzyna lepsza jest taka która potrafi wykorzystać szanse , tak jak by np. jakiś klub
miał 3 słupki i 2 poprzeczki i nie strzelił a drugi klub jeden strzał i gol.


Oczywiście wiem o co Ci chodzi i masz rację. Tylko drużyną, która ty nazywasz lepszą ja bym nazwał skuteczniejszą, w moim odczucia drużyna lepsza to właśnie drużyna, która więcej gra piłką i stwarza sytuację bramkowe, czyli widać że dominuje piłkarsko nad przeciwnikiem. Ale to już kwestia interpretacji słowa "lepszy" w footballu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, dawno tak padacznego meczu nie oglądałem - na szczęście sytuacja po zakończeniu połowy (gleba dziadka) i agresja w drugiej jakoś to wynagrodziły :P. Tak czy siak, gratulacje dla Realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiają mnie 2 rzeczy:
1. Czemu Jorge Valdano czy ktoś tam nie chcą się zgodzić na transfer napastnika, skoro benzema gra piach od półtora roku, Igła w tym roku nie błyszczy formą
2. Gdzie jest pomeczówka Ertona :o
EDIT: aha, jeszcze miałem spytać kiedy gra Manchester z Chelsea i Arsenal z Chelsea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 08:53, Ecko09 napisał:

EDIT: aha, jeszcze miałem spytać kiedy gra Manchester z Chelsea i Arsenal z Chelsea.

Manchester z Chelsea to jeszcze nie wiadomo, a Arsenal z Chelsea grają 27.12 o godz. 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafael Benitez nie jest już trenerem Interu Mediolan.


Matko, jak ja się cieszę, że po 3-4 latach orgazmów Morattiego wszystko wraca do normy. Inter staje się znowu przeciętnym klubem, za plecami Milanu. Co o tym świadczy? Słaba pozycja w lidze, brak transferów, zmiany trenera w połowie sezonu i wewnętrzny burdel, gdy Inter goni Milan, Juventus i inne kluby. Bardzo dobrze.

Dodatkowo cieszy mnie, że wyślemy tam (prawdopodobnie, nieoficjalnie) konia trojańskiego w postaci Leonardo. Super święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytałem od razu pomyślałem jak duża jest różnica w klasie trenerskiej
pomiędzy Benitezem, a Mourinho. Przecież obaj mieli do dyspozycji praktycznie ten
sam zespół ( chyba, że przeczyłem jakiś ważny transfer ),a gdzie Portugalczyk był z
Interem to wszyscy wiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko dowiedziałem się że Benitez przejdzie do Interu to pomyślałem o tym co się stało z Liverpoolem. Niech gościu zajmie się jakimś mniejszym klubem bo przez niego te dobre się sypią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy Benitez trenował Inter, zrozumiałem, kim naprawdę jest Mourinho. To uciekinier. Wiedział, że po zdobyciu trypletu przez Inter zawodnicy będą wykończeni, zespół będzie zdziesiątkowany przez kontuzje. No i odszedł do Realu, zachowując dobrą twarz. Choć nic mu nie należy ujmować, w końcu to on zdobył te trzy trofea.

ibisz

Jeśli Beniteza zastąpi Leonardo, to na pewno nie zaczną grać lepiej. Bez transferów Inter się stoczy, co wiedziałem (i pisałem o tym na forum) przed finałem LM w Madrycie. Ten sezon jest dla Merdaczy stracony, mam nadzieję, że jeszcze przez 5 lat będą musieli klęczeć przed Rossoneri, w ramach rewanżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2010 o 13:52, Wrukos napisał:

Rafael Benitez nie jest już trenerem Interu Mediolan.


Matko, jak ja się cieszę, że po 3-4 latach orgazmów Morattiego wszystko wraca do normy.
Inter staje się znowu przeciętnym klubem, za plecami Milanu. Co o tym świadczy? Słaba
pozycja w lidze, brak transferów, zmiany trenera w połowie sezonu i wewnętrzny burdel,
gdy Inter goni Milan, Juventus i inne kluby. Bardzo dobrze.

Dodatkowo cieszy mnie, że wyślemy tam (prawdopodobnie, nieoficjalnie) konia trojańskiego
w postaci Leonardo. Super święta!

Znakomity prezent na święta dla Milanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszyscy ze kibiców Milanu są tak złośliwi, cyniczni, zaślepieni i cieszą się z kontuzji rywala, to tylko mogę kibicowac Lazio, Juventusowi, Napoli, komukolwiek byleby tylko Milan nie zdobył Scudetto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są. Ale wiesz, to działa tylko w jedną stronę. Milaniści nienawidzą interistów, ale na odwrót? NO CO TY! Tak na pewno nie jest i nie będzie. Tak samo Madryt nienawidzi Barcelony. Ale Barcelona Madryt kocha. Ba! I oddałaby mu nawet mistrzostwo!

//

Jezu, że też tacy "znafcy" jeszcze istnieją, no ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 08:46, Wrukos napisał:

Tak samo Madryt nienawidzi
Barcelony. Ale Barcelona Madryt kocha. Ba!


Kibicuję Barcelonie, ale nie chciałbym, aby np. Ronaldo złamał nogę. Zwycięstwo nad rywalem zawsze smakuje lepiej kiedy oba zespoły w bezpośrednim meczu są w najsilniejszych składach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować