Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dzisiaj o 20.30 reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko w meczu z Mołdawią. Trenerzy obu drużyn wystawili do składu jedynie zawodników z rodzimej ligi. Jak sądzicie, czy uda nam się wygrać(warto zaznaczyć, że na zgrupowanie nie dotarli jeszcze zawodnicy Polonii Warszawa oraz, że Tomasz Bandrowski z Lecha Poznań nabawił się na jednym z treningów kontuzji i nie wystąpi w dzisiejszym meczu). Kolejnym, ostatnim już meczem kończącym krótkie zgrupowanie w Portugalii będzie spotkanie z Norwegią(w środę o tej samej porze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj powtórkę meczu Barca-Hercules na Polsat Futbol. Po 20 minutach oglądania miałem dośc oglądania, głównie przez komentatora. Brat Orłowskiego chyba. Przez bite kilka minut rozpływał się nad geniuszem Messiego. Wymieniał reklamy w których występuje, nazwał go uczciwym (o golu zdobytym ręką z Espanyolem, która prawie zdecydowała o mistrzostwie Hiszpanii, to chyba nie wiedział), bardzo intelignetnym ( xD ), skromnym i w ogóle stwierdził że Messi wygrał wszystko ( zwłaszcza w reprezentacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkanie Chelsea z Liverpoolem. Torres w wywiadach wspominał, że pragnie strzelić gola swojej byłej drużynie. Jestem ciekaw czy mu się to uda i jak będą grały oba zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milan póki co remisuję z Genoą 1:1 ;/
Fajnie że Milan coś gra i dłużej utrzymuje się przy piłce... ale na co to komu skoro daje sobie tak łatwo wbić gola tuż przed zejściem do szatni ? xp

Mam nadzieję ,że lepiej zagrają w drugiej połowie ,bo trzeba wygrać ten mecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 12:59, PJ_MW napisał:

Dzisiaj o 20.30 reprezentacja Polski zmierzy się towarzysko w meczu z Mołdawią. Trenerzy
obu drużyn wystawili do składu jedynie zawodników z rodzimej ligi. Jak sądzicie, czy
uda nam się wygrać(warto zaznaczyć, że na zgrupowanie nie dotarli jeszcze zawodnicy Polonii
Warszawa oraz, że Tomasz Bandrowski z Lecha Poznań nabawił się na jednym z treningów
kontuzji i nie wystąpi w dzisiejszym meczu).

Sam mecz mnie nie zainteresuje ;P ale żal mi Bandera, bo miał walczyć o swój wymarzony (czyt. wysoki kontrakt), a teraz kolejny miech w plecy a sezon trwa jeszcze 3. Ciężko mu będzie przekonać włodarzy by mu płacili tyle ile chce. Także nie wiem czy Bander będzie na jesieni grał w Lechu a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 16:54, MisticGohan_MODED napisał:

Genoa vs. AC Milan 1:1

No i dupa ,bo teraz tylko 3 punkty przewagi nad Napoli ,która pomimo ogromnego zmęczenia
jednak potrafi trafiać do siatki swoich rywali xp


Ten wynik zawiódł moje oczekiwania, straciłem dzis przez Milan kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liverpool wygrywa po bramce Meirelesa 1:0 w 69 minucie :D a mógł już wcześniej prowadzić tylko Maxi Rodriguez przestrzelił fatalnie. Bravo The Reds, Torres zaliczył słaby debiut w Chelsea i dobrze. Jeszcze lepiej jakby teraz i Liverpool wygrywał wszystkie mecze i wyprzedził The Blues na koniec sezonu, to by Torres minę miał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy skończonymi frajerami. Jak zwykle przyjechała lepsza markowa drużyna. I zagraliśmy jak ostatnia banda idiotów. Jak byśmy pierwszy raz grali tym składem. Rażąca niedokładność. Nie umieliśmy celnie podać. Liverpool również zagrał słabo. Ale wykorzystali nasz błąd w obronie i wygrali. Gratuluję im bo oni chociaż walczyli przez cały mecz a my staliśmy i czekaliśmy na wyrok. Gdzie jest ta drużyna sprzed roku ja się pytam?. ŻENADA!!!

Chelsea vs Liverpool 0:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHHAHAA!
Brawo Chelsea, brawo Torres, widać że wybrałeś silniejszy klub i wygrasz wszystko z nową, młodą Chelsea - już w tym sezonie! Było nie uciekać jak szczur, drogi El Rat.
alealeale spokojnie Live, You will never win again. Z perspektywy kibica United kolejka mimo wszystko udana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LIVERPOOL! :D

Co tu dużo pisać, wygrana na Stamford Bridge na pewno cieszy. Mecz nie zachwycił, ale trzy punkty dla LFC są i możliwe wskoczenie do czwóreczki. A mina Torresa po straconej bramce... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał od początku transmisję meczu z Mołdawią (ja nie oglądałem studia, włączyłem gdy zaczynał się już mecz)? Ciekawi mnie czy coś mówiono dlaczego nasza reprezentacja gra nie jako biało-czerwoni tylko jako biało-buraczkowi?
Co do pierwszej połowy meczu, to najbardziej podobał mi się zawodnik z nr 15 (niejaki Doros).
No i wypadało by podziękować bramkarzowi Mołdawii za bramkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co takie mecze są? Wolę okręgówkę oglądać niż to. Niestety, nie wiadomo czy płakać czy się śmiać nad umiejętnościami naszych kopaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa meczu niezbyt ciekawa(prostując poprzedni post muszę napisać, że jednak nasi rywale nie są reprezentantami wyłącznie rodzimej ligi, bo wszyscy występują w ligach zagranicznych), kilka dobrych akcji Macedończyków, żadna jednak nie została zamieniona na bramkę - trzeba przyznać, że Sandomierski jak na razie spisuje się całkiem nieźle. Przy golu Plizgi w 15'' zdecydowanie zawinił macedoński bramkarz, ale trzeba przyznać, że to uderzenie z dystansu wyglądało bardzo ładnie.
Przed chwilą zaczęła się druga połowa meczu, w polskiej reprezentacji nastąpiła jedna zmiana, na boisko wszedł Jakub Rzeźniczak zastępując Michała Kucharczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klęska. Wytrzymałem godzinę, oglądając jeszcze obok świetny zresztą mecz Interu z Romą. I żałuje. Nie wiem po co taki mecz, jedyny plus jaki zauważyłem to brak przerywającego doping spikera;] (PeZetPeeeeeN, PeZetPeeeeeN...) A nasza ławka rezerwowych? Trzech piłkarzy? To już nawet nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa to rzeczywiście porażka, maksymalnie dwie ciekawe akcje(w tym jedna, po której Polska powinna podwyższyć prowadzenie). No i oczywiście graliśmy z Mołdawią, a nie z Macedonią :).
BTW. Na pocieszenie jednak wiadomość o nieustająco dobrej formie Lecha Poznań, który wygrał dzisiaj swój pierwszy mecz podczas drugiego zgrupowania ze Steauą Bukareszt(2:1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 22:37, PJ_MW napisał:

zagranicznych), kilka dobrych akcji Macedończyków, żadna jednak nie została zamieniona
No i oczywiście graliśmy z Mołdawią, a nie z Macedonią :).

Heh widać że oglądałeś z zaangażowaniem xD ja sobie odpuściłem i z tego co piszecie nawet dobrze zrobiłem, spotkanie do zapomnienia. I tak jak ktoś wyżej napisał, po co takie mecze w ogóle rozgrywać ;P tylko po to by nabić zawodnikom dodatkowe występy? Wypromować kogoś? No wątpię by po obejrzeniu tych badziewnych meczy kadry w krajowym składzie ktoś z zachodnich skautów zwrócił by uwagę na nasze "perełki".. poza tym prestiż kadry przez coś takiego maleje, choćby ostatnie przepychanie JW z Franzem, nie puszczanie zawodników itp. a potem 3 piłkarzy na ławce.. no masakra, pewnie w tym kraju z 3 świata, tej Macedonii czy Mołdawii pomyśleli sobie: "ło to u nas nie jest tak źle.. jaka bieda musi być w tej Polsce ze przywieźli na kadrę tylko 14 zawodników"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 17:27, Smooqu napisał:

http://dariuszwolowski.blog.interia.pl/?id=2029146 - "Mourinho teatr abusrdu"

Polecam. Świetny artykuł, sam nie tak dawno krytykowałem Mourinho i jak widać nie jestem
jedynym, któremu przeszkadza szopka jaką odwala Mou.


A mi nie przeszkadza :*

I od kiedy Darek stwierdził, że Valdes to poziom Casillasa, mam już zupełnie wyj***ne na to co pisze- conajwyżej bitkę w komentarzach sobie lubię poczytać, bo parę złotych myśli się trafia.

A szopka Mou jest moim zdaniem całkiem przydatna- wszystkie możliwe zespoły napinają się maksymalnie na Real, co jest tylko z pożytkiem dla drużyny. Bo powiedzmy sobie szczerze, jaką wartość szkoleniową ma wczorajszy mecz z Sociedad? Absolutnie żadną, conajwyżej taką, że trzeba Pepe dać ten nowy kontrakt :) A taki mecz z Osasuną jest moim skromnym zdaniem bardzo przydatny. Im bardziej bojowo nastawiony przeciwnik, tym lepiej dla krystalizowania się stylu Realu. I takie jest moje zdanie. A im więcej Mourinho gada w mediach, tym bardziej pod górkę mamy z tymi drużynami. No i tym lepiej. Z ligą tak czy siak będzie już raczej ciężko, a nauczymy się przynajmniej grać w ciężkich warunkach. No bo któż to jeszcze niedawno narzekał, że gramy z samymi patałachami i jak przychodzi Lyon to nie potrafimy się przedrzeć przez obronę?? Taki jeden tu się mądrzył :P No to chyba nie ma lepszej okazji na przećwiczenie gry z takim rywalem niż brutalne, drewniane zespoły ze strefy spadkowej, które bronią się w 11?

Oczywiście nie mówię, że Mourinho to sobie tak genialnie wykoncypował i w ogóle uh ah jaki przebiegły, ale pozytywy jego zachowania są i to, przynajmniej moim skromnym zdaniem znaczące. Wady jakoś przeboleję- jak by się zarząd, trenerzy i piłkarze nie zachowywali, i tak zawsze będą krytykowani. Jeden Pandiani w tą w tamtą już wielkiej różnicy nie zrobi.

A teraz idę jarać się zdaną sesją- jak się zbiorę, to może coś napiszę o obecnym Realu (bo Benzema coś się ogarnął, Adebayor wygląda, jakby się przed meczami najarał jakiegoś dobrego stuffu-wiecznie zadowolony, Kaka zaczął dobrze grać, no i o tym, że Ozil to prze**uj to totalny też by się coś przydało). Ale biorąc pod uwagę, że przez ostatnie 5 miesięcy głównie siedziałem na kompie a z ruchu to cienkawo, to siła odpisarska może okazać się zbyt silna i wybiorę basen, tenisa albo (jakby Bozia dała jeszcze ciut cieplej) nawet rower.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować