Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2010 o 23:03, laki13 napisał:

Ciekawe kim załatają dziurę po Piotrze

Chodzi ci o to puste miejsce, które się zrobiło na ławce rezerwowych?

Ogólnie to mi się wydaje, że Brożkowi sami naciskali klub, by zgodził się na transfer. Swoje lata już mają, to dla nich pewnie ostatnia szansa, bo zagrać w jakimś dobrym zagranicznym klubie. Zobaczymy, jak im się tam będzie powodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Higuain będzie miał jednak operacją, a co sie z tym wiąże, będzie pauzował 3 miesiące. Więc pewnie Real kupi jakiegoś napastnika, albo chociaż wypożyczy. Jakieś ciekawe opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 12:33, Smooqu napisał:

Higuain będzie miał jednak operacją, a co sie z tym wiąże, będzie pauzował 3 miesiące.
Więc pewnie Real kupi jakiegoś napastnika, albo chociaż wypożyczy. Jakieś ciekawe opcje?



Szkoda, bo Higuain jest jednym z najlepszych piłkarzy w podstawowym składzie. Kiedy grał, strzelał sporo i grał w miarę dobrze. Mówiło się, że prowadzone były rozmowy z Hugo Almeidą, ale jak wiadomo ten przeniósł się do Besiktasu Stambuł, co mnie osobiście cieszy, bo raczej on nie "widział" mi się w Realu. Nie mam zbytu wielu pomysłów :P Może będą prowadzone rozmowy z Dzeko. Chodziły plotki, że Real jest zainteresowany Lucasem Barriosem, ale nie należy też zbytnio wierzyć mediom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał jakiegoś doświadczonego gracza a la Carvalho. Mógłby być Drogba albo ktoś taki jak swego czasu RvN. Mamy młodych wilczków (Higuain, Benzema, Morata) potrzeba nam tylko kogoś z doświadczeniem. Kogoś jak Millito :P

Jak Perez kupi kolejnego piłkarza młodszego niż 27 lat to na pewno nic nie wygramy w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...Kogoś jak Millito :P
Pokazał się w tamtym sezonie z niezłej strony, ale jego forma w obecnym pozostawia wiele do życzenia i nie jestem pewien czy podołałby w Realu.

Dnia 31.12.2010 o 13:11, Smooqu napisał:

Jak Perez kupi kolejnego piłkarza młodszego niż 27 lat to na pewno nic nie wygramy w
tym sezonie.


Miejmy tylko nadzieję, że tak się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 13:53, SongoX napisał:

Pokazał się w tamtym sezonie z niezłej strony, ale jego forma w obecnym pozostawia wiele do życzenia i nie jestem pewien czy podołałby w Realu.


Miałem na myśli kogoś kto dla Realu byłby tym kimś kim dla Interu był Diego Milito w zeszłym sezonie. Takim napadziorem co strzela mega ważne bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 08:48, Dark_elves napisał:

Ile Peszko będzie zarabiał w Bundeslidze, a ile zarabiał w Lechu ?

W Lechu zarabiał 250 tys euro rocznie, a w nowym klubie 360 tys euro za pół sezonu plus wejściówki, o ile będzie grał a jego klub zdobywał pkt. ;P oczywiście to wszytko spekulacje medialne, ale nikt ci nie powie ile dokładnie zarabia. W Lechu ponąć jest kasa na dwóch zawodników zarabiających po 400 tys euro. Jeden już taki jest to Maniek Arboleda, a drugim mógł być Peszko ale nawet nie chciał z włodarzami rozmawiać ;P nie chciał zostać najwyraźniej.

Ogólnie płace w lidze znacznie wzrosły, dużo zarabiają tacy jak Garguła, Łobodziński, którzy nawet dużo nie grają. Podobno polskie kluby są już pod względem płac konkurencyjne z klubami z Austrii, o czym parę lat temu mogliśmy tylko pomarzyć, a i sportowo nie jesteśmy gorsi, także jest dobrze, ale z 5 najsilniejszymi ligami nadal nie mamy co konkurować, dla polskiego zawodnika nie liczy się tylko kasa ale i "kariera na zachodzi", choćby nawet mieli potem wrócić do kraju jako przegrani - w Polsce wg nich nie ma szans na wygranie europejskich pucharów, i tak potem jest bo jak się nadarza okazja zajść daleko to najlepsi uciekają z klubu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 15:09, Paoro napisał:

W Lechu zarabiał 250 tys euro rocznie, a w nowym klubie 360 tys euro za pół sezonu plus

W sumie to nie dziwie się, że zdecydował się odejść do Bundesligi skoro, różnica w zarobkach
jest tak znacząca. Wydaję mi się, że w jego przypadku to akurat ważne ile zdoła zarobić grając
w piłkę, bo po za boiskiem nie sprawia wrażenia zbyt "bystrego" chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.igol.pl/article,30109.html

Moim zdaniem byłoby to bardzo dobrym posunięciem. Adebayor jest już według mnie doświadczonym zawodnikiem, mimo 26 lat. Wypożyczenie go byłoby świetnym posunięciem. Jak wiadomo nie żyje on w dobrych stosunkach, więc ten go nie będzie chciał zatrzymać, a wręcz może być zadowolony. Do tego Real nie będzie wydawał kasy w ciemno, bo nie wiadomo, czy Togijczyk podoła zadaniu, a przez czas nieobecności Higuaina, Emmanuel może go zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Brożków, także podstawowy bramkarz Wisły opuszcza klub i jedzie do Turcji. Tak się zastanawiam czy to najlepsze miejsce dla Mariusza? Jak w Szymkowiaka rzucali kamieniami po nie udanych meczach, to aż strach pomyśleć co będzie jak znów były bramkarz Wisły puści jakiegoś pawełka ;P

Mam takie pytanie to kibiców Wisły, czy w tej rundzie ich klub będzie miał w podstawowym składzie jakiegoś Polaka? ;P może Małeckiego o ile go też nie sprzedadzą.. eh co się porobiło z tym klubem, który zawsze preferował polskich grajków a w pucharach jak grali można było być z nich dumnym, teraz to legia cudzoziemska ;]

Peszko w Koeln bedzie grał z 15 na koszulce. Nadal nie mogę uwierzyć że przeszedł za te marne 500 tys euro ;P
Takich strat nasza liga nie poniosła już od dawna, a to dopiero początek okienka transferowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 17:49, MisticGohan_MODED napisał:

Ciekawe czy Chelsea stać na jeszcze gorszą grę... póki co kwalifikują się do Polskiej
ligi xp


Z piekła do nieba i z nieba do piekła - to przeżyłem oglądając końcówkę tego meczu. Chelsea pokazała charakter. Gdyby wygrała po tych dwóch odrobionych golach ogłoszonoby zażegnanie kryzysu, a tak jest pogłębienie. Oby Ancelotti nie stracił posady, bo wierzę że może jeszcze z tą drużyną dużo zwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 16:24, Paoro napisał:

Oprócz Brożków, także podstawowy bramkarz Wisły opuszcza klub i jedzie do Turcji.

Pawełkowi akurat skończył się kontrakt, więc w tym momencie był już wolnym zawodnikiem. Co prawda ostatnią rundę bronił bardzo pewnie, ale biorąc pod uwagę jego postawę w ciągu kilku lat to ja po nim płakać nie będę. Tym bardziej, że przy negocjacji nowego kontraktu zażyczył sobie sporą podwyżkę, tylko ja nie wiem za co ;-)

Dnia 02.01.2011 o 16:24, Paoro napisał:

Mam takie pytanie to kibiców Wisły, czy w tej rundzie ich klub będzie miał w podstawowym
składzie jakiegoś Polaka? ;

Cóż, nie da się ukryć, że z rundy na rundę tych Polaków u nas coraz mniej, ale z racji że nasi rodacy są po prostu drodzy, a jakichś wielkich umiejętności nie prezentują to nie ma się czemu dziwić. Mam tylko nadzieję, żę Maaskant zacznie dawać szanse piłkarzom z MEsy, bo tam kilku utalentowanych piłkarzy się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 18:24, Hoplita napisał:

Cóż, nie da się ukryć, że z rundy na rundę tych Polaków u nas coraz mniej, ale z racji
że nasi rodacy są po prostu drodzy, a jakichś wielkich umiejętności nie prezentują to
nie ma się czemu dziwić. Mam tylko nadzieję, żę Maaskant zacznie dawać szanse piłkarzom
z MEsy, bo tam kilku utalentowanych piłkarzy się znajdzie.

Słyszałem że Kurto od was z ME może być drugim Sandomierskim ;P Choć nie spodziewam się by Maaskant dał mu i innym młodym szanse. Przyznam że dokładnie nie znam składu Wisły, bo tyle się tam pozmieniało ostatnio, ale mam wrażenie że ściąganie zagranicznego szrotu z rezerw Willem II Tilburg czy Ado Den Haag nic nie da. Podobnie ściąganie Bułarów w stylu Hristow.

U nas z konieczności pojawiło się kilku młodych i niby mamy taką politykę ;p choć coś mi się zdaję ze Bakero zaraz ściągnie tu jakiegoś Andreu czy innego z dalekich rezerw, który będzie na tyle dobry by zająć miejsce w składzie Lecha, a jednocześnie na tyle słaby by na nim nic nie zarobić w przyszłości, ani nic z nim nie ugrać w pucharach.

Możdzeń, Drygas pokazali że warto na nich stawiać, szkoda że ten drugi złamał nogę, ale w sumie z niego chucherko było, a w naszej pożal się lidze grają siłowo, bo inaczej nie umieją i potem tragedie są :( a widać było że jak taki Kiełb czy Możdzeń mieli trochę miejsca to czarować potrafili choćby z City (nie wynikało to może z tego że Angole nie grają siłowo bo grają, ale z tego że ich lekceważyli, ale pokazali że w przyszłości jak nabiorą krzepy coś z nich wyrośnie).

Ogólnie dobija mnie rozumowanie Pogorzelczyków i Kadzińskich - że jest Kiełb, a i wrócił Mikołajczak to już luka po Peszce wypełniona :D i Pawłowskiego czy Małkowskiego nie trzeba kupować :( Za pół roku obudzą się z ręką w nocniku jak to było w przypadku tych bałkańskich talentów (Golika i Handzicia) ale wtedy będzie już trochę późno i rok bez pucharów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie właśnie Premier League, a dokładniej dwa mecze : Arsenalu z Manchesterem City i Wolverhampton z Chelsea. W pierwszym nie można narzekać na brak emocji, Arsenal już trzykrotnie obstrzelał słupki bramki strzeżonej przez Harta, powinni raczej prowadzić. Ale drugi mecz to jest miazga. To, co wyrabia Chelsea, to przechodzi ludzkie pojęcie - tego to nawet grą nie można nazwać! Co po zaangażowaniu Cole''a, Lamparda, Ramiresa, Terrego, w miarę dobrej gry Bosingwy, Drogby, przebłyskach Maloudy? Tak to nawet w Ekstraklasie byłoby trudno o jakiekolwiek punkty! Albo Ancelotti odejdzie, albo coś zmieni (taaa, już to widzę), albo Chelsea kończy rozgrywki poza miejscem premiującym do pucharów. Po prostu jest świetnie! Ale niech Carlo dalej tak zawzięcie żuje gumę w czasie meczu, może przyniesie jakiś pożytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, spójrz co się dzieje na Anfield obecnie. Liverpool za Hodgsona nawet z drugą dziesiątką Premier League nie potrafi wygrywać spokojnie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące wieści dla fanów Realu Madryt. Okazuje się, że Higuain nie zagra o końca sezonu, a Perez uzgodnił z Mourinho, że nie potrzebny jest nowy super snajper Królewskim. Wiecie co wymyślili? Postanowiono wziąć jednego młodzieniaszka z Castilli, którym jest Alvaro Morata. na ławkę rezerwowych. Na szpicy natomiast ma grać Ronaldo, po bokach wspomagany przez wracającego Kaka''e i Angela Di Maria. No i na rezerwie będzie do dyspozycji pan od gier w kratkę, czyli Benzema. Oby to wypaliło, szkoda, że nie zdecydowano się na sprowadzenie napastnika, choć nic nie jest jeszcze pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 21:48, Smooqu napisał:

Chłopie, spójrz co się dzieje na Anfield obecnie. Liverpool za Hodgsona nawet z drugą
dziesiątką Premier League nie potrafi wygrywać spokojnie. Masakra.


Ancellotiemu niewiele brakuje do tego samego. Zresztą, porażka z tak grającym Liverpoolem, Birmingham (to z tymi "dalszymi" drużynami) i teraz prowadzenie OSTATNIEJ drużyny Premier Leauge 1:0 z, przyznam szczerze, marnymi szansami na zmianę rezultatu ze strony Chelsea to też nie jest powód do dumy. Nie wiem co Ancelotti wpaja piłkarzom, ale jak tak dalej pójdzie, to naprawdę wątpię w awans do pucharów. Baaa, Kopenhaga to pewnie wygra spokojnie w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś przed początkiem ligi powiedział ze Chelsea będzie na 6-7 miejscu i tak zakończy to bym ta osobę wyśmiał a tu proszę coraz bardziej prawdopodobny scenariusz.

To co wyprawia Liverpool tez mnie zadziwia , słabiutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować