Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Otóż to. Wiedział w co się pakuje. Ja wierzę w Kakę. Wierzę, że odzyska dawną formę - tą jeszcze z najlepszych lat Milanu. Jeżeli nie - nigdy nie wolno sadzać głąba za fotelem trenera i to jeszcze Realu Madryt. Pellegrini nie wiem po co kupił Benzemę. Przecież jak by pograł jeszcze te 2 lata w tym OL to był by z niego piłkarz wybitny. Przeszedł by do jakiegoś Manchesteru, Arsenalu, Chelsea czy jeszcze bóg wie gdzie i tam się jeszcze bardziej rozwijał. Nie wiem po co Mou go trzyma. Przecież z niego z dnia na dzień gniot się robi. Znając życie chętnie by go kupił Abramowicz. Teraz Chelsea chce odmłodzić skład. Może tam by się odblokował i zaczął strzelać gole. A prawda jest taka, że potęga Realu przytłacza Mou i trochę się pogubił. Można powiedzieć, że sam stracił formę. Tak jak ktoś tutaj napisał stworzył w zespole rodzinną atmosferę i nad tą rodziną nie może zapanować. Myślę jednak, że Mou wstrząśnie tymi wszystkimi patałachami (żeby nie za późno) - bo piłkarzami to ich nazwać teraz nie można - i Real w końcu zatryumfuje w LaLiga i Lidze Majstrów. Cóż, czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benzemę kupił Perez :P

Dnia 24.01.2011 o 23:05, Czarek188 napisał:

A prawda jest taka, że potęga Realu przytłacza Mou i trochę się pogubił. Można powiedzieć, że sam stracił formę.


Mądre słowa. Niedługo Mourinho zrzuci haniebną porażkę z Barceloną na brak napastnika. A ja jestem ciekaw co dałby mu w tamtym meczu taki np. Klose albo Adebayor. Niestety, tyle co nic. Oni będą dobzi na Almerię ale z Barcą to się ośmieszą.

Dnia 24.01.2011 o 23:05, Czarek188 napisał:

Myślę jednak, że Mou wstrząśnie tymi wszystkimi patałachami (żeby nie za późno) - bo piłkarzami to ich nazwać teraz nie można - i Real w końcu zatryumfuje w LaLiga i Lidze Majstrów.


Ja też mam taką nadzieję, ale szanse na wygranie jednego z tych dwóch tytułów w tym sezonie oceniam na 2%. No chyba że Barceloną dotknie jakiś kryzys, ale oni chyba Rocket Fuel piją bo inaczej tego sie nie da nazwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 09:13, Smooqu napisał:

Benzemę kupił Perez :P

Perez? Mniejsza z tym. I tak głupia decyzja...

Dnia 25.01.2011 o 09:13, Smooqu napisał:

Mądre słowa. Niedługo Mourinho zrzuci haniebną porażkę z Barceloną na brak napastnika.
A ja jestem ciekaw co dałby mu w tamtym meczu taki np. Klose albo Adebayor. Niestety,
tyle co nic. Oni będą dobzi na Almerię ale z Barcą to się ośmieszą.

Wiesz, on postawi na swoim. Milito pomógł Interowi wywalczyć potrójną koronę to tutaj chce tak samo.

Dnia 25.01.2011 o 09:13, Smooqu napisał:

Ja też mam taką nadzieję, ale szanse na wygranie jednego z tych dwóch tytułów w tym sezonie
oceniam na 2%. No chyba że Barceloną dotknie jakiś kryzys, ale oni chyba Rocket Fuel
piją bo inaczej tego sie nie da nazwać...

Barce różni od Realu jedno - Barca kocha grać w piłkę a Real nie. Czy któryś z piłkarzy Barcy przeszedłby np. do Manchesteru City gdyby ten zaproponował mu ogromne pieniądze? Nie ma szans. Oni kochają siebie (bez skojarzeń :P), kochają klub i kochają grać. Widać, że Mou też wprowadza tą "miłość" do drużyny ale jeżeli dalej będzie to szło w tym kierunku co teraz idzie, to może być to katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ta wiadomość mnie mocno zdziwiła. Van Bommel to solidny zawodnik i jeśli był w formie to świetnie wypełniał zadanie jako konstruktor ataków drużyny. Milan zyskał Cassano, Emanuelsona, van Bommela. No liczę, że to pomoże utrzymać lidera do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 14:13, BoloMaster napisał:

Smuda jest po prostu niepoważny, Wasilewski nie dostał powołania ale taki szrot jak Jodłowiec,
Glik czy Sadlok tak...

Fakt Smuda nie powołał paru grajków, jak Wasyl, Boruc, Peszko. Cóż uważam że mimo to na Euro cała trójka zagra :) a ci słabi co teraz grają u Smudy, to będą na Euro oglądali mecze co najwyżej z ławki rezerwowych. Fajnie że z przodu to już Smuda ma skład na Euro. Tak wychodzi że na pozycji Wasyla ma Piszczka, obaj grają obecnie w drużynach liderujących w swoich ligach, a jednak Bundesliga jest lepsza, choć na wypróbowanie Wasyla po kontuzji Smuda powinien znaleźć czas. Jeśli chodzi o Glików, Jodłowców i Sadloków to Franz wie że i tak podstawową parę stoperów będą tworzyć Damien Perquis i Arboleda, o tym pierwszym to Smuda nawet powiedział że już nie będzie go oglądał, bo wie na co go stać i na bank ma powołanie, a z Mańka ma na bieżąco w polskiej lidze. Teraz Smuda jednak musi grać drewniakami bo w sumie lepszych nie ma. Alternatywą dla tych w/w będzie Głowacki. Także nie ma się co denerwować tymi drewniakami ;P szkoda tylko że na 1,5 roku nie mogą się zgrywać ci co na Euro wystąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 10:32, Czarek188 napisał:

Czy któryś z piłkarzy
Barcy przeszedłby np. do Manchesteru City gdyby ten zaproponował mu ogromne pieniądze?
Nie ma szans.

Yaya Toure, a wcześniej Sylvinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:11, maurras napisał:

Yaya Toure, a wcześniej Sylvinho.


Tylko Toure wiedział, że lada dzień i jego miejsce w podstawowym składzie zajmie Busquets, który był co raz częściej wystawiany przez Guardiole. A Sylvinho był w podobnej sytuacji, bo też potem grzał ławę. A koledze chodziło o piłkarza pokroju Xavi, Iniesta, Villa czy Puyol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:27, Czarek188 napisał:

Oprócz tych dwóch bo sam Pep chciał się ich pozbyć...

Toure tak się chciał pozbyć, że aż kupił słabszego Mascherano na jego pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 15:36, SongoX napisał:

Tylko Toure wiedział, że lada dzień i jego miejsce w podstawowym składzie zajmie Busquets,
który był co raz częściej wystawiany przez Guardiole.

Owszem, ale to nie zmienia faktu, że przeszedł do Manchesteru City za wielkie pieniądze mając umiejętności na pierwszy plac w Barcelonie, co obala wcześniej postawioną tezę przez jednego z użytkowników, bo Yaya Toure nie był niechcianym zawodnikiem w Katalonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RM.pl: Mou zabrania Valdano wejść do szatni
Valdano nie leci z drużyną do Sewilli
Valdano ma zakazu wstępu do Valdebebas (ośrodek szkoleniowy)

Mourinho przegina kompletnie. Nie ma klasy, mysli że jak wygrał tyle trofeów z Interem to nagle jest alfą i omegą? Paranoja. Ktoś powinien go sprowadzić na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RM.pl:
Adebayor oficjalnie w Realu... Mou chce Mou ma. Jeżeli będzie strzelał bramki w najważniejszych meczach - to Mou ma smykałkę do transferów. W przeciwnym wypadku - obaj z Benzemą połamią się w jakimś meczu o własne nogi. Nie wiem co o tym myśleć... Zobaczymy w nadchodzących meczach jak się spisuje "lis pola karnego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 20:24, Czarek188 napisał:

Adebayor oficjalnie w Realu...


Ciekawe na kogo teraz będzie zwalał winę Jose po przegranym meczu? Dalej będzie katował sędziów czy znajdzie inny powód?

Co do Adebayora to powiem tylko tyle. Szczerze go nie znosze. Nigdy nie zapomnę jego brutalnej gry z Arsenalem i fatalnego zachowania po strzeleniu gola. Piłkarz niewybitny, mający o sobie zdecydowanie za wysokie mniemanie. Taki Ibrahimovic tylko słabszy piłkarsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry transfer Realu. Nie wydano od razu kupy kasę w ciemno, tylko wypożyczono go na pół roku i jeśli się spisze i Real będzie chciał go wykupić będzie musiał zapłacić 15 milionów euro. Co ciekawe Real złożył ofertę Atletico Madryt w sprawie kupna Kuna Aguero, lecz prezydent się nie zgodził, choć cena opiewała na sumę 45 milionów (ponoć nawet Chelsea dawał 55 i ten także się nie zgodził. Jestem ciekaw jak Adebayor będzie radził sobie w tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy w kontrakcie Aguero jest opcja wolnego transferu więc prezes nie ma nic tu do gadania. Aguero gdzie będzie chciał - tam pójdzie. Jednak coś mi się zdaje, że szybko z Atletico to on nie odejdzie. Już nie raz pokazywał wierność swojemu klubowi. A gdyby przeniósł się do Realu to ciężkie miałby życie w Madrycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blackpool 2:0 United do 70 minuty.
koniec meczu - B''pool 2:3 United
Nie wiem co powiedziec, ten klub moze grac niesamowicie zalosnie a i tak sie podnosimy i strzelamy. Fart, nie fart, Glory Glory Man United <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować